Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


.Attila

Ez a 7 év tényleg vízválasztó, sokszor hallom...

Selmo

Nem volt köze hozzá. Éppen olyan időszakban voltunk, hogy sokat vitáztunk, verbálisan rúgdostuk egymást, és megjelent a harmadik. A biztos rossz helyett, az ismeretlen újat választotta, nem hibáztatom érte. Pár ilyen időszakot már túléltünk, ebbe pont belecsapott a villám, lehet én is ezt tettem volna. Pár hónappal ezelőtt csak nevettünk volna rajta mindketten, ha randizni hívják. Most senki sem nevet, annál több könny esett.

A tökéletesség unalmas.

Próféta

(hú, ezt csak most láttam meg...)
szegény Selmo :(

Selmo

Adni egy esélyt, vagy elküldeni a halál véreres faszára?

A tökéletesség unalmas.

NLZ

[reserved]

kada

Nem csak nekem lesz holnap "szép" napom!

Akármi is lesz, a tavasz első alkoholfogyasztása holnapra beütemezve levezetőnek.

Selmo

Quote from: NLZ on 2016-04-06, 22:54:43
Mi változna?
Többet nem beszélnénk. Ami tekintve, milyen közel állunk, eléggé mintha szívem tépném ki.
Tudja a tököm, mi történt, egyszer csak kijelentette, hogy idegesítem és ne okoskodjak. Ami, tekintve, hogy csak barátok vagyunk és nem párkapcsolatban, eléggé :wtf: ja és ő se érti, "megváltozott"... :gyagya:

Mindegy, alszok rá párat, egy ideje úgysem beszélünk, már nem oszt, nem szoroz.

A tökéletesség unalmas.

kada

[spoiler]Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.[/spoiler]
A hetem:
If she has specs like from a game, consider the possibility of it being from the otome genre.