Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Member

Na, a legkaotikusabb csata díját meg fogja kapni. Lehet, hogy hülye vagyok, de ebből alig volt valami kivehető, és az a két oldal házakkal enyhén szóval a FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF esete.

Dreamcleaver

Nem volt annyira rossz ez a fejezet, de Gin-nek ennél többet kell mutatnia, mert eddig az igazat megvallva az nem tűnik egy kapitányi szintű bankai-nak. Inkább tudnám elképzelni egy fuku-taicho-n. Szép az a 13 km, de max arra jó, hogy ad pár másodperc esélyt a védekezésre egy kaptányi szintű shunpo esetén (mondjuk az alatt el lehet lőni valami erősebb bakudou-t).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Nem is tudtam, hogy Kubo hallgat Death Metal-t.
Remélem, hogy a 400. méltó lesz a számhoz.

Kassh


NLZ

[reserved]

ReLax18

Annyira sztem nem is volt gáz...
Legalábbis a harcuk felvezető részeként egész tűrhetőre sikerült. Mondjuk picit csodálkoztam, hogy Ichigo-nak sikerült megsebeznie Gin-t. Picit többet vártam a "rókaképűtől"...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Prof. William

Gin tulajdonképpen csak egy 13 kilométeres kardot villantott. Valamit biztos kompenzálni akart vele. :)

Nem igazán értem min lepődöttmeg gin. Arra számított hogy ketté vágja Ichit azonnal? Nem csinált mást mint hogy létrehozott egy veszett nagy kardot viszont úgy tűnik az ereje nem nőtt meg szóval simán védhető. Ráadásul bemutatta az első WTF fejét. Ez nem jó jel. :)

Szerintem most majd hamarosan elnyomja a maszkot és a resit. (ha van) Valamint remélem hogy Ichi most normálisan fog győzni nem asz lesz hogy szarráverik aztán meg releasel. Azt szeretném ha mágánál lenne a csata közben.

Member

És mivel a zampája neve "God Spear", a ressuja a római katona, aki az utolsót döfte Jézusba, és rányomja a stigmákat Ichigo-ra?

Prof. William

#6248
Ja. És kiderül hogy a mangát Katolikus egyház pénzeli. :)

Mellesleg Gin feje a régi jó SS arc -beli "Hát hogy lehet hogy a mindenkit megölő bankaiom nem ölte meg azonnal ezt a srácot?" - standard WTF fejet vágta. :)

Emlékembe idéződött az az idő amikor még nem az volt hogy minden power up pwnolta Ichit hanem mindenki meglepődött hogy biza ennek az ismeretlen srácnak nem semmi ereje van. :)

Junchi



Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2010-04-08, 14:03:20az igazat megvallva az nem tűnik egy kapitányi szintű bankai-nak.

Ichigo meg kapitány szint * 2.
Csak Aizen lett megerősítve rohadtimba kategóriának, Tousen és Gin nem.
De amúgy ha azt veszzük petolt egy getsugát pofába és csak kicsit vérzik, szóval lehet nem kell még temetni, foleg ha most resu jön.


Amúgy nekem bejött. Bár sok volt a HEART duma, és megint rövid lett az egész.


NLZ

Mintha okozott volna nagyobb kárt valaha is egy getsuga, mint holmi kis vérzést.
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2010-04-09, 15:58:52
Mintha okozott volna nagyobb kárt valaha is egy getsuga, mint holmi kis vérzést.

It can split MUTHA FUKKEN MOUNTAINS, MAAAN!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dub-zero

h lehet ilyen fantáziátlan bankai-t kitalálni? régen sokkal jobbak voltak, pl. mayuri-é volt a "legkevésbé" látványos. viszont ha lesz resu-ja és állatos lesz én falnak megyek
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Junchi


Chronus

Quote from: Dub-zero on 2010-04-09, 16:51:45
h lehet ilyen fantáziátlan bankai-t kitalálni? régen sokkal jobbak voltak, pl. mayuri-é volt a "legkevésbé" látványos. viszont ha lesz resu-ja és állatos lesz én falnak megyek.

Jah szerintem is. Régen minden bankai jobb volt.

- Vegyük pl Byakujáét. A shikai-ja egy rakás virágszirom. A bankaija meg.... még több virágszirom.
- Na jó.. akkor vegyük Hitsugayát. A shikai-ja egy jégsárkány ami megfagyaszt mindent, a bankaija meg...  most ő a jégsárkány és mégtöbb mindent fagyaszt meg... Hmm...
- Oké, Kokamura: A shikai-ja hatalmas idézett kéz ami lesújt karral, vagy ököllel, a bankajai pedig.... az egész idézett dög egyszerre.
- Oké, Ikkaku: A shikai-ja egy három részes fegyver. A bankaija egy... még nagyobb három részes fegyver.
- Jó, Tousen. A shikaija megbínít (elájulsz). A bankaija egy nagy fekete gömb (lol art) ami megbénítja az érzékszerveid...
- Oké, Renji, a shihai-ja egy kígyószerű kard, a bankaija egy... még nagyobb kígyószerű kard?
- Na jó, Soifon: a shikaija egy fegyver ami megöl 2 ütésből. A bankaija egy fegyver ami... megöl egy lövésből. Területre? Hmmm....

Tulajdonképpen miafaszról is beszélünk?

Mayuri bankaija az egyetlen esztétikailag egyedi darab amit eddig láttunk, és az is csak azért mert ő egy vadállat aki a saját kardjával is kísérletezget. Igazából nem vagyok rá kíváncsi hogy nézhetett ki mielőtt nekiesett és módosította...

De megnyugtatlak, Gin bankai-ja, mint egy kard ami pusztán nagyobb távolságra nyúl el.. tökéletesen beleillik az eddigi erőben-növekvő-képességet-megtartó bankai-lajstromba, nyugi.



Jah, amúgy meg eddig az összes resurerctión állati típusú volt, Barragan kivételével.
Mehetsz a falnak előre. : P

Quote from: Junchi on 2010-04-09, 17:06:29
Quote from: Dub-zero on 2010-04-09, 16:51:45
viszont ha lesz resu-ja én falnak megyek
Fix'd it for me.

+1
Ichi már elhaladt kapitány szint fölé. Így Gin már szart se fog érni.

Member

Mert Stark nem egy cowboy volt, Aaroniero egy placcni, Szayel vmi növény, meg a legtöbb noname tag vmi random cucc? :)

Ha Byakuya ressu-zna, csak már nem cseresznyefává változna. :D

Chronus

Úgy érted, hogy farkas falka? (Los Lobos) : P

De amúgy nem, mindegyik állat volt.
Grimmjow fracciónjai közül egy bika, egy ízeltlábú szar (Shawlong).
FKT war-ban egy kardfogú tigris, egy sas, egy elefánt, egy rák, egy bálna.
Luppi kúszónövény (Torepadora), Rudbón egy karácsonyfa.
Aaroniero valami polipszerű cthulhu szar. Tesla varacskos disznó.
Zommari tengeri uborka. (kell kép?)
Loli mérges skorpió. Szayel parazita rovar. Neliel antilop (kentaur).
A többi espada meg mind állat (cápa, denevér, sáska, párduc). Yammi előbb százlábú, most meg emberszabású majom.
A privaronok közül egy veréb (Golondrina), egy sárkány(Dragra) bár inkább volt az armadillo.
Tousen meg légy.

A 10-20 Arrancarból eddig összesen 3 volt, ami nem teljesen állati, Barragan (csonti), Edorad (vulkán), meg Dordonii (forgószél).... meg talán még Cuulhorne, de ő vitatható (rózsa motívuma volt, bár igaz én is hamarabb mondanám rá, hogy csak buzi volt.)


LuckyDingo

#6259
Quote from: Chronus on 2010-04-09, 17:40:09
Úgy érted, hogy farkas falka? (Los Lobos) : P

De amúgy nem, mindegyik állat volt.
Grimmjow fracciónjai közül egy bika, egy ízeltlábú szar (Shawlong).
FKT war-ban egy kardfogú tigris, egy sas, egy elefánt, egy rák, egy bálna.
Luppi kúszónövény (Torepadora)/és az állat?/, Rudbón egy karácsonyfa/és az állat?/.
Aaroniero valami polipszerű cthulhu szar. Tesla varacskos disznó.
Zommari tengeri uborka./és az állat.. mondjuk ebből kinézem XD?/ (kell kép?)
Loli mérges skorpió. Szayel parazita rovar. Neliel antilop (kentaur) öhm.. kecske antilop keverék XD.
A többi espada meg mind állat (cápa, denevér, sáska, párduc). Yammi előbb százlábú, most meg emberszabású majom.
A privaronok közül egy veréb (Golondrina), egy sárkány(Dragra) bár inkább volt az armadillo.
Tousen meg légy.

A 10-20 Arrancarból eddig összesen 3 volt, ami nem teljesen állati, Barragan (csonti), Edorad (vulkán), meg Dordonii (forgószél).... meg talán még Cuulhorne, de ő vitatható (rózsa motívuma volt, bár igaz én is hamarabb mondanám rá, hogy csak buzi volt.)
Ehhez képest amihez odaírtam, az sem tűnik állatnak.. :S Valami probléma van itt..
Egyébként ha a következő chapter végén megjelenik a Kyuubi Ichimaru Gin személyében, akkor nagyot röhögök.. :D

Én

Quote from: Chronus on 2010-04-09, 17:13:52
- Vegyük pl Byakujáét. A shikai-ja egy rakás virágszirom. A bankaija meg.... még több virágszirom.
- Na jó.. akkor vegyük Hitsugayát. A shikai-ja egy jégsárkány ami megfagyaszt mindent, a bankaija meg...  most ő a jégsárkány és mégtöbb mindent fagyaszt meg... Hmm...
- Oké, Kokamura: A shikai-ja hatalmas idézett kéz ami lesújt karral, vagy ököllel, a bankajai pedig.... az egész idézett dög egyszerre.
- Oké, Ikkaku: A shikai-ja egy három részes fegyver. A bankaija egy... még nagyobb három részes fegyver.
- Jó, Tousen. A shikaija megbínít (elájulsz). A bankaija egy nagy fekete gömb (lol art) ami megbénítja az érzékszerveid...
- Oké, Renji, a shihai-ja egy kígyószerű kard, a bankaija egy... még nagyobb kígyószerű kard?
- Na jó, Soifon: a shikaija egy fegyver ami megöl 2 ütésből. A bankaija egy fegyver ami... megöl egy lövésből. Területre? Hmmm....

