Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Tényleg most néztem, hogy most már olyanok is vannak, akiknek a postjaik mellett ott díszeleg, hogy Posts: 0 :hahaha:
kissé ellentmondásos

Fazék

a 3-kyuu,  középfoknak felel meg

én pl 4-kyuu-n próbálkoztam (alapfok) de sztem csúnyán elhasaltam rajta, mert nekem még nem érkezett meg a boríték, míg mindenki másnak már igen a környékemen... :(

Lazzaret

Csak egy kérdés mert nincs sok idõm visszaolvasni azt a rengeteg postot ami itten volt mostanában. Miért is lett az offban kikapcsolva a post számláló? Csak azért kédem hogy értsem is a lényegét.


www.arkangyalok.uw.hu

Member

Quote from: LazzaretCsak egy kérdés mert nincs sok idõm visszaolvasni azt a rengeteg postot ami itten volt mostanában. Miért is lett az offban kikapcsolva a post számláló? Csak azért kédem hogy értsem is a lényegét.
Ezzel kívánták megakadályozni a chatelést és az így postmonsterré váló usereket... Ezt hívják félmegoldásnak. :mad:

Fazék

Quote from: LazzaretCsak egy kérdés mert nincs sok idõm visszaolvasni azt a rengeteg postot ami itten volt mostanában. Miért is lett az offban kikapcsolva a post számláló? Csak azért kédem hogy értsem is a lényegét.
nem kell érteni itt semmit. ki lett kapcsolva, ki lett kapcsolva. ez van ezt kell szeretni :) innentõl csak a "hasznos" hozzászólások számítanak, téma lezárva :)

Lazzaret

Hát kezdem kapisgálni. Mondjuk nekem aztán édes mindegy mennyit ír a post számlálóm.


www.arkangyalok.uw.hu

kisvirag

hm, azt mondjátok a 4 kyuu az alapfok?
dehátakkor szerintem meg vagyok mentve :D (a diplomához kell egy alapfoku nyelvvizsga is )

egyébként ezt a féle nyelvizsgát elfogadják itthon? (csakhogy tényleg meg vagyok-e mentve...)(nem, még nem csináltam meg, de láttam a követelményszintjét, egy éven belül teljesithetõnek tûnik)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: kisviraghm, azt mondjátok a 4 kyuu az alapfok?
dehátakkor szerintem meg vagyok mentve :D (a diplomához kell egy alapfoku nyelvvizsga is )

egyébként ezt a féle nyelvizsgát elfogadják itthon? (csakhogy tényleg meg vagyok-e mentve...)(nem, még nem csináltam meg, de láttam a követelményszintjét, egy éven belül teljesithetõnek tûnik)
sztem el kell hogy fogadják, mert ez az egyetlen fajta japán nyelvvizsga létezik tudtommal. 2-kyuu a felsõfok 1-kyuu pedig kb anyanyelvi szint. ennél a kettõnél azt hiszem már szóbeli vizsgarész is van

Rage

#23198
Quote from: kikuchiyoMegjött a 3-kyuu eredményem. Passed, 345/400!
Szep eredmeny, gratulalok! ;]
Amugy egy kerdes: sankyuu-t meglehet probalni yonkyuu nelkul is? (Szal "egybol sankyuu"? Csak mert ugyerzem, azert yonkyuu-nel mar valamivel jobban megy a stuff.)

Edit: kisvirag kerdesere valaszolva: Tudtommal NEM fogadjak el, ugyhogy vigyazz, ne erre alapozz! (Ismerek tobb olyan embert, akinek a yonkyuu nyelvvizsgajat figyelembe sem vettek, mintha nem is lenne...)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Fazék

Quote from: RageSzep eredmeny, gratulalok! ;]
Amugy egy kerdes: sankyuu-t meglehet probalni yonkyuu nelkul is? (Szal "egybol sankyuu"? Csak mert ugyerzem, azert yonkyuu-nel mar valamivel jobban megy a stuff.)
természetesen meg lehet próbálni, kikuchiyo is kapásból ezzel kezdte :) (kb vele együtt kezdtem japánt tanulni másfél éve, enyhén durván mûveli :eek: :haha: )

amúgy tényleg errõl szokásomhoz híven megfeledkeztem önsajnálatomban, szóval grat kikuchiyo! :)

Rounin

Quote from: KvikvegDehogynem, lakjal a csaladdal! :)

... Most költöztem el tõlük, ide föl. VISSZAKÜLDENÉL?! Jó.. sznüpp...

Gratulálok kikuchiyo! Szép eredmény^^

Moha

Quote from: Fazéktermészetesen meg lehet próbálni, kikuchiyo is kapásból ezzel kezdte :) (kb vele együtt kezdtem japánt tanulni másfél éve, enyhén durván mûveli :eek: :haha: )
Mióta nyomjátok?
Én "hivatalosan" másfél éve. Aztán most gyorsan nekiugrottam a Tamino 4-es szintû kanji tesztnek és... 136 kérdésbõl 102 helyes. Hát, van azért még mit fejlõdnöm. :haha:

Kvikveg

Quote from: Rounin... Most költöztem el tõlük, ide föl. VISSZAKÜLDENÉL?! Jó.. sznüpp...

