Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

Lionela

Hali!

Gőzöm sincs hol kérdezhetném meg. Remélem nem gond ha ide írom be.

Ma délután ugye egy ideig nem volt FTP majd mikor visszajött néhány könyvtár üres lett. Gondolom nem vagyok bannolva másképp nem látnám a többi dolgot.

De nem értem mi történt hogy délelőtt még töltöttem valamit, majd hirtelen minden eltűnt abból a könyvtárból.
Rábökéses alapon megnyitogattam még pár künyvtárat és más üreset is találtam.

Ezek a sorozatok le lettek töröltek, vagy más oka van az üres könyvtáraknak?

Selmo

Itt http://usteam.hu/forum/index.php?board=8.0 kérdezz.
Az oka más, és nem, nem tudom mikor lesznek megint ott. És előre megköszönöm, hogy nem írod be, hogy kösz.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: hamtaro69 on 2007-01-08, 23:04:28
Na,most engem biztos elfogtok küldeni a b@sba :)
viszont nem tudtam hogy hol tegyem fel ezt a kerdest,szoval ,ide irom:

Nem volt a szerver egy darabig,azt tudom,
mostmär visszajött de nekem a megszokott...csigabiga 60kb\sec helyett csak 30al vagy annal kevesebbel szedi a dolgokatO_O

Ez miert lehet?tud vki segiteni?

Elöre is köszi
Igen, téged is el fognak küldeni, méghozzá teljesen jogosan. Van sok ftp-probléma/segítség/stb. topic, azokba lehet írni az ilyen kérdéseket, ebbe nem.

Mcmac

hali

mitől kerül fel vki a listára?
csak hogy én ne kerüljek fel  :lul:

Cobra

Csak 1 szálon töltsél a szerverről.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

2vel lehet. Egyébként ez nehezen lehet probléma, mert 2 szál után csatlakozni sem enged. Anno leginkább hammering miatt mentek a blockok. Állíts be egy perc körüli értéket az újrakapcsolódási kísérletek között.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Steve_Motherfucker

sziasztok

lényegében egyszerű a problémám. asszem hogy egy éjszakai letöltés után elfelejtettem lekapcsolódni az ftp-ről, ezért kaptam egy szép kis bant (megérdemlem, dögöljek meg). nos, az volna a kérdésem, hogy mennyi időt kell várnom, mire újra használható lesz az ip-m? (csak azért kérdem: érdemes torrenttel szarakodnom vagy hagyjam a rákba?) ha ezt már valahol valaki kérdezte azért elnézést kérek, új vagyok még itt a fórumon de a szervert már nagyon régóta használom.

amúgy nagyszerű az ftp, egy magamfajtának kész aranybánya (de ezt nyilván admin bácsi hallotta/olvasta már sokszor).

előre is köszönöm a választ

teraflare

Quote from: Steve_Motherfucker on 2008-06-13, 14:09:07
csak azért kérdem: érdemes torrenttel szarakodnom vagy hagyjam a rákba?
Ha ilyen névvel regelsz akkor inkább menj torrentre észlény.

Steve_Motherfucker

Quote from: teraflare on 2008-06-13, 14:18:26
Quote from: Steve_Motherfucker on 2008-06-13, 14:09:07
csak azért kérdem: érdemes torrenttel szarakodnom vagy hagyjam a rákba?
Ha ilyen névvel regelsz akkor inkább menj torrentre észlény.

wow... aztamindenit, mintha az lenne a nevem hogy "homofób", "neonáci" vagy "rassztista". komolyan, millió helyen regeltem ezzel a névvel, és eddig EGYETLEN EGYSZER  nem hányták ezt a szememre.

ennélfogva nem tudom, hogy ez szájtépés-e, vagy esetleg... offtopic szórakozgatás, cseszegetés, amit moderálni kéne?

én feltettem kulturáltan egy kérdést. ilyen marháskodásra meg nincsen szükségem. remélem ezt az admin figyelembe veszi, ha már számonkéri mindenkitől a kulturált hangnemet.

köszönöm hogy itt lehettem.

