Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

3-5 centisnél hosszabbra sosem szoktam hagyni a hajam és így is hullik. (Családi örökség.  ::))

Cloud

Nincs hajam így nem tud mi hullani. Ezt übereljétek. :D

Amúgy meg hosszú haj sux. Sokat kell vele foglalkozni. :D

Member

Én úgy vagyok vele, ha megállíthatatlan (dédnagyapám csont kopasz volt, kereszapámnak is olyan ritkás, mint búzatábla a szikes talajon), akkor letúrom full és a szakállamat növesztem disznómód. :p

Edina-chan

hm hát..az orvos semmit nem tud tenni szvsz. bőrgyógyász cöhh..valami olyan készítményt kéne szedned ami erősíti a hajat, a körmöt meg a csontokat,mindent..most hirtelen nem ugrik be miféle tabletta ez, de határozottan beválik, ebből élünk 20 éve (gyógynövény szaküzlet) és még az orvosok közül is rengetegen járnak hozzánk vásárolni. az én dokim már 6 éves korom óta nem mer nekem semmilyen antibiotikumot felírni, mert anyám úgy kiosztotta őt, és azóta nem is volt komolyabb betegségem, 1 évben talán 1-2x ha megbetegszek "komolyabban" amikor 1 hétre skippelnem kell a sulit (pl most)

Member

Holnap fel is akartam nézni valami patikába, hátha hozzám tudnak vágni vmit. Nem tudod, árba mi körül kóstálnak ezek?

Edina-chan

nyah, 800 ft-tól kezdve 3-4 ezerig vannak.
először is van a sörélesztő ( :D) tabletta, 120 db-os, napi 3mat kell bevenni, az 800-1000 között mozog. a drágábbik fajta az a Dr. Böhm Bőr Haj Köröm tabletta 60db-os, az 3 ezer, de anyám annyit sorolt fel fél perc alatt hogy kb ezt a kettőt tudtam megjegyezni.   :zomg:

Member

Na lássuk csak... Szép hosszú hajam marad és józan leszek, vagy letúrom és lesz egy vidám éjszakám. ::)

Edina-chan

szerintem mindenképp megéri kiadni pénzt erre, ha már most hullik a hajad, nem akarlak elkeseríteni, de az gáz. x.x sajna vigyázni kell az egészségre, mondom ezt én aki hol dohányzik hol nem, meg néha piál is, viszont tényleg ritkán vagyok beteg *lekopog*

Member

Nem mondtam, komolyan, nyugi. A hajam az egyetlen, ami tetszik saját magamban. :p
(Haver már 16 éves kora óta kopaszodik. Szép lassan.)

Kvikveg

Quote from: Member on 2009-10-25, 22:04:25
Nem mondtam, komolyan, nyugi. A hajam az egyetlen, ami tetszik saját magamban. :p
Pedig hirtelen elkepzeltelek mint Jeff Bridgest az Iron Man-bol. Oneki altalaban normal haja van es nem emlekszem, hogy lenne szakalla, ott meg lecsuszott a szor az allara.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

#39340
Quote from: Edina-chan on 2009-10-25, 21:43:41
1 évben talán 1-2x ha megbetegszek "komolyabban" amikor 1 hétre skippelnem kell a sulit (pl most)
vs.
Quote from: Edina-chan on 2009-10-25, 21:58:59
viszont tényleg ritkán vagyok beteg
Ne a szüleidhez viszonyíts. Szvsz évi két "komoly" hét a te korodban azt jelenti, hogy viszonylag sokat vagy beteg. Hacsak nem elsődleges tényező a suli skippelése a kór kialakulásában :)
EDIT: félre ne érts, nem azt mondom, hogy azért, mert nem szedsz elég antibiotikumot.

Moha

Egyik haveromnak is hosszú haja volt jó sokáig. Aztán elkezdett ritkulni, majd két oldalt kopaszodni. Most már csak totál rövid haja van, baseball sapkát hord és inkább szakállra gyúr (na, azt meg én nem tudok növeszteni :P )
Mellesleg nekem a felmenőknél se volt jellemző a kopaszodás (apám is csak őszül, de nem kopaszodik), mondjuk nagypapámnak már elég ritka haja volt.

Edina-chan

nem betegszem le olyan szinten hogy abszolút mozdulni nem tudok, csak nem vagyok jól, és olyankor anyám is inkább azt mondja hogy ne menjek. lázas 1 évben max 1x vagyok..amúgy a barátomból indultam ki aki kb antibiotikumon nőtt fel és amióta járunk, minimum havi 1x volt eddig beteg, és amióta megtiltottam neki az antibiotikumot (xD) és szed immunerősítő cseppeket, nem lett beteg 1x se és ez már rekord nála. x.x (és olyan 3 hónapja szedi) belőle indultam ki

pasinak ne legyen hosszú haja szvsz. van akinek jól áll de azt tényleg ápolni kell meg odafigyelni rá x.x

Member

Quote from: Edina-chan on 2009-10-25, 22:36:35
pasinak ne legyen hosszú haja szvsz.
Hány rövid hajú csajt ismerek, ejj. :p
Quotevan akinek jól áll de azt tényleg ápolni kell meg odafigyelni rá x.x
Meg legyen nőies hormonháztartása, ha nem akarja hullatni. :D

Edina-chan

ideggörcsöt kapok ha meglátok egy lányt fiús rövid hajjal, de csak akkor ha borzasztóan áll neki  :zomg: ismerek 1-2 lányt akinek jól áll,de ritka x.x

Moha

Quote from: Próféta on 2009-10-25, 22:16:24
Ne a szüleidhez viszonyíts. Szvsz évi két "komoly" hét a te korodban azt jelenti, hogy viszonylag sokat vagy beteg. Hacsak nem elsődleges tényező a suli skippelése a kór kialakulásában :)
Akut iskola-undoritisz. :haha:
Btw, velem ilyen téren nem tudom mi van... korábban én voltam az első, aki összeszedte az influenzát, aztán végigment a családon, most meg öcsém megint itthon van torokgyuszival én meg idén nem voltam még táppénzen... :P

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2009-10-25, 16:48:39
hajhullás

Amíg hosszú volt a hajam, nekem is hullott; de ami
rosszabb volt, hogy folyton töredezett. Szedtem vmi
hajhullás elleni tablettát (talán Revalid), ami ugyan
lassította a hullást, de nem szüntette meg. Mióta
levágtam, azóta is hullik, bár még annál is kevésbé,
mint amikor a tablettát szedtem; valamint sokkal
kevésbé észrevehetőek a rövid hajszálak :)

Kvikveg

Nincs kedvem holnap bemenni, csak hogykora delutan eljojjek hogy elerjem a repulot. :/
Es elfelejtettem kimosni a hatizsakomat, ami pedig szivas. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-10-25, 23:24:41
Amíg hosszú volt a hajam, nekem is hullott;
Egyre inkább az az érzésem, hogy XY-nak nem lehet hosszú haja huzamosabb ideig.

Kvikveg

Quote from: Member on 2009-10-25, 23:48:51
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-10-25, 23:24:41
Amíg hosszú volt a hajam, nekem is hullott;
Egyre inkább az az érzésem, hogy XY-nak nem lehet hosszú haja huzamosabb ideig.
:lol: Ez jutott eszembe:
*tarzanuvoltes* http://images.allposters.com/images/54/039_19583.jpg  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Edina-chan

imádom az igazgatót amiért kitalálta, hogy mától szerdáig be kell menni suliba, és tanítás lesz normális órarend szerint  :uzi:  :frown: (ez nekünk jó ofc, mer a téli szünet hosszabb lesz 3 nappal..de jó, több időm lesz tanulni a kisérettségire..)

ez meg egy igen beteg oldal  :zomg:

Member

Mindent értek!!!! Heuréka!!
Mivel a csajok 20, akár 30 centivel is alacsonyabbak, nekik a hajuk hossza abszolút rövidebb, amikor relatíve ugyanúgy seggig ér. CSALÁS!! :zomg:

Én

Elméletileg pont hogy az ő hajukra több gravitációs erő hat, nem? Hisz közelebb van a Föld középpontjához :P

Moha

Ööö... a magasságot alapvetően a lábak hossza határozza meg. Egy magasabb embernek is kb. ugyanakkora a törzse.
Ha nem így volna, akkor a férfiak és nők magasságkülönbsége felvetne bizonyos kényelmetlenségeket... :haha:

Member

Fele-fele, nem? Mert akkor a csajok elég aránytalan férgek volnának és csak két csonk kapálózna ott lent. :D

Nihilus

#39357
Cloud, meg tudnád mondani az ehavi eset-kódot? :smile:

Egyébként meg ki tagja még erről a fórumról a last.fm-nek?

Kvikveg

Quote from: Member on 2009-10-26, 10:34:13
Fele-fele, nem? Mert akkor a csajok elég aránytalan férgek volnának és csak két csonk kapálózna ott lent. :D
:lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2009-10-26, 10:31:48
a magasságot alapvetően a lábak hossza határozza meg. Egy magasabb embernek is kb. ugyanakkora a törzse.

Általánosban téged átengedtek bioszból?  :3x3: :hehe:

Quote from: Nihilus on 2009-10-26, 12:46:04
Egyébként meg ki tagja még erről a fórumról a last.fm-nek?

Régen hallgattam munka közben, de azóta
fizetős lett, vagy mi