Main Menu

Gungrave

Started by theSickness, 2004-03-13, 01:35:01

Previous topic - Next topic

Bishop

én most kezdtem bel eddig csak az első rész láttam elég jó
olvastam hogy alapból nem eről fg szólni de amugy izgatottan várom

Nevl

Érdemes megnézni, de csak azért nem került be a legjobbak közé, mert túl hosszú... de majd meglátod
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

I.N.K.A.

A LEGJOBB!!!
Maffiás filmeket ez kedveltette meg velem...valahogy sikerült nagyon eltalálni a hangulatát, és tényleg életszagú.
Mindenkiről kiderül miért is ment bele... és nem pedig agyonkeménykedett -úgyiskinyírlak- vagy _két falat hamburger között  lelövi a másikat_ stílus. :whoah:
Szeretem a fánkot...

Szacsi

Nagyon tetszett ez az anime. Nem mondom, hogy a kedvencem lett, de kiemelkedően jónak tartom.
Jó történet. Kiváló rendezés. Szép dallamok.  :jee:

KuCz

Látom van iylen, és nme túl aktív :(

Nekem az egyik kedvencem, és még a zombik se tántorítottak el tőle, habár néha rontják az összképet.
A sztori teljesen korrekt, az első résszel sem volt bajom, inkább felkeltette az érdeklődésemet. És a befejezés is jó volt, sőt, tökéletes lezárása a sorozatnak. Azt hiszem az egyik legjobb, amit valaha láttam.
:bólog:

Gregory

Quote from: KuCz on 2007-05-07, 21:43:24
Látom van iylen, és nme túl aktív :(

Nekem az egyik kedvencem, és még a zombik se tántorítottak el tőle, habár néha rontják az összképet.
A sztori teljesen korrekt, az első résszel sem volt bajom, inkább felkeltette az érdeklődésemet. És a befejezés is jó volt, sőt, tökéletes lezárása a sorozatnak. Azt hiszem az egyik legjobb, amit valaha láttam.
:tezsvir:
Egyébként gondolom azért nem túl aktív a téma, mert már régebben befejeződött a sorozat, így aki már látta, az már kifejtette a véleményét az animével kapcsolatban

Btw: a game-et próbálta valaki?

Dreamcleaver

Ez az egyik kedvenc animum! Van benne coolos akció, szerelmi szál, sztori teli drámával, meg még zombik is!  :cool:

[spoiler][/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Nekem is még mindig a Top-ba van valahol az NHK-val egy szinten  :D Ennél jobb Maffia Storyt nehezen hozhattak volna össze, az akció jelenetek pont olyanok amilyennek kell lennie, kivétel mikor két egyenrangu elelnfél van mert akkor egymás mellet lövöldöznek es folyton úgy hogy meg se mozdulnak, na de nem kukacoskodom  :angyali:
Aki még nem tette az nézze meg MOST   :lazza:

Dreamcleaver

Hamarosan újranézem, majd akkor kitárgyaljuk.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Junchi

A Gungrave valóban az egyik legzseniálisabb anime, amit még Mika "irritáló-faktor" és a röhejes zombik sem tudtak elrontani... A befejezés meg: *,___,* (tényleg kicsi tartott csak vissza, hogy ne keljen pzs-hez nyúlnom...). Kenji Hamada meg miért nem kapott semmilyen díjat? (hülye japán banda...)

kelvor

A Gungrave számomra iszonyatos meglepetés volt még anno. Az első rész után droppoltam, de utána rá pár hónapra elővettem, megnéztem mindösszesen 2 nap alatt. Fantasztikus történet a barátságról és a kitartásról.  Jó, hogy felhoztátok a témát, újra kéne nézni már ezt is lassan. 

Junchi

HELL NOOO!!!!!!44

"A Convergence Entertainment megszerezte a jogokat a Red Entertainment-től (ők alkották meg a közismert játék verziót) és Yasuhiro Nightow-tól (a Trigun és a Gungrave látványáért felelős emberke), hogy egy körülbelül 30 és 35 millió dollár közötti költségvetésből elkészítse az anime adaptációt is ihletett (2003-2004 között, 26 epizód) lövöldözős játék élőszereplős változatát." By Femaleanon

Egyedül az vigasztal, hogy ezzel nem magát az animét gyalázzák majd meg, hanem az original PS2-es gémet... ^^"

Dreamcleaver

Jesszus, hogy én 2005-ben még de lelkes voltam.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor

Quote from: Dreamcleaver on 2013-05-07, 03:47:29
Jesszus, hogy én 2005-ben még de lelkes voltam.  :rotfl:

Öregszünk.  :D