Lucky Star /omg spoilars!/

Started by Darkstar, 2007-05-13, 21:21:19

Previous topic - Next topic

Lokids

Vaze az a.f.k. ekkora lemaradásban van már? Fel sem tűnt.

Zsiga


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-08-10, 20:34:05
Akármiis ez, azóta is 0%on van
Egy kis H doujinshi-gyűjtemény, és valóban nullán van még, bár most már legalább látok egy seedet...

Darkstar

Én nem látok seedet és még mindíg 0.  :frown:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-08-10, 22:54:10
Én nem látok seedet és még mindíg 0.  :frown:
Majd kiderül mi lesz, elfér a többi között. :) Egyszer csak beindul...

Xzone

Megnéztem az eddigi részeket és most már azt kell mondjam, nem bántam meg :smile: Az első rész után valahogy nem éreztem úgy, hogy folytatnom kellene. De később meglepően élvezető lett a sorozat, földön fetrengős poénok is előjöttek egyre gyakrabban :lul:

Engem a cosplay-cafés rész ütött ki teljesen: ugyebár szinte az összes seiyuu ott volt a Haruhi-ból, és amikor Aya Hirano elkezdett ide-oda ugrálni Haruhi és Kona-chan hangjai között, na az végképp  :lol:

És ez az első anime, ahol mindig végignézem az endinget is és nem csak odatekerek a következő rész preview-jához :)

Én

Vajon miért? :D
Huh rendesen lke vagyok maradva, utolsüó réstem a 16. volt. Pedig a 17. ED nem semmi ahhogy láttam :szemuveges:

Zsiga


motifator

Asszem mostantól az új kedvencem Tamura Hiyori. Nem sűrűn fordul elő, hogy hangosan felnevetek egy-egy LS epizódon(nem kell félreérteni, szeretjük a Lucky Star-t, de azért láttunk már viccesebb animét), de most ez a csaj többször is megnevettetett.
Az ő jeleneti tényleg viccesek, nem úgy mint a sok hosszú és fárasztó eszmefuttatás amit a 4 fő karakter szokott csinálni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Baggio

Quote from: motifator on 2007-08-23, 00:36:08
a sok hosszú és fárasztó eszmefuttatás amit a 4 fő karakter szokott csinálni.
az a legjobb része az egésznek :D

Xzone

Quote from: Baggio on 2007-08-24, 16:24:05
Quote from: motifator on 2007-08-23, 00:36:08
a sok hosszú és fárasztó eszmefuttatás amit a 4 fő karakter szokott csinálni.
az a legjobb része az egésznek :D


Hát igen, de azért kell egy kis idő amíg hozzászoksz és élvezni is kezded. Mindenféle utalást és belső poént kell figyelni a szövegeikben :)

Darkstar

Az Overdrive 14ben a sok ratyi kép között ismét lehetett valami jobbat találni :D

Warning 1: Incest

Warning 2: Prob. NSFW (deletion jár érte 2ből 1*, ban 1* se)

Warning 3: Nagy
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Greatest win in decades. Saevd, fukken.  :D

Manitu



Member

Hehe, saved. :D Tárgyfelvétel előtt pont jólesett. :)

Baggio

uhh... sose fogom megérteni mit szerettek ebben...   :_piszka:

Darkstar

Quote from: Baggio on 2007-08-27, 20:01:59
uhh... sose fogom megérteni mit szerettek ebben...   :_piszka:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Hát ha ezt nem szeretni fail, akkor ide nekem is egy ifányit :3x3:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Ep21


[spoiler]Ó, pedig már azt hittem Kagami(=cute) pepasizik :D A végén meg a server maintenance...ismerős helyzet :) Egyébként jó lehet olyan szinten ismerni a kanjikat, hogy csak úgy hasonlítani tudsz dolgokat a formájukhoz.[/spoiler]

Baggio

#352
nagyon nagy volt a Lucky Chanel. sejtettem hogy Shiraishi egyszer kiég, de hogy ennyire  :muhahah:

ja és a legjobb Tsukasa volt. legalább 4 olyan fejet vágott hogy mindent 6 szor kellet visszanéznem és mind a 6szor 5 percig röhögtem

LuckyDingo

Quote from: Baggio on 2007-08-29, 16:02:38
nagyon nagy volt a Lucky Chanel. sejtettem hogy Shiraishi egyszer kiég, de hogy ennyire  :muhahah:

ja és a legjobb Tsukasa volt. legalább 4 olyan fejet vágott hogy mindent 6 szor kellet visszanéznem és mind a 6szor 5 percig röhögtem
WOW akkor te majnem 1 óráig nézted az epizódot :XD

Baggio

amúgy tényleg van olyan rész amit már 15ször láttam. a 13 rész az eddigi kedvencem, azt négyszer néztem meg simán, mindíg viszatekerve bizonyos részekhez, aztán még vagy 2szer úgy hogy csak azokat a részeket néztem.  :D
egy egy fej annyira kemény hogy nem lehet kibírni. És valamiért a legtöbb esetben Tsukasa "nem értem" feje az....  :D


Xzone


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Baggio

a következő, 23. rész lesz az utolsó? mert mintha azt olvastam volna valahol(talán Anidb) és most lusta vagyok utánnanézni :D