Request/ Igénylések

Started by .Attila, 2005-08-23, 20:18:52

Previous topic - Next topic

Alkyra


Próféta

Gaim? Trillian?
Előbbit ismerem, nagyjából elégedett vagyok vele.

Alkyra

#242
Quote from: Próféta on 2007-02-10, 22:17:38
Gaim? Trillian?
Előbbit ismerem, nagyjából elégedett vagyok vele.

Thx, mate.^^


edit: ez a gaim megfelelne, de vlm dl.. hibája van. mikor töltöm be az adatokat(sütiket szedi le) akkor kritikus windows hibával kifagy a progi.Oo

edit2: hopp..ez a hiba csak akkor jönn elő, ha más témát választok neki)BlueCurset akaratam vagy mit..)
Hol tudom átállítani a témát ha már felraktam s minden műxik?

Kvikveg

Valaki le tudja ezt nekem szedni? (Egyaltalan van ertelme a megadott infoknak, vagy ez is egy gaga-oldal?)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-02-12, 16:36:47
Valaki le tudja ezt nekem szedni? (Egyaltalan van ertelme a megadott infoknak, vagy ez is egy gaga-oldal?)
QuoteBitpedia only has info about files, and does not offer any files for download
szóval csak sima nfo oldal sztem

Kvikveg

Khm. Szoval. Nekem nincs egy sem a megadott progik kozul, amivel le lehet szedni+tapasztalatom sincs veluk. Azt hittem ez nyilvanvalo. Kulonben mar itt ulne a cucc a winyomon. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-02-12, 16:48:40
Khm. Szoval. Nekem nincs egy sem a megadott progik kozul, amivel le lehet szedni+tapasztalatom sincs veluk. Azt hittem ez nyilvanvalo. Kulonben mar itt ulne a cucc a winyomon. :haha:
oké, szokásomhoz híven félreértettelek :redface:
beraktam edonkey-ba letöltésre, de ezen ed2k link-hez egyelőre nem talált forrást. próbáltam rákeresni, de így se talál egy darab file-t se hozzá. azért bent hagyom, hátha mégis idővel felbukkan, de nem sok reményt fűznék hozzá. a többi programban nem tudok rákeresni, mert most ed2k megy, szóval ha nem gond, akkor azon részét másokra hagynám :)

amúgy te képes vagy számítógépen könyvet olvasni? :eek: irigyellek :)

Kvikveg

Ha nagyon kivancsi vagyok, igen. Alapvetoen ezt kvazi nem lehet itthon megszerezni szerintem. Semmi normalis konyvesboltban nem volt elerheto net alapjan itelve, csak egy egyszerusitett peldanyt lattam, a sorozat egy masik reszet. Antikvariumokban meg probalkozok, mert a Nyugati aluljaroban megtalaltam az elso reszt, tokveletlenul.

Koszi a kiserletezest, eberen figyelem, mikor irod be az eredmenyt (lejott/feladtam).  :whoah:

Ha erdekel, a tartalma. :)
http://www.fantasticfiction.co.uk/h/reginald-hill/asking-for-moon.htm
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-02-12, 17:02:57
Ha nagyon kivancsi vagyok, igen. Alapvetoen ezt kvazi nem lehet itthon megszerezni szerintem. Semmi normalis konyvesboltban nem volt elerheto net alapjan itelve, csak egy egyszerusitett peldanyt lattam, a sorozat egy masik reszet. Antikvariumokban meg probalkozok, mert a Nyugati aluljaroban megtalaltam az elso reszt, tokveletlenul.

Koszi a kiserletezest, eberen figyelem, mikor irod be az eredmenyt (lejott/feladtam).  :whoah:

Ha erdekel, a tartalma. :)
http://www.fantasticfiction.co.uk/h/reginald-hill/asking-for-moon.htm
ahogy néztem külföldön nincs hiány belőle, ilyenkor én a Pendragon könyvesbolthoz szoktam fordulni, akik kérésre bármilyen külföldi könyvet behozatnak, általában még olcsóbban is, mintha amazon vagy társain keresztül rendelnéd meg "akciósan". szóval tennék náluk egy próbát a helyedben. :)

http://www.pendragon.hu   (ajtóra, vagy cégtáblára katt :))

én eddig főleg vagy személyesen, vagy telefonon adtam le a rendelésemet, de e-mail-ben is lehet :)

Kvikveg

Oh, jol hangzik, kiprobalom. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#250
Fazek: van valami fejlemeny, vagy total doglott a letoltes?
Pendragonban voltam szimpatikus hely, es hazafele utvonalhoz kellemesen kozel van. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-02-12, 22:26:20
Fazek: van valami fejlemeny, vagy total doglott a letoltes?
teljesen döglött. egy darab forrás sem jelent meg hozzá :(

Kvikveg

#252
Quote from: Fazék on 2007-02-12, 22:27:35
Quote from: Kvikveg on 2007-02-12, 22:26:20
Fazek: van valami fejlemeny, vagy total doglott a letoltes?
teljesen döglött. egy darab forrás sem jelent meg hozzá :(
'szameg. :bruhuhu:
Akkor megyek megrendelni meg malmozni. Ehh.  :mad:

