Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Werro

Ha nagyon akarok maradni.. :D Hamar kiesnek, akik nem mennek? Köszönöm a meghívást. Ha lesz még idén, akkor beszéljünk róla :)

Quote from: NLZ on 2012-09-03, 23:55:47
Aztán ha nagyon akarsz maradni, gyere el a legközelebbi talira, igény szerint kezdeményezhetek egyet akár még idén. :D
Kellemes Munchikin és Dixit játék volt most is, csak előbbivel kifutottunk az időből.

NLZ

Persze nem kell jönni, csak most volt, aztán ezen felbuzdulva említettem. :)
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=541.7290
[reserved]

Werro

Érdekel :) és Sirius a kedvencem, mikor nem sétálok el előtte :P

Quote from: NLZ on 2012-09-04, 00:34:52
Persze nem kell jönni, csak most volt, aztán ezen felbuzdulva említettem. :)
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=541.7290

Selmo

"Röviden."  :rotfl: Üdv erre! Légy jó és a mongol csajt is mutasd be képekkel szobatiszta.

A tökéletesség unalmas.

Cloud


Werro

Üdv itt! :)

...Mi leszel, ha nem rendőr?

Werro

Quote from: Gdat88 on 2012-09-28, 20:42:29
Elméletileg biztonsági cégvezető, gyakorlatilag inkább lövöm magam tarkón, minthogy egy irodában dolgozzak, szal nagy erőkkel próbálom kitalálni, hogy milyen alternatív hivatást lehet találni. Ha valakinek van jó ötlete mondja nyugodtan. :D

Nem minden cégvezető csücsül irodában.. szerintem.

motifator

Üdv a fórumon Gdat88!
Szeretném küldeni neked a következő számot: https://www.youtube.com/watch?v=Dbfon9yihV0
[spoiler] :angyali:[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Udv itt!

Quote from: Gdat88 on 2012-09-28, 05:19:20
Nincs facebookja a kis Bujinlhamának (beszartam ezen a néven. :D ) én meg nem fényképezgettem. Bár pont ma gondolkodtam el azon, hogy több képet kellene csináljak, mert nem lesz mit visszanéznem öregkoromban. :D
Wat?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Nekem is időbe tellett, amíg megértettem, de a mongol csajt hívják így a bemutatkozó post végéről.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Elain

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-02-19, 00:04:38
Quote from: ElainÖhm. Sziasztok. :tezsvir:
ugyanazt mondanám neked, mint a többiek Elizának.
1. ez nem beköszönõ, hanem bemutatkozó topic. kicsit bõvíts a hozzászóláson ;)

Nos, akkor pótolom az elmaradásomat.
Nem nagyon voltam aktív a fórumon, így, nem is követtem végül hogy a posztjaimra milyen válaszok születtek, inkább csak néha-néha ránéztem a fórumra, meg töltögettem az animéket tonnaszámra.

Nagyon hálás vagyok az üzemeltetőnek, elképesztő, hogy több mint 10 éve megy ez az oldal stabilan, az animék pedig átsegítettek életem egy depressziós, és nagyon nehéz időszakán.
Mivel barátaimmal üzemeltettünk már ugyanezzel a motorral futó fórumot, meg egy tonnányi weboldalt és szervert, ha esetleg valami zűr lenne talán még segíteni is tudok.

Nem tudom még kik vannak itt a régi arcokból, vagy kik az újak, kb senkit nem ismertem itt igazán, bár egy-két évvel ezelőttig conokon meg jrock koncerteken, nipponon megfordultam sokszor.

Leginkább zenével és weboldalakkal foglalkozok, előbbi inkább önkifejezés, utóbbi meg a munkám.

Nagyon szeretek játszani, főleg RPG-vel, most pl. az Undertale-el, de nagy kedvenceim a Chrono Trigger, Albion, Morrowind

Ha valaki Planetside 2 vagy Starcraft 2-zik, azzal szívesen játszok.  :kocc:

Érdekelnek a harcművészetek, más népek hagyományai, és minden ami technológia vagy kütyü, leszámítva a sokadik még nagyobb még "okosabb" telefonokat.

Barátaim leginkább Inu-ként ismernek, ez a becenév jóval azután ragadt rám hogy felregisztráltam, user nevet meg nem tudok változtatni.

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-02-19, 00:04:38
2. nézz Hellsinget! olvass Hellsinget!
3. nézz Elfen Liedet!
A Hellsing meg az Elfen Lied alap, EL-t már akkor láttam amikor ide felregisztráltam :D
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-02-19, 00:04:38
4. járj meetre! JEER HAVE SOME FUN!
Meetek nem tudom vannak-e még.

Ha lenne kérdés, ezúttal figyelni fogok.  ^^"

kikuchiyo

Egy hónap hiányzott a 10 évhez... welcome back(?)
Failure is the default option

Nihilus

Sziasztok!

Nagyon régen volt az, hogy utoljára posztoltam, tehát újra bemutatkozom.

22 éves, harmadéves jogászhallgató vagyok, bár 2004 óta követem figyelemmel az anime/manga világát és a fandomot, túl aktív részese sosem voltam, nem jártam el conokra és a fórumokon sem vagyok a legaktívabb, sőt. Elég kevés animét láttam végig, picivel többet, mint 100-at, mivel nem elsődleges hobbi számomra (viszont a football managerben van vagy 6000 órám, fml  ^^"), de szeretek róluk beszélgetni.

Kedvenc kínai meséim a Neon Genesis Evan-jelly-on, a Hiatus x Hiatus, Madoka és bármi, ami JoJo.