Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud

Jaóvan, a kemény mag még él ahogy látom  :jee: :hopp:

NLZ

Nekem is a bookmarkolva van USTEAM azt rutinból ránézek
[reserved]

Moha

Nekem bookmarkolva nincs (ritkán használok egyáltalán bookmarkot) viszont egy u-t beírok és rögtön a fórumot hozza...

Fazék

Quote from: NLZ on 2019-11-26, 12:52:17
Nekem is a bookmarkolva van USTEAM azt rutinból ránézek
szintén. rewired mellett ez az a könyvjelzőknél, amire 1-2 naponta rábökök, de persze anime/manga részleg ignore-on van, szóval csak külvilág post-ok érdekelnek, ide meg ha negyedévente jön egy pár hozzászólás és kész :D

SaiyaGin

Quote from: Cloud on 2019-11-24, 21:15:05
Jár még erre valaki? :(

Hetente párszor fel szoktam még nézni.

kikuchiyo

#56075
En is elek, de most mar csak hetente-kethetente nezek fel es konstatalom, hogy nincs semmi. A mi korunkban ( :)/:bruhuhu: ) egyre gyorsul a szubjektiv idoerzekeles, mire felnezek, mar megint ujra itt a karacsony meg az uj ev, egesz honapok, fel evek esnek ki, mint abban a Futurama-epizodban. A baratok, ismerosok, forumok meg nagyjabol linearis utemben morzsolodnak le, a ketto egyutt pedig kiadja, hogy az elet elsivarosodasa latszolag egyre gyorsabb es teljesebb.
Failure is the default option

Moha

Kiku, nem csalódtam benned. :D
In this thread: Old man whining about the passage of time...  :hopp:

De valahogy nekem is felgyorsult az idő. A szokásos napi mókuskerékben csak úgy telnek a hetek-hónapok. Szabadidő nem sok, barátokkal már csak havi szinten járunk össze. Bár ne panaszkodjak, mert gyerek nincs, akkor lennék csak igazán lekötve! :D Igaz, a kutya is olyan nálunk, mint egy gyerek.

Selmo

Ja öregszünk, meg az animék is egyre szarabbak, legalábbis a napokban néztem a nézendők listáját és csupa folytatás van rajta. De sebaj, még van vagy 50 manga, amit el kell olvasnom.

A tökéletesség unalmas.

Moha

Én már az anime nézéssel is leálltam egy ideje. Néha nosztalgiából megnézek valami rövidet, mint pl múlt hónapban a Spirit of Wondert, de ennyi.
Már azt sem tudom, manapság milyen sorozatok futnak. Meg ott van vagy 50 DVD tele animékkel, amiket valószínű sosem fogok már elővenni.

NLZ

Quote from: Selmo on 2019-11-27, 13:12:45
... De sebaj, még van vagy 50 manga, amit el kell olvasnom.
Eh, már azok se a régiek, szinte csak vagy romcom vagy valami isekai bullshit.
[reserved]

Selmo

Csak befejezett mangának állok neki. Van pár a listámban, ami még az előző évszázadban ért véget.  ;) De tény, hogy a legutóbbi - Imori 201 - se győzött meg, hogy nekem ilyet kell olvasnom.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

1-2 havonta benézek, de nagy a csend, szopás, hogy vpn kell és amúgy sincs sok idő. Meló + eventing időigényes. Viszont lehet május körül arra járok. Ha jobban körvonalazódik, majd feldobom ide is aztán osszejohet valami öreges összefutás.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Amúgy a kemény magból az elmúlt évek során már mindenki járt Japánban, csak én nem? :D

Cloud

Quote from: Moha on 2019-12-02, 11:49:02
Amúgy a kemény magból az elmúlt évek során már mindenki járt Japánban, csak én nem? :D

Nope. Majd egyszer. :D Addig marad anime topik PH!-n: :D

zsozso

Hat igen az ido az nem all meg, en is csak kb 3-4 topicot szoktam lurkolni, es valoszinuleg ha az elkovetkezo egy hetben megszuletik a lanyom, akkor meg kevesebb idom lesz ra.
Azert persze a vasat karban szoktam tartani, ha neha elpatkol 1-1 disk vagy valami mas miatt terdel le... :)
Death is the only redemption

chilip

Quote from: zsozso on 2019-12-07, 13:23:04
Hat igen az ido az nem all meg, en is csak kb 3-4 topicot szoktam lurkolni, es valoszinuleg ha az elkovetkezo egy hetben megszuletik a lanyom, akkor meg kevesebb idom lesz ra.
Azert persze a vasat karban szoktam tartani, ha neha elpatkol 1-1 disk vagy valami mas miatt terdel le... :)

Gratula!  :kocc:

Zsiga

Quote from: zsozso on 2019-12-07, 13:23:04
megszuletik a lanyom
Grat!  :cool:

Én majdnem napi szinten felnézek a fórumra amikor épp otthon vagyok vagy van vpn-em, mint most. Azért hiányzik ami 10+ éve volt, sok jó emlékem van innen, meg a találkozókról.

Október végén a tokiói mini-meet pl. nagyon király volt.  :D

Cloud

Quote from: zsozso on 2019-12-07, 13:23:04
Hat igen az ido az nem all meg, en is csak kb 3-4 topicot szoktam lurkolni, es valoszinuleg ha az elkovetkezo egy hetben megszuletik a lanyom, akkor meg kevesebb idom lesz ra.
Azert persze a vasat karban szoktam tartani, ha neha elpatkol 1-1 disk vagy valami mas miatt terdel le... :)

Gratula. \o/

Moha

Quote from: zsozso on 2019-12-07, 13:23:04az elkovetkezo egy hetben megszuletik a lanyom
Gratulálok én is!

Cheesy

Quote from: Fazék on 2019-11-26, 20:39:16
Quote from: NLZ on 2019-11-26, 12:52:17
Nekem is a bookmarkolva van USTEAM azt rutinból ránézek
szintén. rewired mellett ez az a könyvjelzőknél, amire 1-2 naponta rábökök, de persze anime/manga részleg ignore-on van, szóval csak külvilág post-ok érdekelnek, ide meg ha negyedévente jön egy pár hozzászólás és kész :D
Ugyanez :)

Minden nap ránézek a fórumra, immár lassan 17 éve?!
Az első fórum volt amire regisztráltam. Utána az IPMA volt (az igazi PC Guru) :)

zsozso

Meg is szuletett, 3.75kg es 60cm :)
Death is the only redemption

Fazék


SaiyaGin

Quote from: zsozso on 2019-12-14, 19:08:09
Meg is szuletett, 3.75kg es 60cm :)

Gratulálok!  :smile:

chilip


Moha

Quote from: zsozso on 2019-12-14, 19:08:09
Meg is szuletett, 3.75kg es 60cm :)
Gratulálok! Szép nagy baba. Jó egészséget neki és a kismamának is!

Cloud

Quote from: zsozso on 2019-12-14, 19:08:09
Meg is szuletett, 3.75kg es 60cm :)

Gratulálok! :)

Cheesy

Quote from: zsozso on 2019-12-14, 19:08:09
Meg is szuletett, 3.75kg es 60cm :)
Wow! Gratulálok! Jó egészséget a családnak!  ^^

zsozso

Death is the only redemption

NLZ

gratula, még ilyet
:D
[reserved]

Selmo

Grat.
Mégegy lányt? :D

A tökéletesség unalmas.