Rounin

A modor kultúrált, a név kevésbé. Ne lepődj meg, ha az "anyabaszó" név nem hoz neked barátságos válltapicskát. ;)

Zsiga

Quote from: Steve_Motherfucker on 2008-06-13, 15:07:07
wow... aztamindenit, mintha az lenne a nevem hogy "homofób", "neonáci" vagy "rassztista". komolyan, millió helyen regeltem ezzel a névvel, és eddig EGYETLEN EGYSZER  nem hányták ezt a szememre.

ennélfogva nem tudom, hogy ez szájtépés-e, vagy esetleg... offtopic szórakozgatás, cseszegetés, amit moderálni kéne?

én feltettem kulturáltan egy kérdést. ilyen marháskodásra meg nincsen szükségem. remélem ezt az admin figyelembe veszi, ha már számonkéri mindenkitől a kulturált hangnemet.

köszönöm hogy itt lehettem.
Elég szomorú hogy ez az első hely ahol rádszólnak ezért a névért...
A kérdésedre: Biztos hogy bant kaptál? Csak mert azért hogy nem kapcsolódsz le letöltés után se a szerver se az admin személyesen nem szokott bant osztogatni, ugyanis a szerver egyszerűen megszakítja 1 perc után az inaktív kapcsolatokat.

Steve_Motherfucker

Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 15:21:19
Quote from: Steve_Motherfucker on 2008-06-13, 15:07:07
wow... aztamindenit, mintha az lenne a nevem hogy "homofób", "neonáci" vagy "rassztista". komolyan, millió helyen regeltem ezzel a névvel, és eddig EGYETLEN EGYSZER  nem hányták ezt a szememre.

ennélfogva nem tudom, hogy ez szájtépés-e, vagy esetleg... offtopic szórakozgatás, cseszegetés, amit moderálni kéne?

én feltettem kulturáltan egy kérdést. ilyen marháskodásra meg nincsen szükségem. remélem ezt az admin figyelembe veszi, ha már számonkéri mindenkitől a kulturált hangnemet.

köszönöm hogy itt lehettem.
Elég szomorú hogy ez az első hely ahol rádszólnak ezért a névért...
A kérdésedre: Biztos hogy bant kaptál? Csak mert azért hogy nem kapcsolódsz le letöltés után se a szerver se az admin személyesen nem szokott bant osztogatni, ugyanis a szerver egyszerűen megszakítja 1 perc után az inaktív kapcsolatokat.

akkor elmondom, a következő történik:
total commanderrel csatlakoznék az ftp-hez, és rögtön még a név és jelszó sor után megakad, aztán hibaüzenet "időtúllépés"-ről. mindent abszolúte ugyanúgy csinálok mint szoktam, és semmi. eddig tudok eljutni. ez.. akkor nem ban lenne?

amúgy örülök hogy végre valaki a kérdésre is válaszolt.   :merci:

Zsiga

Quote from: Steve_Motherfucker on 2008-06-13, 15:30:46
akkor elmondom, a következő történik:
total commanderrel csatlakoznék az ftp-hez, és rögtön még a név és jelszó sor után megakad, aztán hibaüzenet "időtúllépés"-ről. mindent abszolúte ugyanúgy csinálok mint szoktam, és semmi. eddig tudok eljutni. ez.. akkor nem ban lenne?

amúgy örülök hogy végre valaki a kérdésre is válaszolt.   :merci:
Elképzelhető hogy csak túlterhelt a szerver. Illetve akkor szokott még ilyen előfordulni, ha a te netkapcsoladod van túlterhelve, pl. tesó max sávszélen torrentezik vagy ilyesmi. :) Szerintem nem ban, de majd ha az admin erre jár ő megmondja.

Selmo

http://usteam.hu/abuse_current.txt Ha rajta van az IP-d bant kaptál, ha nincs, más a problémád.

A tökéletesség unalmas.

Steve_Motherfucker

Quote from: Selmo on 2008-06-13, 15:55:12
http://usteam.hu/abuse_current.txt Ha rajta van az IP-d bant kaptál, ha nincs, más a problémád.

kösz szépen, hálisten' nem vagyok rajta, úgyhogy töröm a fejem tovább hogy mi történhetett.  :wtf:

motifator

Quote from: Steve_Motherfucker on 2008-06-13, 15:30:46
akkor elmondom, a következő történik:
total commanderrel csatlakoznék az ftp-hez, és rögtön még a név és jelszó sor után megakad, aztán hibaüzenet "időtúllépés"-ről. mindent abszolúte ugyanúgy csinálok mint szoktam, és semmi. eddig tudok eljutni. ez.. akkor nem ban lenne?
Passzív módban próbálsz csatlakozni?

Edit: Most látom, hogy múlt heti hsz, na mindegy :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

terika23

Azt szeretném kérdezni, hogy ez a bann lista mikor lett újra frissítve? Vagy ez állandóan frissül, értem itt az újabb kitiltott felhasználok listáját (azt is tartalmazza?).

Zsiga

Quote from: terika23 on 2008-10-02, 11:40:47
Azt szeretném kérdezni, hogy ez a bann lista mikor lett újra frissítve? Vagy ez állandóan frissül, értem itt az újabb kitiltott felhasználok listáját (azt is tartalmazza?).
A szerver automatikusan frissíti a listát amikor szükség van rá.

seQuer

   Egy nagy kérdéssel fordulnék hozzátok. Egy jóbarátom szintén regelt az oldalra és szomorúan látta, hogy hiába csinált minden jót, nem tud belépni. Sőt, a főoldal is blank pageet hoz neki. Ennek egy lehetséges okát látjuk, hogy ő kint él Angliában, onnan szeretné elérni az oldalt/ftpt. Ez valóban problémát jelent? Átnyálaztam a fórumot, FAQ-t, GYIK-ot...ilyesmit nem olvastam. IP-je nincs a bannoltak között, de ha kell PM-ben átküldöm az illetékesnek.

   Bármilyen jó tanácsot, segítséget megköszönnék.

Kuroi Tenshi

Quote from: seQuer on 2010-03-11, 00:23:16
kint él Angliában, onnan szeretné elérni az oldalt/ftpt. Ez valóban problémát jelent?

Igen. Külföldről nem elérhető az oldal*

Selmo


A tökéletesség unalmas.

seQuer

Köszönöm szépen, ezek szerint még is csak elkerülte a figyelmemet. :/

Gondolom itt kivételről vagy egyéb megoldásról szó sem lehet.

Ettől függetlenül köszönöm a segítségetek és a gyors válaszotok.

NLZ

Nem, hisz ez a szolgáltató miatt van így. Nyilván nincs meg az a pénzügyi keret, hogy külföldre is legyen sávszélesség, legalábbis így gondolom.
[reserved]

motifator

Nekem inkább valami olyasmi rémlik, hogy zsozso simán letiltotta iptables-ben a nem magyar IP tartományokat, mert annakidején már a japánok is az USTEAM FTP-ről szerezték be az animéiket, és nyilván nem ez volt a szerver eredeti célja.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

seQuer

Ez teljesen érthető, nagyra értékelem így is, hogy van egy ilyen ftpnk, csak vannak külföldön élő magyarok is. Esetleg ilyen külön kéréseknél a konkrét IP-t lehetne engedélyezni?! Talán nem olyan buta ötlet...

Minden esetre még egyszer köszönöm és vissza-vissza nézek azért hát ha van itt újabb fejlemény.

Selmo

Elég esélytelen, mert ugye ha 1 emberrel kivételezünk, akkor már miért nem kivételezünk 200-zal? Innen meg megint csak egy lépés az egész világ. Annyit tehettek, hogy a barátod amit tud leszed torrentről, IRC-ről, a maradékot meg leszeded te és eljuttatod hozzá ugyanígy.

A faq dolgot meg úgy értettem, hogy most lett beleírva, eddig nem volt benne. Bár a fórum sem elérhető külföldről, de biztos ami tuti.

A tökéletesség unalmas.