Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberAz ME tökéletes, most is azt használok. Eddig minden új hardvert felismert (Pampogtak, hogy az Ethernet csatolókártyát majd 5 órán át próbálják felismertetni és még akkor sem fog normálisan mûködni, persze azonnal összejött.), fél év reinstall nélkül is csak a hang szál el néha erõs memórialeterheléskor. :D Anno elõször a 98-am 1,5 évig bírta. :rolleyes: Hogy szétesett addigra szegény. :)
ezt nem tudom, hogy csináltad. nekem 98-at kéthavonta újra kellett telepítenem (minden második alkalommal formatcével), az ME-t 3 hónap után apám force update-elte ikszpére. amióta ikszpé van, nem láttam kékhalált.^^

egyébként hattyúdal-jellegû post: csak el akarok köszönni mindenkitõl, meg megköszönni a több-kevesebb konfliktust és bosszúságot, amit okoztatok nekem :rolleyes: aki akar valamit, az még mindig megtalál, de usteamen már nem leszek (lehet éljenezni). pá
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Sohasem gondoltam volna, hogy egyszer még te mész el... Légy jó, hiányozni fogsz! :beken: Remélem, hogy vmikor még hallok felõled.

sirtomi

Quote from: blarkeezt nem tudom, hogy csináltad. nekem 98-at kéthavonta újra kellett telepítenem (minden második alkalommal formatcével), az ME-t 3 hónap után apám force update-elte ikszpére. amióta ikszpé van, nem láttam kékhalált.^^

egyébként hattyúdal-jellegû post: csak el akarok köszönni mindenkitõl, meg megköszönni a több-kevesebb konfliktust és bosszúságot, amit okoztatok nekem :rolleyes: aki akar valamit, az még mindig megtalál, de usteamen már nem leszek (lehet éljenezni). pá
Nekem 98 SE általában fél évig bírta. ME-t fel sem raktam miután haverom kb havonta rakta újra :) XP egész jól mûködik!

Hova mész? Miért? :beken:

Ready2

Quote from: blarkeegyébként hattyúdal-jellegû post: csak el akarok köszönni mindenkitõl, meg megköszönni a több-kevesebb konfliktust és bosszúságot, amit okoztatok nekem :rolleyes: aki akar valamit, az még mindig megtalál, de usteamen már nem leszek (lehet éljenezni). pá

ezt szomoruan hallom :(


Member

E-mailben beszéltem vele és neki adok igazat.

SaiyaGin

Quote from: blarkeegyébként hattyúdal-jellegû post: csak el akarok köszönni mindenkitõl, meg megköszönni a több-kevesebb konfliktust és bosszúságot, amit okoztatok nekem :rolleyes: aki akar valamit, az még mindig megtalál, de usteamen már nem leszek (lehet éljenezni). pá

:confused:
Szia! :(

Kuroi Tenshi

Quote from: SaiyaGin:confused:
+1

Még mindig nem kaptam választ. Valami nagy fightról lemaradt mostanában?

sirtomi

Quote from: White SeeDNem.
Max annyi, hogy a countszámláló le lett szedeve az off topicró.
(Amivel félig meddig egyetértek)

Megy egy halom topic át lett téve az offtopicba (pl Mit láttál legutóbb hogy ettszett) (Amivel seniki nem értett egyet)
Meg ha lejebb nézel láthatsz egy képet amint vvagy 8 user nem csinál semmit, hanem vár hogy szóljon be valaki...

Lényeg hogy brús a hangulat
Ilyen képet gyakran lehetne csinálni. Miért kéne állandóan postolgatni?
Azt meg nem értem, hogy az kinek baj, hogy az Offtopic postjai nem számítanak.

Member

Igeeen, az a kép tõlem van. :hehe:
Én tudom, hogy miért hagyta ott, egyikõtök sem találta és egyébként nagyon meglepõdtem, de teljes mértékben egyetértek a döntésével, ha igaz, amit írt.

Mattanja

#23350
Quote from: Kuro_TenshiEgyetértek. Teljesen felesleges.
Ha már itt tartunk, minek vannak névnapok is? Tök elavult
Meg a szülinapok... egy idõ után tök ciki, ha valaki felköszönt, de az is rossz érzés, ha nem.
Meg egyáltalán minek vannak ünnepnapok?
Lehetne minden nap ugyanolyan x@r hétfõ, és az hûdesirály lenne

:rolleyes:
Ez azért túlzás, nem gondolod?
Egyébként: ünnepet csinálni egy ilyen esemény miatt?
Quote from: White SeeDMeg ha lejebb nézel láthatsz egy képet amint vvagy 8 user nem csinál semmit, hanem vár hogy szóljon be valaki...
...na és? Muszáj állandóan beszélni? :confused:
Quote from: MemberÉn tudom, hogy miért hagyta ott, egyikõtök sem találta és egyébként nagyon meglepõdtem, de teljes mértékben egyetértek a döntésével, ha igaz, amit írt.
És azt nem tudod, hogy velünk miért nem osztotta meg?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

#23351
Ehehehe... én nem értek egyet vele. _Emiatt_ elmenni sux0r. Még ha a mája lenne oda :| de így? /pif :hehe:

És én meg nem tudtam reggel, miért akarnak virágokat rámtukmálni..heh =D

Yakumo

Quote from: MemberE-mailben beszéltem vele és neki adok igazat.
Erre kiváncsi lennék és biztos nem vagyok vele egyedül. Ha gondolod oszd meg velünk please!

Member

Quote from: ShiroiÉs azt nem tudod, hogy velünk miért nem osztotta meg?
Neveket kéne említenem hozzá, azt meg nem fogok. Még ha megkínoztok, sem! :ejnye: (Relunx, nehogy elkezdj kutakodni a galériádban! :__devil: )

sirtomi

Quote from: Shiroi...na és? Muszáj állandóan beszélni? :confused:
Ez mondom én is :)
Quote from: RouninÉs én meg nem tudta reggel, miért akarnak virágokat rámtukmálni..heh =D
Én is csodálkoztam reggel :D

Mattanja

Quote from: MemberNeveket kéne említenem hozzá, azt meg nem fogok. Még ha megkínoztok, sem! :ejnye: (Relunx, nehogy elkezdj kutakodni a galériádban! :__devil: )
Most, hogy már úgysem jön ide többet mit számít, hogy elmondod? Ellenségeskedés nem lesz, mert nem lesz itt blarke. Vagy a mi lelkünket nem akarod összetörni? :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Member

Nem beszélek a háta mögött arról a 3 emberrõl, akit megemlített... A jelenlegi Active Userek nincsenek köztük, ezt még elárulom. És most szerintem váltsunk témát, jobb lesz mindenkinek.

Rounin

Quote from: MemberNem beszélek a háta mögött arról a 3 emberrõl, akit megemlített... A jelenlegi Active Userek nincsenek köztük, ezt még elárulom. És most szerintem váltsunk témát, jobb lesz mindenkinek.

Alapvetõen te indítottad el, szóval stfuplzdiekthxbi :rolleyes:

Dreamcleaver

Kb, és Member ha megtennéd, hogy kiveszed az aláírásodból. Nem kell a mûfesztivál.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: ShiroiEz azért túlzás, nem gondolod?
De, direkt erõteljesen sarkítva írtam, ha nem tûnt volna fel a szarkasztikusságot hangsúlyozó :rolleyes: smily-val együtt ;)

blarke: csak ezért elmenni? Na ne csináld már! :3x3:

Yakumo

Quote from: DreamcleaverKb, és Member ha megtennéd, hogy kiveszed az aláírásodból. Nem kell a mûfesztivál.
Most sem beszélek senki háta mögött, de ezzel egyet kell értenem. Bár nem én vagyok, aki megmondja mit csinálj of course! Csak vélemény nyilvánitás volt részemrõl. (is)

