Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Leara

Torchwood: Children of Earth
Um... váó! Beletelt pár hónapba, mire megnéztem a sorozat első két évadját... igaz, hogy kb. a Doctor Who komolyabb verziója, de elég hullámzó színvonalú és nem nagyon éreztem 1-1 rész végén azt, hogy nekem most rögtön meg kéne néznem a következőt. A harmadik évad előtt viszont le a kalappal... jó tett a sorozatnak, hogy ez az évad csak 5 részes lett és egy sztorit mesél el, amelyet ráadásul remekül felépítettek és végig izgalmas volt. A negyedik évadról sajnos elég vegyes véleményeket hallottam, szóval attól tartok, hogy a Children of Earth túl magasra tette a lécet :D.
MAL

.Attila

Vikings kellemes, aki szereti a témakört, vagy csak simán a realisztikusabb középkori történeteket, annak biztosan bejön.
Korrekt, jó, de igazán extrát nem érzek benne.

Boardwalk Empire szintén nagyon korrekt, engem viszont alapvetően hidegen hagynak a gengszteres/maffiás filmek, sorozatok, a Keresztapát sem tudtam különösebben értékelni. Valahogy nem érzem a romantikáját a dolognak.

American Horror Story első évada szintén jó. Egy évad = egy kerek történet egész kellemes felállás, nem kell várni a következő évadra, nyugodtan meg lehet várni, míg kijön.

Kéne viszont másik sorozat, mert ebből még kevés van. Ötletek?
Shameless-t valaki nézte?

kikuchiyo

Black Mirror - White Christmas special

Engedje meg, hogy asztakurva...

Asszem most megnézem a többi részét is.
Failure is the default option

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2014-12-23, 21:20:17
Black Mirror - White Christmas special

Engedje meg, hogy asztakurva...

Asszem most megnézem a többi részét is.
Ó, ebből láttam az első két évadot, de aztán elkönyveltem, hogy ennyi volt. Köszi, hogy szóltál. :D
[reserved]

szpeter

#3424
Quote from: Darkstar on 2014-12-22, 01:23:13
Nem tudom, ki nézi/nézte a Louie-t, de ez a rész nagyon odavág.

"3-2-1 funny!"  :lol: Végül nem lett ebből semmi úgy tűnik, de jó poén volt.

szerk: nézzetek Archert

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2014-12-23, 21:20:17
Black Mirror - White Christmas special

Engedje meg, hogy asztakurva...

Asszem most megnézem a többi részét is.
Hűbaszki, ez durva volt. Ehhez képest az eddigi részek nem voltak semmik. :)
[reserved]

kikuchiyo

Azért a White Bear a második évadból talán még erősebb volt.
Failure is the default option

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2014-12-29, 19:13:09
Azért a White Bear a második évadból talán még erősebb volt.
Jah, az is hasonlóan kegyetlen.

Najó, áttekertem a régi részeket, hogy felevenítsem őket, nem volt azokkal se gond. :D
[reserved]

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2014-12-23, 21:20:17
Black Mirror - White Christmas special

Engedje meg, hogy asztakurva...

Asszem most megnézem a többi részét is.
Egyelore a see you latert vagy mit neztem meg belole, koszi a otletet, nezem a tobbit is.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2014-12-29, 20:03:17
Quote from: kikuchiyo on 2014-12-23, 21:20:17
Black Mirror - White Christmas special

Engedje meg, hogy asztakurva...

Asszem most megnézem a többi részét is.
Egyelore a see you latert vagy mit neztem meg belole, koszi a otletet, nezem a tobbit is.  :jee:

Mármint a Be Right Back c. részre gondolsz?
Arról pont érdekelne egy női nézőpont:
[spoiler]Igen, a férfi tényleg elfogadhatatlan módon viselkedett - de a megcsalás dolgában igaza volt. A nő végig, tökéletes pókerarccal hazudott, és ha nincs az agyába ültetett csodabogyó, akkor sose derül ki az igazság.[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2014-12-29, 20:17:55
Quote from: Kvikveg on 2014-12-29, 20:03:17
Quote from: kikuchiyo on 2014-12-23, 21:20:17
Black Mirror - White Christmas special

Engedje meg, hogy asztakurva...

Asszem most megnézem a többi részét is.
Egyelore a see you latert vagy mit neztem meg belole, koszi a otletet, nezem a tobbit is.  :jee:

Mármint a Be Right Back c. részre gondolsz?
Arról pont érdekelne egy női nézőpont:
[spoiler]Igen, a férfi tényleg elfogadhatatlan módon viselkedett - de a megcsalás dolgában igaza volt. A nő végig, tökéletes pókerarccal hazudott, és ha nincs az agyába ültetett csodabogyó, akkor sose derül ki az igazság.[/spoiler]
[spoiler]Nem kevered valamivel? A S02E01 Be Right Back az, ahol a no ferje hirtelen meghal es o feltolti az osszes tweetjet etc valami szerverre ami aztan virtualis ferjet jatszik neki. Aztan megrendeli a kiserleti biomodellt is.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

[spoiler]De keverem, és akkor ezzel jól elspoilereztem neked egy részt. :([/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2014-12-30, 00:46:36
[spoiler]De keverem, és akkor ezzel jól elspoilereztem neked egy részt. :([/spoiler]
Igyjaras exe, de szerintem nem spoilerezted el, mert kelloen osszefuggestelen amit irtal ahhoz, hogy ne teljesen loje le.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Elkezdtem nézni Hannibalt én is. :D
[reserved]

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2014-12-23, 21:20:17
Black Mirror - White Christmas special

Engedje meg, hogy asztakurva...

Asszem most megnézem a többi részét is.
:zomg: Ez egy pöttyet lesokkolt... Egyébként zseniális, húsba vágó kérdéseket feszeget, csavaros.

Cloud

Kezdett a Helix S2, eddig oda vagyok érte meg vissza, főleg a flashforward miatt.

12 majom sorozat első két részét meg kitolta a csatorna a netre, egyelőre nem tudom magam rávenni, hogy belekezdjek...

Cloud

The Man in the High Castle
pilot


Érdekes volt, nagyon remélem, hogy berendelik, érdekelne a folytatás, főleg hogy a résznek mocskos szemét cliffhangerrel lett vége.

.Attila

Walking Dead-et van értelme nézni? Úgy tűnik, sehova nem halad az egész, egy nagy survival szappanopera az egész.
Amennyire rá tudtam guglizni, nem is akarják, hogy bárhova haladjon.
Mert amúgy tök érdekes lenne, csak újra és újra ugyanazok a dolgok történnek.

Selmo

Inkább nézd meg a newsroomot, ha még nem láttad. A twd egy zombis szappanopera, és nem hiszem, hogy ez változni fog.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Kösz a tippet, ránézek.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2015-03-25, 19:21:24
Walking Dead-et van értelme nézni? Úgy tűnik, sehova nem halad az egész, egy nagy survival szappanopera az egész.
Amennyire rá tudtam guglizni, nem is akarják, hogy bárhova haladjon.
Mert amúgy tök érdekes lenne, csak újra és újra ugyanazok a dolgok történnek.
En talan a masodik evad vegen dobtam pont emiatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2015-04-04, 14:10:27
Quote from: .Attila on 2015-03-25, 19:21:24
Walking Dead-et van értelme nézni? Úgy tűnik, sehova nem halad az egész, egy nagy survival szappanopera az egész.
Amennyire rá tudtam guglizni, nem is akarják, hogy bárhova haladjon.
Mert amúgy tök érdekes lenne, csak újra és újra ugyanazok a dolgok történnek.
En talan a masodik evad vegen dobtam pont emiatt.
szintén

Ramiz

Quote from: Fazék on 2015-04-04, 14:15:48
Quote from: Kvikveg on 2015-04-04, 14:10:27
Quote from: .Attila on 2015-03-25, 19:21:24
Walking Dead-et van értelme nézni? Úgy tűnik, sehova nem halad az egész, egy nagy survival szappanopera az egész.
Amennyire rá tudtam guglizni, nem is akarják, hogy bárhova haladjon.
Mert amúgy tök érdekes lenne, csak újra és újra ugyanazok a dolgok történnek.
En talan a masodik evad vegen dobtam pont emiatt.
szintén

