Hibás fileok faq-ja

Started by zsozso, 2003-04-28, 02:48:59

Previous topic - Next topic

Én

Én is megnéztem gyorsan, nekem se viszi semmi (sfv nincs)

Zsiga


Flaser

Hentai/Shuukaku no Yoru Ep. 1 - hiányos.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

bearnie78

Sziasztok,

sokáig kerestem, hogy az esetleges technikai/tartalmi hibákat hová kell beírni, remélem nem tévedtem el nagyon.
Az FTP-n a Soul Link anime 12. része hibásan van fent. Hiányzik a fájl egy része.
Ha valaki jogosult/hozzáértő meg tudná oldani a problémámat, ritka boldoggá tenne. Tán még fütyörésznék is. :)

Előre is köszönöm a segedelmet!

B.
Bearnie

Selmo

Valóban hibás a CRC, de nekem a letöltésekor többször is megszakadt a kapcsolat, lehet, hogy ez lesz a hiba oka.

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Death is the only redemption

Fazék

#366
claymore ep 09v2 'those who rend asunder (part 1)' [blu-ray 720p].mkv

2x is letöltöttem, anidb.net-re is fölnéztem, hogy összevessem a hivatalos hash-el, aztán mikor a file-méret alapján be akartam azonosítani a release-t, akkor tűnt föl, hogy pöttyet kicsi a file, ahhoz hogy egyáltalán jó legyen :haha:

szóval félbemaradhatott a feltöltése, vagy ilyesmi.

megpróbálom beszerezni a hibátlan verziót, de olyan rég próbáltam anime-t letölteni, hogy biztosan sokkal hatékonyabban tudják itt helyettem ezt páran meglépni :)

szerk&repost: leszedtem nagyjából ugyanazt a verziót (mondjuk nemtom, hogy ez a v2-nek felel meg, vagy v1-nek, de ugyanabból a release csomagból lévőnek tűnik). ezer éve volt egy upload account-om, most nem tudom hogyan vágjak neki a témának.

szerk2: egyezik ezzel az md5 hash, szóval jónak tűnik, már csak fel kéne tudnom valahogy tölteni

zsozso

Quote from: Fazék on 2013-07-17, 23:01:47
claymore ep 09v2 'those who rend asunder (part 1)' [blu-ray 720p].mkv

2x is letöltöttem, anidb.net-re is fölnéztem, hogy összevessem a hivatalos hash-el, aztán mikor a file-méret alapján be akartam azonosítani a release-t, akkor tűnt föl, hogy pöttyet kicsi a file, ahhoz hogy egyáltalán jó legyen :haha:

szóval félbemaradhatott a feltöltése, vagy ilyesmi.

megpróbálom beszerezni a hibátlan verziót, de olyan rég próbáltam anime-t letölteni, hogy biztosan sokkal hatékonyabban tudják itt helyettem ezt páran meglépni :)

szerk&repost: leszedtem nagyjából ugyanazt a verziót (mondjuk nemtom, hogy ez a v2-nek felel meg, vagy v1-nek, de ugyanabból a release csomagból lévőnek tűnik). ezer éve volt egy upload account-om, most nem tudom hogyan vágjak neki a témának.

szerk2: egyezik ezzel az md5 hash, szóval jónak tűnik, már csak fel kéne tudnom valahogy tölteni

Javitva.
Death is the only redemption