Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

blackronin

Grimmjow-t akartam berakni avatarnak, de nem nézett ki valami jól ilyen kicsi méretben...
Meg egyébként is Stark nagyon megharagudna.

De a rajzok egyszerűen tökéletesek!
(egyébként ezeknek van hivatalos oldala is és naptárba is megcsinálták őket!)

chilip


blackronin

Ez az egyik:
http://www.siguredo.com/top.html
És ez a másik:
http://www.q-page.com/
(mondjuk ez valami vásárlással kapcsolatos dolog...)

chilip


KeLa

Sztem most a Mayuri vs Szayel fight következik és ahogy ismerem őket, ez valszeg hosszabb lesz :D

Dreamcleaver

#1235
Csak nekem nem tetszett ez a mostani fight?  :confused: Sztem nagyon el volt kapkodva a dolog. Pl ha Zomari-nak (vagy mi a neve) van 50 szeme, akkor miért használt csak 3-t? (1 Byakuya bal kezén, 1 Byakuya bal lábán, 1 meg Rukia-n). És miért b*szakodot Byakuya végtagjaival, ha a fejen keresztül az egész testet képes uralni? Unreleased formában meg olyan k*rva gyors volt, hogy még klónokokat is gyártott, releaseben meg megszivatják egy Senbon-Zakura-val? Meh. Legalább lehetett volna valami olyasmi, hogy végső támadásként megpróbálja elkapni Byakuya fejét, de az ellenáll vagy valami. De nem, ő majd az 50 szemével elkapja az összes szirmot, mikor előtte elmondta, hogy 1 szem 1 tárgy...lol

Amúgy mikor Byakuya rálőtte Rukia-ra a börtön-varázst ,azt hittem, hogy hirtelen az Zomari-ra is hatott a jelen keresztül. Mondtam is magamnak, hogy milyen elmés, de aztán rájöttem ,hogy akkor Byakuya láb- és karmegvágása is kellett volna, hogy hasson ,szal az nem lehet.

Mindegy, szóval ez a fight sz@r volt, ennyi. Várom mit produkál Mayuri.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

blackronin

A fight-ról:
Az is elég érdekes, hogy Zommari amikor megérkezett Rukiához, akkor azt mondta hogy senki nem veszi komolyan a dolgokat.... Erre ő mit csinál? Játszadozik egy kapitánnyal, ahelyett hogy gyorsan legyőzné vagy ilyesmi...
Szerintem Kubo egy kicsit megkavarta ezt a karaktert. Az elején olyan mint egy nyugodt harcos, aki nem szól egy szót se, 
utána kiderül hogy egy magatehetetlen ellenfelet akar leszúrni, mint egy gyáva,
aztán megmutatja, hogy egy őrült voodoo varázsló csak, aki hipnotizál mindenkit... (akinek a formája egy lebegő tök)

Akkor most melyik? Vagy Kubo direkt zavart össze minket?
Remélem ezt a dolgot nem játsza el Stark-kal.  :frown:
(őt hagyja békén!  :mad:)

LuckyDingo

Stark az egy Lusta dög, akit nem érdekel semmi :P Aztán mikor vele harcolnak, akkor bevadul és valami Pszihoba vált át és legvégül mire legyőznék, akkor sírva fog menekülni Aizen samához ;)

blackronin

Ezt meg se hallottam...  :rotfl:
Mondjuk lustánal lusta, azal nem vitatkozok.

Chronus

Nos a Top3-ban benne van, és gondolom nem a nagypapi a No1... megértem hogy lusta, ha valószínűleg a kisujjammal tudnám ichiről a maszkot letörni nekem se lenne túl sok életkedvem...

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2007-11-25, 15:40:45
Nos a Top3-ban benne van, és gondolom nem a nagypapi a No1... megértem hogy lusta, ha valószínűleg a kisujjammal tudnám ichiről a maszkot letörni nekem se lenne túl sok életkedvem...
Akkor már ménem arra hajt, hogy Lenyomja Aizent is? :)

Chronus

Honnan tudod hogy neki nem tökmindegy? Amúgy egyáltalán miből gondolod, hogy a Hollowok félelemből és nem érdekből állnak Aizen oldalán? Ha tudnák hogy működik a Hogyouku már lecsapták volna azt a kis szemüveges k***öt mikor odavitte...

blackronin

Én már látom, hogy Stark miért nem csinál semmit ez ellen:
1. Lusta hozzá.
2. Aizen felépített egy frankó kis kastélyt a puszta közepén...
Jobb ott aludni, mint a sivatagban vagy egy barlangban.
Ráradásul a teát is képes bármikor szerezni, meg vizet is.
3. Nem neki kell fegyelmezni a többieket.
(mert biztos fárasztó lehet)
4. Aizen csinálja meg a hadsereget meg minden, majd akkor átveszi Stark az egészet.
(nem jobb, ha helyettünk csinálják meg a munkát?)

Dreamcleaver

Jó, hogy pár képkocka alapján így ismeritek Starkot. Szvsz gyak még semmit sem tudunk róla.  :D Amúgy meg Stark nem elég egyedi figura übertáp vezérnek, úgyhogy sztem Aizen marad az élen.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Vejiita

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-25, 17:47:53
Jó, hogy pár képkocka alapján így ismeritek Starkot. Szvsz gyak még semmit sem tudunk róla.  :D

Jah, meg szerintem tutkóra az öreg lesz a Number 1.

Prof. William

#1245
Ichigo: - Védd magad Stark!
Stark: - áh nincs nekem kedvem harcolni na pá. A bejáratot arra találod Aizen gyenge ponja meg a  ****-. Majd ugorj be egy teára ha kész vagy. :)  - El.-
Ichigo:  :eek: :wtf:

blackronin


Chronus


csacsa

Quote from: Chronus on 2007-11-26, 01:20:21
[spoiler][/spoiler]

Thx, ez már nagyon kellett. Leglább már 1 hete nem tudtam igazán szívből nevetni, de neked ezzel sikerült felvidítanod.  :hail:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Chronus

Quote from: csacsa on 2007-11-26, 16:47:45Thx, ez már nagyon kellett. Leglább már 1 hete nem tudtam igazán szívből nevetni, de neked ezzel sikerült felvidítanod.  :hail:
:merci: :muhahah: Pedig épp hogy csak összecsaptam. Zarakiékon látszik is a háttétbe. :lame: Azért örülök hogy tetszett. Chaos-on is sikere volt.

Eberinu

Hát én örültem volna ha Hali az 1-es...végre egy nő! Kiváncsi vagyok ő kivel fogja a nagy csatát megvívni...De a fekete gyerek release eddig a legfayább, legalábbis nekem nagyon tetszik ahogy megdesignelték a ruhája gallérját, és gandhisra vették a figuráját...az a fajta életbölcselős figura.Azért haljon meg inkább :D Azért a Mayuri féle csatára kiváncsi leszek...El toro!

LuckyDingo

Spoilerek szerint [spoiler]mégse fasza gyerek Zomari XD Mármint ez is Aizen-samázik meg könyörög az életéért omg...
Mayuri meg elég fáradtnak tünt, miközben Szayel röhög rajta ajjaj :D Bár fix, hogy most jön az én Gondoltam erre és csak azért játszottam meg, pedig nem, de gondoltam, hogy te is gondoltál erre, szóval...stbstb.. Scientist-Talk :D[/spoiler]

Dreamcleaver

Párhuzamot vonni Gandhi és Zomari között...nah lol, ehhez is... :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

blackronin

Jó volt ez a fejezet, mert:
[spoiler]1. Meghalt ez a szánalmas Zommari. (egyszerűen nevetséges lett a végére, örülök, hogy Byakuya nyert!)
2. Végre újra Szayel és Mayuri.
3. Elképesztő, hogy milyen gyenge volt ez a Zommari, hogy egy sima shikai-tól meghalt.[/spoiler]

Prof. William

#1254
Na de nem fogják beperelni Kubot mert... :)

[spoiler] Fehér emberek négereket ölnek benne? :) Amerikában már be se mutathatnák :)  [/spoiler]

csacsa

Quote from: blackronin on 2007-11-30, 14:34:26
Jó volt ez a fejezet, mert:
[spoiler]1. Meghalt ez a szánalmas Zommari. (egyszerűen nevetséges lett a végére, örülök, hogy Byakuya nyert!)
2. Végre újra Szayel és Mayuri.
3. Elképesztő, hogy milyen gyenge volt ez a Zommari, hogy egy sima shikai-tól meghalt.[/spoiler]
[spoiler]bankai volt,de azt túlélte, majd kapott még 1 vágást :ejnye:[/spoiler]
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

Yay spoiler time :D
Fincsi :D [spoiler]Mayuri-chan a tettetés nagy mestere :) Remélem ő már legyakja Szayel-chant nem hinném, hogy van még új amit mutathatna a pink hajú prettyboy :) Így is ő a legjobban kidolgozott-felturbózott Espada :D Lehet, hogy nem erős, de sztem agyilag mindenkit hazavág.. nah jó Aizent nem :XD[/spoiler]

Higasino Isley

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-06, 13:36:44
Yay spoiler time :D
Fincsi :D [spoiler]Mayuri-chan a tettetés nagy mestere :) Remélem ő már legyakja Szayel-chant nem hinném, hogy van még új amit mutathatna a pink hajú prettyboy :) Így is ő a legjobban kidolgozott-felturbózott Espada :D Lehet, hogy nem erős, de sztem agyilag mindenkit hazavág.. nah jó Aizent nem :XD[/spoiler]

Dumdum Dummy Dumbstruck,eh?Már a címe is visszataszító ennek a fejezetnek.
http://www.bleachasylum.com/showthread.php?t=2678
Oh,szóval csak egy ízléstelen vicc volt az előző fejezetben,amit csinált ez a szörny.
Nos,Szayel-chan kissé meglepettnek tűnik a képeken,de biztos lesz egy jó válasza erre,Fornicarus egy eddig fel nem fedett képessége. :smile:
Szayel-chan túl kreatív és intelligens,mintsem egy viszataszító szörny legyen a végzete...

blackronin

Én is Szayel mellé állok!
Ugyanis szerintem Mayurinak kéne meghalnia.
Nagyon nem tetszik, hogy bármi áron győzniük kell az SS kapitányainak...
Mayuri lehetne az első halott!

csacsa

Quote from: blackronin on 2007-12-06, 18:02:08
Én is Szayel mellé állok!
Ugyanis szerintem Mayurinak kéne meghalnia.
Nagyon nem tetszik, hogy bármi áron győzniük kell az SS kapitányainak...
Mayuri lehetne az első halott!
Nekem se lopta be magát a szívembe Mayuri, de az hogy meghaljon amikor már így is 3 taicho mínuszban van SS....hát sztem kicsit irreális.  :_piszka:


ö.Ö 500. post.  :Kiraly:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)