Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: MohaKösz a gratokat fiúk, de közben azt nézem, hogy megint 2800 alatt vagyok. Valaki valami postomat törölte... :rolleyes:
Csak nem bezárt végre a buzitopic? Remélem nem is lesz többet...
Grat Moha

Darkstar

Grat Moha a 2800-hoz és Assassin a 200-hoz!  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

animoni

Huha!!!
Mostantól sûrûbben járok ide!!! Mindig annyi mindenki összegyûlik akinek gratulálni kell!!!! És én mindig elkések :bruhuhu: !!!
Ugyhogy mindenkinek GRATULÁLOK!!!!!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Mattanja

Gratulálok Meske a Signature-höz!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Grat Meske a signature-höz és Assassin a 200-hoz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

:appl:  :jee: Assassin és Meske

Darkstar

Grat Meske az új szignóhoz!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Assassin

Köszönöm: Djinn, HVp213, Meske, Rin, Darkstar, Necrid, Raggie :)
" There is no sin to know their sins."

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Meske

Köszi Shiroi, Raggie Gordon, HVp213, Rin, Darkstar és Necrid! :merci:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

RE@L

Grat új, copyrighted jelzéshez ^^ :cool:
(rám is rámférne 1 kis újítás , ha lesz idõm megcsinálom )

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Grat Emarsharae a 200-posthoz!! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: NecridGrat Emarsharae a 200-posthoz!! :jee:

Úgy van! Grat!  :appl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

RE@L

:jee:   Ha annyiszor tudnék koccintani, mint itt gratulálni embereknek, sztem egy egész évre részeg lennék ^^ :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Meske

Quote from: RE@LGrat új, copyrighted jelzéshez ^^ :cool:
(rám is rámférne 1 kis újítás , ha lesz idõm megcsinálom )
Ezt az aláírásomban lévõ képre érted? Vagy nem is nekem szól és én vagyok itt ilyen gratuláció habzsoló, hogy azt képzelem, hogy itt mindenki nekem gratulál? :haha:
Szóval, ha nekem írtad, akkor köszi! :)

Grat Emarsharae a 200hoz!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

RE@L

Neked írtam Meske  :rolleyes:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Relunx

Grat Meseke az új avatárhoz! (nekem a régi jobban tetszett)
Grat Emarsharae a 200hoz!
Köszönöm a Grat-okat!
Raggie Gordon-nak:
Tényleg jó érzés az a Fanatic jelzõ a memeberségnél!  :lazza:
És hogy kine felejtsem:
VÉGTELEN SOK GRAT NÉKED RIN KI MEGFEJTETTE AZ ISMERETLEN "ANIME-CSAJ" KILÉTÉT!  :zen:  :merci:
hálám örökké üldözni fog!

Relunx

Meske

Köszike Relunux! ;) :merci:
Ezt végülis nosztalgia céljából tettem fel, mert ez volt az elsõ, s nemrég volt, hogy már 1 éve itt vagyok. :haha:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

HVp213

Grat Meske! :jee: (1400)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Meske

Köszi szépen HVp213! :merci:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Relunx

Grat Meseke az 1400-hoz!
Grat néked Hvp213! - helyesbítek a fénysebesség hozzád képest egy csiga...a legutobbi csekkolásnál még csak 377 volt a post, most meg 485?  :jee:
PreGrat az 500 hoz Hvp213! Vagy a 700-hoz (addict member) is gratuláljak? :P

Relunx

HVp213

#10103
Quote from: RelunxGrat Meseke az 1400-hoz!
Grat néked Hvp213! - helyesbítek a fénysebesség hozzád képest egy csiga...a legutobbi csekkolásnál még csak 377 volt a post, most meg 485?  :jee:
PreGrat az 500 hoz Hvp213! Vagy a 700-hoz (addict member) is gratuláljak? :P

Relunx
Köszönöm! De ne szaladjunk annyira elõre a jövõ Moderátorkkal és thread törlésekkel van kikövezve!

(mostanság vissza is fogom magam h ne irjak annyi sületlenséget... (láthatóan kissebbnél is kissebb sikerrel :p))
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Meske

Ismét köszi Relunux! :merci:

HVp213: a mûkritikáidat viszont ne mérsékeld, mert én nagyon szeretem õket! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

HVp213

Quote from: MeskeHVp213: a mûkritikáidat viszont ne mérsékeld, mert én nagyon szeretem õket! :)
Azokat csak PM-be küldtem fõleg attól nem növekszik a post számom :p
(nem is azért irok ide a FÓRUM-ba:rolleyes: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: RelunxRaggie Gordon-nak:
Tényleg jó érzés az a Fanatic jelzõ a memeberségnél!  :lazza:
Hát ja!! Bár én közben Ancient lettem(megöregedtem, vagy mi :D ), de ez nekem is(mint HVp213-nál) a sok ökörségnek köszönhetõ, amit írogatok! :)
ÓRIÁSI GRAT NEKED!! :jee:

Grat még Emarsharee kolleginának és pregrat HVp213-nak a Fanatic-sághoz, mert sajna most két hétig nem leszek... (nélkülöznötök kell a sok hülyeségemet) --> Vili, te addig helyettem is húzz bele! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

#10107
Quote from: Raggie Gordon(...)Vili, te addig helyettem is húzz bele! :D
:tezsvir:  Mindent megpróbálok!

Nemsokára induolok vezetni (most már tényleg a forgalomba) Senki sem olyan hülye, hogy a "kocsim" elém lép ugye???
(Leszámítva Zimar kollégát, de õ rá már készülök, szépen kifényestítem az alsõ lökhárítót Unicummal) (csak az azért, hogy azt mondhassam: a pia ölte meg :lazza: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Gratulálok Emarsharae a 200-hoz!
Gratulálok Meske az 1400-hoz!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

racka64

Megkésve bár de én ZSOZSOnak szeretnék gratulálni és csak így tovább!  :angyali:


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D