Gratulálok kikuchiyo! Szép eredmény^^
Teeenyleg, Budapest, te csodas - hanysz mar tole? :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#23203
Quote from: MohaMióta nyomjátok?
kikuchiyo becsületesen otthon továbbképezte magát mindig az órai anyaghoz képest és elõször 1, majd 2 szinttel fölöttem járt a tanfolyamon :)
tanóra keretében másfél éve tanuljuk mindketten. heti 2x másfél órában és ezt ki-ki kiegészíti becsületéhez mérten otthoni tanulással :)
ha átnéztem volna az anyagot, akkor sztem még nekem is simán meg lett volna 1 év tanulás után a 4-kyuu, szóval ott tényleg nem egy nagy a követelmény :) sztem nyugodtan nekiugorhat bárki 1 év tanulás után :)

Itachi

Quote from: kikuchiyoMegjött a 3-kyuu eredményem. Passed, 345/400!
:whoah: :hopp: :lazza:

Az már kevésbé tetszik, hogy a posta jól összegyûrte az A4-es méretû oklevelet, úgy néz ki, mintha kutya szájából tépték volna ki... :/
Uhh...Nagy,nagy grat! Hol vok én még ettõl....:eek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rage

Quote from: MohaAztán most gyorsan nekiugrottam a Tamino 4-es szintû kanji tesztnek
Oo, ez micsoda, es hogyan tudnek hozzaferni? Kivancsi lennek, mennyit felejtettem az utobbi fel ev soran.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Rounin

Quote from: KvikvegTeeenyleg, Budapest, te csodas - hanysz mar tole? :D

Nem. Meglepõ módon a legkevésbé sem. Csak az emberektõl, de azoktól eddig is. Viszont a Nile-t itt szerettem meg. :cool:

Rage

#23207
Quote from: RageOo, ez micsoda, es hogyan tudnek hozzaferni? Kivancsi lennek, mennyit felejtettem az utobbi fel ev soran.
Na, azota megtalaltam, 4-es szintu kanjikbol 200 / 214 (93.4%). :\ (Most jol beegtem, egy ilyennek illene mennie 100%-osan.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Kvikveg

Rounin, mit keresel te itt hajnali 4kor?! Amikor mar remenykednek, hogy lesz egy  "csak en vagyok a forumon" screenshotom? :D
Nna. Joejt mindenkinek!

9kor volt matektanarom fog m2-n beszelni indianok temaban, Valaszd a tudast c musorban. Vicces.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: KvikvegRounin, mit keresel te itt hajnali 4kor?! Amikor mar remenykednek, hogy lesz egy  "csak en vagyok a forumon" screenshotom? :D
Nna. Joejt mindenkinek!

9kor volt matektanarom fog m2-n beszelni indianok temaban, Valaszd a tudast c musorban. Vicces.

Ne marhulj már te is. Most linkeljek ide neked 500+ shotot? Akkor felhagytok végre ezzel a hülyeséggel? :hehe: Add fel. Reménytelen :hehe:

Mellesleg nyûglõdöm. Beteg vagyok :S Szóval most keresek valami elfoglaltságot :S
.
.
.
.
DE MIT? Nyüssz...

Kvikveg

Quote from: RouninNe marhulj már te is. Most linkeljek ide neked 500+ shotot? Akkor felhagytok végre ezzel a hülyeséggel? :hehe: Add fel. Reménytelen :hehe:

Mellesleg nyûglõdöm. Beteg vagyok :S Szóval most keresek valami elfoglaltságot :S
.
.
.
.
DE MIT? Nyüssz...
:D (Most meg Zanador kolbaszol erre, feladom, alszom...)
pl... Jatssz ilyet: http://www.websudoku.com/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

#23211
Quote from: Kvikveg:D (Most meg Zanador kolbaszol erre, feladom, alszom...)
pl... Jatssz ilyet: http://www.websudoku.com/
Jelenleg pedig csak én, ahogy elnézem... bár elõbb még ittvolt blarke is.
 Fél2kor felkelni totálisan poén dolog vazz... sikerült úgy felrúgni az amúgyis totálisan szétturmixolt bioritmusomat, hogy lassan tanulmányt írnak belõlem.....

