Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Cobra

http://yugioh.uw.hu ...lenne, ha bejönne az oldal. De keress rá Google-lel a magyar oldalak között, biztos találsz máshol is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

NEM SZÜNTETTE BE AZ RTL KLUB! Mér mindenki olyan fafejû, hogy nem bírja felfogni, hogy ennyi részt vett meg, mert ennyi az elsõ szezon? Öcsém, ha tényleg szeretitek a sorozatot, akkor miért nem jártok utána a dolgoknak? Egyébként a yugioh.fw.hu-n vannak részek

Thomasson

Nem vagyok fafejû :bsd:  amugy meg köszi az oldalt és olyat nem tudsz adni ahonnan az összes rész letoltheto amugy tegnap nem is volt rossz a ghost in the shell na de mind1 az nem erre a forumra valo,

Raisu-Sama

Elõbb-utóbb fent lesz a részek többsége

Thomasson

Megvan a Yu-Gi-Oh!The Movie(warner bros) ami most megy még a mozikbanamerikában.:d Raisu-sama amit adtál cím végig böngésztem és nem hogy az összes részt egyetlen részt sem lehet onnan letolteni.Nem tudna valaki meg adni nekem egy olyan http vagy ftp cimet ahonnan lehet letolteni yugioht barmilyen nyelvu jo:D

Raisu-Sama

Érdekes, nekem jön az összes a 49-es kivételével... A letöltéseknél nézted ugye? ^^"

Maron

Beírom ide, bár lehet, hogy rajtam kívül itt már mindenki tud errõl, és csak nekem új. A sorozatot (a Shadow Game-t és a Duel Monsters-t is) egy Yugioh! nevû csapat feliratozza angolul. Nem számoltam össze, de aránylag sok kész van már, most a Memory Worldre koncentrálnak. IRC csatijuk van, #yugioh! csatorna a Rizon szerveren. Részek elvben lehetnek az eMule-on is kallódva.

Thomasson

Maron én még nem hallottam nem tudnal esetleg adni egy http vagy ftp cimet ahonnan lehet toluk tolteni a reszeket?

Thomasson

Upssz!Kiegészytés.A yugioh hoz milyen számítógépes játékok jöttek ki az összes érdekel(mi a címe).Kössz elõre is.

Stairan

Quote from: ThomassonUpssz!Kiegészytés.A yugioh hoz milyen számítógépes játékok jöttek ki az összes érdekel(mi a címe).Kössz elõre is.
Yu-Gi-Oh!Power of Chaos - Yugi the Destiny
Yu-Gi-Oh!Power of Chaos - Joey the Passion
Yu-Gi-Oh!Power of Chaos - Kaiba the Revenge
Én ezekrõl tudok, ennyi volt a gamefaqs-on.

Shadowolf

Quote from: ThomassonUpssz!Kiegészytés.A yugioh hoz milyen számítógépes játékok jöttek ki az összes érdekel(mi a címe).Kössz elõre is.

Yu-gi-oh Power of chaos: Yugi the destiny
                                    Kaiba the revenge
                                    Joey the passion

Cobra

Még vannak Game Boy Advance-os játékok is, amiket lehet emulátorral játszani. Ebbõl elég sok van, az összes Yu-Gi-Oh-s játékról van rövid leírás a Konami oldalán. Kicsit keresgélni kell, most hagy ne álljak neki.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Maron

Quote from: ThomassonMaron én még nem hallottam nem tudnal esetleg adni egy http vagy ftp cimet ahonnan lehet toluk tolteni a reszeket?

Nem  :bruhuhu: Annak én is örülnék, mert nem nagyon szeretek se IRC-rõl, sem eMule-rõl tölteni  :ejj:

Thomasson

Nekem nem lenne gond azokról tölteni mert van ismerõsöm aki koliból tölt és 2mb/s a download speedje csak az a baj hogy nem tudom hogy an kell eMulerol vagy IRC rõl tölteni.Ha tucc segyteni esetleg pm ben leírhatnád.Köszi elore is

Shadowolf

Quote from: ThomassonNekem nem lenne gond azokról tölteni mert van ismerõsöm aki koliból tölt és 2mb/s a download speedje csak az a baj hogy nem tudom hogy an kell eMulerol vagy IRC rõl tölteni.

Irc topic
emule topic
bittorrent topic

Torrent fájlokat pl itt találsz.

Suszi

Hali.
Én is szeretem a Yu-Gi-Oh-t. Mind a sorozatot, mind a belõle készült játékokat. (GBA, PC) Már egy párat le is töltöttem a netrõl. :)

Thomasson

Szewasztok nem tudjátok véletlen hogy a játékokat ami a Yugiohhoz jött ki az a 3darab mi PC-s honnan lehet le tölteni

Stairan

Quote from: ThomassonSzewasztok nem tudjátok véletlen hogy a játékokat ami a Yugiohhoz jött ki az a 3darab mi PC-s honnan lehet le tölteni
Hát, hogy ha megfelel torrentes letöltéssel, akkor a suprnován fenn van, de elég sok magyar warez oldalon is ott van, bár ott fizetõs.. :hehe:

Relunx

Hali all!
Én mostanában nézem a Yu-GiOh legújjabb részeit az rtl2-ön!
ÉS megkell mondjam hogy über-király!
(Ezek a noah-s utáni részek, miután yugi legyõzte yami marikot, vagyis asszem a 144.dik résztõl)

Minden yugioh-s fannak ajánlom, kötelezõ darab!

Relunx

Raisu-Sama

Mondjuk azért látszik rajta, hogy filler sztori. És nagyon a Duelist Kingdomra hajaz :D

Han

Üdv szeretném megtudni hogy honnan lehet letölteni a Yu-gi-oh részeit!!!Aki tud segítsen Elõre is kösz

racka64

Quote from: HanÜdv szeretném megtudni hogy honnan lehet letölteni a Yu-gi-oh részeit!!!Aki tud segítsen Elõre is kösz



Ja,tényleg és az usteam nem tervezi a Yu-gi-oh részek és/vagy movie feltételét ftp-re? :jee:


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Moha

Quote from: racka64Ja,tényleg és az usteam nem tervezi a Yu-gi-oh részek és/vagy movie feltételét ftp-re? :jee:
Nem hiszem, mivel zsozso nem kedveli a hasonló sorozatokat. Sailor Moon, Dragon Ball, Pokemon se lesz pl. felrakva.

racka64

Ez hüjjeség, én sosem említeném egy napon a Yu-gi-oh-t a Sailor Moonnal vagy Pokegügyeséggel.


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Moha

Quote from: racka64Ez hüjjeség, én sosem említeném egy napon a Yu-gi-oh-t a Sailor Moonnal vagy Pokegügyeséggel.
Hát ezt zsozso-val beszéld meg, ilyen esetekben az õ szava a döntõ.
De, szerintem a Yu-gi-oh is "tömeganime", azokat pedig nem engedi felrakni. (Speciel nekem sem jönnek be az ilyenek)
Mellesleg nézz szét neten, biztosan találsz olyan torrent site-ot, ahol fent van.

Kapásból pl.: parancsolj! :)

racka64

Nahát, ezer köszi a címet meg a tanácsot. :merci: ...azért nem tudlak meggyõzni? :rolleyes: ...na mindegy. Még1x köszi!


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Cobra

A Yu-Gi-Oh-nál nemcsak a szint a probléma, hanem a méret is. A teljes sorozat lenne lazán 30Gb, ami nem kevés.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Squall99

Sziasztok, csak erdeklodnek, hogy van  e itt valaki aki jatszik a Yugioh: Online al?

Raisu-Sama

Én játszanék, ha áprilistól nem lenne fizetõs  :bruhuhu:

Relunx

Tudja vki hogy a Yu-Gi-Oh GX (Generation Next) részeit honnan tudnám leszedni?

Asszem 32 részes.
Review-eket és képeket meg epizod guide-okat már nézegettem róla, de magát a részeket nem találtam meg. :(

Egyébként sztem 100x jobb mint a sima Yu-Gi-Oh. (Mint történet)

Relunx