Utazgatás

Started by Ramiz, 2005-04-26, 20:46:00

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2017-05-22, 19:07:32
Taxi Kuala Lumpur repterre 80 ringgit.
Plussteve az atszallasnal Abu Dhabiban 30 dirham.
... es ezutan ugyanott KTval osszefutni... priceless.  :D
:jee:

kada

Quote from: Kvikveg on 2017-05-22, 19:07:32
Taxi Kuala Lumpur repterre 80 ringgit.
Plussteve az atszallasnal Abu Dhabiban 30 dirham.
... es ezutan ugyanott KTval osszefutni... priceless.  :D
:muhahah:

Kvikveg

Kozos metszet a WTF topiccal:
[spoiler][/spoiler]
...es ebbol neha helyi tuctuc, neha nyugati tuctuc, es neha a Final Countdown szolt.
:wtf: :lul:
Es az egesz giccsre a koronat az teszi fel, hogy a helyszin UNESCO World Heritage Site, https://en.wikipedia.org/wiki/Malacca_City :facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Megyek 4 hónapra New Yorkba, tanácsok? :D
[reserved]

Cobra

Pénzt vigyél golyóálló mellényre :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Cobra on 2017-07-10, 20:56:54
Pénzt vigyél golyóálló mellényre :)
Midtown Manhattan lesz, nem Brownsville Brooklyn :)
[reserved]

Moha

Quote from: NLZ on 2017-07-10, 21:35:02
Quote from: Cobra on 2017-07-10, 20:56:54
Pénzt vigyél golyóálló mellényre :)
Midtown Madness Manhattan lesz, nem Brownsville Brooklyn :)
Fixed.  :muhahah:

blackronin

Szerencsésnek mondhatom magam, hogy 4 ismerősömmel együtt elmegyünk Japánba több mint 2 hétre.
Ezzel egy régi álmom válik valóra.  :smile:

Persze ha már ott vagyok, akkor személyesen meglátogatom a Mugivara Shop-ot, a Tokyo Tower OP kiállítását és persze megveszem a 87-es kötetet + az adott heti Shonen Jump-ot.
Csak a miheztartás végett.  :P

Mindenkinek minden jót addig is!

blackronin

Visszatértem két hét Japán után!
Fantasztikus volt, de annyira fáradt vagyok, hogy megyek is aludni.
Majd írok még.

NLZ

Én meg visszatértem New Yorkból. Midtown Manhattan egy fertő. De voltak jó oldalai is, pl netről lehet sokmindent rendelni olcsón.
[reserved]

Moha

Sziasztok,

Jövő héten Ausztriába megyünk. Egész pontosan Salzburg környékére egy hétre, kocsival, egyénileg. Vannak esetleg hasznos tanácsaitok? Pl. mire érdemes figyelni, hogy lehet olcsóbban kijönni, stb?

Cobra

Autópályamatrica, sebességhatárok betartása, tankolj Ausztriában, de ne autópályán. :)
Ha eddig nem váltottál Eurot, akkor megszívtad, mert ugye +10Ft/Euro jelenleg és megy fölfelé naponta az árfolyam.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Az eurót tudom, hogy buktam, de előre nem akartam váltani, most meg már mindegy. Még jó, hogy a szállás előleget 316-os árfolyamon fizettem.
A pályamatricát valahol Győr környékén akarom megvenni benzinkúton. A benzint néztem, hogy kint se drágább, bár az drága euró miatt már talán. Van egy holtankoljak-hoz hasonló osztrák lap, ott nézegettem. Gyorshajtani itthon se szoktam. :)