Main Menu

visual-kei (J-Rock)

Started by Aeternus, 2004-10-26, 11:32:39

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: RamizOk. Ikiru Sainou vagy Shinzou Orchestra albumot elõször? A kedvenc számaim nem ezeken vannak, viszont külön mp3-ban megvannak. Esetleg azokat is bezipelhetem, és az elsõ, amit feltöltök, egy kis kedvcsináló lenne. Nos?
Megbízok az ízlésedben, tedd fel azokat, amiket a legjobban szeretsz. Elõre is köszi! :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Egy kis ízelítõ a The Back Horn szuper zenéjébõl :)
(Yume No Hana, Requiem, Headphone Children a kedvenceim)

(Egyébként gyors ez a rapidshare, csinálhatunk ebbõl rendszert... :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizEgy kis ízelítõ a The Back Horn szuper zenéjébõl :)
(Yume No Hana, Requiem, Headphone Children a kedvenceim)

(Egyébként gyors ez a rapidshare, csinálhatunk ebbõl rendszert... :) )
:merci: már jön is lefelé.
Ide még nem töltöttem fel, de ha ez gyorsabb és van kérés én is ezt fogom használni. :)
(YSI is sokkal gyorsabb, mint a MU egyébként. Csak amiatt szokták használni a MU-ot, mert ott elvikeg nagyon sokáig fent lehet a cucc és nincs korlátozva a letöltések száma sem.)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Mindegy, nem kell, hogy nagyon sokáig fent legyen, aki akarja, leszedi hamar (már aki feljár rendszeresen, khmm-khmm :) ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Skyneth

Quote from: RamizMindegy, nem kell, hogy nagyon sokáig fent legyen, aki akarja, leszedi hamar (már aki feljár rendszeresen, khmm-khmm :) ).

Hüpp. Szedném én is, ha hagyná. De RS kiírja nekem egy csodás tûzijátékos kép kíséretében, hogy karbantartanak és használjak Accountot, vagy próbáljam késõbb. És már próbálom egy ideje, de nem moccan. :beken:

Így egy nap tipródás után mégiscsak szólok: valaki esetleg megnézné, hogy most tényleg nem lehet leszedni, vagy csak me :lame: ?
[SIZE="1"](És igenis rendszeresen járok fel, csak nem írogatok be általában... :p)[/SIZE]

Stairan

Quote from: SkynethHüpp. Szedném én is, ha hagyná. De RS kiírja nekem egy csodás tûzijátékos kép kíséretében, hogy karbantartanak és használjak Accountot, vagy próbáljam késõbb. És már próbálom egy ideje, de nem moccan. :beken:

Így egy nap tipródás után mégiscsak szólok: valaki esetleg megnézné, hogy most tényleg nem lehet leszedni, vagy csak me :lame: ?
[SIZE="1"](És igenis rendszeresen járok fel, csak nem írogatok be általában... :p)[/SIZE]
Tegnap estefelé nekem sem sikerült leszednem, de épp most sikerült elindítani a letöltést, szóval úgy néz ki már mûkõdik!:)

Ramiz

Én 3 különbözõ alkalommal próbáltam, és mindig ment. :) Türelem rózsát terem. Megéri. ;) Aztán teszek még fel, ha nektek is bejön ez a The Back Horn.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Skyneth

Quote from: RamizÉn 3 különbözõ alkalommal próbáltam, és mindig ment. :) Türelem rózsát terem. Megéri. ;) Aztán teszek még fel, ha nektek is bejön ez a The Back Horn.

A Requiem alapján bejön. A másik két szám ezért különösen érdekelne.
De a Rapid valamiért nagyon utál engem. :(

Stairan

Megtaláltam véletlenül a legújabb The Back Horn single-t a Back Hall Birthday-t Limited változatban.:) Azt jelenti, hogy van hozzá két videó élõ fellépésrõl, meg néhány interjú. Gondoltam beírom ide, hátha még nincs meg.:) Itt található.

Ramiz

Quote from: StairanMegtaláltam véletlenül a legújabb The Back Horn single-t a Back Hall Birthday-t Limited változatban.:) Azt jelenti, hogy van hozzá két videó élõ fellépésrõl, meg néhány interjú. Gondoltam beírom ide, hátha még nincs meg.:) Itt található.
Regisztráltam, de a linked akkor is oda tesz, ahonnan nem tudom elérni a fájlt... hol van?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

thrall

a barátnõm rávezetett a Dir en Grey szépségeire (nekemvaló, fõleg egy pár klippjeik :D). Mindegy, lényeg, hogy itt egy jóóóóóó kis klipp (ha nincs gyomrod a dúrva dolgokhoz, NE nézzd, ne úgy, mint amúltkori jókis linkemet lol topic-ban) Címe: Obscure

Stairan

Quote from: RamizRegisztráltam, de a linked akkor is oda tesz, ahonnan nem tudom elérni a fájlt... hol van?
Hmm..akkor feltettem a torrent-et .torrent]ide.

Ramiz

Quote from: StairanHmm..akkor feltettem a torrent-et .torrent]ide.
:merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

StabWest

Nem tudom, volt-e már ez a hely itt, de ez az egyik kedvenc forrásom ^^: Klikk
(Regisztrálni kell.)

Ramiz

Quote from: StairanMegtaláltam véletlenül a legújabb The Back Horn single-t a Back Hall Birthday-t Limited változatban.:) Azt jelenti, hogy van hozzá két videó élõ fellépésrõl, meg néhány interjú. Gondoltam beírom ide, hátha még nincs meg.:) Itt található.
Na végre lejött! :) Jó kis videó. Élõben is jók, megnyugodtam. :) A hülyülések is jók, csak kár, hogy nem tudok japánul... :( :rolleyes: (Kéne egy Bábel-hal a fülembe.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Nem tudom szükség van e még rá, de itt megtalálható két Back Horn Album. Mintha már linkelte volna vki az oldalt, de ezek most kerültek fel. :)
Tudom, hogy MU és az lassú, de legalább van...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: DjinnNem tudom szükség van e még rá, de itt megtalálható két Back Horn Album. Mintha már linkelte volna vki az oldalt, de ezek most kerültek fel. :)
Tudom, hogy MU és az lassú, de legalább van...
Akinek kell, annak lassú helyrõl is kell. ^^ Ezek pont megvannak, de azért jó, ha postolsz ilyen listákat, jó sok zene van itt. :) Egyébként tudtok ajánlani ezek közül ha már itt van a lista olyat, ami tetszene nekem? Bucktick, Back Horn, Pillows és Merry tetszett eddig a legjobban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Skyneth

#167
Quote from: DjinnNem tudom szükség van e még rá, de itt megtalálható két Back Horn Album. Mintha már linkelte volna vki az oldalt, de ezek most kerültek fel. :)
Tudom, hogy MU és az lassú, de legalább van...
Rég jártam az oldalon, azóta tényleg felkerült pár dolog.
Nagyon köszi. :)

Quote from: RamizEgyébként tudtok ajánlani ezek közül ha már itt van a lista olyat, ami tetszene nekem...
Fura dolog ez az ajánlás. Ami nekem lehet hogy bejön, és majd megveszek érte, az lehet, hogy benned semmit sem mozgat meg.
X-Japan, Malice Mizer, Janne Da Arc, Schwarz Stein, Eve Of Destiny, Due'le Quartz, Gackt. Én ezeket ajánlanám az oldalon lévõk közül leginkább.  
De a többi is megér egy misét. :rolleyes:
Ergo: MINDET! :whoah:

Ramiz

#168
Quote from: SkynethFura dolog ez az ajánlás. Ami nekem lehet hogy bejön, és majd megveszek érte, az lehet, hogy benned semmit sem mozgat meg.
Azért írtam, hogy eddig milyen típusú zenék tetszettek. :)

Quote from: SkynethX-Japan, Malice Mizer, Janne Da Arc, Schwarz Stein, Eve Of Destiny, Due'le Quartz, Gackt. Én ezeket ajánlanám az oldalon lévõk közül leginkább.
Oké, beléjük hallgatok a klippes oldalon, aztán kiderül, melyikbõl szedek.

Quote from: SkynethDe a többi is megér egy misét. :rolleyes:
És egy mise ér többet vagy egy letöltés? :__devil:


edit: van még két Back Horn albumom! :hopp: Igény esetén töltök fel, de tényleg. (Ningen program, Headphone Children)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Hallottam egy olyan kósza hírt, hogy nemsokára megint buli lesz...
Kire számíthatok, hogy csatlakozik? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

#170
The Pillows - My Foot

//-----------------------------

Én szivesen mennék buliba, mert még sosem voltam és érdekel. Majd ha lehet tudni (lehet?) pontos idõpontot akkor kiderül, ráérünk-e. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

setsuna

#171
Quote from: thralla barátnõm rávezetett a Dir en Grey szépségeire (nekemvaló, fõleg egy pár klippjeik :D). Mindegy, lényeg, hogy itt egy jóóóóóó kis klipp (ha nincs gyomrod a dúrva dolgokhoz, NE nézzd, ne úgy, mint amúltkori jókis linkemet lol topic-ban) Címe: Obscure

Úgy imádom a YouTube-ot! Csak az volt a baj, hogy mire ráakadtam, addigra már nagynehezen az összes Diru PV-t letöltöttem, de azért van fönn egy csomó egyéb video, ami új volt :hahaha:  és tele van ázsiai zenével!!!!!!

Szerintem a Mazohyst of Decadence Uncensored PV sokkal durvább... egyszer megnéztem, és eldöntöttem, hogy többet nem. Én addig nem is tudtam, hogy az cenzúrázott, amíg az Obscure szintén cenzúrázott változatát meg nem láttam - úgy gondoltam, ez valami nagyon egyedi szemléletû rendezõ roppant unalmas alkotása. Aztán, valahogy kiderült, mi a helyzet, és így azért teljesen érthetõ, de igazán csinálhattak volna egy másik PV-t hozzá, mert az Obscure azért még cenzúrával együtt is nézhetõ, de a Mazohyst...

Na csak ennyit akartam hozzáfûzni... :)

Lythis

#172
Quote from: DjinnÉn szivesen mennék buliba, mert még sosem voltam és érdekel. Majd ha lehet tudni (lehet?) pontos idõpontot akkor kiderül, ráérünk-e. :)

Nippon Shoxx#4 : 2006-márc-11 Marco Polo club (amennyire én tudom).


Edit: Mazochist of Decadence Uncensored PV nem olyan szörnyû, vagy durva sztem. Az egyetlen bajom az volt vele, hogy kicsit szerintem vontatott, olyan ... lassú, vagy nem is tudom.

Ramiz

Quote from: LythisEdit: Mazochist of Decadence Uncensored PV nem olyan szörnyû, vagy durva sztem. Az egyetlen bajom az volt vele, hogy kicsit szerintem vontatott, olyan ... lassú, vagy nem is tudom.
Annak, aki elõször lát hasonlót, erõs lehet, de aki volt egy ideig zenetévé-klippfüggõ (mint pl én :D ), annak már uncsi. Meztelen nõket meg alig mutatják... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizAnnak, aki elõször lát hasonlót, erõs lehet, de aki volt egy ideig zenetévé-klippfüggõ (mint pl én :D ), annak már uncsi. Meztelen nõket meg alig mutatják... :D
Jó, csak én nem értem, h mi ezen az erõs. Mondjuk mondasz valamit, szal lehet, h aki nem szokta meg az ilyet, annak az (kiindulva h mennyire szíven tud ütni, amikor random kapcsolgatok, és britniszpírsz bevillan a képernyõmre, lehet h másnak ez tesz be...)
 ez a youtube jó dolog... csak lassan tölti be a fránya Kodou klippet, pedig az a szám mennyire el van találva :nyálcsorizósdirengreyrehighlightolóssmiley:

Baldy

Szombat este 10-tõl hajnali 4-ig a Marco Polo-ban ismét sor kerül a fergeteges Visual Kei/JRock bulira, a belépõ kemény 600 Ft, a helyszín könnyen és gyorsan elérhetõ a Blaha Lujza tértõl vagy Astoriától, lévén a Nyár utcában van.
Szóval jó zene, jó csajok, ijesztõ pasik, no levegõ sör és csocsó is van! Ezek mellett merje valaki azt mondani, hogy nem éri meg eljönni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

jeanne

Hello! Tudom, hogy nem 100%osan tõsgyökeres visual-kei-es bandák, de ki ismeri/szereti a Gazettet és az Alice ninet?:gevumezs:

Elain

Beat Crusaders és L'arc-en-ciel!!!

Nem tudjátok hol vannak a Beat Crusaders-nek zenéi? (gendou.com-ot kivéve)

Elain

Egyáltalán lehet errefelé valahol kapni a lemezüket?  :confused:

.Attila

Quote from: Elain on 2006-05-03, 07:17:38
Egyáltalán lehet errefelé valahol kapni a lemezüket?  :confused:
Meglepne, ha otthon lehetne kapni Visual kei albumokat. Talán jön vki mindjárt, és meglep :)

Vasárnap Visual kei koncertre megyek, bandákat nem tudom, kik, állítólag újabbak. Beszámoló majd lesz. Mondjuk érdekes lesz úgy, hogy soha nem hallgattam még visual kei zenét...