Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Mattanja

155
#450
Kár volt megnézni. Inkább elkezd(t)em olvasni a mangát.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pikkon

én még tûröm, ahelyett, hogy a mangát nézzem végig!!!
Télleg nem egy eltalált filler, de mindenbizonnyal az utolsó, mert Naruto már minden csapattal és szereplõvel elment egyszer vhová! :D
Azért volt benne pár jó poén, fõleg mikor Lee: "Jó tartsunk szünetet...addig is 300 fekvõtámasz!" :D:D

Kíváncsi vok már erre a Kakashi gaidenre, ez a múltban visszagondolásban fog játszódni?

És mindezek ellenére nem szabad elfelejtenünk, hogy ettõl még a Naruto a legjobb anime!!!  (na jó szerintem) :)
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Xaga

Nem biztos az info de lehet hogy a 158. részzel egy új filler kezdõdik Konohamaru Corps-al a fõszerepben.

Addig is még1 spoiler hogy olvassatok mangát ;)






The hidden village of Sand's Kazekage: Gaara
(Chapter 248)


Tyrael

Quote from: XagaNem biztos az info de lehet hogy a 158. részzel egy új filler kezdõdik Konohamaru Corps-al a fõszerepben.

Addig is még1 spoiler hogy olvassatok mangát ;)






The hidden village of Sand's Kazekage: Gaara
(Chapter 248)

sztem inkább az ölelkezõs képet kellett volna belinkelni :)

Tyrael

Thomasson88

Én kb 2 hete kezdtem el nézni a Narutot de oylan szinten meg tetszett azt nézem egész nap amikor ráérek.
Most járok a 123as résznél. 1hét és már én is veletek együtt tudom majd beszélni a heti egy új részek tartalmát ^^
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Pikkon

Mostmár mindennapos, hogy egy új narutofant üdvözölhetek, remek látni, hogy mindekit milyen hamar megfog!!!

Az a kép Gaaráról télleg zsír, de ettõl még nem fogom a mangát tovább olvasni+ :D

Thomasson: Ki a kedvenc karid?
Mondd, hogy Hinata és Naruto!!! :D
Õk a legjobbak!
Amúgy ha Gaarát hiányolod, nemsoká visszafog térni ott ahol te jársz (hamarabb mint hinnéd)  :)

A 156-ot még nem láttam, de biztos atom, mint minden rész!
Ja és ha még Konohamaruékkal is lesz egy filler....na azt azért már én sem veszem majd jónéven!!!
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Ready2

Quote from: Thomasson88Én kb 2 hete kezdtem el nézni a Narutot de oylan szinten meg tetszett azt nézem egész nap amikor ráérek.
Most járok a 123as résznél. 1hét és már én is veletek együtt tudom majd beszélni a heti egy új részek tartalmát ^^

ne siess annyira. ritka rosszak a jelenlegi filler epizodok.

ReLax18

156:
Hát...nem tudom mit mondjak errõl...Egyrészt bénán volt megrajzolva. Másrészt: LEGYEN MÁR ENNEK VÉGEEEEE!!!:hogyaza: :nagyere:

Egyébként ezután is filler jön? Konohamaru és társaival...hmm...a végén tényleg elpártolok a Narutotól:ejj:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Alkyra

Quote from: ReLax18156:
..Egyrészt bénán volt megrajzolva...  


Szerinted is? Mindenki olyan..furán van megrajzolva...mind1.
Biztos azért mert sietek vele.
Demár nekem is kezd elegem lenni a filler részekbõl.
De kárpótlásnak ott a Bleach.^^
S az Ichigo 100% ovai...:)

racka64

Quote from: AlkyraSzerinted is? Mindenki olyan..furán van megrajzolva...mind1.
Biztos azért mert sietek vele.

Hali!
Szerintem is de már az ormányosbogaras fillerektõl, régebben mintha igényesebb lett volna a karakterek kidolgozása.
Egyébkét engem ezek az epizódok nem zavarnának annyira, mert van akinek éppenTenten,Neji,Kiba stb a kedvencei ,így hát õket is szerepeltetni kell. Csak a  bárgyú karaktermegformálások (külsõleg és személyes motivációt illetõen) bosszantanak.


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Temari

Mostanában naon összecsapják....tiszta sz*..lett a rajzolás...remélem a storynál már egy kicsit ráérõsebben rajzolnak és nem csapják össze.....meg már vége lehetne a fillereknek...bár 300 részt nem lehet úgy megcsinálni hogy ne rakj bele fillert......

