Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

Vóbert

TriumpH eltűnt szőrén-szálán!!!! Semmit nem tudni róla, semmit nem hallani... válszeg nyaral!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertTriumpH eltűnt szőrén-szálán!!!! Semmit nem tudni róla, semmit nem hallani... válszeg nyaral!

S a többiek? Mert már másfél napja teljesen egyedül vagyok fenn. :rolleyes:

thrall

Quote from: ShadowolfS a többiek? Mert már másfél napja teljesen egyedül vagyok fenn. :rolleyes:

énis vagyok, és ha ez nemérdekel akkor még ottvan többbszáz külföldi is ;)
amúgy nemakar valaki cserélni velem?? chaos staff+2-t egy cda+2-re  :rotflol:

phr0zen

Quote from: VóbertTriumpH eltűnt szőrén-szálán!!!! Semmit nem tudni róla, semmit nem hallani... válszeg nyaral!

TriumpH megunta az E-globalt, és másik serveren nyomul.Nekem adta az accát aztán lelépett. :hehe:

Shadowolf

Quote from: phr0zenTriumpH megunta az E-globalt, és másik serveren nyomul.Nekem adta az accát aztán lelépett. :hehe:

All :hail: the new guild master! :D

thrall

Quote from: phr0zenTriumpH megunta az E-globalt, és másik serveren nyomul.Nekem adta az accát aztán lelépett. :hehe:
akor egyszer ha 21-körül vagy szólj mert szeretnék csatlakozni hozzátok :)

thrall

Quote from: phr0zenTriumpH megunta az E-globalt, és másik serveren nyomul.Nekem adta az accát aztán lelépett. :hehe:
mosthogy eszembe jut nemúgyvolt hogy te abbahagytad a mu-zást?(vagyis az IRC-n eztmondtad)

Vóbert

TriumpH nem adott senkinek semmi :) phr0zen csak hülyül :D Dolgozik, mint állat! nem ér rá...

phr0zen csak a globálison hagyta abba, ha jól tudom, mert ott lopták el a 40-es def páncélját... gondolom most már jobb van neki e-Globálon :D

Shadow! Tegnap nem találkoztunk véletlen? :D De 27-én is voltam fent! ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertShadow! Tegnap nem találkoztunk véletlen? :D

Jaja, kemény 5 percre. :hehe: :D

Vóbert

Quote from: ShadowolfJaja, kemény 5 percre. :hehe: :D

Te jöttél későn :D Én akkor már ott voltam 3 órája ;) És különben is drága párom akkor jött meg, és nem kéne a játékot előbbre helyeznem, mint őt, mert kitör a 3. világháború ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Zanador

Üdv mindenkinek!
Mivel sokakkal már találkoztam, és mivel szóba került, hogy itt is tag vagyok, ezért itt az ideje, hogy irjak is valamit ide. Részben a bemutatkozásért, részben mert már éppen ideje volt megszólalnom (vagy nem, ez kiderül :)).
Jelenleg az e-Globálon vagyok mint DW. A szintemet nem tudom. :D
A nevem ugyan ez, ha valakivel találkoznék, akit nem ismerek szóljon nyugodtan, mert nem bántok senkit, sőt...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

thrall

Quote from: ZanadorÜdv mindenkinek!
Mivel sokakkal már találkoztam, és mivel szóba került, hogy itt is tag vagyok, ezért itt az ideje, hogy irjak is valamit ide. Részben a bemutatkozásért, részben mert már éppen ideje volt megszólalnom (vagy nem, ez kiderül :)).
Jelenleg az e-Globálon vagyok mint DW. A szintemet nem tudom. :D
A nevem ugyan ez, ha valakivel találkoznék, akit nem ismerek szóljon nyugodtan, mert nem bántok senkit, sőt...
ha velemtalálkozol(kodobeast) akkor nemkell megijedni a nevem az azért peros mert megérdemelte a lopós elfe a halált de amugy pk ellenes vagyok

Zanador

Az én nevem rendesen kék szinű, annak ellenére, hogy eddig 21 embert csaptam le. Mindenki azt hitte, hogy ha gyenge a páncélom, akkor én is gyenge vagyok, és megpróbálták tőlem elszedni a tárgyakat. Amikor még nem tudtam a blastot, akkor még volt idejük meglepődni. :D
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

thrall

nemjó a muonline magyar forum nekem (bejön eyg fehér ablak oszt enniy pedig arra se kattintok hogy az uj forumra menjen)

Vóbert

Mi történt a muonline.uw.hu oldallal??? Ma azt mondja az UltraWeb, hogy nincs ilyen oldal!!!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Cobra

UW-nél állítólag nagyon megkevertek valamit és most minden oldalnál át kell valamit írni, hogy elérhetõ legyen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

phr0zen

Quote from: CobraUW-nél állítólag nagyon megkevertek valamit és most minden oldalnál át kell valamit írni, hogy elérhetõ legyen.

IMHO, eccerûen csak törölték az egészet.Ultraweben nagyon gyakori az ilyesmi.

Dragon

Valami megvan belõle, de az nem az a fórum.
Semmi user, semmi üzenet, semmi semmi....

Tényleg, mondjatok már valamit, mi a helyzet a magyar szerverrel?
Van? Lesz? Volt?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

-=Ghost=-

hi all
az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy a dungeon lvl 3 bol nem tudok bemenni az arena ba? (azt mondtáknéhányad hogy vóbert nek volt hasonló problémája... sikerült megoldani?)

már próbáltam mindenhogy... szárnyal, szárny nélkül megültem a sk t is... de semmi  :beken:

Dragon

Nos, tudtommal Wing vagy Dinorant kell,
illetve DK/DW/Elf lvl 255, MG lvl 170
de javítson ki valaki, ha nem így van
mindenesetre még 200-as MG-vel is, hát.... kihívás
amiért érdemes bemenni, az a dropsteal-elés... végül is nem is steal, hiszen mind otthagyják heverni, neked meg csorog a nyálad, csak rá kell tapadni a Q-ra  :rotflol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

-=Ghost=-

365ös bk+satan wing és nem tudok bemenni
dino val még nem próbáltam... de icarusba meg simán bemegyek :beken:

-=Ghost=-

vóbert megnézhetnéd az icq dat... jah és még valami neked sikerült megoldanmi a problémát hogy nem tudsz bemenni?
mi leeht egyáltalán a baj

Dragon

Hopp, akkor valamit félreértettem,  :oops:
nem, ide akkor nem kell se szárny se semmi, én lazán bemegyek MG-vel, csak a szint kell.
Valami üzenetet nem ír ki esetleg? vagy csak egyszerûen áll ott és nem mozdul befelé?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

-=Ghost=-

hát a szvint szvsz megvan 365?

hibaüzi nincs csak annyi hogy bemegy az "ajtón" és ugyanott megjelenik

Dragon

Te, ilyen volt már nekem Daviasból Toleranciába menet, akkor csak /move-olni tudtam. Ez sztem valami temporary bug, majd elMÚlik  :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Vóbert

Nem tudtam megoldani... az egyetlen amire tudok gondolni, hogy nem az e-Global saját kliens és patch programját használom a bemenetelre, valamint nincs fent a frameworks!!!
Én jelenleg 360-as levelen lévõ SM vagyok és van szárnyam is!!!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

-=Ghost=-

hmmm ez érdekes... és idegesíííttõõõõõõ!!! :grrr:
felrakom azt a frameworks ot az nekem sincs fenn megnézem majd... lehet hogy aza gáz...

Karma XXL

Quote from: VóbertNem tudtam megoldani... az egyetlen amire tudok gondolni, hogy nem az e-Global saját kliens és patch programját használom a bemenetelre, valamint nincs fent a frameworks!!!
Én jelenleg 360-as levelen lévõ SM vagyok és van szárnyam is!!!

Az öcsém szerint ez lehet annak az oka, hogy nem tudsz LostTown-ba menni.

Dragon

#298
Ha a .NET Framework-re gondoltok, szerintem annak a hiánya nem okozhatja ezt, mert ha az nincs és kell valamihez, akkor az a valami abszolút el sem indul.
(olyan, mint a Java Virtual Machine, de csak az elsõ futtatáskor interpreter, utána már csak API szerepet tölt be)



juuuuj, most nézem csak, SysOP, egy Static-X dalszöveg van a szignódban? KIRÁLY!  :hopp: (Azért volt olyan ismerõs az avatar-od is)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

-=Ghost=-

nah felraktam a framwoks ot vagy mit, megnéztem hogy mûxik e... hát nem  :beken:
(gép ujraindítás meg ilyenek nem volt...)