Main Menu

Seiyuu

Started by .Attila, 2004-06-02, 01:10:35

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Szerintetek az gáz, hogy egymás után néztem meg a Lost Universe-t és az Onegai Teacher-t, de nem jöttem rá, hogy a 2 sorozat fõszereplõjének ugyanaz a seiyuu-ja?  :rotflol:

.Attila

#31
Quote from: SaiyaGinSzerintetek az gáz, hogy egymás után néztem meg a Lost Universe-t és az Onegai Teacher-t, de nem jöttem rá, hogy a 2 sorozat fõszereplõjének ugyanaz a seiyuu-ja?  :rotflol:
Egyáltalán nem. Sõt, gratulálok annak, aki mindig felismeri ugyanazokat a seiyuu-kat, ugyanis néha tényleg szinte teljesen más a hangjuk (és ettõl profik).

edit: Mai Hime szereplõk és a seiyuu-k, szerintem tök jó, ahogy össze vannak rendezve.

Moha

Quote from: BonciEgyáltalán nem. Sõt, gratulálok annak, aki mindig felismeri ugyanazokat a seiyuu-kat, ugyanis néha tényleg szinte teljesen más a hangjuk (és ettõl profik).
Egyetértek. Én is most a Kannazuki-ban csodálkoztam, hogy az egyik csaj seiyuu-ja Kawasumi Ayako (Mahoromatic - Mahoro, Onegai Teacher - Herikawa, Ai Yori Aoshi - Aoi) és mégsem ismertem fel. Más hangulatú anime lévén a hangja is teljesen más volt. :)

Dragon

Quote from: BonciEgyáltalán nem. Sõt, gratulálok annak, aki mindig felismeri ugyanazokat a seiyuu-kat, ugyanis néha tényleg szinte teljesen más a hangjuk (és ettõl profik).
Bizony. Kíváncsi lennék, hogy a mai más országbeli szinkronhangok képesek lennének-e ilyenre, vagy csak evvel is épp úgy vagyunk, hogy "minden ázsiai ember hasonló" és nem csak az arcukat vagyunk hajlamosak összetéveszteni, hanem a hangjukat is.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Zelgadis

sztem képesek :)
Magyar szinkronszínészek között is van (fõleg meg VOLT) olyan, aki fenomenálisan bánik a hangjával, és akármit el tud játszani :)

Relunx

Megumi Hayashibara a Slayerbõl!
Fantasztikus hangja van! És a Slayers NEXT Opening ének-ben pedig egyszerûen RULZ!  :jee:

Relunx

Rounin

Quote from: SaiyaGinSzerintetek az gáz, hogy egymás után néztem meg a Lost Universe-t és az Onegai Teacher-t, de nem jöttem rá, hogy a 2 sorozat fõszereplõjének ugyanaz a seiyuu-ja?  :rotflol:

Én Megumi Hayashibara-val voltam ugyanígy a 3x3Eyes és NGE kapcsán :S Szóval abszolút nem gáz :)

Ready2

#37
az en kedvenceim tobbek kozott:

Yuki MATSUOKA
O a hangja Bleachben Orihimenek, Elfen Liedben Nananak, Azumangaban Osakanak es Stellviaban Arisanak.

Ayako KAWASUMI
O kolcsonozte a hangot Samurai Champloo-ban Fuunak, Ai Yori Aoshiban Aoinak,  Seikai no Monshou-ban Lafielnek vagy Mahoromaticban Mahoronak.

Fumiko ORIKASA
Bleachben Rukia, Hellsingben Seras Victoria, Saikanoban Chise vagy Ichigo Mashimaroban Miu Matsuoka szolalt meg az o hangjan.

Megumi HAYASHIBARA
O volt 3x3 Eyesban Pai/Sanjiyan, Cowboy Bebopban Faye Valentine, NGE-ben Rei, Slayersben Lina vagy Ranmaban Ranma noi fele.

EDIT: kar hogy mar minden topic van :) na mindegy

Rounin

#38
Márpedig ilyen topic is volt/van :D Ne haragudj ;>

Ott is említettem anno, hogy Hayashibara-sama igen nagy kedvencem :p

Edit: hopp, modipowa üzembe lépett :merci:

Moha

Quote from: Ready2Yuki MATSUOKA
O a hangja Bleachben Orihimenek, Elfen Liedben Nananak, Azumangaban Osakanak es Stellviaban Arisanak.
Jéé! Nem is gondoltam volna, hogy Osaka és Arisa hangja ugyanaz a seiyuu. :)
QuoteAyako KAWASUMI
O kolcsonozte a hangot Samurai Champloo-ban Fuunak, Ai Yori Aoshiban Aoinak,  Seikai no Monshou-ban Lafielnek vagy Mahoromaticban Mahoronak.
Õ nekem is személyes kedvencem. Igazán egyedi és szép hangja van. :)

Sankeshi

Yamaguchi Kappei a kedvencem!!!!!!!!!

Prof. William

Én egy Seyut keresek. A Gantsunakuuban, volt Monte Cristo, azt hiszem a Fate-ben a pap.  + rengereg animében halottam ezt a hangot. Nagyon jó mély, jó orgánomú és erőtvel telt hang. Japánban viszonylag ritkák a mély hangú emberek, ezért nagyon felkapott lehet ez a hangszinész, mert már tucatnyi animében hallottam a hangját.

RE@L

#42
QuoteÉn egy Seyut keresek. A Gantsunakuuban, volt Monte Cristo, azt hiszem a Fate-ben a pap.  + rengereg animében halottam ezt a hangot. Nagyon jó mély, jó orgánomú és erőtvel telt hang. Japánban viszonylag ritkák a mély hangú emberek, ezért nagyon felkapott lehet ez a hangszinész, mert már tucatnyi animében hallottam a hangját.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=1030

Ő Alucard hangja is!!!!
AnimeNewsNetworkon részletes stáblista mindegyik animéhez!!! ;)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kira

Nekem egyik nagy kedvencem Paku Romi a fullmetal alchemist után ^^ Aztán nagyon szeretem Minagawa Junko hangját (pl Ritsuka a Lovelessből), és hát Suzumura Kenichit, akit talán nem kell bemutatni, mert elég sok animében is drama cd-n szerepelt már :)

Alpakka

#44
Aki Seiyuunak készül esetleg (remélem vannak ilyenek) , az nézze meg a "REC"-et(ha még nem látta)! Ez egy rövidke kis sorozat 9x12perc és egy Seiyuu lányról szól (mily meglepő). Kicsit olyasmi, mint a Genshiken. De mindenesetre már a főszereplő lányért is érdemes megnézni :D De biztos láttátok is már:)

Egyébként pedig úgy látom, hogy még nem említettétek Tenma-chan-t(Koshimizu Ami) és Harima-kun-t(Takahashi Hiroki).
Nálam jelenleg ők viszik a pálmát. Eddig csak a School Rumble-ben hallottam őket,de lehet hogy amúgy nem is jók?! :haha:

noriko

ha esetleg valakire rátörne a szavazhatnék: 5th Annual Seiyū Awards' Voting Begins in 2 Languages  ^^
"I wish I could, but I don't want to."

Junchi

Meg is jutalmaztam Sawashiro Miyukit egy szavazattal, ha már úgyis sikerül minden szerepével orrvérzést generálnia. :3

Cobra

Topic Necro on:
Vicces, hogy pont Sawashiro Miyuki lett utoljára említve, mert épp róla akartam kérdezni, hogy az utóbbi 1 évben vajon mikor aludt? :)
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=creator&creatorid=38
Jelenleg 2 párhuzamosan futó sorozatban is szerepel és egy most végetértben is volt elég sokat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2013-04-06, 00:07:20
Jelenleg 2 párhuzamosan futó sorozatban is szerepel és egy most végetértben is volt elég sokat.

Van az több is. :D