Main Menu

Emulátor!!!

Started by Feldin, 2004-01-27, 16:33:09

Previous topic - Next topic

Itachi

Quote from: ShadowolfNézd a pozitív oldalát: lehettél volna mobiltelefon is. :p :D (tudom-tudom nagyon rossz volt ^^") Jó szórakozást! ;)
Köfi, bár a netplay még nem akar működni... :beken:  Pedig én csak azért szedtem le..Na meg a nosztalgiáért. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Ez a xar állandóan,valahányszor végigviszem mikor az ending jönne,kifagy... :beken:  :grrr:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorEz a xar állandóan,valahányszor végigviszem mikor az ending jönne,kifagy... :beken:  :grrr:  :zen:

Hát sajnálom. Akkor majd otthon utánanézek egy másik helyen, hátha ott találok egy 100%-ig müködő verziót.

Itachi

Quote from: ShadowolfHát sajnálom. Akkor majd otthon utánanézek egy másik helyen, hátha ott találok egy 100%-ig müködő verziót.
Én se értem mivel azonkívül,hogy nincs háttérzene tök profi. :)  Szebb mint ps en. :)  Gondoltam,hogy az FMV ket kihagyják, de azt nem ,hogy ki is fagy.. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorÉn se értem mivel azonkívül,hogy nincs háttérzene tök profi. :)  Szebb mint ps en. :)  Gondoltam,hogy az FMV ket kihagyják, de azt nem ,hogy ki is fagy.. :rolleyes:  :zen:

Mondjuk azt asszem azzal ki lehet küszöbölni, hogy mielött tölteni kezdené az endinget, megnyomod valamelyik gombot. Asszem én valahogy így oldottam meg. (bár azért én sajnálom hogy nincs ending :beken: )

Itachi

Quote from: ShadowolfMondjuk azt asszem azzal ki lehet küszöbölni, hogy mielött tölteni kezdené az endinget, megnyomod valamelyik gombot. Asszem én valahogy így oldottam meg. (bár azért én sajnálom hogy nincs ending :beken: )
Próbáltam,bár úgy is fagyott..Majd megoldom. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Na, leszedtem dc++ ról egy nem kifagyósat, de ennek sincs semmilyen background music ja....Vagy ez plugin függő? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Yo ,Shadowolf érdekel téged a teken kaillerán? Adok egy linket ahonnan egy 1.4 es cyberpad et tucc letölteni amiben van van kaillera kliens.Így majd tucc tekkenezni a neten. :)  Velem is ha akarsz. :)  Itt a link:  http://cyberpad.psxemu.com/dlkaillera.shtml    :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorYo ,Shadowolf érdekel téged a teken kaillerán? Adok egy linket ahonnan egy 1.4 es cyberpad et tucc letölteni amiben van van kaillera kliens.Így majd tucc tekkenezni a neten. :)  Velem is ha akarsz. :)  Itt a link:  http://cyberpad.psxemu.com/dlkaillera.shtml    :zen:

:merci: Majd holnap otthon letöltöm. :D

Itachi

Quote from: Shadowolf:merci: Majd holnap otthon letöltöm. :D
Ahhoz mondjuk ,hogy egymás ellen tudjunk nyomulni,ugyanaz a plugin kell mindenből ha jól tudom,hogy ne legyen dessync. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

thrall

na még kérdek egyet aztán megyek éés holnap jövök

lunar silver story scroll(aszem ez a címe) benyomom ePSXe-be ere mivan? a game qrv@ gyors az átvezető animok méginkább hangja 0 ésha bemegyek egy házba elmegy a kép...  :wtf:  van ilyenkor?

Itachi

Quote from: thrallna még kérdek egyet aztán megyek éés holnap jövök

lunar silver story scroll(aszem ez a címe) benyomom ePSXe-be ere mivan? a game qrv@ gyors az átvezető animok méginkább hangja 0 ésha bemegyek egy házba elmegy a kép...  :wtf:  van ilyenkor?
Hmm...Szerintem a video pluginnal van gond... :rolleyes:  Nézd meg a config/video nál a configure ban ,hogy neme fastest on van e... :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorHmm...Szerintem a video pluginnal van gond... :rolleyes:  Nézd meg a config/video nál a configure ban ,hogy neme fastest on van e... :zen:

Illetve nyomd be az fps limiter-t is...

thrall

#73
Quote from: ShadowolfIlletve nyomd be az fps limiter-t is...
kösz megnézem
mostmár müxik csak annyi hogy nincs hangja :) de lehet hogy azért mert nem 1 cd? biztos :D

Vikunya

Végre volt egy kis időm és leszedtem az ePSXe-t meg pár iso-t és nagyon rulez!  :jee:  :whoah:
Köszi mindenkinek a tippeket és ha valaki ismer valamilyen jó iso lelőhelyet (filecserélőkön kívül) az ne habozzon megosztani velünk... :merci:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Xaga

az intro nál nekem sincs hang bármelyik játékot rakom be :(

Shadowolf

Quote from: thrallkösz megnézem
mostmár müxik csak annyi hogy nincs hangja :) de lehet hogy azért mert nem 1 cd? biztos :D

Sztem inkább gyengus sound plugint használsz...

thrall

Quote from: Xagaaz intro nál nekem sincs hang bármelyik játékot rakom be :(
akkor "megnyugodtam", hogy nem cask nekem a hibám

thrall

Quote from: ShadowolfSztem inkább gyengus sound plugint használsz...
nemtom letöltött sound plug-in és az jóvolt amugy az ff Ix az tényleg csak 5.2-est(aszem az)-on fut csak??meg term régebbiben?

Shadowolf

Quote from: VikunyaVégre volt egy kis időm és leszedtem az ePSXe-t meg pár iso-t és nagyon rulez!  :jee:  :whoah:
Köszi mindenkinek a tippeket és ha valaki ismer valamilyen jó iso lelőhelyet (filecserélőkön kívül) az ne habozzon megosztani velünk... :merci:

oldal 1
oldal 2
oldal 3

Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ismerek még egy párat, bár sztem ezek egy idöre elegendöek. :D

Vikunya

Quote from: Shadowolfoldal 1
oldal 2
oldal 3

Hirtelen csak ezek jutnak eszembe. Ismerek még egy párat, bár sztem ezek egy idöre eltartanak. :D

Gyors voltál :D Hálás köszönet!
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

thrall

Quote from: Shadowolfoldal 1
oldal 2
oldal 3

Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ismerek még egy párat, bár sztem ezek egy idöre elegendöek. :D
bocs de énis megnéztem és erről hogy lehet? http://www.emulatorium2.tk/
mert leakartam tölteni n64-re starcraft64-et(megtudjam mijenis n64 en az sc) és letöltött egy oldalt ami bese jön...

Shadowolf

Quote from: thrallnemtom letöltött sound plug-in és az jóvolt amugy az ff Ix az tényleg csak 5.2-est(aszem az)-on fut csak??meg term régebbiben?

Fut az újabb verziókon is, csak vannak olyan részek ahol lefagy. (általában az FMV-kben) Ugyanez vonatkozik a Chrono Cross-ra is. (fut, de ha megpróbálsz varázslatot használni, akkor lefagy)

Sound plugin: én spéci Pete's DSound Audio Driver 1.15-t használom, és azzal eddig minden játékban volt hang (zene iso-kban persze nincs).

Shadowolf

Quote from: thrallbocs de énis megnéztem és erről hogy lehet? http://www.emulatorium2.tk/
mert leakartam tölteni n64-re starcraft64-et(megtudjam mijenis n64 en az sc) és letöltött egy oldalt ami bese jön...

Sajna ebben nem tudok segíteni, mivel én csak PS cuccokat töltöttem le eddig onnan. :(

thrall

amúgy az oldal angyon ott van látom az ff IX.et is ere mitlátok cd1 és a többi cd?? megettték? :D

Shadowolf

Quote from: thrallamúgy az oldal angyon ott van látom az ff IX.et is ere mitlátok cd1 és a többi cd?? megettték? :D

Senki sem tökéletes. :D Amúgy régebben fent voltak, csak aztán jött egy serverhiba azt kampec. A srácról aki eredetileg felrakta meg semmi hír. ^^"

thrall

Quote from: ShadowolfSajna ebben nem tudok segíteni, mivel én csak PS cuccokat töltöttem le eddig onnan. :(
Asse jó FF tactics ííígy nemjön le:

Shadowolf

Quote from: thrallAsse jó FF tactics ííígy nemjön le:

Azzal ne is próbálkozz, az egész neten csak egy helyen van fenn rendesen, de ott meg az egyik fájl hibás...^^"

EDIT: sztem jobban jársz ha minnél elöbb elfelejted, hogy valaha is említettem azt az oldalt...:D

thrall

amúgy ez a yahoo-s hülység-be való regeléshez kell valami különös?

Shadowolf

Quote from: thrallamúgy ez a yahoo-s hülység-be való regeléshez kell valami különös?

Nem, de ezt már a Snes rpg-k thread-ben egyszer elmagyaráztam. ;)