Így objektíven nézve igazad van (kivéve Ikkakut), de nekem a régiebbek mégis ezerszer kúlabbnak tűntek. Lehet azért, mert hiába csak kigyúrt shikai-ok voltak, attól még marha látványosak voltak, nem mint egy hosszú kard.
Viszont még ha nem is tetszik, én gondoltam hogy valami ilyesmi lesz a bankája, csak én azt hittem valami csápszerű téma lesz, több kard etc :D

Prof. William

gin úgyis kitalál valamit következő fejezetben amivel betesz Ichinek de aztán Ichi majd rendbe teszi. Valószínűleg tényleg minimum egy maszkot elnyom...

Most belegondolva Ichigo még nem tudja hogy Aizen csicskái maszkot tudnak villantani... tuti meg fog lepődni egy kicsit... De csak míg ő is fel nem veszi a maszkot. :)

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2010-04-09, 20:25:49Ehhez képest amihez odaírtam, az sem tűnik állatnak. :S Valami probléma van itt.

Hmm.. Igaz. Akkor csak 6 a 20ból :P

Quote from: Én on 2010-04-09, 20:39:51én azt hittem valami csápszerű téma lesz, több kard etc :D

Amúgy én is. Az első amire asszociáltam, az a game-ekben fellelkező kardeső, vagy 100 kard ki a földből, kígyószerűen tekeregve.

De amúgy így utólag örülök ennek. Ebben a bankai-ban van potencia, egyszer végre nem valami közelharci shit, és egyszer végre nem mondható, hogy az adott harchoz lenne asspullolva, mert ide kifejezetten shit is.

...de ennek igazán csak akkor fogok örülni, ha Gin túléli a War-t, és látjuk még majd ezt később illőbb szituációban. Egyébiránt tényleg kár a gőzért kategória lesz, és az egyetlen amit kapunk belőle pár 4chanos meme, hogy Gin kardja magasabb mint a Himalája és mélyebb mint a Mariana-árok (amúgy mindkettő igaz).

chilip

amúgy elég lame volt hogy gin egyszerűen csak elmagyarázta ichigonak hogy működik a kardja... használati útmutatót a gyenge ponttal nem adja mellé?

Member

Quote from: chilip on 2010-04-09, 22:45:59
amúgy elég lame volt hogy gin egyszerűen csak elmagyarázta ichigonak hogy működik a kardja... használati útmutatót a gyenge ponttal nem adja mellé?
Bleachben ez a helyi szokás, nehogy már az enemy-nek/rajongónak gondolkoznia kelljen. :)

Prof. William

- Ja és Ichi csak hogy tudd a hátam mögé nem tudok ezzel kardal vágni!
- Jó tudni Gin nekem meg csak x percig lehet fenn a maszkom!

- Na akkor zúzzunk.  :tezsvir:

chilip

viszont ha ekkora a kardja gin-nek, simán kivághat a pajzs alól és belevághat karakura-ba :D

:__devil: : "ichigo, ha ez elől kitérsz csak az iskolád vágom miszlikbe"

:zomg: : "NOEEEEEEEEEEEZ"

Member

Valaki beshunpo-zik, ellopja Gin kardját és eladja a helyi MÉHtelepen. 13 km színtiszta acél. :D

chilip


Titkos

Tudom, most hajnal kettőkor fel fogom találni a spanyolviaszt, de szólni szeretnék, hogy igen, a tengeri uborka állat, viszont amit Chronus linkelt, az egy tengeri sün, bár az szintén állat, szóval mindegy is. XD (A mangában nem láttam ezeket a részeket, nem tudom, hogy az említett karakter uborkává, vagy sünné változott-e. xD)

Amúgy nekem bejött a mostani fejezet, bár tényleg elég rövid volt, de amin néztem: poénkodás a harc kellős közepén? :D Több ilyen is lehetne. XD Tudom, szoktak lenni hülye fejek, meg hasonlók, de most valahogy pont megfelelően oltogatták egymást. XD

Ichigo: Blablabla....I can't feel your HEART!
Gin: Mi vagy te, valami költő? :D


Gin: Tudod milyen hosszú a kardom?
Ichi: Nem kérdeztem, és amúgy sem találóskérdésezni jöttem.

Több ilyen is lehetne. XD Aizen valamelyik nagymonológja közepén is odaszólhatna bárki, hogy "OK, látom sok Nietzsche-t olvastál, de most már bunyózhatnánk?" XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."