Main Menu

Counter-Strike

Started by [BouNCE], 2004-01-20, 11:00:03

Previous topic - Next topic

Nephilim

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Soridan amelyik jateknak nincs 8 szalon futo tortenete meg 200 ***zereploje, nem RPG, ja es nem japan az teged mar messze nem erdekel, nem is ertem mit keresel ezen a forumon :hehe:

Azert hogy leszold azt a jatekot ami mindent ver a foldon? :mad:

Amugy meg uzi is gyenge, sot nagy a szorasa.
Hadd okoskodjak kicsit :D :D :D

Viszont a gepagyu ... Brrr imadom :hopp:

Hey, harcra fel! Zúzzuk le egymást jól itt helyben! :hopp:
Na, télleg :zen:
Alónban télleg a sztoris gamék jobbak, de mikor a puszta gyilok a cél! Ezért szeretem a paintballt is. :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Soridan

QuoteOriginally posted by Nephilim
Hey, harcra fel! Zúzzuk le egymást jól itt helyben! :hopp:
Na, télleg :zen:
Alónban télleg a sztoris gamék jobbak, de mikor a puszta gyilok a cél! Ezért szeretem a paintballt is. :D

Francba, írhatom megint. Nahh.

:gyilokezerrel: :D :D Megvolt a lezúzás.

Bounce: te még nem láttál Carmageddon vagy ut2k3 közben, szóval csitt. Különben is, ez (elvileg) demokrácia, a téma a Counter Strike, nekem pedig ez volt a témához a hozzáfűznivalóm/véleményem. :teccik:

Nephilim: azért a sztoris játékokban is lehet gyilkolni, lásd Falloutok (főleg max véresség, és Blood Mess trait :hopp:)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Soridan

Nephilim: azért a sztoris játékokban is lehet gyilkolni, lásd Falloutok (főleg max véresség, és Blood Mess trait :hopp:)

....
Nadeéniseztmondtam! :confused:
De azokat főleg alónban (magányban, hitori) jó nyomni.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Soridan

QuoteOriginally posted by Nephilim
Alónban télleg a sztoris gamék jobbak, de mikor a puszta gyilok a cél! Ezért szeretem a paintballt is. :D

Na ebből én azt hittem, hogy _de amikor a puszta gyilok a cél_ az jobb, mint a sztoris...gomen, kicsit elnéztem. Kegyelem :( :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Sori, en vettem el a kedved a CS-tol? :)
Amikor parszor fejbekentelek? :)
Hat istenem, tunkolni tudni kell, kulonben is JK2-zni lattalak mar, hat elrettento volt :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Soridan
Na ebből én azt hittem, hogy _de amikor a puszta gyilok a cél_ az jobb, mint a sztoris...gomen, kicsit elnéztem. Kegyelem :( :)

Semmigondcsaknemakarnakbékénhagyniamunkahelyemenötpercresemésmegmakkanokettől...
De majd most iszom egy jó kávét.
Kissé nehezen fejezem ma ki magam. :rolleyes:
És hogy ne legyen off, mondjátok meg, hogyan juttathatom a zsarukat duplapisztolyhoz, mert még nekem nem sikerült (venni úgy értem, földről már vettem fel. ;)  )
"God's in his heaven. All's right with the world."

Chronos

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Azert hogy leszold azt a jatekot ami mindent ver a foldon? :mad:
:D :D :D
És semmi többet nem tudok mondani...:)
Kérem kapcsolja ki...:)

CHRONOS

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Sori, en vettem el a kedved a CS-tol? :)
Amikor parszor fejbekentelek? :)
Hat istenem, tunkolni tudni kell, kulonben is JK2-zni lattalak mar, hat elrettento volt :D

Igeeen, kit is lőttek le 8-szor POD botok, anélkül, hogy akár egyet is leszedett volna? :P :P Te akartad ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Soridan, most jol elkuldenelek de ez egy kulturalt forum :)
En meg nem szeretem az olyanokat akik csak azert dumalnak bele olyanba amihez nem ertenek hogy tobb legyen a postjuk es kemenynek laccanak.

Nephilim, nem lehet, bizonyos fegyvereket csak terrorok ill. CT-k vehetnek, ilyen az m4colt és az ak47-es is :rolleyes:
de ezeken kivul vannak meg a 4-es kategoriaba olyan fegyverek.
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Nephilim

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Soridan, most jol elkuldenelek de ez egy kulturalt forum :)
En meg nem szeretem az olyanokat akik csak azert dumalnak bele olyanba amihez nem ertenek hogy tobb legyen a postjuk es kemenynek laccanak.

Naaaa, :zen:

QuoteNephilim, nem lehet, bizonyos fegyvereket csak terrorok ill. CT-k vehetnek, ilyen az m4colt és az ak47-es is :rolleyes:
de ezeken kivul vannak meg a 4-es kategoriaba olyan fegyverek.

Nem lehet scriptelni? Vagy valami? :(
"God's in his heaven. All's right with the world."

[BouNCE]

#40
amugy meg bagoly mondja te lama hurka.
Mindenkinek van rossz napja, tortenetesen amikor reszeg, es este nemtud aludni, akkor mit varsz bake?! :D :D

Tobbet se mondok neked semmit mert mindent felhasznalsz a masik ellen.
Egy jó ember vagy :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

zsozso

gyerekek no szemelyeskedes. ez nem az a forum!
Death is the only redemption

McDouglas

Na igen, ez egy forum, amit nem a CS-nek szenteltek, es ha meg ugy is lenne, egymas fikazasat nem szeretnem itt latni.

Amugy kifejezetten utalom CS-t, szal ovatosan ;)
Kukorica Rox ^^

Tiaro

#43
QuoteOriginally posted by McDouglas Amugy kifejezetten utalom CS-t, szal ovatosan ;)

Miéééé? :)

Ha az ember hazaesik 9 órányi tömény agyhalál előadás után, kifejezetten jólesik szétkenni pár arcot a falon deserttel... :p
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Xaga

QuoteOriginally posted by Tiaro
Miéééé? :)

Ha az ember hazaesik 9 órányi tömény agyhalál előadás után, kifejezetten jólesik szétkenni pár arcot a falon deserttel... :p

Ha nagyon hentelni akarsz akko ajálnlom a Serius Sam-et. Abban nem kell mást csinálni csak löni, löni, löni és mikor már mindenki halott továbbmeni:D És legalább nem idegesíted föl magad me rögtön föltámadsz amint meghalsz:D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Ha nagyon hentelni akarsz akko ajálnlom a Serius Sam-et. Abban nem kell mást csinálni csak löni, löni, löni és mikor már mindenki halott továbbmeni:D És legalább nem idegesíted föl magad me rögtön föltámadsz amint meghalsz:D

Imádon az ehhez hasonló "gondolkodtató" játékokat. :rolleyes:

Chronos

QuoteOriginally posted by Tiaro
Miéééé? :)

Ha az ember hazaesik 9 órányi tömény agyhalál előadás után, kifejezetten jólesik szétkenni pár arcot a falon deserttel... :p
Akkor már inkább q3as railgun, és hipp-hopp megvan oldva a probléma...;)

CHRONOS

Chronos

#47
QuoteOriginally posted by [BouNCE]
amugy meg bagoly mondja te lama hurka.
Mindenkinek van rossz napja, tortenetesen amikor reszeg, es este nemtud aludni, akkor mit varsz bake?! :D :D

Tobbet se mondok neked semmit mert mindent felhasznalsz a masik ellen.
Egy jó ember vagy :)
Khmm...:nagyere:
Az egymást sértő dolgokat pmben beszéljétek meg...:rolleyes:

CHRONOS

Tiaro

Hát nem tudom, nekem valahogy a jó öreg CS marad az etalon. Kicsit fegyver-rajongó vagyok, és szeretem a realista stukkereket... meg már elég jól megy ahhoz, hogy ne idegesítsem fel magam a respawnok miatt. :hehe:

Ja és nemrégiben találtam egy jó kis Hellsing-like desertskint, csak sajna le kellett szednem, mert öcsém sérelmezte hogy majd akkora modellje van mint az awmnek, és sokat takar...:D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

[BouNCE]

Köszönjük Chronos, mar megkaptuk a masik 2 admintol is :)

A CS egyaltalan nem az eszetlen gyilkolasrol szol, ott gondolkodni, es taktikazni kell :rolleyes:
Ha verengzest akarok Q3-azok :)
Vagy SoF2.
Bar egyre kevesebbet :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Tiaro

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
A CS egyaltalan nem az eszetlen gyilkolasrol szol, ott gondolkodni, es taktikazni kell :rolleyes:

Hahhhh!
publicon? Végülis ja... figyelni kell a társakra... mármint hogy nehogy a közelükbe kerülj, nehogy fejenlőjenek, elvakítsanak, szétgránátozzanak... okosan be kell kempelni a kezdőt, nehogy a timelimit végéig megláss egy ellenfelet... be kell ugrani a másik elé, hogy elvedd a fragjét... ha egy társad véletlenül kirusholna valahova, gyorsan dobj be alá két flasht, meg egy He-t is, nehogy mán megelőzzön a listán...

Szóval én publicon kb így taktikázok: amelyik társ alámdob bármilyen gránátot, azt agyonlövöm, amelyik belémsebez, azt agyonlövöm, amelyik megáll rush közben, azt agyonlövöm, amelyik leáll kempelni azt agyonlövöm, amelyik ír valami nekem nem tetszőt, azt agyonlövöm, és persze azt is, aki 10 éven aluli, és beleszól a rádióba. Kb ennyi. :)
Ez az idegeskedés nélküli CS titka.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Tiaro
Szóval én publicon kb így taktikázok: amelyik társ alámdob bármilyen gránátot, azt agyonlövöm, amelyik belémsebez, azt agyonlövöm, amelyik megáll rush közben, azt agyonlövöm, amelyik leáll kempelni azt agyonlövöm, amelyik ír valami nekem nem tetszőt, azt agyonlövöm, és persze azt is, aki 10 éven aluli, és beleszól a rádióba. Kb ennyi. :)
Ez az idegeskedés nélküli CS titka.

:lol: Napóleon óta nem látott ekkora taktikust a világ. :D

[BouNCE]

Egyetertek :D :rotflol: :appl: :jee:

Ultrakiraly :)
Te, nyertek is neha? :D
En epp ilyenkor szoktam ideges lenni :)
Nem is radiozok altalaba, mert karomkodasert mindig banolnak :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Nephilim

QuoteOriginally posted by Tiaro

Szóval én publicon kb így taktikázok: amelyik társ alámdob bármilyen gránátot, azt agyonlövöm, amelyik belémsebez, azt agyonlövöm, amelyik megáll rush közben, azt agyonlövöm, amelyik leáll kempelni azt agyonlövöm, amelyik ír valami nekem nem tetszőt, azt agyonlövöm, és persze azt is, aki 10 éven aluli, és beleszól a rádióba. Kb ennyi. :)
Ez az idegeskedés nélküli CS titka.

Miért nem vagyok meglepve? ;)
De igazából én is így vagyok a kérdéssel. Volt egy figura, aki nem tudta, hogy csapatjáték is van a világon, és az egyik haver nyomába eredt, pisztollyal lövöldözve a hátát. Erre nem fejbelőttem? Ilyen szörnyű baleset! :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Tiaro

QuoteOriginally posted by Nephilim
Erre nem fejbelőttem? Ilyen szörnyű baleset! :D

Naja, naja, megesik az ilyesmi. Amúgy nem vagyok ám azért én olyan TK-s állat, mint amilyennek tűnök...
Néha elszáll egy-két fejes scouttal, awmmel, stb, hogy ne kelljen beléjük pazarolni a töltényt, de mindig szólok előtte, hogy meg fognak halni.
Max nem hiszik el, dehát c'est la vie... ;)

Csak az idegesít, hogy felmegyek szinte akárhova, és egyszerűen 90% balpöts az emberkéknek. Még lehet, hogy tud is lőni, vagy ismeri az alap mapokat, de egyszerűen az IQ-val van baj. Amikor kéne, nem mennek, amikor nem kéne igen, abszolút nem érdekli őket a társaik élete, az pedig a halálom, amikor valamelyik okosgyerek elkezd magyarázni, hogy mér vagyok láma, mert falon át fejentunkoltam.
Vegyél egy fülest öreg, utána lámázz... :rolleyes:
Sok helyen az adminok is inkompetens barmok, de minimum vagy öt évvel fiatalabbak nálam. Megtörtént eset: aztec scout fejes hídon, valaki benyögi adminsaybe, hogy nem kéne. Jaja, perszepersze. Ugyanott, ugyanúgy még egy fejes. Admin bá káromkodik. Harmadszorra is jön, megint egy golyós fejes: hopp, bannoltak egy hétre...
És ez nem kirívó eset. És csak az a gáz, hogy az ember kikapcsolódni menne fel, nem barmok miatt idegeskedni. Ezért vezettem be a fent leírt taktikokat.
Ja és még valami, ami nagyon jellemzi a hazai CS scene-t: T mapon MINDIG legalább eggyel többen vannak a T-k, és vica versa. Ha normális admin van fent, (szerencsére van ilyen is) akkor csak eggyel, amúgy több szokott lenni.
Na mindegy jót idemorogtam, pedig nem akartam. :ejj:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Tiaro

Hozzáfűzés: most pl kivételesen jó csapat volt Poloskán, de azért kirúgtak 16-4nél innen is kb egy perce... :bsd:
Na mind1 megyek aludni.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

[BouNCE]

En is utallom az ilyet :(

En muhahán szoktam kenni ott jol is jatszanak (aranylag), keves a 10 eves, es nem banolnak ha jol jatszol.
Bar neha eleg okor mapokat raknak be, de voteval probaljuk ellensulyozni :)

Bar a vegere enis mindig idegbeteg leszek :D :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Itachi

Zekszerint ti még 1.5 öztök,bár az 1.6 sem sokkal jobb max annyi ,hogy van még egy item amit a lama szervereken az awp n kívül betiltanak.:rolleyes:  (pajzs):zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tiaro

Ehh, 1.6...
Nem tudom felrakni, mert egyszer már csináltam steam accot, csak volt egy formatom, és amikor fel akarom rakni az 1.6-ot, közli hogy valaki már használja a CD-keyemet.
Szal valszeg valaki lenyúlta az accomat. Küldtem egy aranyos levelet a Steames arcoknak, de a fene tudja miért, nem válaszoltak. Valszeg kénytelen leszek venni még egy HL-t, csak Miskolcon már nem kapni... :ejj:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

[BouNCE]

nyomozz :)

Nekem alapbol nemtetszik az 1.6 szerintem nem jobb annyival hogy atterjek arra :)

Mondjuk a grafika az :cool: de maradok az 1.5-nél :)

Bár kitudja, a Condition Zero az bejon.:whoah:
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.