Main Menu

Bakuman

Started by kada, 2010-10-02, 16:56:02

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-03-03, 19:25:14
Biztos jele hogy kada beteg:
nem tud belekötni különösebben az aktuális részbe

na majd ha kialszom magam megpróbálkozom vele újra

SaiyaGin bele tud kötni: kihagyták a taxis poént.
Az volt a kedvencem a fejezetből.  :_piszka:

kada

Preview
Eiji arca
:Kiraly:

Zelda

Jó volt ez összességében, csak azt furcsállom, hogy a kövi évadot csak októberben kezdik... Hát mind1

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2012-05-25, 18:27:24
Jó volt ez összességében, csak azt furcsállom, hogy a kövi évadot csak októberben kezdik... Hát mind1

Az első és a második évad is az őszi szezonban indult annak idején.

Zelda


Az első és a második évad is az őszi szezonban indult annak idején.
[/quote]

Értem, akkor csak nekem nem tűnt fel, ami persze érthető, mert mikor elkezdtem nézni az elsőt, a másodiknak már kint volt az első ep-ja. De az már rég volt, azóta már sok mást megnéztem, azért nem emlékeztem először :P

kada

#65
Quote from: SaiyaGin on 2012-05-25, 19:22:28
Quote from: Zelda on 2012-05-25, 18:27:24
Jó volt ez összességében, csak azt furcsállom, hogy a kövi évadot csak októberben kezdik... Hát mind1

Az első és a második évad is az őszi szezonban indult annak idején.
[spoiler][/spoiler]

Ősz rendel, esik, hűvös stb.
Bakuman rendel, mondjuk felirat sehol, nem rémlik hogy ilyen sokáig ne jött volna az előző szezonokban.

Előző évadot jó helyen hagyták abba, hogy ilyen legyen a kezdés.
Iwase nem tudom hogy nagyon jól, vagy túl jól lett kijátszva, a többiek kb átlagosak Niizumát nem számítva.

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-10-07, 19:51:47
Bakuman rendel, mondjuk felirat sehol, nem rémlik hogy ilyen sokáig ne jött volna az előző szezonokban.

Az előző évadot az a sage csinálta, és ők nem feltétlenül dolgoznak gyorsan. (A Gundam SEED Remaster esetében például kb. négy hónapos lemaradásban vannak.) 

SaiyaGin


SaiyaGin

A 3. rész elég jó tempójú volt!  :jee:
[spoiler]3 fejezetet adaptáltak.[/spoiler]

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-25, 22:02:59
A 3. rész elég jó tempójú volt!  :jee:
[spoiler]3 fejezetet adaptáltak.[/spoiler]
És annak ellenére hogy tudtam mi lesz, mégse volt teljesen semleges a vége.

SaiyaGin

[spoiler][/spoiler]

SaiyaGin

A 6. rész elég jó volt, szerencsére elég hamar túlestünk a mostani műdrámán.

SaiyaGin

Nézi még valaki a sorozatot rajtam kívül?

kada

C-c-c-combo breaker?

kelvor

You did it, Hiramaru!  :hopp:

Fene, már csak 5 rész van hátra, remélem jön az S4 hamar.


SaiyaGin

Quote from: kelvor on 2013-02-17, 19:28:22
You did it, Hiramaru!  :hopp:

Fene, már csak 5 rész van hátra, remélem jön az S4 hamar.

Már nincs sok hátra a mangából, úgyhogy a mostani sorozattal véget fog érni a történet.
(Ez a szezon majdnem annyi fejezetet adaptált a mangából, amennyit az előző kettő összesen.  :zomg: )

Leara

Quote from: SaiyaGin on 2013-02-17, 19:55:19
(Ez a szezon majdnem annyi fejezetet adaptált a mangából, amennyit az előző kettő összesen.  :zomg: )
Akkor lehet, hogy ezért jön be sokkal jobban ez a 3. évad :D? Az előző kettővel nem voltam teljesen megelégedve, de ez a mostani évad eddig nagyon tetszik :). Persze Niizuma-kun és Hiramaru rulez  :whoah:!
MAL

SaiyaGin

21-22
21: a rész elején, a kirándulás alatti jeleneteknél tisztára az volt az érzésem, mintha Kaya mindkét srácnak a felesége lenne. ^^"
22: kihagyták azt, hogy ki kezdte el terjeszteni a pletykát, ami azért szerintem nem volt olyan lényegtelen.

SaiyaGin

Az utolsó részre már csak másfél fejezet maradt a mangából. Remélem ez azt jelenti, hogy az animében a mangáénál hosszabb epilógust fogunk kapni.

kelvor

Quote from: SaiyaGin on 2013-03-25, 23:51:49
Az utolsó részre már csak másfél fejezet maradt a mangából. Remélem ez azt jelenti, hogy az animében a mangáénál hosszabb epilógust fogunk kapni.

Nem bírtam ki és elolvastam mangában a végét, tulajdonképpen erre számítottam meg ezt vártam még sem vagyok elégedett a fene tudja miért. Egy pár fejezet mehetett volna még. Én is örülnék neki, ha az animéban jobban kifutná magát a vége. Na mindegy, az biztos, hogy hiányozni fog, jó kis sorozat volt.

SaiyaGin

Kijött az utolsó rész!  :hopp: