Fantáziáljunk! Magyarországon játszódó anime...

Started by Ramiz, 2004-03-03, 19:26:55

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
Azumanga Daioh átirva a BME-s pasikra???? ÁÁÁÁHhhhhhhh :D
Csúnya világ lenne :)
Ez legalább olyan ígéretes, mintha a Laint akarnád ráhúzni az ELTE-re :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ramiz

És mit szólnátok egy magyar Trigunhoz: csehországból érkezett autós fazon, nem tudják megfogni, egyre nagyobb vérdíjat tűznek ki rá, ő meg az alföldön tekereg... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sötét Angyal

QuoteOriginally posted by Ramiz
És mit szólnátok egy magyar Trigunhoz: csehországból érkezett autós fazon, nem tudják megfogni, egyre nagyobb vérdíjat tűznek ki rá, ő meg az alföldön tekereg... :D

Csak ne tegeregjen az én közelemben. :mad: ;)
"Bár fárad a szárnyad,
Tudod, hogy nem pihenhetsz még
Pusztítsd a káoszt
Ez a szerep, amit rádoszt
Minden küldetés és bevetés"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Ramiz
És mit szólnátok egy magyar Trigunhoz: csehországból érkezett autós fazon, nem tudják megfogni, egyre nagyobb vérdíjat tűznek ki rá, ő meg az alföldön tekereg... :D
És jönne az újabb gazdatűntetés :D "ha az állam nem távolítja el azonnal... ":D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Sötét Angyal

QuoteOriginally posted by Kalibur
És jönne az újabb gazdatűntetés :D "ha az állam nem távolítja el azonnal... ":D

/me mint lelkes tüntető kidöcög a traktorjával és három transzparenssel. :p
"Bár fárad a szárnyad,
Tudod, hogy nem pihenhetsz még
Pusztítsd a káoszt
Ez a szerep, amit rádoszt
Minden küldetés és bevetés"

Raggie

Esetleg ha a honvédségnél bevezetik a vedászgépek vagy egyéb hadi ezközök gyerekek általi irányítását! Na jó nem mert ezek még pilótákkal sem tudnak repülni nem hogy gyerekekkel!!:ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Soridan

Off:

??? Jó pilótáink vannak, jó gépekkel. Hogy elhanyagolják őket? Bántsd a ktg.vetést :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Raggie

Na jó rendben! De egy alulfizetett szuperinteligens egyetemi professzor azért még feltalálhatja (pl)Akirát nem?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Soridan

QuoteOriginally posted by Raggie Gordon
Na jó rendben! De egy alulfizetett szuperinteligens egyetemi professzor azért még feltalálhatja (pl)Akirát nem?!

Símán :D

De akár a kiborglovakat is, hogy aztán vadásznak felcsapva járhassuk Erdélyt, vérszipolyok után kutakodva :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#40
QuoteOriginally posted by Ramiz
Lazán kezeled a vesszőket, redzsi... :hehe:
Jól van na! Inkább valami érdemlegeset tegyél a dolgokhoz hozzá! Pl: Mentsd meg a Zengőn levő erdei vadakat a gonosz amerikai emberektől, akik ki akarják vágni a fákat, és elpusztítani az erdő szellemét. Mindezt valami kis katonai bázis miatt!
(az erdő őrei veled lesznek!) ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kalibur

#41
QuoteOriginally posted by Raggie Gordon
Jól van na! Inkább valami érdemlegeset tegyél a dolgokhoz hozzá! Pl: Mentsd meg a Zengőn levő erdei vadakat a gonosz amerikai emberektől, akik ki akarják vágni a fákat, és elpusztítani az erdő szellemét. Mindezt valami kis katonai bázis miatt!
(az erdő őrei veled lesznek!) ;)
plussz ha felszarvaznak mellé, te lehetsz az utolsó egyszarvú is :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Eleanor

QuoteOriginally posted by Soridan
Nem rossz ötlet, hasonlóra gondoltam én is :cool:
Bár az se lenne semmi, "amit már nem is tudom kitől olvastam sci-fi regényt, ahol vannak jó kis plazmaíjak, meg sámánok (meg űrhajók) meg praetoriánusok"-szerű hangulattal. Vagy mi :rolleyes: És persze a magyarok a legjobbak! Hümm...ebben volt valami 'fojtóköpenyes atomgránát' is (egy háztömbnyi területet kiiktat, miközben a fojtóköpeny energiamezeje kordában tartja a láncreakciót...vagy mi...rég olvastam már)

Csak nem Sheenardot vagy Fawcett-et olvas valaki? :D :D
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Soridan

Dede, Fawcett :D Köszönöm, hogy eszembe juttattad :merci:
Szerintem érdemes lenne nekifutni, kellemes hangulata van. Főleg az atomgránátoknak  :bsd:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Most ez a nyári tábor új irányt adott a fantáziámnak egy magyarországi anime terén.  :rotflol: Egy csapat netes ismerős kalandjai a nagy magyar tengerben.  :rotflol:  :rotflol:  :rotflol:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soridan

Csak nehogy felbukkanjanak egy idegen/másik világ képviselői, akik szépen kiv
lasztanak párunkat a világ megmentésére :]
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Hmm. Azt nem mondtátok, hogy spangli-parti is lesz...  :lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Bruce

Quote from: SoridanCsak nehogy felbukkanjanak egy idegen/másik világ képviselői, akik szépen kiv
lasztanak párunkat a világ megmentésére :]
Már késő... az idegenek köztünk vannak! Nálam épp tegnap jártak :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shadowolf

Quote from: Bruce579Már késő... az idegenek köztünk vannak! Nálam épp tegnap jártak :)

Jöttek a rokonok látogatóba? :p :D

Pandóra

Quote from: SoridanCsak nehogy felbukkanjanak egy idegen/másik világ képviselői, akik szépen kiv
lasztanak párunkat a világ megmentésére :]
Miért, téged még nem választottak ki?  :hehe:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Pandóra: psszt, el kell magamról terelni a gyanút! Kis naívnak tettetem magam, így beleolvadok a mit sem sejtő tömegekbe :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: ShadowolfJöttek a rokonok látogatóba? :p :D
"A Földön nincs értelmes élet. Én is csak beugrottam" :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Pandóra

Quote from: Bruce579"A Földön nincs értelmes élet. Én is csak beugrottam" :)

:appl:

Soridan, ja, bazz, bocs!  :rotflol:  :hahaha:  :rotflol: De hányunkat küldik már ide???? Vagy lehet, hogy te nem is ugyanazoktól vagy... ?  :confused:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Kalibur

Hööh ! És nem is kellett sok a lebuktatásotokra! Csak egy Fantáziáljunk thread :D Most aztán jöhet a Függetlenség napja  :uzi:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Quote from: KaliburHööh ! És nem is kellett sok a lebuktatásotokra! Csak egy Fantáziáljunk thread :D Most aztán jöhet a Függetlenség napja  :uzi:

Vagy a MIB. :D

Pandóra

Quote from: ShadowolfVagy a MIB. :D
Azok semmit nem érnek ellenünk. :p
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Quote from: ShadowolfVagy a MIB. :D

Tőlük kaptam a letelepedési engedélyemet :rolleyes: :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Quote from: SoridanTőlük kaptam a letelepedési engedélyemet :rolleyes: :D
Neked adtak?? Szemetek... :morci:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Kilteh

Quote from: SoridanHmm..politika?

Hősünk, nevezzük őt Gábornak, már korán egész egyedülálló képességekről tett szert a pénzügyek terén. Hamarosan fel is figyelt rá a Turul párt vezetője (Griff István), aki kihívta őt egy vitaműsorra, ahol a tét Gábor csatlakozása a párthoz volt. Gábor elvesztette a vitát, ami után belépett ő is a Turul pártba, ahol kiváló képességei miatt hamarosan helyet kapott a vezérkarban, és összebarátkozott Griffel...

 :rotflol:  :lol:  :lol:  :lol:  :rotflol:
Még mindig  :lol: szakadoka :lol:  röhögéstől!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Mellesleg az ilyen paródiákat leszámítva sztem tényleg igaza van Sötét Angyalnak: "Jobb az ilyet elvonatkoztatni szerintem valós tértől és időtől."

Love Balaton
Neon Honfoglalás Evangelion
Oh! My Kolbász!
Battle Programmer SysOP XXL -> Te sem vagy semmi!  :lol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D