Ezt a topicot azért szerettem volna létrehozni, hogy az FMA mániás emberkék mint például, én és mások, ne a legjobb bishonenekbe szemeteljünk...
Most pedig egy kis leírás az FMA-ról. 
A Full Metal Alchemist című anime, bevezet minket az alkímia "csodálatos" világába. A történet egy testvér párról szól. Edward és Alphonse Elric-ről. A két fiatal tehetség édesanyjuk elvesztése, után kitanulják az alkímia mesterségét. Miútán az "edző táboruk" véget ér, vissza mennek a falujukba és ott, megpróbálják édes anyjukat fel éleszteni. Mert hisznek benne, hogy az alkímiával sikerülhet. De a próbálkozásuk kudarcba fullad és nagy károkat szenvednek. Alphonse elveszti a testét, Ed-nek sikerül egy régi páncélba rögzítenie Al lelkét. De a testét már nem mentheti meg. Edward ezzel a az incidenssel, elveszti a jobb kezét és a bal lábát. Mivel a cseréhez vmit fel kellett álldoznia. És az alkmia az egyenrangú cseréről szól.
"Nem kaphatsz semmit anélkül, h ne áldoznál fel valamit, Valamilyen egyenértékű dolgot kell adnod azért, hogy cserébe kapjál valamit. Ez az alkímiában az egyenrangú csere alapelve..."
Vissza a történethez. Edward és Al ezek után elmennek, hogy beállhassanak Állami alkímistáknak. És a történet visz magával, nem lövöm le a rengeteg poént!
Most pedig egy kis leírás az FMA-ról. 
A Full Metal Alchemist című anime, bevezet minket az alkímia "csodálatos" világába. A történet egy testvér párról szól. Edward és Alphonse Elric-ről. A két fiatal tehetség édesanyjuk elvesztése, után kitanulják az alkímia mesterségét. Miútán az "edző táboruk" véget ér, vissza mennek a falujukba és ott, megpróbálják édes anyjukat fel éleszteni. Mert hisznek benne, hogy az alkímiával sikerülhet. De a próbálkozásuk kudarcba fullad és nagy károkat szenvednek. Alphonse elveszti a testét, Ed-nek sikerül egy régi páncélba rögzítenie Al lelkét. De a testét már nem mentheti meg. Edward ezzel a az incidenssel, elveszti a jobb kezét és a bal lábát. Mivel a cseréhez vmit fel kellett álldoznia. És az alkmia az egyenrangú cseréről szól.
"Nem kaphatsz semmit anélkül, h ne áldoznál fel valamit, Valamilyen egyenértékű dolgot kell adnod azért, hogy cserébe kapjál valamit. Ez az alkímiában az egyenrangú csere alapelve..."
Vissza a történethez. Edward és Al ezek után elmennek, hogy beállhassanak Állami alkímistáknak. És a történet visz magával, nem lövöm le a rengeteg poént!