Kérdések anime(k)-ről

Started by Nevl, 2003-12-02, 21:01:15

Previous topic - Next topic

Randal

Hi!
Nemtom neked köszönhetem-e, de lejött. Igaz ezzel együtt leszedtem Emuleról is.
Meg még a Popgo féle 14. részt is. Sajna csak kanjik vannak benne.
Én nem értem, hogy hogy nem tudja senki se lefordítnai se franciából, se japánból, se spanyolból azt a  kis hiányzó részt:(

Hiei-sama

Hat szedd le az animecorpos vagy a no groupos subolt ep 14-t ott van anidb-n az ed2k link hatha lejon egyszer.

Randal

#272
animecorpos halott mint állat:(
Sőt, még a saját szerverükön sincs:(

Írtam pár emberkének anidb-n akinek megvan és mostanában volt fennt. Hátha megosztják emule-on.

Randal

Nyo, megvan az animecorpos Heat Guy J 14. része. Szal majd vmikor megcsinálom a a4e-s javítását és ha Zsozso is engedi feltolom...

Soy

Keresem a Dragon Ball Z reszeket, angolul (azokat a 30 megas rmvb fileosokat)
Ha vki tud barmilyen direct/ftp letolto helyet nagyon megkoszonnem!

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Reyhaz

Ahoy
nem tud valaki GITS SAC Solid State Society-hez angol feliratot? amit találtam hozzá emule-on keresztűl az csak kínai..
két cd-s változathoz kellene, de ha egyben van, az se gond, legfeljebb átszerkesztem a kínai subot..
köszönöm előre is..

Fazék

Quote from: Reyhaz on 2007-01-06, 03:40:10
Ahoy
nem tud valaki GITS SAC Solid State Society-hez angol feliratot? amit találtam hozzá emule-on keresztűl az csak kínai..
két cd-s változathoz kellene, de ha egyben van, az se gond, legfeljebb átszerkesztem a kínai subot..
köszönöm előre is..
AniDB-n ahogy nézem van pár felirathoz emule link, tehetsz velük egy próbát

de pl az ftp-n is van egy angol felirat, ahogy nézem, az nem jó?

Reyhaz

Quote from: Fazék on 2007-01-06, 03:50:15
Quote from: Reyhaz on 2007-01-06, 03:40:10
Ahoy
nem tud valaki GITS SAC Solid State Society-hez angol feliratot? amit találtam hozzá emule-on keresztűl az csak kínai..
két cd-s változathoz kellene, de ha egyben van, az se gond, legfeljebb átszerkesztem a kínai subot..
köszönöm előre is..
AniDB-n ahogy nézem van pár felirathoz emule link, tehetsz velük egy próbát

de pl az ftp-n is van egy angol felirat, ahogy nézem, az nem jó?
hááát.. őőő.. izééé..
többnyire ha találok valami új rajzfilmet, az többnyire nincs fönt ezért kergetem rá a csacsit, aztán valahogy elfelejtődik bennem utánna nézni az ftp-n is, kivéve, ha csacsival befürdök..
de azért köszönöm! hozzá is láttam kínai sub átírásához :smile:

Randal

Hi all!

Valaki tud valamit a Five Star Stories című animéről? Annak is az MSG verziójáról? Sajna se az ftp-n nem találtam, se az EMule-on, se torrenten:(
Esetleg jó lesz valami sima raw-os verzió angol felirattal:)

dragon87

Hali, nagy kérdéssel fordulok hozzátok. Nem tud valaki linket (torrent vagy ftp, esetleg direct download) az Ebichu RAW verziójához? Ugyanis égetett feliratot szeretnék rá csinálni, és szükség lenne a raw verzióra. Előre is köszi a segítséget.


Reyhaz

Ahoy!

tudna nekem valaki egy érdembeli eligazítást adni az Ichigo 100% OVA-ival kapcsolatban, ugyanis foggalmam sincs melyik követi a sorozatot, illetve egymást...
arról nem is szólva, hogy amikor utánna néztem, kicsit más eredményt köpött ki a hely ahol néztem, mint ami az ftp-n van...
ez ugye az ftp tartalma..

namost a fáljok közül a második a listán teljesen meg egyezik az utolsóval (talán annyi a külömbség, hogy teknikailag a kettő más, de amúgy ugyanaz az epizód)

illetve ezt találtam keresés közben..

ez alapján hiányzik vagy egy ova, vagy a special (és az egyik ova lett specialnak értelmezve).. vaagy, amitől én tartok, hogy a 2005ös dátumú special+1ova hiányzik és ami az ftpn van special az a 2004es (tekintve, hogy kicsit régebbi rajzolással van megcsinálva, mint a tv sorozat, vagy a többi)...
vagy csak túl sokat próbáltam agyalni már az egészen :bruhuhu: :muhahah:

Zsiga

Quote from: Reyhaz on 2007-02-07, 01:45:43
Ahoy!

tudna nekem valaki egy érdembeli eligazítást adni az Ichigo 100% OVA-ival kapcsolatban, ugyanis foggalmam sincs melyik követi a sorozatot, illetve egymást...
arról nem is szólva, hogy amikor utánna néztem, kicsit más eredményt köpött ki a hely ahol néztem, mint ami az ftp-n van...
ez ugye az ftp tartalma..

namost a fáljok közül a második a listán teljesen meg egyezik az utolsóval (talán annyi a külömbség, hogy teknikailag a kettő más, de amúgy ugyanaz az epizód)

illetve ezt találtam keresés közben..

ez alapján hiányzik vagy egy ova, vagy a special (és az egyik ova lett specialnak értelmezve).. vaagy, amitől én tartok, hogy a 2005ös dátumú special+1ova hiányzik és ami az ftpn van special az a 2004es (tekintve, hogy kicsit régebbi rajzolással van megcsinálva, mint a tv sorozat, vagy a többi)...
vagy csak túl sokat próbáltam agyalni már az egészen :bruhuhu: :muhahah:
A CRC (az a 8 karakter zárójelben a filenév végén) vagy a fileméret alapján be tudod őket azonosítani az aniDB-n.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3067
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4141

Manitu

#282
Quote from: Reyhaz on 2007-02-07, 01:45:43
Ahoy!

tudna nekem valaki egy érdembeli eligazítást adni az Ichigo 100% OVA-ival kapcsolatban, ugyanis foggalmam sincs melyik követi a sorozatot, illetve egymást...
arról nem is szólva, hogy amikor utánna néztem, kicsit más eredményt köpött ki a hely ahol néztem, mint ami az ftp-n van...
ez ugye az ftp tartalma..

namost a fáljok közül a második a listán teljesen meg egyezik az utolsóval (talán annyi a külömbség, hogy teknikailag a kettő más, de amúgy ugyanaz az epizód)

illetve ezt találtam keresés közben..

ez alapján hiányzik vagy egy ova, vagy a special (és az egyik ova lett specialnak értelmezve).. vaagy, amitől én tartok, hogy a 2005ös dátumú special+1ova hiányzik és ami az ftpn van special az a 2004es (tekintve, hogy kicsit régebbi rajzolással van megcsinálva, mint a tv sorozat, vagy a többi)...
vagy csak túl sokat próbáltam agyalni már az egészen :bruhuhu: :muhahah:
Nem hiányzik semmi, csak mond meg, mi a különbség egy OVA és egy Special között. 12+6 rész összesen.

Időrendi sorrendben:
- sorozat
- 2004 Jump Festa, ez a rész két verzióban is fönt van az ftpn, [dp], illetve a kérdéses [ANBU] (bár én egy harmadikat ajánlok, a Yanime verziója mind képminőségben mind fordításban jobb, már ha be tudod szerezni :) )
- A legutolsó OVA aka special
- OVA Yogiri no Ransensai
- OVA Oumi Gauken Exodus Hen
- OVA Sawayaka Pension Crisis
- OVA utsó része, most nem keresem meg a címét, dp számozásában OVA5, és nem nézed meg, ha nem akarsz idegrohamot kapni. Teljesen elásták vele a sorozatot.


gr33n

Valaki tudja hogy ő honnan való? Gyanítom hogy hentai de elméletileg anime.

Manitu

Kétlem, hogy a BS-i-n hentait adnának, bár kitudja...


gr33n

Az mellékes.  :lol: A kérdés hogy mi lehet ennek a címe.  :smile:

Meske

Quote from: gr33n on 2007-02-27, 15:52:42
Valaki tudja hogy ő honnan való? Gyanítom hogy hentai de elméletileg anime.
Szerintem a Mahoromaticban van. És az elvileg nem hentai, csak ecchi.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Zsiga

Quote from: Meske on 2007-03-03, 20:24:08
Quote from: gr33n on 2007-02-27, 15:52:42
Valaki tudja hogy ő honnan való? Gyanítom hogy hentai de elméletileg anime.
Szerintem a Mahoromaticban van. És az elvileg nem hentai, csak ecchi.
Bizony, tényleg Minawa az a Mahoromatic Season2-ból. :)

Moha

Jaja. És nem Hentai, csak egy közepes erősségű ecchi. És szerintem érdemes megnézni, mert elég jó! :)
A szöveg tévesztett meg, gondolom, ugyanis szállóégéje a sorozatnak az "エッチなのはいけないと思います!" (Ecchi na no wa ikenai to omoimasu) - azaz "Úgy gondolom a perverz dolgok helytelenek!"

gr33n

Aha, köszi mindenki! Poén az hogy megvan csak még nem néztem meg.   :redface: Na mostmár okosabbak lettünk. :merci:

gr33n

Nos ismételten hozzátok fordulok segítségül. Nemrég töltöttem le a Xenosaga - The Animation-t és felmerült a kérdés hogy ez most a Xenosaga történetében hol játszódik. Szóval a Xenosaga PS2 játék első része előtt vagy a második rész után vagy a harmadik után? Vagy esetleg ez egy teljesen külön álló rész?  :confused:

Zsiga

Quote from: gr33n on 2007-03-05, 17:55:23
Nos ismételten hozzátok fordulok segítségül. Nemrég töltöttem le a Xenosaga - The Animation-t és felmerült a kérdés hogy ez most a Xenosaga történetében hol játszódik. Szóval a Xenosaga PS2 játék első része előtt vagy a második rész után vagy a harmadik után? Vagy esetleg ez egy teljesen külön álló rész?  :confused:
Elvileg ez az első játék. Legalábbis ebből csináltam a QC "vizsgámat" és emlékeim szerint amikor utánanéztem azt találtam hogy az anime az első játék eseményeit dolgozza fel.

gr33n

#292
Köszi! Mostmár legalább képben vagyok.  :merci: Szerinted nem gond ha előbb nézem meg mint mielőtt végigviszem a játékot, nem?   :redface:

-----------------------------------------------

Ismételten bombázok a csodás kérdéseimmel. Most a Love Love nevű animével kapcsolatban lenne egy kérdésem. Szóval van a 9 alap rész plusz van még 4 extra. Az FTP-n a 4 extra neve a következő:
[JAR]Love_Love_8.2_(Unaired_Episode_1).avi
[JAR]Love_Love_8.4_(Unaired_Episode_2).avi
[JAR]Love_Love_8.6_(Unaired_Episode_3).avi
[JAR]Love_Love_8.8_(Unaired_Episode_4).avi

De az AniDB-n pedig ezt olvastam:
Rhapsody of July (DVD Episode 2.5)
If it becomes September (DVD Episode 3.5)
Bitch Actress dropped into Hell (DVD Episode 5.5)
History is Made Through Women (DVD Episode 9.5)

Nos azt szeretném megkérdezni hogy az extrák melyik részek után jönnek. Úgy van ahogy az FTP-n elnevezve vagy ahogy az AniDB-n van leírva.

Még mindig nem szeretjük a duplapostokat. ;) - Zsiga

Hiei-sama

Quote from: gr33n on 2007-03-11, 20:13:53
Ismételten bombázok a csodás kérdéseimmel. Most a Love Love nevű animével kapcsolatban lenne egy kérdésem. Szóval van a 9 alap rész plusz van még 4 extra. Az FTP-n a 4 extra neve a következő:
[JAR]Love_Love_8.2_(Unaired_Episode_1).avi
[JAR]Love_Love_8.4_(Unaired_Episode_2).avi
[JAR]Love_Love_8.6_(Unaired_Episode_3).avi
[JAR]Love_Love_8.8_(Unaired_Episode_4).avi

De az AniDB-n pedig ezt olvastam:
Rhapsody of July (DVD Episode 2.5)
If it becomes September (DVD Episode 3.5)
Bitch Actress dropped into Hell (DVD Episode 5.5)
History is Made Through Women (DVD Episode 9.5)

Nos azt szeretném megkérdezni hogy az extrák melyik részek után jönnek. Úgy van ahogy az FTP-n elnevezve vagy ahogy az AniDB-n van leírva.

sztem azt a verziot reg lekene cserelni serveren ugyanis az parody sub verzio mind ahogy en latom szal kb semmit nem er...

Manitu

Quote from: gr33n on 2007-03-11, 20:13:53
Nos azt szeretném megkérdezni hogy az extrák melyik részek után jönnek. Úgy van ahogy az FTP-n elnevezve vagy ahogy az AniDB-n van leírva.
Ahogy anidb írja, bár tulajdonképpen mindegy, mivel azok a részek a kötelező fanservice fillerek.


Randal

Hi all!

Kis segítség kellene, mint mindig.
A Fulmmetal Alchemistből ki melyik release-t tartja jónak mind minőség, mind rajz szempontjából?
Olyat mondjatok ami vagy raw vagy mkv:D

A KAA féle jó lenne, csak ugye égetett feliratos.
Az AHQ-s halad szépen, viszont ott a rajzok túl színesek szerintem.
Találtam még egy raw-ot, azt hiszem 9R féle, ez okésnak néz ki, bár nemtom van-e hozzápasszoló magyar avgy angol felirat.
A töbi release vagy megállt vagy nem találtam belőlük elérhetőt:(

Randal

Nah, csak kisegítettem magam:D
Ehhez a rawhoz jó a felirat, úgyhogy az AHQ féle release megy a levesbe. Kár érte:(
De ennek legalább szépek a színei, nem túl élénkek.

minuszmiki

#297
Elkezdtem nézni a Tunagura-t, és a második rész után jöttem rá, hogy ez az anime bizony 13 részes, viszont csak a 12.-ig talátam (és húztam) torrentet. A 13.-at nekiálltam húzni, de megállt 97,7%-nál és nincs seed. Tudna valaki adni egy linket működő torrenthez? Jó nekem a raw is, annyira nem bonyolult a történet, hogy az igen minimális nyelvtudásom és a már látott sok hasonló műfajú cucc alapján ne érteném meg. Thx in advance.

Na, majdnem érthető lett elsőre.  :D

Dreamcleaver

Sztem várj egy kicsit, amíg a Ryo lesubolja.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

#299
Valószínűleg az lesz, azt írják a fórumukon, hogy már eléggé előre vannak.