Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Moha on 2019-02-08, 16:00:21
és szerencsére én nem vagyok rajta, mert 1 nappal hamarabb le kellett lépnem  :D

Moha

Quote from: Fazék on 2019-02-08, 22:16:00
Quote from: Moha on 2019-02-08, 16:00:21
és szerencsére én nem vagyok rajta, mert 1 nappal hamarabb le kellett lépnem  :D
Keressek olyan képet, amin rajta vagy? :D

Amúgy Katz is hiányzik a képről, mert asszem ő is hamarabb lelépett.

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2014-09-10, 01:21:36
Nekem először valami tóparti dolog rémlik, aztán a téli.  :D
Quote from: .Attila on 2014-09-10, 09:26:02
Télire meg abszolút nem, olyanon talán nem is voltam.

2006/07 szilvesztere, valahol a hegyekben (úgy rémlik Börzsöny, Kemence után
fel a hegyek felé, gugli szerint Feketevölgy panzió.

Nálam tavaly egy 2006-os meet összezipelt fájlja került elő, és szörnyülködtem,
hogy ez ilyen sok éve lett volna, pedig még milyen jól emlékszem rá :zomg:

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2019-02-14, 01:12:55
2006/07 szilvesztere, valahol a hegyekben (úgy rémlik Börzsöny, Kemence után
fel a hegyek felé, gugli szerint Feketevölgy panzió.
A kemencei szilveszterre eredetileg én is akartam menni, csak akkor még a Marutim volt, téli gumi nélkül és emlékeim szerint iszonyat nagy hó esett, így nem mertem elindulni.

Viszont a 2008/09-es szilveszteren, amit a Szentendrei szigeten töltöttünk, ott voltam. :)

Kvikveg

Quote from: Moha on 2019-02-08, 16:00:21
...
A 2005-ös Abádszalóki tábor csoportképe.
...
Wow... regen volt. :3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Japán és az idolok [spoiler]meg a tényleg hihetetlen jó kozmetikai termékek és napi két kondi[/spoiler] megfiatalítottak.  :rotfl:

[spoiler] [/spoiler]

[spoiler]Mindjuk látszik, hogy két napig kimaradt a hajmosás és a szín is kopott.  :D[/spoiler]

Ki hogy változott mostanában, ha esetleg végre véget érne a korona és megint összerántunk valamit, megismerjük egymást.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Híztam sajnos 7 kilót meg kicsit kevesebb a hajam, de más nem nagyon változott :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

megőszültem, körszakáll helyett most már rövid teljes szakáll, más elvileg nem nagyon változott

Moha

Darkstar: Most már akkor tudom: nemcsak a japánok nem öregednek, de bárki más, aki kint él, az sem. :D

Nekem sikerült végre normális szakállat növesztenem, pár kilót én is híztam, de amúgy alig változott valami.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Japánban Starbucks? Ejnye no!  :ejnye:

Darkstar

Mert, mi más?  :D
Plusz pont tegnap jött ki az új banán-mandulatej frapp és bitang jó lett.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

#4122
Quote from: Darkstar on 2021-03-18, 07:13:11
Bekékültem  :Kiraly:



Dat kép. :D Meg amúgy is, mi ez a napocskás kép, mindjárt rosszul érzem magam, itt havazott egy órája  :lul: (Twitteren amúgy láttam már pár napja, csak elfelejtettem kommentelni, hogy WTF, az a szín.

Darkstar

Ide már befutott a tavasz.  :Kiraly:
Egyébként az elmúlt másfél évben voltam már vörös/fekete, zöld/fekete de az elmúlt fel évet kék/fekete színben töltöttem. Viszont most több lett a kék, mint korábban.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Amúgy 10 évet simán letagadhatsz.

Fazék

Quote from: Moha on 2021-03-23, 11:51:57
Amúgy 10 évet simán letagadhatsz.
szóval azt mondod vén már?

Darkstar

Quote from: Moha on 2021-03-23, 11:51:57
Amúgy 10 évet simán letagadhatsz.

Az jó, mert Azucha azért fiatalabb... éntőlem.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Atleptem a 80 kilos horrorhatart amit azt hittem sosem lepek at (koszi COVID), es most hogy ocsitas miatt nem festetem a hajam latom az osz hajszalakat. A horror.
Nade lesz majd bicikli es jo ido muhaha.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Hat ez meg mi? Elet az usteam forumon?

Quotelatom az osz hajszalakat. A horror.

Ha ez vigasztal, a szakallam es a halantekom mar teljesen osz, es a hajam is minden vagasnal szurkebb...
Failure is the default option

Cloud

Fórum éledezik, ősz hajszál még nincs. Kilók vannak... :D

Darkstar

Néha kicsit meg kell rugdosni és meg mozog.  :D
Majd ha valamikor visszamegyek megint szervezek valami osszroffenest. A kérdés a mikor...

Amúgy tegnap óta új színes kontaklencsét használok és eddig bejön a csajoknak, hogy nagyobbnak látszik a szemem. :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん