Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Setike

Hmm...sok kedvenc Anime-zeném van...de talán ezek jönnek be most a legjobban!:hahaha:
-Noire/Canta Per Me
-Noire/Melodie
-Houshin Engi-Op-(Will)
-Argento Soma-Silent Wind
-Ojamajo DoReMi-Ending(első)
-DNA-OP(Blurry Eyes)
-Full Moon- ETERNAL SNOW
-Full Moon- Love Chronicle
-Full Moon- Myself
-Full Moon- New Future
-F.Y./ Iruyouni Aishiteru
-Utena Movie-Toki ni ai ha
-AnC-OP/Scarlet
-Stb...stb...

.Attila

QuoteOriginally posted by Setike
-Noire/Canta Per Me
-Noire/Melodie

:jee:

Salva Nos? :confused: :confused: :confused:
nézd csak az aláírásom ;)

u.i.: bemutatkoznál az offtopic bemutatkozások topic-jában?

Setike

Salva Nos?
Wááááá....hát nem kihagytam?:eek:
Mentségemmé váljon,hogy majdnem minden Noire zene bejött eddig számomra!:D
Hopp*
hogy be sem mutatkoztam????:eek:
Gomen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
Most mindent bepótolok!:)
Ugye nem látszik mennyire kezdő vagyok itt?:oops:
Hi-hi-hi...:hopp:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Setike
hogy be sem mutatkoztam????:eek:
Gomen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
Most mindent bepótolok!:)
Ugye nem látszik mennyire kezdő vagyok itt?:oops:
Hi-hi-hi...:hopp:

:_off: ne is aggódj miatta. ;) Én már egy hónapja itt vagyok, és még mindig nem mutatkoztam be. :D

Tiaro

:lol:
A 8xy postodból azért egyet rászánhattál volna...
Tudod, azzal is egy lépés az addicthez... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Setike

Shadowolf-sama:Köszönöm szépen!:)
Cupp* a pofikádra!!!!!!!!!!!!;)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Tiaro
:lol:
A 8xy postodból azért egyet rászánhattál volna...
Tudod, azzal is egy lépés az addicthez... :)

Majd a jubileumi 1000.-ik postomban fogok bemutatkozni. :hopp: És hogy ne legyen :_off: : én pillatnyilag a Narutó zenéiért vagyok oda (az aktuális intro és outro zenéjétől eltekintve, mivel azok sztem pocsékra sikeredtek.) :D. Sajna a számok címét nem tudom. :(

Tenshi

Látom Setike itt is NoirE-nak írja. Na nembaj!
Trivi, a thread elején írtakkal teljesen egyetértek!
Amúgy engem még Miyazaki filmjeinek zenéi fognak meg nagyon. F?leg a Nausicaa, azon mindig elsírom magam, és nagyon tetszik még a Mononoke Hime.
Egyébként nagy Anime zene fan vagyok, tehát a kedvenceimb?l rengeteg van, és a "f?" kedvencek állandóan változnak. Az abszolút kedvencem Bubblegum Crisis 2032 OVA 01. Born to Kill - Oomori Kinuko - Konya wa Hurricane
"I want to live with the wind..."

.Attila

QuoteOriginally posted by Tenshi
Látom Setike itt is NoirE-nak írja. Na nembaj!
Trivi, a thread elején írtakkal teljesen egyetértek!
Amúgy engem még Miyazaki filmjeinek zenéi fognak meg nagyon. F?leg a Nausicaa, azon mindig elsírom magam, és nagyon tetszik még a Mononoke Hime.
Egyébként nagy Anime zene fan vagyok, tehát a kedvenceimb?l rengeteg van, és a "f?" kedvencek állandóan változnak. Az abszolút kedvencem Bubblegum Crisis 2032 OVA 01. Born to Kill - Oomori Kinuko - Konya wa Hurricane

Egyiket sem ismerem, amit plusszba írtál. Majd eljutok odáig.
Az én winamp listám így néz ki:
Excel Saga: Ai (Chuuseishin)
Love Hina: Sakura Saku (long version)
Noir: Canta Per Me, Chloe, Coppelia No Hitsugi, Corsican Corridor, Melodie, Ode To Power, Romance, Salva Nos
Tenchi Muyo: Opening Theme - full
Trigun: Opening Theme

Ramiz

Aki azóta tévedt ide... A Cowboy Bebopnak nagyon dögös jazz-zenéje van.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SlEePwAlKeR

engem kellemes meglepetés ért a Record Of Lodoss War OST-vel, ugyanis nem gondoltam volna, hogy ennyire jó...és mint mindenben, a VMP OST-ben is viszi nálam jelenleg a pálmát^^
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Tiaro

Lenne egy kérdésem: ismer vki olyan jó zenekart, ami bluest, játszik? A zenei műveltségem e téren kicsit hiányosak, és amilyen számokat eddig találtam, azok nem igazán tetszettek.
Aki ismeri a Seatbeltstől a Road to westet, vagy még inkább a Goodbye Julia-t, na valami olyanra gondolok.
Bár igazából azt se tudom, ezek milyen kategóriába tartoznak... :confused:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

QuoteOriginally posted by Tiaro
Lenne egy kérdésem: ismer vki olyan jó zenekart, ami bluest, játszik? A zenei műveltségem e téren kicsit hiányosak, és amilyen számokat eddig találtam, azok nem igazán tetszettek.
Aki ismeri a Seatbeltstől a Road to westet, vagy még inkább a Goodbye Julia-t, na valami olyanra gondolok.
Bár igazából azt se tudom, ezek milyen kategóriába tartoznak... :confused:

Nem biztos, hogy blues, és pont jó embernek mondom, de Cowboy Bebop Movie intro és ending?

roderick

De az egész Cowboy Bebop múvi OST elég jóóóóó a Seatbeltstól, bár az se biztos, hogy blúz... de azért nagy bluesrajongó ismerôsemet majd kifaggatom.. :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xellos

Véleményen szerint a Slayers és a GITS zenéi a legjobbak
I'm Xellos, the tricker priest^_^

.Attila

QuoteOriginally posted by Xellos
Véleményen szerint a Slayers és a GITS zenéi a legjobbak

Ilyenkor mindig ingerem támad, hogy azt mondjam:
Noir

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Trivi
Ilyenkor mindig ingerem támad, hogy azt mondjam:
Noir

Nem is Te lennél, ha nem tennéd :D

.Attila

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Nem is Te lennél, ha nem tennéd :D
:rolleyes: :zen:

Xellos

Noir-t még sajna nem láttam, így nem sok fogalmam van arról, hogy milyen a zenéje. Bár idáig kevés olyan anime volt, aminek a zenéje úgymond ócska volt. De a GITS-en és Slayersen kívül a Saikano zenéje is nagyon szép, az Azumangáé egyszerűen utánozhatatlan:D .
I'm Xellos, the tricker priest^_^

Xaga

Szerény véleményem szerint a legjobb a Slayers, Slayers Next, Slayers Try és a Noir opening zenéje

Tiaro

QuoteOriginally posted by Trivi
Nem biztos, hogy blues, és pont jó embernek mondom, de Cowboy Bebop Movie intro és ending?

Hehe... ááá, nincs meg az összes létező szám, aminek bármi köze is van a Cowboy Bebop, Yoko Kanno, vagy Seatbelts nevekhez... :D

Csak az a baj, hogy ott is keverik ám rendesen a stílusokat... A Noir zenéjét még magában nem hallottam, de a sorozatba tényleg illett.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Raggie

Szerintem minden animében, úgy mint a filmeknél, nagyon fontos a jó, hangulatos, eltalált zene, mert különben messze nem olyan élvezetes a z egész! Eddig messze a legjobb, legodaillőbb anime zene amit hallottam a Cowboy Bebop (szenvedélyes jazz) zenéje volt! Teljesen lehengerlő! Mindenkinek ajánlom, külön is!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

QuoteOriginally posted by Raggie Gordon
Eddig messze a legjobb, legodaillőbb anime zene  

-> Noir

Tiaro

QuoteOriginally posted by Trivi
-> Noir

:D
Na ezen nem fogunk összeveszni, de...

--->CB :zen:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

QuoteOriginally posted by Tiaro
:D
Na ezen nem fogunk összeveszni, de...

--->CB :zen:

/me odaáll Tiaro mellé és bősz egyetértéssel bólogat. De csak mert [SIZE=3Noir[/SIZE] zenéjéhez nem volt szerencséje :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Szerintem a Noir zenéje "túl jó" is, kilóg a sorozatból (nem azért, mert az nem elég jó, csak valahogy mégis feltűnő a zene, és az nem biztos, hogy nagyon jó). Magában jobban szeretm hallgatni, mint a sorozat alatt, na! :p Cowboy Bebop szuper, nálam Trigun az új kedvenc. The Pillows zenéje van valakinek? (FLCL Furikuri-ban van.) Mert az nagyon-nagy király!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

A Noir zenéjével kapcsolatban egyetértek Ramizzal, de a Triguné nekem annyira nem jön be! A Cowboy BeBopéhoz hasonló csak mégsem illeszkedik annyira! Egyébként nekem A Vadon hercegnőjének a zenéje is nagyon tetszett!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Soridan

QuoteOriginally posted by Raggie Gordon
Egyébként nekem A Vadon hercegnőjének a zenéje is nagyon tetszett!

Szép is az nagyon.

Bár magát az animét még nem láttam, de a Kenshin zenéje nekem nagyon bejött. Szerintem gyönyörű.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

phr0zen

QuoteOriginally posted by Soridan

Bár magát az animét még nem láttam, de a Kenshin zenéje nekem nagyon bejött. Szerintem gyönyörű.

Ha most az OVA zenéjére gondolsz,akkor elmondom hogy a sorozaté még jobb.:D

Soridan

MIndkettőre gondoltam... :beken: meg kell szereznem :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.