Kuroi Tenshi

Gratulációkból:
Quote from: MemberOkt 23.-ról nem is mondok semmit, mert megköveztek
Quote from: ItachiEgyetértek.Én tuti nem kövezlek mivel mivel anti-nacionalista vok...
Ez azért elég szomorú.
Lehangoló ezt látni, hogy egy ideológia így elvakíthat valakit.
Arról, hogy 1956 jelentése és célja így elhalványodott... gyalázatos.
Egyáltalán van fogalmatok arról, hogy az emberek miért vállaltak egy szinte kilátástalan küzdelmet ott? Mert a "nacionalizmus" kifejezés szerint eléggé félre vagytok informálva. Talán nem az ötvenes évek végi propaganda-mûsorok ferdített "valóságát" kéne alapul venni.

Yakumo

Quote from: Kuro_Tenshiblarke: csak ezért elmenni? Na ne csináld már! :3x3:
Akkor oszd már meg velem is légyszives! Kösz. Ha nem itt PLZ PM. Mert azért érdekelne.

Kuroi Tenshi

Nekem nem írt semmit. Amit Member írt, arra reagáltam

Yakumo

Quote from: Kuro_TenshiNekem nem írt semmit. Amit Member írt, arra reagáltam
Szóval annyit tudunk, hogy 3 ember miatt? Oké, csak ez még nem magyarázat. Nem bírta õket elviselni? Vagy mi? :confused:

Mattanja

Quote from: Kuro_TenshiDe, direkt erõteljesen sarkítva írtam, ha nem tûnt volna fel a szarkasztikusságot hangsúlyozó :rolleyes: smily-val együtt ;)
Ó, elnézést a tompaságomért... Lenne még egy hülye kérdésem: mire volt jó ez a szöveg, amit neki írtál?
Quote from: DreamcleaverKb, és Member ha megtennéd, hogy kiveszed az aláírásodból. Nem kell a mûfesztivál.
:lol: Megéri várni, kimondja más helyettem.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Próféta

Quote from: blarkeegyébként hattyúdal-jellegû post: csak el akarok köszönni mindenkitõl, meg megköszönni a több-kevesebb konfliktust és bosszúságot, amit okoztatok nekem :rolleyes: aki akar valamit, az még mindig megtalál, de usteamen már nem leszek (lehet éljenezni). pá
Erre nem sokat tudok mondani, csak azt, hogy kár :(
Szevasz.

Member

1. Kivettem az aláírásomból, ha zavart vkit, hogy egy számomra fontos és értékes ember ment el...
2. Kicsit elbeszélgettem egy-két emberrel 56-ról és volt egy-két dolog, ami miatt a mi hülyeségünk volt az egész, de ebbe ne menjünk bele...
3. Nem vagyok hajlandó többet elárulni blarke távozásának okáról, akit érdekel, írjon neki mailt, vagy keresse fel MSN-en, a címe ott van a profile-ában.

katz

Quote from: blarkeegyébként hattyúdal-jellegû post: csak el akarok köszönni mindenkitõl, meg megköszönni a több-kevesebb konfliktust és bosszúságot, amit okoztatok nekem :rolleyes: aki akar valamit, az még mindig megtalál, de usteamen már nem leszek (lehet éljenezni). pá
Nem tudom mért mész el innen, de Köszönöm! BTW Membert nem akarod magaddal vinni?
Quote from: Kuro_Tenshi...
Nem igazán látom értelmét a folytatásnak, mer ebbõl ugyse lesz semmi.

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiEz azért elég szomorú.
Lehangoló ezt látni, hogy egy ideológia így elvakíthat valakit.
Arról, hogy 1956 jelentése és célja így elhalványodott... gyalázatos.
Szerintem is legalább annyira ijesztõ és megdöbbentõ és talán undorító, hogy mennyire elkenik és eltorzítják manapság az ilyen események jelentõségét, mint az, hogy a politikusok közül sokan unos-untalan elõcibálják és nagyon emlegetik, hogy mutassák, hogy mennyire is tisztességes, nagy és jó emberek õk...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!