Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#23370
Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 12:39:17
Quote from: teraflare on 2008-06-12, 10:54:57
Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 10:06:10
Leégés ellen egy kis bemelegítő szolizás segít tavasz elején.
Elég égő, de lassan én is a szolira vetemedek. Mennyi szokott lenni egy alkalom és mennyi idő? Hétvégén vagy szar az idő vagy dolgozni kell. Hétközben meg csak délben tudok kiülni 20 percre az erkélyre napozni (meg közben olvasgatni)
Miért lenne égő? Nekem sincs időm napozgatni és az állandó nyári leégés megelőzésére is alkalmas. 5-6 perc egy alkalom kezdőknek és heti egyszer elég :) Nem kell túlzásba vinni, csak ha egy szép barna, kigyúrt állat akarsz lenni :D

Szolárium is for biatches and fags!  :D Real man go out there and get sunburnt.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Napégést inkább kihagynám :)

Zen

Frissítődött a Firefox, és azóta kitalálta h nem észleli a flash lejátszót, uh újra le kellett tölteni. Ezt már 20x megtettem, de még mindig nem látja. :l
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Quote from: Zen on 2008-06-12, 16:28:48
Frissítődött a Firefox, és azóta kitalálta h nem észleli a flash lejátszót, uh újra le kellett tölteni. Ezt már 20x megtettem, de még mindig nem látja. :l
mennyé akkor szoliba
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver

Quote from: Nakedape on 2008-06-12, 16:32:36
Quote from: Zen on 2008-06-12, 16:28:48
Frissítődött a Firefox, és azóta kitalálta h nem észleli a flash lejátszót, uh újra le kellett tölteni. Ezt már 20x megtettem, de még mindig nem látja. :l
mennyé akkor szoliba

DO IT FAGGOT!  :morci: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-12, 16:33:32
Quote from: Nakedape on 2008-06-12, 16:32:36
Quote from: Zen on 2008-06-12, 16:28:48
Frissítődött a Firefox, és azóta kitalálta h nem észleli a flash lejátszót, uh újra le kellett tölteni. Ezt már 20x megtettem, de még mindig nem látja. :l
mennyé akkor szoliba

DO IT FAGGOT!  :morci: :D
Hülyék :lol:
Megoldottam közben, uh szolit kihagynám. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

sirtomi


Én

Quote from: sirtomi on 2008-06-12, 10:06:10
Quote from: Én on 2008-06-11, 21:03:46
Én se szeretek, de muszáj lesz, olyan fehér vagyok, mint fal :( Azt utálom igazán, hogy nagggggggggggyon könnyen leégek, még naptejjel is. Shit sux, azért idén magamraszedek valamit, legrosszabb esetben bekenem magam sárral, vagy megnyúzok egy cigányt és magamra öltöm. :D
Leégés ellen egy kis bemelegítő szolizás segít tavasz elején. Nekem bevált, igaz a csaj kész volt mikor 3. alkalommal se akartam a minimum időnél többre bemenni, meg hogy 3 hét alatt csak 3szor voltam :D De legalább nem égtem le a nyáron, jól bírtam a napot.
Hát, most mondanám, hogy meggondolom, de nem. :D Inkább jobban vigyázok idén, meg nem hiszek minden vízlepergetősnek hirdetett szarnak.
Quote from: Solid Snake on 2008-06-12, 13:06:11
Quote from: teraflare on 2008-06-12, 12:54:24
Akkor beköltözök a szoláriumba. Úgy akarok kinézni mint a legjobboldalibb:  :D

Please tell me that you're just joking. I beg you.  :eek:
PROTIP: He didn't, he's just sugarcoating it.  ;) :D

Solid Snake

Quote from: .Attila on 2008-06-12, 19:23:14
Quote from: Ramiz on 2008-06-12, 11:35:14
Ha valaki PS3-at akar venni és jó állapotú chippelt PS2-jét eladná, az szóljon! :)
?
HINT: Degeneration. ;)

Én meg MGS4-gyel szeretnék játszani. Hmmm... meg MGS3-mal is. Konzoltalanság sux. :(

Makos

Wáá egész hétvégén jó zene fog menni az egri Broadwayben és én nem hiszem hogy eljutok odáig :S dehát mindig van remény :D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Jelentem hazaertem/hoztak melobol. Eljen a kulfoldi kiruccanas f8as indulassal, jeee.
Hulla vagyok.
Es holnap reggel utazunk Nemetorszag iranyaba... Ami amugy jo, csak most kicsit asszem sok lesz a kocsikazasbol. :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 01:08:57
PENIS
Ha nem nyomok rá quotera, fogalmam se lett volna, hogy ez link :3x3:
Kviki: grat és sok szerencsét! :appl:

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 15:34:21
Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 14:55:58
Btw. ha már PS3, én még mindig nem tudok róla hogy létezne korrektül működő modchip vagy bármi más másolásvédelem elleni módszer a PS3-hoz, de ha esetleg mégis, akkoris többezer Ft egy BluRay lemez, és többtízezer Ft egy BluRay író, tehát árban nem alternatívája a PC-nek. Viszont volt róla szó egy másik topicban (beteg vagyok meg fáradt, hadd ne keressem elő, meg bocs hogy így egy helyre offolok minden PS3-as infót) hogy a PC-t nem válthatja ki a PS3. Nos, egy Windows-os PC-t valóban nem, de teljesértékű Linux disztrók vannak PS3-ra, amikkel sokmindent meg lehet csinálni, pl. netezni, zenét hallgatni, filmet nézni, beadandót meg diplomamunkát írni, vagy akár programozni.