Ehh, magnet-et itthon le tudtam kezelni. Nem is tudtam, hogy erre is kepes a progi amit hasznalok.  :eek: :haha:
Persze semmi nem jott, de legalabb ezt is tudom, hehe.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Megjött a kártya ^^ (Jó szar a kép, sötét is, de a lényeg látszik)
Az ügyintéző - 45 és 50 közötti nő(!) - percekig nézegette, hogy milyen szép, milyen jó a színvilága, stb. Most már biztos vagyok bennemegérte az utánajárást és idegeskedést. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2007-02-20, 15:04:30
Megjött a kártya ^^ (Jó szar a kép, sötét is, de a lényeg látszik)
Az ügyintéző - 45 és 50 közötti nő(!) - percekig nézegette, hogy milyen szép, milyen jó a színvilága, stb. Most már biztos vagyok bennemegérte az utánajárást és idegeskedést. :)
Erre iszunk! :tezsvir: :cool:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2007-02-20, 16:10:11
Quote from: Darkstar on 2007-02-20, 15:04:30
Megjött a kártya ^^ (Jó szar a kép, sötét is, de a lényeg látszik)
Az ügyintéző - 45 és 50 közötti nő(!) - percekig nézegette, hogy milyen szép, milyen jó a színvilága, stb. Most már biztos vagyok bennemegérte az utánajárást és idegeskedést. :)
Erre iszunk! :tezsvir: :cool:

Úgy érted, hogy iszunk, utána fizetünk a kártyájával? :)
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-20, 17:14:38
Úgy érted, hogy iszunk, utána fizetünk a kártyájával? :)
Öööö... :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

#257
Quote from: Darkstar on 2007-02-20, 15:04:30
Megjött a kártya ^^ (Jó szar a kép, sötét is, de a lényeg látszik)
Az ügyintéző - 45 és 50 közötti nő(!) - percekig nézegette, hogy milyen szép, milyen jó a színvilága, stb. Most már biztos vagyok bennemegérte az utánajárást és idegeskedést. :)
Végül milyen módszernek köszönhetően fogadták el neked a képet?

EDIT: Ja most olvasom, hogy te is szereztél egy "rajzolót" ugye? :D

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-02-20, 15:04:30
Megjött a kártya ^^ (Jó szar a kép, sötét is, de a lényeg látszik)
Az ügyintéző - 45 és 50 közötti nő(!) - percekig nézegette, hogy milyen szép, milyen jó a színvilága, stb. Most már biztos vagyok bennemegérte az utánajárást és idegeskedést. :)

BANZAAAAAIIIII!!!!!!!!  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Minden elismerésem a tiéd.:tezsvir:

Darkstar

Quote from: Yakumo on 2007-02-20, 18:34:36
EDIT: Ja most olvasom, hogy te is szereztél egy "rajzolót" ugye? :D
Jaja :D
És köszi mindenkinek. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Nos, elegem lett a Keiro-ból. :Eztneked: Vlm afd.sys fájlba piszkál bele mindig ami kékhalált okoz.Oo
:whoah: ki milyen tűzfalat használ s mit érdemes használni.^^ előre köszönöm a segítséget.

Darkstar

A Vista beépítettem kívül semmilyet. És eddig nem jutott át semmi. :) Állítólag az Xp tűzfala is kezd hatékony lenni mostanság.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

#262
Szintén Windows beépített tűzfal, évek óta semmi vírusom spyware-em nem volt, leszámítva azt az egyet amit a saját hülyeségemből szívtam be, júzer error ellen meg egyik tűzfal se véd. :)

Szerk.: Már akartam kérdezni DS, melyik Vista release-t használod? :)

Darkstar

Business, végleges kiadás, 32bit (64 bites procival :rolleyes:). 218.94 dollárért tudnám Ultimate-re upgradelni, de épp nem akarok ennyit kiadni rá, egyenlőre bőven elég ez is. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-02-21, 22:10:08
Business, végleges kiadás, 32bit (64 bites procival :rolleyes:). 218.94 dollárért tudnám Ultimate-re upgradelni, de épp nem akarok ennyit kiadni rá, egyenlőre bőven elég ez is. :)
Köszi. :)
Én egy Home Premium beszerzésén gondolkodom, de lusta vagyok rászánni egy hetet megint egy komplett rendszertelepítésre, inkább maradok az XP-nél amíg ki nem döglik alólam vagy nem jön ki valami Vista-only játék ami érdekel. :D.
Hol vetted egyébként és mennyiért, ha publikus?

Darkstar

http://msdn63.e-academy.com/elms/Storefront/Home.aspx?campus=elt_ik
(Ha nagyon érdekel, tudok adni egy telepítődvd-t meg egy valid kulcsot) :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

#266
Quote from: Alkyra on 2007-02-21, 21:58:42
Nos, elegem lett a Keiro-ból. :Eztneked: Vlm afd.sys fájlba piszkál bele mindig ami kékhalált okoz.Oo
:whoah: ki milyen tűzfalat használ s mit érdemes használni.^^ előre köszönöm a segítséget.
Részemről ZoneAlarm Internet Security Suite, de letöltheted csak a tűzfalat is, a normál ingyenes a Pro valamivel többet tud; ennek fejében nem ingyér' van. :)

A tökéletesség unalmas.

Cobra

ZoneAlarm-mal se lesz problémamentes az életed, szerintem maradj az XP sajátjánál és kerüld a problémásabb oldalakat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Help kéne, honnan tudok fizetős fontokat leszedni ingyen? ^^
Konkrétan a következők érdekelnének: wildwords, animeace, comic font hun, blambot casual, cc comicrazy
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Azannya, 400$ egy fontér :eek:

Első nekifutásra eMule. Egy részét könnyen megtalálod (ha tudod a fájlnevet is hozzájuk, akkor szvsz mindet)

Aztán itt van egy csomóféle font attacholva, sajna a ciril betűk miatt csak a fontneveket értem az oldalról :)...

Ha pedig nem találsz valamit, itt felsorolnak minden fonthoz egy csomó hasonlót, valamelyik csak megtalálható ;)

Mit editálsz egyébként? :)