Kuro_Tenshi: Elárulnád honnan a izébõl veszed ezt a kilrape-esdit? De most komolyan. Olvastam meet topicban, és elkezdtem visszagondolni, de nem rémlik, hogy ilyeneket postoltam volna. Mészárlósat igen. Hmm.. a végén kiderül, hogy skizó vagyok:D Ha mellé még vektoraim is lesznek, megyek Lythis Lied (tm) liveaction-t játszani:D


edit: egyébként mi lett még áthaxolva a counteren kívül? Csakmert csinál ilyen dolgokat a fórum, hogy a megnézett thread-re megint kirakja a "még nem láttad" highlightot, sõt, olyat is játszik, hogy akkor is szól nekem, hogy új post van benne, ha az történetesen az én mûvem - ilyet sem játszott korábban. Jó persze, túlélhetõ... de akkoris BUGOS!!:D

Rounin

Quote from: LythisJelenleg pedig csak én, ahogy elnézem... bár elõbb még ittvolt blarke is.
 Fél2kor felkelni totálisan poén dolog vazz... sikerült úgy felrúgni az amúgyis totálisan szétturmixolt bioritmusomat, hogy lassan tanulmányt írnak belõlem.....

Kuro_Tenshi: Elárulnád honnan a izébõl veszed ezt a kilrape-esdit? De most komolyan. Olvastam meet topicban, és elkezdtem visszagondolni, de nem rémlik, hogy ilyeneket postoltam volna. Mészárlósat igen. Hmm.. a végén kiderül, hogy skizó vagyok:D Ha mellé még vektoraim is lesznek, megyek Lythis Lied (tm) liveaction-t játszani:D

:S Jaja...nem lythises az kéjem szépen. Amúgy itt ólálkodok én is, csak cloakolva vagyok vagymi :S

Lythis

Quote from: Rounin:S Jaja...nem lythises az kéjem szépen. Amúgy itt ólálkodok én is, csak cloakolva vagyok vagymi :S
T'om, azután olálkodtatok ide fel. Direkt megnéztem...

 Egyébként jóreggelt mindenkinek!

Mattanja

#23214
Quote from: RouninNem. Meglepõ módon a legkevésbé sem. Csak az emberektõl, de azoktól eddig is. Viszont a Nile-t itt szerettem meg. :cool:
Ne is értem, hogy ez miért itt alakult ki benned (a Nile-kedvelés). Pedig az ember társas lény, igaz? :rolleyes: Itt majd jobban fogsz hányni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: LythisT'om, azután olálkodtatok ide fel. Direkt megnéztem...

 Egyébként jóreggelt mindenkinek!

Hát arcz az aztán van. Egész éjjel itt sunnyogtam (meg a Mjölnirt tesztelgettem. Nem is olyan nagy szám :S) -.-

Shiroi: talán mert itt nyílt alkalmam megtapasztalni, milyen az, ha lakótársad és barátnõje, ill. egy cimborájuk ott borozgatnak tõled 2 lépésre és számodra totál érdektelen társalgást folytatnak. Ilyenkor szépen felrakom a fejhallgatót és lehet egy kis hörgést ráadni...lehetõleg úgy, hogy õk i hallják azért ^^"

edit: társas lénység továbbra is megvan, igen kellemes emberekkel találkoztam, de sajnos nem õk vannak a közvetlen környezetemben ^^

Lythis


Rounin

Ez...ez...EZ HONNAN VAN?????

Idevele, minden részével :D MOST! Azonnal!

(már nézem is a linket^^)

Lythis

Quote from: RouninEz...ez...EZ HONNAN VAN?????

Idevele, minden részével :D MOST! Azonnal!

(már nézem is a linket^^)
Megatokyo.
 Történet két srácról, akik egy átpiált este után repülõreszállnak, hogy elmenjenek Japánba az E3-ra. Miután nem engedik be õket, hazamennének, de rá kell döbbenniük, hogy a hitelkártyáik kimaxolva, kp-juk nincs, és a hordozható számgép akuja is merül. Nincs más hátra, mint felkeresni egy ott élõ havert, és nála csövelni, amíg össze nem szednek valahonnan annyi pénzt, hogy hazajussanak... a többit majd meglátjátok:D

Elsõ rész.
 Egyébként jó hosszú, szal aki most kezdi, annak van mit bepótolnia.

Rounin

Quote from: LythisMegatokyo.
 Történet két srácról, akik egy átpiált este után repülõreszállnak, hogy elmenjenek Japánba az E3-ra. Miután nem engedik be õket, hazamennének, de rá kell döbbenniük, hogy a hitelkártyáik kimaxolva, kp-juk nincs, és a hordozható számgép akuja is merül. Nincs más hátra, mint felkeresni egy ott élõ havert, és nála csövelni, amíg össze nem szednek valahonnan annyi pénzt, hogy hazajussanak... a többit majd meglátjátok:D

Elsõ rész.
 Egyébként jó hosszú, szal aki most kezdi, annak van mit bepótolnia.

Yeah. Már hallottam emlegetni, de sose mertem belevágni. Sajnos :S Na, 3x3 Eyes félrerakva, most jön csak a kultúra java^^