Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: HVp213Értem, de én úgy gondoltam, hogy FÓRUM-on marad Bonci v. ott is Attila? Amúgy nem is terveztem túlzottan a nick neveket használni élõbe, már aki elmondja az igazit is... :p (mert eddig csak õ írta ki asszem... )


Baldy-t hivhatod kiskopasznak is.
arra is odafigyel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

HVp213

Quote from: XipeBaldy-t hivhatod kiskopasznak is.
arra is odafigyel.
:jee:  Majd letesztelem az elméletet! Kiváncsi leszek a reakcióra azért... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Arra lehetsz is! :D

Juteszembe engem is kérdeztél és én balga elfelejtettem válaszolni. Engem hívhatsz Raggie-nek(redzsi és nem regi) vagy Daninak(lévén így hívnak :) ) de akármi egyébnek is csak elõtte fikszáljuk le, hogy mi lesz a nevem, csak a kölcsönös megértés végett.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonArra lehetsz is! :D

Juteszembe engem is kérdeztél és én balga elfelejtettem válaszolni. Engem hívhatsz Raggie-nek(redzsi és nem regi) vagy Daninak(lévén így hívnak :) ) de akármi egyébnek is csak elõtte fikszáljuk le, hogy mi lesz a nevem, csak a kölcsönös megértés végett.
Én az elején asszem maradni fogok az egyszerûbb változatoknál odamegyek és a vállcsapkodós módszert használom... (az eddig mindig bevált :p ) (persze csak míg megnem jegyzem az arcokat s a neveket :) nálam mondjuk ez eltarthat 1 db-ig  :lame: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Raggie Gordon = "Mazsom".
(A Rózsaszínû Párduc visszatér c. remek film után.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizRaggie Gordon = "Mazsom".
(A Rózsaszínû Párduc visszatér c. remek film után.)
Nekem jó, csak annyi kikötéssel, hogy mindenki használhatja kivéve Ramiz-t, akinek minden használatért egy hasbaöklözés jár! :D :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonNekem jó, csak annyi kikötéssel, hogy mindenki használhatja kivéve Ramiz-t, akinek minden használatért egy hasbaöklözés jár! :D :__devil:
Sir Mazsom maradsz akkor hivatalosan is??? (ezt viszonylag 1xû lesz megjegyeznem :))

Edit: Ill. ahhogy elnézem Sir Agresszív Mazsom :lul:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Esetleg azt is elárulhatnátok, hogy mivel szertnétek játszani! Különben csak az lesz, amivel én akarok... :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Quote from: DjinnEsetleg azt is elárulhatnátok, hogy mivel szertnétek játszani! Különben csak az lesz, amivel én akarok... :D
Mivel én nagyon új leszek ezért gondolom nem nekem szólt... De te mivel szeretnél? :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Quote from: HVp213Mivel én nagyon új leszek ezért gondolom nem nekem szólt...
De neked is szolt! Tessék nyilatkozni az ügyben!!!   :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Quote from: DjinnDe neked is szolt! Tessék nyilatkozni az ügyben!!!   :)
Van valami választék v. a hasracsapós módszerrel is lehet? Pl.: Risiko (már rég játszottam vele :p kb amikor én még kisrác voltam stb stb)
Ha van választék azt felrakhatnád  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Quote from: HVp213Van valami választék v. a hasracsapós módszerrel is lehet? Pl.: Risiko (már rég játszottam vele :p kb amikor én még kisrác voltam stb stb)
Ha van választék azt felrakhatnád  :jee:
Hát ez úgy múködik, hogy vannak kívánságok, és ha valaki tud hozni, akkor lesz olyan játék. Ugyhogy ne fogd vissza magad, sorold a kedvenc játékaid.  :haha:  Lusta vagyok begépelni a választékot, de mintha régebben már postoltam volna az addigi készletet...
Amikkel eddig játszottunk:Catan, Alhambra, Catan, Tabu, Catan, Activity, Catan, Cluedo és Catan. Asszem nem hasgytam ki semmit.  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Quote from: DjinnHát ez úgy múködik, hogy vannak kívánságok,(...)Catan, Catan, Catan...
Ebbõl úgy selytem, hogy vasárnap valamiért a Catan lesz a favorit...
Akármi is legyen az! (De mindjárt felcsapom a  :G -t s megnézem magamnak)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

#1063
Quote from: HVp213Ebbõl úgy selytem, hogy vasárnap valamiért a Catan lesz a favorit...
Akármi is legyen az! (De mindjárt felcsapom a  :G -t s megnézem magamnak)
Neeeeeeem.  :bruhuhu:
Csak annyit kérdeztem, hogy TI mivel szeretnétek játszani. Arra szeretnék választ. Igérem nem próbálok vicces lenni többet, akkor nem lehet félreérteni.  :eeek:

Szóval: Akik jönnek a meet-re milyen játékkal játszanának szívesen??    :)

edit: bocs, asszem velem van ma a baj, talán túl fáradt vagyok
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

#1064
Quote from: DjinnNeeeeeeem.  :bruhuhu:
(...)edit: bocs, asszem velem van ma a baj, talán túl fáradt vagyok [/SIZE]
Nem! Nem! Legyél csak vicces, nekem meg kevesebbet kéne kötözködnöm :p

De legalább Mi tudjuk, hogy Te mivel szeretnél :jee:


(nem fogok kevesebbet kötözködni... )

edit: utána néztem annak a Catan dolognak jónak tûnik... :jee: (láttam a képek közt, hogy azzal gameltek! Egész jól elvolt vele a társaság)
errõl jutott eszembe tegnap ígértem képet, felrakom mihelyst rájövök hova lehet rakni :lame:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213Ill. ahhogy elnézem Sir Agresszív Mazsom :lul:
"SIR AGGRESSZÍV MAZSOM" - Ez marha jó!!! :D :lul: :lol: (Talán ismered õt? annyira rá illik...)
Raggie, megvan az új neved! :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: Ramiz"SIR AGGRESSZÍV MAZSOM" - Ez marha jó!!! :D :lul: :lol: (Talán ismered õt? annyira rá illik...)
Raggie, megvan az új neved! :hopp:
Még nem volt szerencsénk egymáshoz! S a "névadásom" után szerintem nem is leszek szerencsés, amikor megismerem.. :p

Le lett fixálva a hely és az idõ? idõ: 15:00-20:00 Hely: CD-Fû Teázó, Budapest, V., Szerb u. 1?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: Ramiz"SIR AGGRESSZÍV MAZSOM" - Ez marha jó!!! :D :lul: :lol: (Talán ismered õt? annyira rá illik...)
Raggie, megvan az új neved! :hopp:
... (baljóslatú halgatás)
Quote from: HVp213Még nem volt szerencsénk egymáshoz! S a "névadásom" után szerintem nem is leszek szerencsés, amikor megismerem..
Nem kell ám tõlem félni. Nem vagyok se ilyen agrasszív sem ilyen nagyszájú valójában, ezt csak a személytelenség teszi! ;) (meg az, hogy Ramiz is itt van)
Szóval nyugodtan szólíthattok így tõlem. És még Ramiz is...mellékhatások nélkül. :) A társasjátékokban én még tökkéletesen kezdõ vagyok, ugyhogy nekem teljesen mindegy, hogy mit játszunk. Amihez már volt szerencsém a felsoroltak közül az a Cluedo, az Activity és a Tabu, de a Catan-ról is jókat hallottam, ugyhogy semmi akadálya. De azért valaki el is fogja hozni ezt a sok társast?? Mer anélkül nehéz lesz játszani(mondjuk evvel is jó emberke hozakodik fel, akinek egyik sincs meg :lame: ).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Ma lesz a találkozó? Ha megyek, akkor is csak rövid idõre ugrom, de érdekelne.

Djinn

Quote from: BlimpMa lesz a találkozó? Ha megyek, akkor is csak rövid idõre ugrom, de érdekelne.
Holnap lesz. Vagy nem?  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Sztem is holnap lesz!
Eeezt a nagy tájékozottságot!... :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie GordonSztem is holnap lesz!
Eeezt a nagy tájékozottságot!... :)
jóvanna, jóvanna, csak nem voltam benne biztos :)

Raggie

Quote from: Blimpjóvanna, jóvanna, csak nem voltam benne biztos :)
Semmi gond, mert én sem! Ez benne a legnagyobb poén! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Látom megártott itt pár embernek a hirtelen jött meleg :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Elnézést kérek, de én most kihagyom a társasjátékos meet-et. Elcsesztem az idõm, és kedden áthelyezhetetlen zh-m van. Sry.

Raggie

Quote from: BaldyLátom megártott itt pár embernek a hirtelen jött meleg :D
Az lehet, de akkor most mikor is van, de komolyan?
(amit én tudok az vasárnap 17:00 a CD-Fû-ben)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonAz lehet, de akkor most mikor is van, de komolyan?
(amit én tudok az vasárnap 17:00 a CD-Fû-ben)
Ne erölködj Sir én már 2X érdeklõdtem eziránt...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213Ne erölködj Sir én már 2X érdeklõdtem eziránt...
Gondoltam, hogy nemesi befolyásomat, vagy késõbbi agressziómat kilátásba helyezve talán válszt csikarhatok ki valaki felvilágosultabból de mind1. :D
(no offense Baldy+Bonci)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Mintha arról lett volna szó, hogy 3-tól lesz.  :)  De javítsok ki valaki, ha tévedek!!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: DjinnDe javítsok ki valaki, ha tévedek!!
Soha! (Kétértelmûség rulez. ;) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!