Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Member

"Arató Munkás" nagyon keménykedik. :mad:

Reaper

nekem legalább van mire te kis kocak :D

Member

Példának okáért?

Lythis

Quote from: Member"Arató Munkás" nagyon keménykedik. :mad:
Nem, pusztán nagyon kultúrált formában fejezi ki a véleményét olyan dolgokról, amiknek aztán nagyon sok köze van mindenhez - habár ez az offtopic, szóval itt lehet. Mindenesetre figyelemreméltó, hogy milyen kreatív visszavágási alapot talált magának...:rolleyes:

Reaper

Quote from: LythisNem, pusztán nagyon kultúrált formában fejezi ki a véleményét olyan dolgokról, amiknek aztán nagyon sok köze van mindenhez - habár ez az offtopic, szóval itt lehet. Mindenesetre figyelemreméltó, hogy milyen kreatív visszavágási alapot talált magának...:rolleyes:

ehhez még hozzátenném, hogy WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
és Búúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
 
mondjatok 1 valamit amiben jobbak vagytok nálam, fogadjunk hogy nem !
5ödikes bizim is tiszta kitûnõ lett !

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisNem, pusztán nagyon kultúrált formában fejezi ki a véleményét olyan dolgokról, amiknek aztán nagyon sok köze van mindenhez - habár ez az offtopic, szóval itt lehet. Mindenesetre figyelemreméltó, hogy milyen kreatív visszavágási alapot talált magának...:rolleyes:
az az alapja, hogy neki rövidebb a nickje IRCen, mint nekem, de az már nem érdekli, hogy a rosszabbul_elunk_mint_barmiko meg hosszabb volt, mint az enyém. (váá de utálom a flémfájtfájtfájt fílinget :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Reaper

Quote from: blarkeaz az alapja, hogy neki rövidebb a nickje IRCen, mint nekem, de az már nem érdekli, hogy a rosszabbul_elunk_mint_barmiko meg hosszabb volt, mint az enyém. (váá de utálom a flémfájtfájtfájt fílinget :D)

Blarke vigyázz, mert Quote powa, és lenetkaratézlak !

Member

Hát nem Reaper lesz a jövõ Hofi Gézája. :rolleyes:

Araki

Hé te Reaper! Asszed vicces vagy?!

Reaper

Most kaptuk studionkba a hírt, miszerint blarke BUZÍÍJ !!!
Ezt õ is megerõsítette és 1 képet küldött, hogy elmondjuk véleményünket új ruhájáról.

Lythis

Quote from: Reaperehhez még hozzátenném, hogy WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
és Búúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
szerintem meg nem enne sajtot, ha nem lett volna leplombálva a határon, pedig dízellel megy annak ellenére, hogy a bundája olyan fényes. Szerinted nem?
 
Quote from: Reapermondjatok 1 valamit amiben jobbak vagytok nálam, fogadjunk hogy nem !
5ödikes bizim is tiszta kitûnõ lett !
Kezdetnek talán ott a koherens és értelmes mondatok alkotása mint olyan.
jujj, az 5.-es bizid. Hát akkor anyuci meg apuci bizti nagyon büszke volt a szemük fényére. Kár, hogy ez valószínüleg túl megindító számunkra, hogy érdemben lereagáljuk....
 De azért köszi az infót.. ha ez nincs, valószínüleg hülyén halunk meg.

Mattanja

Hagyjátok, paraszt szegény. Mit gondoltok most... legyen bannolás? Kérem a jelenlévõket, szavazzanak.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

#23112
még egy ilyen post és én csont nélkül bannolnám...
de ez gondolom nem meglepõ

más: a kukorica után a borsóról is meg kell állapitanom, hogy nem pálcikához optimalizált étel, fõleg nem lapostányérból (még egy csészébõl esetleg bekotorni)
mindenesetre még mindig nem vettem elõ a villát pedig már túlvagyok a felén...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Reaper

Quote from: Lythisszerintem meg nem enne sajtot, ha nem lett volna leplombálva a határon, pedig dízellel megy annak ellenére, hogy a bundája olyan fényes. Szerinted nem?
 

 Kezdetnek talán ott a koherens és értelmes mondatok alkotása mint olyan.
jujj, az 5.-es bizid. Hát akkor anyuci meg apuci bizti nagyon büszke volt a szemük fényére. Kár, hogy ez valószínüleg túl megindító számunkra, hogy érdemben lereagáljuk....
 De azért köszi az infót.. ha ez nincs, valószínüleg hülyén halunk meg.

Eddig vártad, melyik oldalon lesznek többen, ki mellé kell állni ?
Miért 10 oldallal korábbról quoteolsz köccög ? :D

Reaper

Quote from: ShiroiHagyjátok, paraszt szegény. Mit gondoltok most... legyen bannolás? Kérem a jelenlévõket, szavazzanak.

zOMG ! :tezsvir:

:hahaha:

Member

Szerintem az rakja ignorra, aki akarja, bannolni talán még nem kéne (nem is tudom, az olyan... gonosz dolog. - -). Mondjuk most elõször gondolkodok komolyan az elõbbin. :ejj:

EDIT: Ráadásul külföldi nyelven beszél. :rolleyes:

Reaper

Igazad van, bocsáss meg, kár volt ilyen hirtelen állást foglalnom, csöndbe maradok. Várok 1 picit.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberSzerintem az rakja ignorra, aki akarja, bannolni talán még nem kéne (nem is tudom, az olyan... gonosz dolog. - -). Mondjuk most elõször gondolkodok komolyan az elõbbin. :ejj:

EDIT: Ráadásul külföldi nyelven beszél. :rolleyes:
hagyjátok már... én itt hülyére (ill. méghülyébbre) röhögöm magam, és mellé még ircen is alkot :hahaha: meg ezt most a ti kedvetekért csinálta. megunta a nagy sírás-rívást :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: kisvirag...
más: a kukorica után a borsóról is meg kell állapitanom, hogy nem pálcikához optimalizált étel, fõleg nem lapostányérból (még egy csészébõl esetleg bekotorni)
mindenesetre még mindig nem vettem elõ a villát pedig már túlvagyok a felén...
:D A kitarto... Mondjuk en 1 bogre rizzsel csinaltam a klasszikus modon, de csakis egyszer es csakis azert, hogy begyakoroljam a palcikahasznalatot - nem volt semmi palcikaval eheto a kozelben.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

Quote from: Kvikveg:D A kitarto... Mondjuk en 1 bogre rizzsel csinaltam a klasszikus modon, de csakis egyszer es csakis azert, hogy begyakoroljam a palcikahasznalatot - nem volt semmi palcikaval eheto a kozelben.
a sajt a sülthús meg a répa normálisan ehetõ vele, azért nem adtam még fel :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Quote from: ShiroiHagyjátok, paraszt szegény. Mit gondoltok most... legyen bannolás? Kérem a jelenlévõket, szavazzanak.
zsozso egyszer mintha már kijelentette volna, hogy nincs ban, nem?

Mattanja

Quote from: Lythiszsozso egyszer mintha már kijelentette volna, hogy nincs ban, nem?
De még lehetne, nem? ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Quote from: ShiroiDe még lehetne, nem? ;)
hmm...:rolleyes:
ez esetben lehetek mod?:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythishmm...:rolleyes:
ez esetben lehetek mod?:D
lol, ennyire elõre gondolkozol?:D az a baj, hogy túl sok munkát csinálnál zsozsónak, miután a jogfosztásod után el kellene távolítania a jogtalan banokat:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: Lythishmm...:rolleyes:
ez esetben lehetek mod?:D
O.o
God save us!
This new life has brought us this new knife
It's worthless and mindless to preach. I resist that!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dreamcleaver

Na akkor elmondom megint lassan érthetõen, mert egyeseknek úgy látom kicsit nehéz a felfogása. Én nem kampányolok semmiféle topik mellett, pláne nem azért, hogy visszanyerjem a posztjaimat. Soha nem érdekelt a postcount, és asszem nem arról vagyok ismert, hogy telefloodolnámn a topikokat. Egyedül a "Mit láttál a legutóbb, hogy tetszett?" topik elmozdítássával kapcsolatban mondtam el a véleményemet, és jól le lettem b*szva. Mert képzeljétek nem mindegy, hogy ezzel a névvel egy topik az Anime-ban van vagy az offtopikba. Ugyanis, ha az Anime-ban van, akkor logikus, hogy ide a legutóbb megnézett animédról posztolhatod be a véleményed, és erre mások reagálhatnak. Azt is mondtam, hogy ez volt a legmefelelõbb topik arra, hogy esetleg kevésbbé népszerû animékról véleményt lehessen cserélni, mert ezek számára tök fölösleges külön threadet létesíteni, úgyis csak üresen állnának (van pár ilyen a fórumon). Továbbá megjegyeztem, hogy számomra nagyon hasznos volt a topik, mikor valami új sorozat után kutattam, ilyenkor elovastam mások ajánlását, és az alapján kezdtem el töltögetni. Na most, ha ez a topik az offtopikba került, akkor mi akadályozza meg, hogy minden eggyes új user ide posztolgasson mindenféle megnézett filmmel kapcsolatos véleményt, holott arra van külön filmtopik? Legalább átnevezték volna a topikot, mondjuk "Melyik animét láttad legutóbb, hogy tetszett?"-re. Szerintem tök logikus amit mondok, de oltsatok csak le nyugodtan.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: blarkelol, ennyire elõre gondolkozol?:D az a baj, hogy túl sok munkát csinálnál zsozsónak, miután a jogfosztásod után el kellene távolítania a jogtalan banokat:D
elõtte azért permaban-olnálak, ne aggódj:D

Quote from: shiroiO.o
God save us!
This new life has brought us this new knife
It's worthless and mindless to preach. I resist that!

I'm the pariah (Break me)
I am the liar (Save me)
I can take anything (Make me)
Accuse me of everything (Take me)
Cut off the system (Shape me)
Deny my existence (Waste me)
I won't be afraid (Try me)
I won't be unmade (Deny me)

So Come on - Break it off
Come on - Buy the lie
Come on - Say it, say it
Come on
Say goodbye!

:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythiselõtte azért permaban-olnálak, ne aggódj:D
nem aggódok, mert tudom, hogy rólam zsozso még csak meg se gondolná, hogy levegye a bant:D

Dreamcleaver: szerintem ezt mindenki megértette.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Dreamcleaver: Mondasz vmit... :tezsvir:
Ha Angel köztünk járna (kövezzetek meg, de én nem láttam még), átnevezhetné a threadet simán, most viszont várhatunk egy jó ideig, s addig biztosan telemegy Mr. és Mrs. Smith meg Matrix-Revolutions elemzésekkel. :(

kisvirag

Ramiz, azt igérted megosztod honnan van az aláirásod szövege, és én nem emlékszem, hogy azóta elárultad volna, pedig biztos hogy több mint egy napja volt!
meg engem az is érdekelne, hogy ez a ugrálo kocsiban ülõ hóbagoly milyen agyszülemény, vagy van e extra utalás benne, vagy csak egyszerüen poénos?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.