Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Megmurdel

#3990
Maoyuu 20 Cool COOL :D (bármennyire is utálom azt a csávót FT-ből de ez kellett) [spoiler]A taktika amit használtak rohadtjó. Female Magician beszólása a kedvencem :D "Leave it to me, you virgin piece of shit". és Demon Queen is ... gonna join the battle!?[/spoiler]
ez nagyon teccik

kada

#3991
És a tsukkomi, hogy miért csak erre a részre tisztult ki a vétel?!  ::)
Fogadunk, hogy mindjárt jön a power of love?  ^^"

és akkor jöjjön a "már megint milyen hülyeséget olvastam" ajánlás  ^^"
Echo-Pun
A három főszereplő:
1) Minden Sentai filmek főhősének beillő lelkesedésű/morálú (még több is) lányzó, kin a családi háttér se segít
2) Gyerekkori barátnéja, ezer éve nem látták egymást, #2 remélte hogy kinőttek már mindketten ebből. Spoiler: egyik se  ::)
3) President of the Disciplinary Comettee, aki próbálja a lányt leállítani, és még véletlenül se azért lóg velük mert hasonszőrüek, hanem hogy biztosítsa a rendet. Ha kell úgy, hogy beáll Macskanőként szuperhősklub (aminek nem tagja, #1 az engedélye nélkül irta fel) Cultural Festival előadásába.

Szóval ahogy az elején mondtam "már megint milyen hülyeséget olvastam".
A parodizáló humor néhol nem semmi.

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-12-23, 16:37:02
És a tsukkomi, hogy miért csak erre a részre tisztult ki a vétel?!  ::)
Fogadunk, hogy mindjárt jön a power of love?  ^^"
hát azért mert az volt fontos  :lul:
és nem, nem fogadok mert úriember biztosra nem fogad :D

kada


Megmurdel


kada

Quote from: Megmurdel on 2012-12-23, 21:01:36she suuure is :)
Eddig ha jól rémlik, a két nagy csak kamu volt hogy Felnőhessen a feladathoz.
Vajon a mostani extra is protézis, vagy ez valami jel, hogy az eddigi DémonUraktól kap Energiát?

Mmm... Amilyen Tettrekész, innen miféléket lehetne a történetbe beleszőni...  ::)

[spoiler]inb4 "Honnan tudod hogy már túl sok démoni csápos hentait láttál/olvastál?"[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: kada on 2012-12-23, 21:06:53
Eddig ha jól rémlik, a két nagy csak kamu volt hogy Felnőhessen a feladathoz.
Vajon a mostani extra is protézis, vagy ez valami jel, hogy az eddigi DémonUraktól kap Energiát?

Mmm... Amilyen Tettrekész, innen miféléket lehetne a történetbe beleszőni...  ::)

[spoiler]inb4 "Honnan tudod hogy már túl sok démoni csápos hentait láttál/olvastál?"[/spoiler]
Asszem jah volt neki de, ezek az extrák biztos h az Uralkodóktól kapott "erőt" jelentik.
az biztos lehetne jópár plusz ... bááár nem hiszem h lesz belőle valami
a spoilert meg kikérem magamnak

kada

Girl of the Wild's
Ezeket nem vártam, pedig makes sense / adja magát.  ^^"
Hello Nurse továbbra is poén, még ha vártam is ilyesmit.

