Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: RouninUnreal 2:

[...] Ami igazán kiemelkedõ (mint mindig) a zenéje, dinamikusan illeszkedik a cselekményhez.

Ehh... most nézem, hogy a zene elkövetõje Jeremy Soule. Nem csoda, hogy tetszett, egészen rá vagyok hangolódva lelkileg az alkotásaira.^^

Jade Empire :

Remélem a portolással nem rontják el :/ Túl sok a negatív példa -.-

Ramiz

Starship Titanic

Az már látszik, hogy nem egy könnyû játék, és a feliratozás sem a szöveggel párhuzamosan megy, viszont aránylag szép angolt beszélnek. A poénok ugyanolyan megfekvõsek, mint Douglas Adams-nél általában, nagyon durva szereplõk vannak és iszonyatosan súlyos benyögések...
Negyed óráig gyõzködtem a háborús veterán liftet, hogy vigyen fel (fáj mindene, és arról gyõzköd, hogy maradjak itt), amíg rájöttem, hogy tök máshogy kell liftezni... :lol: :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

lynx655

Most kezdtem el ismét ezt a régi, a szakirodalom által magasztalt, de a tömegek által hanyagolt mestermûvet. Hihetetlen hangulat, ötletes és pörgõ játékmenet. Akció-szimulátor, Red Alert szerû erõforrás managementtel, elsõ-harmadik nézetû shooter (Van ugyan klasszikus felülnézet is, de ahhoz satellit vevõt kell építeni...), az AI az olyan is, a grafika elfogadható, akkori szemmel kifejezetten szép, kicsit kocka, de mit vász egy 98as játéktól. Ugyan nekem anyázik a videokártyára, de a mostani gépeknek meg se kottyan software módban :D . Gamespot

katz

Nem rossz. Megpróbáltak a készítõk a valósághûségre rámenni, de túllõttek a célon és elbaszták a játszhatóságot. ilyen volt,h lövöm a bûnözõt 20 méterrõl G36C-val és a fegyvernek akkora szórása volt, h csak a 10. lövés találta el, pedig direkt egyesével löttem. Ennél még élõben is sokkal jobb vagyok :ejj:

A játékban 4 nehézségi szint van, de ez csak relatív. Mindenki ugyan ugy viselkedik, ugyan annyi ellenfél van meg hasonlók. A játékban lehet pontokat kapni, ha nem sérül meg senki, illetve élve elkapod a bûnözõket, ellenkezõ esetben pontlevonás jár. Egyedül az különbözteti meg a nehézségi szinteket, h csak egy bizonyos pontszám után enged tovább a játék. Ez elég gáz, mert van 1-2 pálya ahol a terrorok, nem adják meg magukat és vagy meghalsz, vagy jogosulatlanul használsz erõszakot.

Ha vki arra vetemedne, h játszik vele, pár tipp:
- mindig legyen nálad gázspay, idõnként vannak akaratos túszok akiket csak így lehet jobb belátásra bírni. Sajnos a játékban nincs fizikai ütés, pedig nagyon elkelne
- mindig néz be a száloptikás kamerával az ajtók alatt megelõzendõ a kellemetlen meglepetéseket
- a pályákat kezd azzal, h a mesterlövésszel kinyírsz mindenkit aki az ablakokban van.
- használd a csapattársaidat. inkább õk haljanak meg, de ne hagyd õket egyedül, mert ostobák és tényleg meghalnak.
- idõnként elõfordul, hogy ha ráüvöltesz vkire, h adja meg magát elkezdi a folyamatot, de annak ellenére, h egy egész kommandó céloz rá, az uccso pillanatban fölkapja a stukkert és fejbelõ :grrr:. Ne feledd, csak a halott bûnözõ a jó bûnözõ!

Karma XXL

Még nem vittem végig, de már most van véleményem errõl a kiegészítõ lemezrõl.

Röviden: Az eredeti jobb volt.
Hosszabban: Itt is vannak még poénok. Sõt néhol, pl. amikor a zsaru a kezembe nyomta a bontókapalácsot, hogy azzal intézzem el a beteg teheneket, szabályosan LOL-tam. Az új fegyverek nyíltan brutálisak, egyszerûek, mégis látványosak, én élvezem használni õket. Fõleg a bumeráng-machete-et :__devil:

Csak kár, hogy közben a játékélményt még céltalanabb vérengzésbe butították le. Milyen küldetés az, hogy mészárolj le 21 tehenet, 21 elefántot, csak úgy írts ki egy arab tábort, vagy zúzz le 80 zombit???...[/QUOTE] Az eredeti napokra kiszabott, szerintem LOLabb feladatai jobban tetszettek.

Nem nyújt túl sok újítást, csak sokat bugzik... Az aggressziómat levezethetem vele - és gyûjthetek egy új adagot azonnal, amint meghal a játék. Öngerjesztõ.

Csak 18 éven felülieknek! :) Ha esetleg tetszett az eredeti, egy próbát azért megérhet. A torrentrendszerrõl egész jó tempóval jön.

anarchoid

#515


na vajon en mivel nyomom ?  :rolleyes:





Rounin

Gnóm mérnök?

Amúgy szerintem ezt nem kellene ilyen formában :D Inkább linkeld be vhonnan :D

Alkyra

Valaki tudna mondani egy jó animes játékot?
Nem kell feltétlenül rpg-nek lennie s lehetõleg ne kelljen hozzá egy atomerõmû...

Tyrael


Alkyra

Eh.

Nahjó. Végigvittem a:
-FF-6-7-8-9-10-102
-Chrono Cross
-Legend of Draggon
-Chrono Trigger
-Amnézia
-Septerra Core(ezt nem vittem végig...nem én..)
-Anachronox
-

s még sok mást ami most nem jutot eszembe.

Tryael: Nem küldenéd át a ff8d1psx-et? Ha jól tudom csak egyetlen fájl kell arról a cdrõl, mégpedig a ff8.img.(asszem az 200-300mb)
Légyszí, légyszí, nagyon légyszííííí...Nagyon akarok Triple Triadozni. :D
Írjjál pmet. Na tömjük ezt a topicot ezzel.

Ramiz

Quote from: Alkyra-Amnézia
Az király volt. :) Sikerül a happy endet elérned? Vagy legalább megtudnod, hogy ki volt az a szemét fõellenség fickó, aki mindenkit leöl?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Alkyra

Héy, én is makeres vagyok. :D
Perfektre vittem végig azt a játékot. Mindent fölfedeztem benne! MINDENT! :D
Kb 8szor vittem végig... :) :) :) :)

Turiel

Nem rég játszottam a Septerra Core -al de formatálni kellett az egész gépet, és elveszett a játék... nem tudja valaki véletlenül, hogy hol lehet beszerezni?
Térden állva könyörgöm, segítsetek!

Ui.: Bocsánat a zavarásért.
444

m46u5

#523
Quote from: TurielNem rég játszottam a Septerra Core -al de formatálni kellett az egész gépet, és elveszett a játék... nem tudja valaki véletlenül, hogy hol lehet beszerezni?
Térden állva könyörgöm, segítsetek!

Ui.: Bocsánat a zavarásért.

A szokásos válaszom az efféle kérdésekre: eDonkey :)
de, hogy ne legyek annyira gonosz:
ed2k://|file|Septerra Core - Legacy of the Creator (English Full ISO).zip|595849415|d1bdbb69e501e0ebba7a331c8fbb9331|

Anno még én is ezt a verziót szedtem le (bár van annak már 2-3 éve), szerintem még most is le tudod ezt szedni (nem úgy mint a torrent file-oknál, ahol fél év után, ha megszûnt a tracker, dobhatod el a .torrent file-t :__devil:
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

m46u5

Na bakker, már megint berakott a fórum egy szóközt a hash számba, no mindegy.
másold ki a linket, és a végén levõ szóközt (...1c8fbb933 1) töröld ki, úgy már mennie kell a linknek.
(a megnevezésben mindegy hogy van-e szóköz, ott nem számít)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Tyrael

Quote from: TurielNem rég játszottam a Septerra Core -al de formatálni kellett az egész gépet, és elveszett a játék... nem tudja valaki véletlenül, hogy hol lehet beszerezni?
Térden állva könyörgöm, segítsetek!

Ui.: Bocsánat a zavarásért.
megvan, valami gamestarhoz adtak

Tyrael

Tyrael

Quote from: AlkyraEh.

Nahjó. Végigvittem a:
-FF-6-7-8-9-10-102
-Chrono Cross
-Legend of Draggon
-Chrono Trigger
-Amnézia
-Septerra Core(ezt nem vittem végig...nem én..)
-Anachronox
-

s még sok mást ami most nem jutot eszembe.

Tryael: Nem küldenéd át a ff8d1psx-et? Ha jól tudom csak egyetlen fájl kell arról a cdrõl, mégpedig a ff8.img.(asszem az 200-300mb)
Légyszí, légyszí, nagyon légyszííííí...Nagyon akarok Triple Triadozni. :D
Írjjál pmet. Na tömjük ezt a topicot ezzel.


holnap megkeresem a lemezt
Amnézia: A MoonDragon Entertainment csapat 2. RPGmaker-es jateka, az elso jatekuk az Emlékcsavar volt. Azt is végigtoltam.

Tyrael

Ramiz

Quote from: AlkyraHéy, én is makeres vagyok. :D
Perfektre vittem végig azt a játékot. Mindent fölfedeztem benne! MINDENT! :D
Kb 8szor vittem végig... :) :) :) :)
Akkor mondd már el plz a végét...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

Quote from: RamizAkkor mondd már el plz a végét...
persze
sabin, vagy hogy hivtak a jatekban
szal az egyik party tag, karmokrol, amivel harcolt, mar gyanus lehetett volna :)

Tyrael

Karma XXL

Quote from: FenrirElõször is az Imperium Galactica III., vagy új nevén a Nexus. Magyar ûrstratégia. A grafika gyönyörû, a történet szuper, a zene sirály...a stratégiai része fantasztikus. Már kétszer végigvittem, de nem tudom megúnni. Nem egy szokványos ûrstratégia, itt nagyon valósághû a fizika.

Ezt én is levadásztam, de sajnos idõhiány miatt még csak az 5. küldetésnél járok (kb.). Nagyon szép játék, bár a vezérlést meg kell szokni, mert nagyokat tudtam szívni vele  :)
A többiben egyetértek  :jee:

Necrid^

Most nyomom a SW:e3 naon gagyi játék nem ajánlom senkinek..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Egyik haveromnál próbáltam ki, nagyon bejött! A grafika szép, csak néha picit átláthatatlan a játék.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Tyraelpersze
sabin, vagy hogy hivtak a jatekban
szal az egyik party tag, karmokrol, amivel harcolt, mar gyanus lehetett volna :)

Tyrael

Kösz :morci: Ugye a PM ismeretes elõttetek. No offense intended  :teccik:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

Quote from: RouninKösz :morci: Ugye a PM ismeretes elõttetek. No offense intended  :teccik:
semmi gond, engem nem zavar ha kiabalsz, meg acsarkodsz :)

Tyrael

.Attila

Quote from: AlkyraValaki tudna mondani egy jó animes játékot?
Nem kell feltétlenül rpg-nek lennie s lehetõleg ne kelljen hozzá egy atomerõmû...
Xenogears
Azure Dreams (nagyon poén dolgokat lehet csinálni a faluban :))

Jaina Solo

Quote from: AlkyraValaki tudna mondani egy jó animes játékot?
Nem kell feltétlenül rpg-nek lennie s lehetõleg ne kelljen hozzá egy atomerõmû...

Ragnarok, például. (ragnarok.hu)
Nem anime, de jó a grafika is meg a játék is LineAgeII-n (arena.upc.hu/lineage2)
 :jee:
Csak tökéletes vagyok, nem hibátlan....

.Attila

Quote from: Jaina SoloRagnarok, például. (ragnarok.hu)
Nem anime, de jó a grafika is meg a játék is LineAgeII-n (arena.upc.hu/lineage2)
 :jee:
Gyanítom, hogy õ nem MMORPG-re gondolt ;)
Mellesleg a neved kapcsolatos Han Soloval? :)

Djinn

Quote from: BonciMellesleg a neved kapcsolatos Han Soloval? :)
Az (5 percel) idõsebb gyereke emlékeim szerint. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Most nyomtam végig a Dragonball sagas..naon rovid játék végig lehet játszani 4 óra allat..ami komoly benne az introk de amugy gagyi játék.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!