Én a képregényt sokáig olvastam (még nem tart ott a sorozat), az is elég drámás volt, és rengeteget dumálnak benne, de élveztem. A TV sorozatot viszont nem sokáig bírtam, hatásvadász és vontatott.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2015-04-04, 20:34:41
Quote from: Fazék on 2015-04-04, 14:15:48
Quote from: Kvikveg on 2015-04-04, 14:10:27
Quote from: .Attila on 2015-03-25, 19:21:24
Walking Dead-et van értelme nézni? Úgy tűnik, sehova nem halad az egész, egy nagy survival szappanopera az egész.
Amennyire rá tudtam guglizni, nem is akarják, hogy bárhova haladjon.
Mert amúgy tök érdekes lenne, csak újra és újra ugyanazok a dolgok történnek.
En talan a masodik evad vegen dobtam pont emiatt.
szintén

Én a képregényt sokáig olvastam (még nem tart ott a sorozat), az is elég drámás volt, és rengeteget dumálnak benne, de élveztem.

Ez még oké, de halad-e valamerre, történik-e bármi érdemi?

Selmo

Elvileg a képőregény főbb eseményeit követik, most volt Alexandria, ha ez vkinek mond vmit. Én mondjuk szeretem a nyugis részeket is, de sokan nem bírják.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Bloodlines (2015)
imdb
Az imdb-s leiras ugyan nem hazudik
A family of adult siblings find that their past secrets and scars are revealed when their black sheep of a brother returns home.
de ennel semmitmondobb kb nem is lehetne.
Sajnos en meg nem vagyok irogatos kedvemben, ugyhogy tessek:
http://www.sorozatjunkie.hu/2015/03/29/pilot-mustra-bloodline-1x01/
Tetszik a hangulata, tetszik ahogy a reszeket vezetik 95%ig, a szineszekre meg eddig egy rossz szavam nem lehet.
Kb azert odzkodom a kovetkezo resz megnezesetol, mert akkor gyorsan vege lesz. :( Es aggodom hogy a vegignezese utan mar nem lehet masodszorra megnezni. Fene tudja.

Es most megnezem Ben Mendelsohn miben volt meg, mert erdekes amit muvel.

A Friday Night Lights-et nezte valaki?
A Damages-t?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

hargharg

Game of Thrones szezonzaro

Szokasos 5-6 varatlan/kevesbe varatlan halal, cliffhangerek mindenutt. Es utolertuk gyakolatilag mindenhol a konyveket. Ha jol ertem.
[spoiler=tenyleg ne olvasd el ha nem lattad s5e10-et]Jon Snow halott, de Melisandre epp akkor erkezik vissza? I smell blood magic. Azt mar nem is emlitve, hogy miyen nagyratorobb teoriak keringenek JS-rol...[/spoiler]
rofl

Damnatus

Quote from: hargharg on 2015-06-16, 00:56:00
[spoiler=tenyleg ne olvasd el ha nem lattad s5e10-et]Jon Snow halott, de Melisandre epp akkor erkezik vissza? I smell blood magic. Azt mar nem is emlitve, hogy miyen nagyratorobb teoriak keringenek JS-rol...[/spoiler]
[spoiler]John Snow nem halott, a könyv is úgy zárja, hogy leszúrva fekszik a hóban, nem mondja ki, hogy meghalt.[/spoiler]

kikuchiyo

Új, ígéretes kémsorozat, kivételesen Németországból: Deutschland 83

Az épp felforrósodó hidegháború árnyékában a keletnémetek egy fiatal, kémként teljesen tapasztalatlan katonát építenek be Nyugaton, egy tábornok szárnysegédjeként, azzal a feladattal, hogy annyi adatot lopjon el a készülő amerikai rakétatelepítésről, amennyit csak tud.

Leginkább a hangulata fogott meg: a keleten játszódó jeleneteknél a Trabantokkal, kockaladákkal, ismerős NDK-s bútorokkal remekül érzékeltették a milliőt, amikor pedig a srác először nyugatra kerül, bemegy a boltba és meglátja a roskadozó, teli polcokat - emlékszem, hogy engem is pont ez döbbentett meg, amikor még gyerekként először jártam (Nyugat-)Németországban.

Egy rész alapján is jónak tűnik, nagy potenciál van benne.
Failure is the default option

Cloud

Valaki nézi rajtam kívül a Mr.Robot-ot?

Kis extra hozzá:
http://www.whoismrrobot.com/

:whoah: