Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Megmurdel

Most kedvem támadt elolvasni, de nem fogom csak azért sem. :D

kikuchiyo

Nekem minden rész után vissza kell fognom magam, hogy ne olvassak előre.
Failure is the default option

Zelda

Na akkor én voltam a legstréberebb, az első rész utáni nap kivégeztem. :D

Leara

Quote from: kikuchiyo on 2016-02-02, 23:26:46
Nekem minden rész után vissza kell fognom magam, hogy ne olvassak előre.
:tezsvir:
Viszont az anime annyira jól össze van rakva, hogy most tényleg nem akarom elspoilerezni a fordulatokat a mangával :D.
MAL

chilip

#2884
nemtom milyen témába írjam úgyhogy ide írom

tokyotosho-n ahonnan az animéket szedtem le valami ransomware-es szöveget írt ki ("encrypteltem a fájljaid, fizess hogy hozzájuk tudj férni!"). mivel noscriptet használok és ez az oldal teljesen le volt tiltva így nem fertőzött meg (szerintem, mindenhez hozzá tudok férni) csak ijesztgetett. véleményem szerint mindenki kerülje az oldalt. www.nyaa.se még jónak tűnik

Megmurdel

Quote from: chilip on 2016-04-01, 06:52:39
nemtom milyen témába írjam úgyhogy ide írom

tokyotosho-n ahonnan az animéket szedtem le valami ransomware-es szöveget írt ki ("encrypteltem a fájljaid, fizess hogy hozzájuk tudj férni!"). mivel noscriptet használok és ez az oldal teljesen le volt tiltva így nem fertőzött meg (szerintem, mindenhez hozzá tudok férni) csak ijesztgetett. véleményem szerint mindenki kerülje az oldalt. www.nyaa.se még jónak tűnik
köszi az infót

Leara

Quote from: chilip on 2016-04-01, 06:52:39
tokyotosho-n ahonnan az animéket szedtem le valami ransomware-es szöveget írt ki ("encrypteltem a fájljaid, fizess hogy hozzájuk tudj férni!"). mivel noscriptet használok és ez az oldal teljesen le volt tiltva így nem fertőzött meg (szerintem, mindenhez hozzá tudok férni) csak ijesztgetett. véleményem szerint mindenki kerülje az oldalt. www.nyaa.se még jónak tűnik
Ma csak óvatosan az interneten  :ejnye:
MAL

chilip

ha ilyesmivel viccelődnek ma, megérdemlik hogy senki ne látogassa meg többet az oldalukat...

Cobra

nézd az URL-t, ahova dob, amikor megnyitod a TT-t :) btw szerintem is nagyon hülye tréfa
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda


SaiyaGin


NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2017-02-20, 23:52:26
Lol, mit találtam:
http://www.animefillerlist.com/

Kicsinek tűnik az adatbázis, meg nekem elkéstek vele kb 10 évvel, de amúgy jónak néz ki.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2017-02-21, 02:05:32
Quote from: SaiyaGin on 2017-02-20, 23:52:26
Lol, mit találtam:
http://www.animefillerlist.com/

Kicsinek tűnik az adatbázis, meg nekem elkéstek vele kb 10 évvel, de amúgy jónak néz ki.

Hja, én is jobban jártam volna, ha akkor találtam volna rá, amikor elkezdtem a Bleachet. :D