Megmurdel

#3998
Maoyuu 21 Egy remek meglepetés volt számomra, hogy most csak 1 hetet kellett várni az új chapterre. Ami meg kell, hogy mondjam megint elképesztően jó volt. Több szempontból is .. [spoiler]#1 Head Maid szembeszállt "Demon Lord-dal" és visszazárta egy kis időre bár kár hogy elvesztett 1 kart...
#2 Az előző chapterben elkezdődött harc egész elképesztő eredményt hozott
#3 A kalóz commander is letudva
#4 Female Knight elkezdi szétrugni mindenki seggét XD ... persze majd csak legközelebb
#5 
#6  [/spoiler]

kada

Quote from: Megmurdel on 2013-01-04, 03:18:10
Maoyuu 21
"Mars vissza, és csináld újra!"  :lul:
Bár ne hallottam volna annyiszor.  ^^"

Tonari 40
Deliscious Deliscious is Deliscious.
True Story.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2013-01-12, 18:55:36
Mangaka-san 131
:lul:
I see that long overdue chapter, and raise you:

Denkigai no Honya-san
Amennyire ébren vagyok, egy érdekes egyének gyülekezetével megáldott kis manga/képregénybolt alkalmazottainak élete.
A humor... nosss, néhol kissé abuzív, máshol... fáj.

Zen

No, vége Cage of Edennek. Úgy halt ahogy élt: tré, nonsense és hiányokban szenvedve.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2013-01-20, 13:45:21
No, vége Cage of Edennek. Úgy halt ahogy élt: tré, nonsense és hiányokban szenvedve.

Hát.. igen. Így az végig olvasva, csöppet időpocsékolásnak tűnt ez a manga. Pedig többet ki lehetett volna hozni belőle.

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2013-01-20, 21:20:28
Quote from: Zen on 2013-01-20, 13:45:21
No, vége Cage of Edennek. Úgy halt ahogy élt: tré, nonsense és hiányokban szenvedve.

Hát.. igen. Így az végig olvasva, csöppet időpocsékolásnak tűnt ez a manga. Pedig többet ki lehetett volna hozni belőle.
Akkor ezek szerint jól tettem, hogy 80nál abbahagytam. :)
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2013-01-20, 21:44:12
Quote from: LuckyDingo on 2013-01-20, 21:20:28
Quote from: Zen on 2013-01-20, 13:45:21
No, vége Cage of Edennek. Úgy halt ahogy élt: tré, nonsense és hiányokban szenvedve.

Hát.. igen. Így az végig olvasva, csöppet időpocsékolásnak tűnt ez a manga. Pedig többet ki lehetett volna hozni belőle.
Akkor ezek szerint jól tettem, hogy 80nál abbahagytam. :)
Hááát, a legnagyobb baj h végül lefújták, uh kb egy szál se lett elintézve, csak ránk lapátoltak egy csomó marhaságot plusszba.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

Akkor csak én voltam többnyire úgy, hogy ez így okés.  :frown: Mármint jobb lett volna egy hosszabb, rendesebb elzárás meg satöbbi (amilyen "lassú" volt az egész, az utolsó fejezet olyan gyorsan vágta suttyba). Na mindegy.

A Good Endingnek is vége van amúgy. Mintha valaki olvasta volna errefelé még régen. :)

Megmurdel

A Cage of Eden nekem is nagy csalódást okozott bár nekem nem volt vele gondom az utolsó fejezetig.
Quote from: Squazee2005 on 2013-01-20, 22:10:27
(amilyen "lassú" volt az egész, az utolsó fejezet olyan gyorsan vágta suttyba).
pontosan
Quote from: Squazee2005 on 2013-01-20, 22:10:27
A Good Endingnek is vége van amúgy. Mintha valaki olvasta volna errefelé még régen. :)
Az igazat megvallva én most decemberben olvastam el, de akkor már csak 1-2 ch volt hátra, am nekem az nagyon bejött és a vége is tetszett. :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

#4009
Quote from: Darkstar on 2013-01-29, 20:23:00
Based Yabuki
:hopp:
megvan a fordítás is végre és micsoda 1 ch volt ez  :Kiraly:
+
KissxSis 68 Kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből :D

kada

Minamoto
Az IHEA ágyosztályán rekord eladást mértek, pedig nem is volt akció.
Srác vajon vágja hogy gyakorlatilag azt mondta "segíts abbahagyni a neked segítést"?
Vagy ha sikerül is folytatná?  ::)
Végülis az előző csajnál már megcsillant a pimplord benne egy pillanatra.

Megmurdel

Quote from: kada on 2013-02-06, 16:18:15
Minamoto
Az IHEA ágyosztályán rekord eladást mértek, pedig nem is volt akció.
Srác vajon vágja hogy gyakorlatilag azt mondta "segíts abbahagyni a neked segítést"?
Vagy ha sikerül is folytatná?  ::)
Végülis az előző csajnál már megcsillant a pimplord benne egy pillanatra.
jah meg az azt követő 10 percben a szakítások száma is :D
szerintem nagyon is tudja, de kíváncsi vagyok h a kövit h fogja elbaszarintani és arra meg végképp h mikor fogja megszerezni Kaoruko-t mert csak ő kell a többi le van szarva :D

kada

#4012
AKARUI SEKAI KEIKAKU
Középiskola blablabla csökkenő japán népesség blablabla Terv blablabla HALÁÁÁL

Szóval a 9 szereplő (akik az eredeti bejelentés után nem fogtak maguknak rögtön valakit életbiztosításként) ha nyári szünet végéig nem párosodnak, konyec filma.
[spoiler=lányok]- Yandere-san, aki Yunonál határozottabban őrültebben kezd
- Ojou-sama (inkluzíve cipőnyalatás)
- MoneyMoney
- Pervert-chan, aki kb egy felsős srác gondolatvilágával bír. A rendes felöltözés számára külön küldetésként lett kiadva, és csata volt érte (sok lihegéssel).
[/spoiler]
[spoiler=egyéb létformák]- MC, 2D-lover, a Yandere célpontja
- That Guy, aki egy randijátékban a csajok statjait mondaná, és más haszna nem lenne. Az esélyei is ilyenek.
- Hideyoshi
- Big Eater
- BIIIG DUDE[/spoiler]
Mivel ez a kilenc nem akar eléggé a túlélésre koncentrálni, az egyébként még egész távoli határidőt mindenféle "küldetésekkel" rövidítik, hogy hamarabb célhoz érjenek.
És innen indul a cirkusz.
Aztán az író próbál úgy tenni, mintha mindenfélét előre eltervezett volna.
Ki tudja, akár még igaz is lehet.  ::)

Ha valakit nem ijesztett el a leírás eddig, ajánlom neki.  ::)

NLZ

[reserved]

kada

#4014
"Milyen baromságot olvastam már megint" rovatom legújabb része némi nehézséget okozott...
...bemutathatnám rengeteg pocsék viccel...
Vagy rövidre foghatom.
Kompromisszum nincs.
D-Frag
Japán humor ipari mennyiségben.
Egy ültő helyemben (hűtő-sütő-vissza táv megtételét nem számolom) olvastam végig amennyit találtam (45 ch, némileg változó oldalszám).
Ja, Highschool + delinquent male MC + Girls. Scary Girls.


edit:
Shiruba
Bal fele és megint. Általános iskola, kissé Hajimete no Aku-t idézi, épp csak szinte mindenki kislány és nincs lekötözős-szétverős romantikázás.
Egye fene, legyen nem kajás is. Airheaded Mom, scourge of the living and dead.
Értékelés: kap linkelt poénonként +1-et. Így is a 10-es skálán belül marad...


SaiyaGin

City of Dead Sorcerer 1-10: lassan indult be a történet, de most már elég izgalmas. :)

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2013-02-19, 19:21:53
City of Dead Sorcerer 1-10: lassan indult be a történet, de most már elég izgalmas. :)
Nem rossz, de annyira nem ájultam el től. Lehet csak azért, mert lassan jön ki új fejezet. :)
[reserved]

Megmurdel

KissxSis 69  :Kiraly: ch volt ez, de remélem nem lesz összebaszarintva YuuzukixKeita emiatt.

SaiyaGin

Noblesse 1-4: eddig nem valami eseménydús.  ::)