Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Na ja.. 14 percre sikerült, most kéne az az Excel Sagás sportaniméket kifigurázó rész, hogy amíg nabeshin a wcn letolt gatyával ott papol neked, hirtelen szuperjóvá válsz :D

HVp213

Quote from: Kuro_TenshiNa ja.. 14 percre sikerült, most kéne az az Excel Sagás sportaniméket kifigurázó rész, hogy amíg nabeshin a wcn letolt gatyával ott papol neked, hirtelen szuperjóvá válsz :D
nem láttam! de nem is vágyok arra h egy férfi letolt gatyával elöttem jártassa a bagolesõjét :p
(ha hölgy az illetõ akkor bele megyek a törvények ujboli megtárgyalásába)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Danhibiki

Quote from: HVp213nekem csöpögsz pici csap????

ezt még gyakorolnod kell ;)
:lol: Na majd máskor sikerül...;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Araki

Quote from: DanhibikiNem-nem:ejnye: Na ha azt mondom One, Two, Jango akkor nem fogsz soha többé post-olni az usteam fórumába...:D One, Two, Jango!
Ha ezt mondod, ez rád is vonatkozik, nem?:rolleyes:

HVp213

sztem nekem célozta a postot...
bár még ezse jött be :P
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Danhibiki

Quote from: ArakiHa ezt mondod, ez rád is vonatkozik, nem?:rolleyes:
Jango-nak néha sikerült sikeresen elsütnie;)
Quote from: HVp213sztem nekem célozta a postot...
bár még ezse jött be :P
Igen neked céloztam.:D Csak viccelõdni akartam, de ha nem esett le:p
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kuroi Tenshi

Milyen nagy pangás volt ma itt ezen a fórumon... meg egy-két másikon is... bezzeg ma pont volt idõm meg máshoz nem volt kedvem.
Na mindegy, elmélyedtem a nyakkészítés rejtelmeiben, utánanéztem, mit honnan lehet beszerezni, anyagot gyüjtöttem alt. energiaforrások - biomassza témakörhöz, cuccokra vadásztam ebayen itt-ott-amott, stb; de úgy érzem, semmit se csináltam ma, teljesen feleslegesen telt el a nap... :3x3:

HVp213

mi lett volna ha postoltál volna ;) akkor nem lett volna akkora pangás
Quote from: DanhibikiIgen neked céloztam.:D Csak viccelõdni akartam, de ha nem esett le:p
Kinek nem esett le pöcök?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

Nem nagyon akadt témám...

Pirula

Akkor nem csak én vagyok ilyen marha passzív ma, jól van.
Lehet hogy az ikrek jegy alatt születetteknek rossz szögben állnak a bolygóik.
Már ha van még ikrek itt rajtam kívül.

HVp213

én biztos nem vagyok az...

Én lenni oKOS ^^"
Quote from: Danhibikigomen:zen:
lehet egyikünk komolyabban vette mint kellett volna :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Danhibiki

Quote from: HVp213Kinek nem esett le pöcök?
gomen:zen:
Ha már a bolygóknál tartunk akkor szerintem valami marha nagy gáz van odafönn!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

HVp213

Quote from: Danhibikigomen:zen:
Ha már a bolygóknál tartunk akkor szerintem valami marha nagy gáz van odafönn!
gáz biztos van... Hidrogén... de abbol sok :p

( egyre értelmesebbek a postjaim.. >_<" )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

Az biztos. A világegyetem két leggyakoribb anyaga a hidrogén és a hülyeség. A postod mindkettõhöz kapcsolódik..

Pirula

Ha már kezdünk úgyis átmenni szabad asszociációba akkor engedtessék meg mondanom, hogy:
Cukorrépakombájn!

Kuroi Tenshi

Ha már kombájn akkor TASSZ jelentés a 60-as évek végén:
A kínai határ mentén békésen arató kombájnjainkra az ádáz kínai határõrök orvul tüzet nyitottak. Kombájnjaink viszonozták a tüzet, majd felszálltak és visszatértek bázisukra...

:D

Lt. Simoan Blarke

húúúúúh. Vilinek az agyára húzódott a nátha? :3x3: (jóreggelt mindenki! :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Ez a mai agyrém "vicc"adagja után még nem tûnt fel? :3x3:

HVp213

Quote from: blarkehúúúúúh. Vilinek az agyára húzódott a nátha? :3x3: (jóreggelt mindenki! :D)
ugyan már
légüres térben a nátha se él meg
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Member

Hotdogvirsli.

Pirula

K_T: Nyertél, a mai napom elsõ nevetését neked sikerült kicsikarnod belõlem. :haha:

Kuroi Tenshi

*meghajol*

*homályos Macskafogó-idézet*
"Örülünk, hogy szolgálatára lehetünk. Nyomja meg a piros gombot és nyugodjon békében..."

Danhibiki

Quote from: HVp213gáz biztos van... Hidrogén... de abbol sok :p

( egyre értelmesebbek a postjaim.. >_<" )
Látom újra próbálkoznom kell...One, Two....:D na jó abbahagyom.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

HVp213

Quote from: PirulaK_T: Nyertél, a mai napom elsõ nevetését neked sikerült kicsikarnod belõlem. :haha:
ezé küzdöttem én keményen a LoL-ban XD
Quote from: Kuro_TenshiEz a mai agyrém "vicc"adagja után még nem tûnt fel? :3x3:
agyrém??? már semmi se jo...
fene a beletek milyen válogatos lettetek :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213ezé küzdöttem én keményen a LoL-ban XD
Tegnap este volt már némi spontán chucknorrisfacts idézgetés farsangi bál elõtt szóval már kikacagtam magam azokon. :p:)

Kuroi Tenshi

Quote from: HVp213ezé küzdöttem én keményen a LoL-ban XD
fél percig a fejem fogtam. elég eredmény? :rolleyes:

HVp213

Quote from: DanhibikiLátom újra próbálkoznom kell...One, Two....:D na jó abbahagyom.
probálkozz csak! hurkalé vagy teis... :p
Quote from: Kuro_Tenshifél percig a fejem fogtam. elég eredmény? :rolleyes:
nem! még éltek.. ^^"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

K_T: attól, hogy hülye poénokat nyom, még nem fogtam gyanút. elvégre ez mindig így van :haha:
de mindenki más is. K_T, Danhibiki, Member, WTF?!?!?! tavaszi agydurranás? :3x3: (szakadó hóban az igazi)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: blarkede mindenki más is. K_T, Danhibiki, Member, WTF?!?!?!
Az utolsó úriembert nem ismerem. Mostanában csatlakozott?
he
he
he
:D

Kuroi Tenshi

wft? who is it? who the f--- is wtf? :3x3: