Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Pirula

Bruce Dickinson: The Chemical Wedding
Nekem miért most kell elõször hallanom ezt? Zseniális egy zene! :eek:

Necrid^

Most keztem meghalgatni a Scryed OST-ot.elég hangulatos. kezdtem vissza kapni a kedvem az animere. lehet ujból megnézem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: PirulaBruce Dickinson: The Chemical Wedding
Nekem miért most kell elõször hallanom ezt? Zseniális egy zene! :eek:
no igen, ez bizony így van :cool:
szerencsére egy ismerõsöm nálam hagyta a kaziját megjelenése után 1 évvel és természetesen vonakodva, rongyosra hallgatva adtam csak vissza jóval késõbb neki :D

sirtomi

The Cranberries - Zombie

Imádom ezt a számot!

Rounin

Quote from: PirulaBruce Dickinson: The Chemical Wedding
Nekem miért most kell elõször hallanom ezt? Zseniális egy zene! :eek:

Bruce Dickinson egy földre szállt angyal, ehhez illõ hanggal :D Na jó, lehet, hogy fémszárnyai vannak és szögesdrót glóriája, de akkor is angyal :__devil:

Lythis

Stutterfly - Gun In Hand :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah:

Mattanja

#246
Negyedik napja szinte csak Anorexia Nervosa-t. Symphonic black metal.
Quote from: sirtomiThe Cranberries - Zombie

Imádom ezt a számot!
Én is! :jee:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Black Eye peace - where is your love. egyszerüen utálom oket. csak most vhogy  jó hallgati azt a számot.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: NecridBlack Eye peace - where is your love. egyszerüen utálom oket. csak most vhogy  jó hallgati azt a számot.
:D Vannak azért hallgatható számaik, de én sem kedvelem õket túlzottan. Bár a csaj tagot megismerném közelebbrõl :rolleyes:

Pirula

Quote from: ShiroiÉn is! :jee:
És én is, csak már az a baj hogy mindenhol agyonjátsszák. :( Úgy meg sokat veszít a varázsából.
Házi feladat: tessék meghallgatni a Promises-t meg az Animal Instictet! :)

Mattanja

Quote from: PirulaHázi feladat: tessék meghallgatni a Promises-t meg az Animal Instictet! :)
Majd máskor, de meglesz. Most inkább Chimaira: Down again , Implements of destruction.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Quote from: ShiroiMajd máskor, de meglesz. Most inkább Chimaira: Down again , Implements of destruction.
Chimaira Down Again az ismerõs, lehet h megvan, mindjárt utánanézek...

 Cranberries - Zombie sztem is iszonyatosan jó, viszont én ha kéthavonta hallom, akkor nekem az már gyakorinak számít:( lehet h le kéne t**tenem?

Mattanja

Quote from: LythisChimaira Down Again az ismerõs, lehet h megvan, mindjárt utánanézek...
Amennyiben nincs, úgy msn vagy Moha aláírása megoldás lehet.
Quote from: LythisCranberries - Zombie sztem is iszonyatosan jó, viszont én ha kéthavonta hallom, akkor nekem az már gyakorinak számít:( lehet h le kéne t**tenem?
Nem. Biztos, hogy le kellene. :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Freddy vs. Jason OST

 Amennyire b-kat volt a film, annyira el lett találva az OST.

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisChimaira Down Again az ismerõs, lehet h megvan, mindjárt utánanézek...

 Cranberries - Zombie sztem is iszonyatosan jó, viszont én ha kéthavonta hallom, akkor nekem az már gyakorinak számít:(
Ditto mindkettõ. A Down again szerintem eléggé jó.

Mattanja

Quote from: Kuro_TenshiA Down again szerintem eléggé jó.
Ellenben a többi szám... :( Tegnap próbáltam megbarátkozni az albummal, de még mindig csak az a két szám tetszik (azok mondjuk nagyon), a többi a szokásos üvöltözõs trashmetal.
Edit: vagyis Groove/Post-thrash/Metalcore.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Aephidon

Moonblood -  Sub A Lua Do Bode / Deathspell Omega - Demoniac Vengeace Split LP

Tömény black metál gyönyör... A saját bakelitemrôl digiztem be otthon, hogy a munkahelyemen is tudjam most hallgatni.  :haha:
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Mattanja

#257
Ill Nino  : One Nation Underground
Így kell elismernivaló nu metalt játszani! Ez az album nem semmi! A korábbiak még most jönnek le, remélem azokban sem csalódom majd.
Edit: még jó, hogy ez az album csak 27.-én jön majd ki... :haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

sirtomi

Guns n' Roses - Use Your Illusion II album

Egyik örök kedvenc :)

Hiei-sama

Masterplan  -  Sail On Powaaaaaaa ;)

Moha

Stratovarius - Visions album.
Most épp a Forever Free megy.

Kikészített ma a meló, kell egy kis nyugtató... :hehe:

Ramiz

Én meg most épppen egy bulicd válogatást rakok ösze. Örökbecsû, király, táncolható számok jó elõadóktól (Tom Jones,  Barry White, James Brown, Morcheeba, Phil Collins stb). Remélem beválik este. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Tool - Aenima... pont jó Elfen Lied után... éppen most a Jimmy (Eleven) megy, de jól megy hozzá majd a Pushit és a Third Eye is...

Rounin

Gackt - Blue [Platinum box (mars live)]

Gackt - Blue, Piano Solo

Ez utóbbi talán kicsit szomorúbb, mint minden zenedarab, ha tisztán zongorán adják elõ.
Most ilyen hangulatom van ippeg^^

Pirula

Quote from: Kuro_TenshiTool - Aenima... pont jó Elfen Lied után... éppen most a Jimmy (Eleven) megy, de jól megy hozzá majd a Pushit és a Third Eye is...
Ez mekkora egy klassiker, ember! Olvastam és már be is dobtam a lejátszóba. :) Volt egy olyan idõszakom amikor egy hónapon keresztül naponta minimum háromszor meghallgattam ezt az albumot. Az a fekete massza ami árad, ömlik ebbõl a zenébõl...
46&2-t volt hogy el is tudtam játszani, de már biztos elfelejtettem azóta.

Ramiz

Quote from: PirulaEz mekkora egy klassiker, ember! Olvastam és már be is dobtam a lejátszóba. :) Volt egy olyan idõszakom amikor egy hónapon keresztül naponta minimum háromszor meghallgattam ezt az albumot. Az a fekete massza ami árad, ömlik ebbõl a zenébõl...
46&2-t volt hogy el is tudtam játszani, de már biztos elfelejtettem azóta.
Hmm... ezt kipróbálom... "fekete massza"... hm... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaEz mekkora egy klassiker, ember!

46&2-t volt hogy el is tudtam játszani, de már biztos elfelejtettem azóta.
Az ám!  :)
Így tegnapelõtt cseréltem húrokat (már egy fél éve biztosan fennvoltak, elég tompán szólt  :3x3: ) és újra felraktam a Thomastik-Infeld Powerbass szettet... na ja, instant Tool-hang  :haha: a 46 & 2 volt az egyik elsõ, ami eszembejutott (egy kis random slapelés után), meg a Schism. Ahogy ott este az áramszünetben játszottam gyertyafény mellett, volt hangulata  :eeek:
Aztán rá következõ nap az Elfen Lied... hát igen, megint erre támadt kedvem...  :3x3: :/

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizHmm... ezt kipróbálom... "fekete massza"... hm... :D
Valójában annyira nem fekete massza... csak olyan fura hangulata van... fõleg így a végefelé: Jimmy, Pushit, Third Eye

Pirula

Quote from: Kuro_TenshiÍgy tegnapelõtt cseréltem húrokat (már egy fél éve biztosan fennvoltak, elég tompán szólt  :3x3: ) és újra felraktam a Thomastik-Infeld Powerbass szettet... na ja, instant Tool-hang  :haha: a 46 & 2 volt az egyik elsõ, ami eszembejutott (egy kis random slapelés után), meg a Schism. Ahogy ott este az áramszünetben játszottam gyertyafény mellett, volt hangulata  :eeek:
Basszus, ma éjjel még ezzel is álmodtam. Márhogy a 46&2-t játszom, ismerõsöm meg tolja a basszustémát. Egy-az-egyben eszembe jutott az egész, láttam magam elõtt a bundokat hogy hol és mit. Durva volt.
Quote from: Kuro_TenshiValójában annyira nem fekete massza... csak olyan fura hangulata van... fõleg így a végefelé: Jimmy, Pushit, Third Eye
Nemtom, nekem nagyon úgy jön le. Egy másik albumot ismerek csak ami hasonló atmoszférával bír, a Nevermore - Dreaming Neon Black csak az jóval metálosabban áll a témához.
Meg ugye a szövegek... juj! egy Stinkfist, H, Jimmy, AEnima, ezek azért eléggé oda lettek téve.

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaNemtom, nekem nagyon úgy jön le.
Ha fekete massza, akkor nekem inkább a My Dying Bride jut eszembe. Meg a Marduk Infernal Eternal második CD...
Ennek csak simán sötét hangulata van, és olyan furán nyomasztó... pont ezért jött be az Elfen Lied után