This... is... just perverted! :D
wut :confused:

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 15:49:38
Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 15:34:21
Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 14:55:58
Btw. ha már PS3, én még mindig nem tudok róla hogy létezne korrektül működő modchip vagy bármi más másolásvédelem elleni módszer a PS3-hoz, de ha esetleg mégis, akkoris többezer Ft egy BluRay lemez, és többtízezer Ft egy BluRay író, tehát árban nem alternatívája a PC-nek. Viszont volt róla szó egy másik topicban (beteg vagyok meg fáradt, hadd ne keressem elő, meg bocs hogy így egy helyre offolok minden PS3-as infót) hogy a PC-t nem válthatja ki a PS3. Nos, egy Windows-os PC-t valóban nem, de teljesértékű Linux disztrók vannak PS3-ra, amikkel sokmindent meg lehet csinálni, pl. netezni, zenét hallgatni, filmet nézni, beadandót meg diplomamunkát írni, vagy akár programozni.

This... is... just perverted! :D
wut :confused:

játékonzollal dolgozni pl ?  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2008-06-13, 16:25:38
játékonzollal dolgozni pl ?  :angyali:
Mért ne? Ha jól értettem a költséghatékonyság fontos szempont, vagyis jó ha mindent meg lehet csinálni a konzolon is, nem kell csak munka meg suli miatt külön asztali gépet tartani mellette.

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 16:31:41
Quote from: Nakedape on 2008-06-13, 16:25:38
játékonzollal dolgozni pl ?  :angyali:
Mért ne? Ha jól értettem a költséghatékonyság fontos szempont, vagyis jó ha mindent meg lehet csinálni a konzolon is, nem kell csak munka meg suli miatt külön asztali gépet tartani mellette.

nem azt írta rá, hogy rossz, vagy hogy illogikus, hanem azt hogy perverz :ejnye: az meg az eszemi tartalom miatt gondolom
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Van itt olyan embörfialányaborja, akinek birtokában van Gyukin Milován - A népek harca c. könyve? :angyali:

Xzone

Uhh...

Vettem egy 500 gigás hordozható vinyót. Bedugom, átnézem az adatlapját: "Fájlrendszer: FAT32". Remek. Szóval most épp NTFS-re formázom a drágát, szerintem megőszülök mire kész lesz :(

Cobra

Remélrm csak a quickformatot indítottad el, nem a full-t.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Csak nem WD, olyan, mint Zsigának? :D

Alakíthatnánk fan klubot.

BTW a FAT -> NTFS konverzióhoz nem kell újraformázni, visszafelé van a probléma.

Új vinyónál mindenképpen elég a gyorsformázás.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: Cobra on 2008-06-13, 21:37:04
Remélrm csak a quickformatot indítottad el, nem a full-t.

Fájlrendszerváltáshoz úgy emlékeztem, nem elég a quick. Gondoltam rá, hogy kipróbálom, a formázás első tíz perce után pedig kifejezetten jó ötletnek tűnt a dolog, de most már ugye késő. :lame:

Cobra

Akkor en reménykedj, reggel előtt nem végez :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Xzone on 2008-06-13, 21:44:05
Quote from: Cobra on 2008-06-13, 21:37:04
Remélrm csak a quickformatot indítottad el, nem a full-t.

Fájlrendszerváltáshoz úgy emlékeztem, nem elég a quick. Gondoltam rá, hogy kipróbálom, a formázás első tíz perce után pedig kifejezetten jó ötletnek tűnt a dolog, de most már ugye késő. :lame:
Nyugodtan leállíthatod most is, és igen, elég a gyorsformázás. Tulajdonképpen egyáltalán nincs létjogosultsága a teljes formázásnak, ugyanis csak annyi pluszt nyújt a gyorsformázáshoz képest hogy végigellenőrzi az egész lemezt hogy vannak-e rajta hibás szektorok, viszont a hibás szektorokat normális használat közben úgyis javítja a vinyó elektronikája.

.Attila


minuszmiki

Úgy látszik, ez most a trendi.

Xzone

Kicsit nyögvenyelősen, de sikerült normálisan megszakítani. Kösz Zsiga :)

A quickformat meg kb 2 másodpercig tarott...lol.

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-06-13, 22:34:09
Úgy látszik, ez volt 20 éve a trendi.
Oh hai

Xzone


minuszmiki

Quote from: Én on 2008-06-13, 22:35:16
Quote from: minuszmiki on 2008-06-13, 22:34:09
Úgy látszik, ez volt 20 éve a trendi.
Oh hai
Húsz éve fogságba ejteni volt trendi. Most a kiszabadítási akciók szezonja van.