Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Én

Lol? Akkor félre lettem tájékoztatva kéremszépen

Dreamcleaver

Nekem az volt a fura, hogy itt sokan mondták, akik játszottak a játékkal, hogy az jobb. Most, hogy megnéztem belőle pár részletet, meg a h-jeleneteket, az is ugyanilyen sz@r. Makoto-nak van ez az idegesítő, nyavajgó hangja, ami gyak minden h-scene-t elb@sz és kb ugyanulyen idétlen módon meghúz mindenkit, pedig egy szürke kis jellemtelen pöcs.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-20, 23:16:28
pedig egy szürke kis jellemtelen pöcs.  :haha:
:tezsvir: , but the looks matters

Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-12-20, 23:10:36
Véletlenül sem azért nem, mert csak egy fél év múlva fog megjelenni :muhahah:
Akkor nem csak én lepődtem meg ezen.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-20, 23:16:28Most, hogy megnéztem belőle pár részletet, meg a h-jeleneteket, az is ugyanilyen sz@r.
Egy végigjátszás is a legrövidebb esetben 2-3 órás. Ebben van maximum 10 perc szexjelenet, a többi pedig a történet ;) Btw, a menüben van egy opció a férfi hangok kikapcsolására :angyali:


Dreamcleaver

#485
Quote from: Manitu on 2007-12-20, 23:45:14
Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-20, 23:16:28Most, hogy megnéztem belőle pár részletet, meg a h-jeleneteket, az is ugyanilyen sz@r.
Egy végigjátszás is a legrövidebb esetben 2-3 órás. Ebben van maximum 10 perc szexjelenet, a többi pedig a történet ;) Btw, a menüben van egy opció a férfi hangok kikapcsolására :angyali:

Oh értem, és ti ezt nyomtátok full japán nyelven... a sztori miatt.  :D De azért plusz pont a játéknak, ha ki lehet kapcsolni Makoto hangját.

Tulajdonképpen az animéban lehetett volna Makoto néma. Ült volna egy sarokban, a lányok meg jöttek volna sorban egy-egy numerára, és utána elmondták volna, hogy ők de mennyire szeretik őt. Kb ua let volna a sztori.  :lul:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Ja Makoto! Az animék Gordon Freemanje!

Valszeg ha letol gatyával kifekszik a rétre akkor is sorban jöttek volna a lányok. :)

De hát nehéz az animeszereplő sorsa ha dagat elhízott otakuk fantáziájának kielégíésére hozták létre. ( Értsd. lehetsz akármekkora lúzer de a csajok akkor is rászálnak... )

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-21, 00:43:20
Oh értem, és ti ezt nyomtátok full japán nyelven... a sztori miatt.  :D
Hát, nincs egy Shakespeare-szintű szövegkönyve ;) Az animét sem láttam még végig felírattal, csak rawban. Várom a DVD-ripet :lazza:


Soul

AnimeYoshi korrekt sztem, csak a végén az a hajós kép amire felvannak írva a tagok gáz kicsit  :smile:.

Manitu

Let me get it clear: I want boobs. And I want them uncensored :D TV-rip nem érdekel  :hehe:


Soul

I undörstend Yu, aha szóval vágdosva volt tvbe, mondjuk a fesztiválon a  pihenő szobás résznél eléggé feltünő volt, de annyira nem hogy kiszurja a szemem.De mondjuk mivel h gaméből készült gondoltam direkt lesz ilyen "light"-os.

Manitu

Protip: A TV verzió mindíg vágott. Vagyis inkább a DVD verziót majdnem mindíg feljavítják egy kicsit. Ugye nem gondolod, hogy a DVD kiadáson is fekete lesz a vér például?


Soul

Nem gondolok én semmit  :smile:.De a fekete vérnek is sok értelme van.Azt hittem csak nálunk vannak ilyen brutál vágások  :smile:.

Manitu

Mit vársz egy olyan országtól, ahol tértorzulásokkal rakják tele a p0rnt? :D


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-12-22, 14:46:10
Mit vársz egy olyan országtól, ahol tértorzulásokkal rakják tele a p0rnt? :D
Mondjuk amilyen szar a japán pr0n alapból is, nem sokat ront már rajta a cenzúra...

Prof. William

Örömmel jelenthetem hogy készül a School Days folytatása... Az Imperial Days. :)


Soul

Nem baj, olyan headshot-okat lehetne rá így is osztani  :D.

Zsiga

Megnézném ahogy széttépi egy csapat kiéhezett nida. :D

Xzone

Quote from: Prof. William on 2007-12-25, 14:46:16
Örömmel jelenthetem hogy készül a School Days folytatása... Az Imperial Days. :)



Wow...

Manitu

[spoiler=MUHAHAH][/spoiler]


Prof. William

Ahhh...

Végre egy igazi True Good End .:)

Vagy ezt nevezik hárem endingnek?  :D :D :D

minuszmiki

Hmmm, muhhaha, valóban.  :Kiraly:

Public Hikikomori

Már az eredeti is beteg volt, de ez...
AnimeComment, a kritikai blog:

animecomment.blog.hu

Lythis


Soul

Quote from: Manitu on 2008-01-08, 18:07:47
[spoiler=MUHAHAH][/spoiler]

Ezt olyan jó volt látni :smile:. [spoiler]Miután Member jópár Misa (DN) kivégzési módot kivitelezett már, lehet neki kéne ereszteni 1 Makoto hogyan haljon meg sorozat kiagyalásához  :smile:[/spoiler]

Én

Valentine Days
Negyed óra, totál baromság, van penne pár jó lulz, azt a 15 percet szerintem megéri, párszor felröhögtem (a vége... :D ). Megkaptam erre a félévre a Ma-ko-tooooooo adagomat.
[spoiler=major spoiler for this series]Kefélés nincs.[/spoiler]

minuszmiki

Ja, 15 percet megért. Bár azért egy-két lány is megkaphatta volna a Ma-ko-tooooooo adagját... :D

Én

Na ja... Azon röhögtem is egyet, mikor a haverja sürgeti, hogy lessék meg a csajokat. Gondoltam magamban, ő kb annyiszor látja őket meztelenül, amennyiszer akarja... :D
Sekai anyjával meg annyira tudtam, hogy ez lesz. Hogy nagyon. De másképp nem is lett volna igazi Makoto-kunTM hatás. :P

Prof. William

Makoto rendelkezik egyfajta Mako-miriggyel. :) Ennek a feromonja teszi lehetővé hogy Makotoba korra nemre és fajra függetlenül mindenkli belezúgjon...

Xzone

15 percet valóban megért ez az OVA, mondjuk teljesen "makes no sense" kategória :)  Az csak nekem tűnt fel, hogy Sekai azt mondja, hogy nem tud főzni, az eredeti animében meg többfogásos vacsorákat csinál?

[spoiler]Megcsinálhatnák a "másik felét" is ennek: szintén 15 perc, de végigdugják az egészet. Lehetőleg a második felében strap-onokkal Makotot. :szemuveges:[/spoiler]