Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - Junchi

#1
Anime társalgó / Mit nézel most?
2009-07-03, 16:33:03
Közkívánatra. :D

A thread lényege, hogy az éppen "currently watching" státuszt betöltő animék is helyet kapjanak valahol. Természetesen ide NE az éppen aktuálisan futó (jelen esetben 2009, nyári szemeszter) cuccokról írj, kritizálj, véleményezz, whatever, hanem az éppen aktuálisan nyomon követett cucc(ok)ról és persze az overall vélemények SE ide jöjjenek.

Pölö - ahogy írtam is egy másik topicban - jelenleg a Prince of Tennist vaccsolgatom. 10 rész alapján hangulatos (hohó, de még mennyire), standard bishounen cucc, középpontban a tenisz, mint sport, igényes gráf, átlagos animáció, jó zenék és pörgős plot. Ha megtartja ezt a szintet, lazán lesöpri nálam a Hikaru no Gót a porondról, pedig az sem egy gyenge darab...