Main Menu

visual-kei (J-Rock)

Started by Aeternus, 2004-10-26, 11:32:39

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: LythisAzé, mer ez a szar naon addiktív tud ám lenni:D
 Jah, amúgy ha megtalálom az rwcd-t akkor vihetek neked DeG-t meetre, ha érdekel.
Én lenni egyetértés.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Amiyade

Quote from: LythisMalice Mizer Merveilles vagy mi szerintetek milyen? Sokan azt mondják, hogy az a legjobb albumuk, de nekem valahogy egy idõ után elég uncsi volt...
a merveilles igazi vizual malice! /me szereti nagyon <3 akkor neked a Bara no saido nem jönne be... az háttér zenének jo. ^^""
tudom javasolni esetleg ezt az oldalt. (tudom anjánlani a Merry-t a többit nem ismerem...^^""). itt idönként változnak a cuccok. ha vki akar látni vmi beteget javaslom Shingo mama- t! :D
btw. volt vki buliban? szerintem nagyon király volt. igaz, hogy az elejébol kimaradtam /me megijedt a tömegtöl, de mikor elszállingoztak tök jot buliztunk. meg a bemelegitö blokk is király volt (Shena Ringo + kiyoshi hikawa :D)

***"If I get a bounty, I'll be worth twice as much as you!!!"***

Ramiz

#122
:merci: a Merry-t! :D Ezt is kerestem. De most speciel The Back Horn-t kell találnom gyorsan, mert nagyon tetszik és jpopsuki-n nincs! :bruhuhu:

edit: Ez marha jó, gyors ftp! Hogy lehet ilyet találni? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Vki keresett hide albumokat. Itt van egy pár.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: DjinnVki keresett hide albumokat. Itt van egy pár.
Múltkor próbáltam innen leszedni, és csak simán lassú volt, de most már be sem jön a letöltés ablak, csak a passion.com popup reklám... biztos a böngészõ vacakol
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizMúltkor próbáltam innen leszedni, és csak simán lassú volt, de most már be sem jön a letöltés ablak, csak a passion.com popup reklám... biztos a böngészõ vacakol
Nekem mûködik. A hiba az ön készülékében van. :)
Az igaz, hogy nem túl gyors, de legalább van. Nekem azért 10-20 körül jön MU-ról is.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

#126
Quote from: DjinnNekem mûködik. A hiba az ön készülékében van. :)
Az igaz, hogy nem túl gyors, de legalább van. Nekem azért 10-20 körül jön MU-ról is.
Megpróbálom még egyszer. Egyelõre Merry-t hallgatok, abból tegnap gyorsan leszedtem mindhárom albumot. :)

Edit Editnek ;) : el sem kezdi a letöltést, csak a popup jön be... Nah mindegy. Egyébként melyik a legjobb ezek az albumok közül? (Ha esetleg sikerülne megtrükköznöm.)
edit 2.: Explorerrel sem megy, Mozillával sem megy...
pedig a Buck-Tick: Mona Lisa Overdrive is ígéretesen hangzott... :(
Lehet, hogy már leszedték a file-okat, csak a linkek vannak még meg?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Djinn! Melyik L'Arc~en~Ciel albumot érdemes elsõnek beszerválni? (nekem csak kb 5 szám van tõlük, de az jó, szal érdekelne)

Djinn

Quote from: LythisDjinn! Melyik L'Arc~en~Ciel albumot érdemes elsõnek beszerválni? (nekem csak kb 5 szám van tõlük, de az jó, szal érdekelne)
Hmm... Hát én azt mondanám sorban mindet....:D
Szóval ha nincs türelmed végighallgatni, akkor az elsõ két Best of szvsz. (1994-1998 és 1998-2000). Aztán ha tetszik úgyis jön a többi. Nekem szinte az összs albumuk bejön, úgy ahogy van. Talán Dune a legkevésbé kedves nekem, de az is jó. De hát nem lehet mindenki olyan megveszekedett L'Arc~en~Ciel fan, mint én... :D
Azért arra számítani kell, hogy a zenéjük olyan, mint a nevük. Néha meglepõ tud lenni egy-egy váltás... :rolleyes:
Itt van egy nagyon jó kis cikk róluk, ha esetleg érdekel. Okosabbakat mond mint én...

1993 - Dune
1994 - Tierra
1995 - Heavenly
1996 - True
1998 - Heart
1999 - Ark
1999 - Ray
2000 - REAL
2003 - The Best Of L'Arc~En~Ciel 1994 - 1998
2003 - The Best Of L'Arc~En~Ciel 1998 - 2000
2003 - The Best Of L'arc~En~Ciel c/w
2004 - SMILE
2005 - AWAKE
Dune -10th Anniversary Version-

Asszem van még egy-két válogatás/akármi, azokat annyira nem ismerem.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

StabWest

Laruku. Nekem a nagyobb kedvencem a Real, valószínûleg, mert az sikeredett a legrockosabbra. De mindegyik albumot szeretem.

Djinn

Ide is berakom, mert a másik topicban hamar elveszik :hehe:
L'Arc~en~Ciel albumok
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

:merci:
Nemtom mitõl függ, de ma pl ment a MegaUpload... :rolleyes:
Leszedtem egy Buck-Ticket, véleményezés hoolnap.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Részemrõl is :merci:
 Real már lennvan, AWAKE viszont piszok lassan csurog.... (nem hajlandó 7,8nál gyorsabban jönni... sebaj, majdcsak lejön.)

Ramiz

L'Arn~en~Ciel - Real
Nagyon kellemes zene. (Hmm, tényleg rengeteg jó j-rock van... :3x3: Köszönet Djinnek, aki bevezetett a világába! :merci: (vagy Mátrixosan: megmutatta az ajtót)). Mondjuk ha sokkal light-osabb lenne, akkor kevésbé tetszene, úgyhogy lehet, hogy a többi LeC annyira nem jönne be, mert ez a legrockosabbnak mondott. De attól még ez nagyon tetszik. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Hmmm :)
Jó kis buli volt :)
Éjfélre be is estem, társaság nagy része ittas volt már addigra :)
Kb. 2-3 órát maradtam, táncra idõm nem volt (meg esélyem sem) :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Skyneth

Atsushi Sakurai - Ai No Wakusei
Buck Tick - Catalogue
Buck Tick - Koroshi No Shirabe
Buck Tick - Taboo
Deadman - No Alternative
Deadman - Subliminal Effect
Deadman - Site Of Scaffold
Deadman - Seija No Koushin (Single)
Dir En Grey - Gauze
Dir En Grey - Macabre
Dir En Grey - Kai
Dir En Grey - Kisou
Dir En Grey - Vulgar
Dir En Grey - Withering To Death
Dir En Grey - Missa (minialbum)
Dir En Grey - Six Ugly (minialbum)
MUCC - Kuchiki No Tou
MUCC - Monochro No Keshiki (Single)
MUCC - Rojiura Boku To Kimi E (Single)
MUCC - Ame No Orchestra (Single)
Silver Ash - Silver Ash
Guniw Tools

Mind:ITT

Ezek mellett van még pár klipp, és szimpla track is, érdemes rendesen végignyálazni.
Remélem találtok valamit, ami jól jön. :)

Ramiz

:merci:  A filmes ost-k után zenei linkeket is két kézzel szórsz (ftp!)... ezennel ünnepélyesen elnyerted a Godness of Sourse címet! :hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Skyneth

Quote from: Ramiz:merci:  A filmes ost-k után zenei linkeket is két kézzel szórsz (ftp!)... ezennel ünnepélyesen elnyerted a Godness of Sourse címet! :hail:


Igazán köszönöm. (És a mai nap még nem ért véget... majd nézz el Ázsiafilm felé :haha: )
Kihasználom, hogy épp szociális hangulatban vagyok. Aztán egy jó ideig megint lappangok. :gevumezs:

Ramiz

Quote from: SkynethKihasználom, hogy épp szociális hangulatban vagyok. Aztán egy jó ideig megint lappangok. :gevumezs:
Azt nem teheted! Bár úgyis kímélni kell a havi limitet. :rolleyes: Mondjuk ami téged illet, mindenképpen késõ, már kultuszod lesz, mire visszajössz. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Támogatom a személyi kultusztát (persze csak sunyiban) annak, aki ad nekem linket v mûködõ torrentet teljes D'espairs Ray albumra:D

Skyneth

Quote from: LythisTámogatom a személyi kultusztát (persze csak sunyiban) annak, aki ad nekem linket v mûködõ torrentet teljes D'espairs Ray albumra:D

Hmm... Oké, kissé trehány voltam. A D'espairs-t kihagytam a felsorolásból.

Vagy ezek már meg vannak neked?

D'espairs Ray - Coll Set
D'espairs Ray - Terrors
D'espairs Ray - Born (minialbum)

Lythis

Quote from: SkynethHmm... Oké, kissé trehány voltam. A D'espairs-t kihagytam a felsorolásból.

Vagy ezek már meg vannak neked?

D'espairs Ray - Coll Set
D'espairs Ray - Terrors
D'espairs Ray - Born (minialbum)
:merci:
nem, nem voltak. Csak így 1-2 szám volt tõlük, azok sem a legjobb minõségben, és volt aminek a címe sem volt meg..:S

thrall

hello all
1 fontos kérdésem lenne:
L'Arc en ciel, X Japan -t szeretnék leszedni (L'Arc-ból megvan a : Dune, Tierra, Heavenly, True, Heart, ark, ray, Real. X Japan-tól meg baromissok szám). kérdés: honnan tok leszedni többet, + tudnátok-e még ajánlani valami jóóóóóót (még mielõtt az ízlésemmel jönnétek az ízlésem Black Metal, de nem azt keresek itt, szal ami JRock az jöhet :D)

Stairan

Quote from: thrallhello all
1 fontos kérdésem lenne:
L'Arc en ciel, X Japan -t szeretnék leszedni (L'Arc-ból megvan a : Dune, Tierra, Heavenly, True, Heart, ark, ray, Real. X Japan-tól meg baromissok szám). kérdés: honnan tok leszedni többet, + tudnátok-e még ajánlani valami jóóóóóót (még mielõtt az ízlésemmel jönnétek az ízlésem Black Metal, de nem azt keresek itt, szal ami JRock az jöhet :D)
X-Japan discography torrenten.(lehet, hogy regelni kell a letöltéshez)
Itt meg itt is van néhány X-Japan és Laruku album.(ez direct download, csak elég lassú..)

Moonshiner

#144
most jött le pár dir en grey szám.. Elég aranyosak...

thrall

Quote from: StairanX-Japan discography torrenten.(lehet, hogy regelni kell a letöltéshez)
Itt meg itt is van néhány X-Japan és Laruku album.(ez direct download, csak elég lassú..)
kösz az oldalakat... Searching for musics :D

Djinn

#146
Quote from: thrallhello all
1 fontos kérdésem lenne:
L'Arc cie enl, X Japan -t szeretnék leszedni (L'Arc-ból megvan a : Dune, Tierra, Heavenly, True, Heart, ark, ray, Real. X Japan-tól meg baromissok szám). kérdés: honnan tok leszedni többet, + tudnátok-e még ajánlani valami jóóóóóót (még mielõtt az ízlésemmel jönnétek az ízlésem Black Metal, de nem azt keresek itt, szal ami JRock az jöhet :D)
L'Arc~en~Ciel

Jót ajánlani meg azért nehéz ugye, mert mindenkinek más az ízlése... Néhány név, akiknek szerintem jó zenéje van: Merry, MUCC, Sads, DeG, Lareine, Kagrra, Gazette, MM, Blood, D, hide, The Pillows, Gackt, Chihiro Onitsuka, Buck Tick ... (ennyi jutott eszembe hirtelen, de tuti kimaradt sok jó...) :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

The Back Horn!!! Verhetetlenek!!! :D :cool:
Emule-ról szedtem, talán majd felteszem yousenditre vagy valahova. Ha van igény.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizThe Back Horn!!! Verhetetlenek!!! :D :cool:
Emule-ról szedtem, talán majd felteszem yousenditre vagy valahova. Ha van igény.
Van igény. :)
Eddig csak a Black Hole Birthday c albumhoz (?) találtam torrentet (jpopsuki-n) de még nincs letöltve. Várólistán van... [SIZE="1"](a fene ebbe a lassú ADSL-be!!!) [/SIZE]

Természetesen kérésre én is töltök fel cuccokat.:)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Ok. Ikiru Sainou vagy Shinzou Orchestra albumot elõször? A kedvenc számaim nem ezeken vannak, viszont külön mp3-ban megvannak. Esetleg azokat is bezipelhetem, és az elsõ, amit feltöltök, egy kis kedvcsináló lenne. Nos?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!