Thomasson88

Nem azért sietek hogy utol érjem a mostani részeket hanem olyan hihetetlen jó hogy nem birom abba hagyni :D
Kika kedvenceim? hááát. nézzük szép sorban.
Narutot nagyon csípem , jó a stilusa meg élénk gyerek ^^
A másik kedvencem meg Gaara mert olyan brutláis csávó ^^
Lányok közül meg Temari tetszik :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Temari

Jaja...Temari the Best girl in the Naruto!!!!! :haha:

Temari

#463
A fiúk közül meg:Kiba, Shikamaru, Gaara meg Sasuke..!!!!

Danhibiki

Neji és Ino powa:jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Nem tudom, hogy olvassátok-e az anim híreket, de a Naruto filler részek jövõ ÉV
aprilisig lesznek úgy hallottam...Itt a hír:

 "In a very recent speech given by the producer and owner of Studio Pierrot (the studio that produces the Japanese Naruto anime in Japan) in Vienna he answered a lot of questions surrounding the series, perhaps surprised that so many people outside of Japan were so up to date with Naruto. When asked when the fillers would end he replied: "Naruto will grow in the series. This part... with grown-up Naruto will air Spring 2006 in Japan - there'll also be a new movie next summer. And we are currently working on a movie for Bleach". This means that when the seventh season of Naruto begins next week it will be solely dedicated to fillers, and at the beginning of season 8 (27 episodes from now) we should see the anime following in the mangas footsteps. With this news the earliest we will see this is April 2006, conveniently in time for Naruto's second movie to release on DVD. Thanks to everyone who sent the link for this."

Asszem most egy ideig nem fogok narutot nézni...(minek?filler. majd megvárom a karácsonyt vagy a vizsgák utáni szünetet s majd akkor egyben..:) )

Xaga

:)
No comment a hírre.

Olvassatok mangát :)

Ready2

inkabb nezek bleach-et :)

Nimlot

Szerintem összecsapták
pl.: Ten-ten feje egybevág narutoéval :D
Igaz nem érnek semmit ezek a fillerek de mivel csak hentente jön új rész nem hiszem hogy ne lenne egy kósza fél órám hogy megnézzem azt az egy szem epizódot....
"Being too kind is also... cruel!"

Danhibiki

Quote from: AlkyraNem tudom, hogy olvassátok-e az anim híreket, de a Naruto filler részek jövõ ÉV
aprilisig lesznek úgy hallottam...Itt a hír:

 "In a very recent speech given by the producer and owner of Studio Pierrot (the studio that produces the Japanese Naruto anime in Japan) in Vienna he answered a lot of questions surrounding the series, perhaps surprised that so many people outside of Japan were so up to date with Naruto. When asked when the fillers would end he replied: "Naruto will grow in the series. This part... with grown-up Naruto will air Spring 2006 in Japan - there'll also be a new movie next summer. And we are currently working on a movie for Bleach". This means that when the seventh season of Naruto begins next week it will be solely dedicated to fillers, and at the beginning of season 8 (27 episodes from now) we should see the anime following in the mangas footsteps. With this news the earliest we will see this is April 2006, conveniently in time for Naruto's second movie to release on DVD. Thanks to everyone who sent the link for this."

Asszem most egy ideig nem fogok narutot nézni...(minek?filler. majd megvárom a karácsonyt vagy a vizsgák utáni szünetet s majd akkor egyben..:) )

Ha ez a borzadáj igaz akkor:uzi: :morci: EZ BORZASZTÓ!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Pikkon

Ez télleg nagyon sajnálatos és remélem nem fog olyan sokáig tartani a filler-szenvedés, mint amit jósoltak!!!
Ezenkívül meg arra kérlek benneteke, hogy ne pártpljatok ettõl még el a Narutotól, mert a mostani helyzetet leszámítva piszok jó anime, számomra a legjobb, amit valaha láttam TV-ben, vagy éppen számítógépen! :D
És addig is legalább elölrõl újra végig lehet nézni, ha ráér az ember! :D
Vagy hébe hóba jó részeket nézni, ha ajánlhatok, akkor leírok pár részt (számszerint) fejbõl, amik sztem nagyon jók és érdemes õket megnézni gyakran:
16, 17, 19, 33, 62, 67, 84, 85, 107, 124, 133!!!!!! <---az utóbbi a kedvenc epizódom és még sok másnak is! :D

Szal a lényeg, hogy még mindig Naruto 4ever!!!
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

KEVIN.

Tesommal pénteken kezdünk bele egy NARUTO maratonba :)  és az õszi szünetben elölrõl végignézzük, addig is megy a szünet :haha:
Amugy nekem a kedvenc karakterem: ROCK LEE :jee:
Lányból meg: HINATA
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

Nimlot

a 101-es részt kihagytad a felsorolásból?:mad:
Leg :haha: -ebb rész mind közül :D
"Being too kind is also... cruel!"

Danhibiki

Quote from: Nimlota 101-es részt kihagytad a felsorolásból?:mad:
Leg :haha: -ebb rész mind közül :D

Nagyon igazat szóltál testvér...:jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Venom

Nekem már most elegem lett a filler részekbõl, egyszerûen... idegesítõek bárgyúak, lassúak és erõltetettek. Még Dragon Ballban is gyorsabban folyt a cselekény. :lol:

Egy dologban reménykedem, hogy a fillerek lassan a tréningre kezdenek koncentrálni. Speciel nekem bejöttek azok a "fillerek", ahol Naruto a Rasengant tanulta. Vagy itt is azt csinálják majd, mint anno DB-ban? Hirtelen eltûnik Naruto a hegyekben "Zsenális Teknõssel", majd jövõ tavasszal megjelenik 25 évesen, mind a 32 fogával a nézõk felé. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Pikkon

a 101-es részre így hirtelen kettõ tippem van, amelyikben Kakashi maskja a célpont (az télleg LOL), vagy ahol Leerõl van szó...
Asszem az elsõ gondolatom az, azon epizód nagyon poén, de eltörpül az olyan nagy pillanatok mellett, amik elõfordulnak fõleg azoknál miket említettem...

Venom a db-t csak hagyd békén, isteni az, a húzás pedig hozzátartozik, ez van...
de ez a hegyben eltûnõs jelenet azért nem túlzottan igaz...nem is tom mire gondolsz, csak sejtem :D

van egy veszettül jó klipp, már rég említeni akartam, egyik kedvenc amv-m, linket most nem tok nyomni sajna, ed aki ismeri a megfelelõ amv-lelõhelyet az ezt keresse, ha érdekli a cucc:
[Decoy Ops] Naruto - Marilyn Manson - Seizure of Power [LQ2]

Atomkirály klipp, és ahogy meg van csinálva az is...gyönyörû munka!
érdemes megtekinteni...
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Danhibiki

Igen, Kakashi maszkja volt a célpont...:D
Ezek a fillerek bénák, a Ransengan-os dolog meg tényleg jó volt:jee:

U.i.: Kakashi POWA:haha:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kellögem

Hi!
nem tud vki vmi helyet, ahonnan régi Naruto részeket le tudok direct downloaddal tölteni ?

Venom

Quote from: PikkonVenom a db-t csak hagyd békén, isteni az, a húzás pedig hozzátartozik, ez van...
de ez a hegyben eltûnõs jelenet azért nem túlzottan igaz...nem is tom mire gondolsz, csak sejtem :D

Semmi bajom a DB-vel, félreértés ne essék. A hegyekben való eltûnés pedig csak egy szófordulat volt. A DB vége felé Shongoku Istennel készül fel a következõ nagy tournamentre. Erre gondoltam itt. Ahol hirtelen kimaradt pár év, és nem a pöttyöm kölyök jött vissza, hanem egy colos izomkolosszus. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

ReLax18

157:
Egy béna filler végre véget ért. Még normális (legalábbis sztem) rajzolást is kapott a végére, de ezzel sem tudott mit kezdeni. Kivéve azt, hogy Lee-t közröhej tárgyává tették.:mad: Bár azért voltak vicces pillanatai a résznek, de még mindig béna volt...és jön a köv. filler Konohamaruval...no comment:lame:

Amúgy filler: ha tényleg igaz a hír, akkor ez nagyon gáz. De ha ez lesz, akkor mondjuk rakhatnának bele vmi értelmeset is. Pl. Kakashi Gaident leadhatják, vagy mondjuk egy második Chuunin Exam-ot is rakhatnának bele...
Na majd meglátjuk...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul: