Anime - Poén

Started by Exo, 2004-04-18, 19:23:24

Previous topic - Next topic

Exo

Mint azt sokan tudjátok, a nevetés igen jó orvosság. :D
Biztosan megmaradt mindannyiótokban egy-egy (remélem ennél sokkal több, mert szvsz van miből válogatni :D) vicces jelenet/helyzet/beszólás valamilyen animéből.
Ezeknek hiányoltam a helyét a fórumon...most már ez is megvan! :D
Legyen ez a thread, a fórum animés "patikája"! :D

Shadowolf

Miért érzem azt, hogy ebböl nagy spoilerkedés lesz? :rolleyes: Nemtom ti hogy vagytok vele, de én vicces anime-okat szívesen mondok, viszont konkrét jeleneteket, helyzeteket...stb azért nem akarok kiemelni, mert azzal sztem "lelöném a poént". De lehet, hogy csak megint rámjött a paranoia...:D
Ja igen, és látni a poént sztem sokkal jobb, mint elmesélni.

.Attila

Nem lövök le poént, és már korábban meg is említettem:
Tenchi Muyo OVA: doktorosdit játszunk c. jelenet ->  :lol: :rotflol: :hopp: :muhahah: :hahaha: :lul:

Exo

Chobits: Hideki-féle bugyivásárlás  :rotflol:  
Video Girl Ai: rejtőzés a próbafülkében  :rotflol:

Shadowolf> Nem feltétlenül spoiler...lehet azt másképp is :)

Cobra

Excel Saga-ban szerintem nehéz olyan képsort találni, amiben nincs humor :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Titkos®

Quote from: CobraExcel Saga-ban szerintem nehéz olyan képsort találni, amiben nincs humor :D

Jah! Pl. milyen dúrván néz már ki egy Puchuu, MIUTÁN megütik. :rotflol:  Vagy ott van az Ilpalazzo-sama-féle szurkolás a meccsen: "Japan!" :)  De a kedvencem Hyatt TBC-s vérköpése. :lol:  (Ez a jó az Excel-ben:  a legtöbb része, csak úgy poén, ha látod, így nehéz "lelőni".)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

.Attila

Nekem egyik kedvenc jelenetem, mikor a főnök_puni nunchaku-zik :lol: :rotflol:

Exo

Quote from: Titkos®Jah! Pl. milyen dúrván néz már ki egy Puchuu, MIUTÁN megütik. :rotflol:  Vagy ott van az Ilpalazzo-sama-féle szurkolás a meccsen: "Japan!" :)  De a kedvencem Hyatt TBC-s vérköpése. :lol:  (Ez a jó az Excel-ben:  a legtöbb része, csak úgy poén, ha látod, így nehéz "lelőni".)

Nabe-hameha!!! :D  :rotflol:
A Hyatt-es elhalálozások is nagyon  :lol: -ak.
Meg amikor Kei megjelenik, na nálam az tetőpont volt  :lol:

.Attila

Ja igen, még egy kedvenc jelenet: éjszakai gitározás  :lol: :lol: :lol:

roderick

Afrooooooooooooo?!?!?
Noooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Titkos®

Quote from: roderickAfrooooooooooooo?!?!?
Noooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

Azaz! :lol:

Nabeshin és Pedro rulez! :rotflol:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Exo

Quote from: Titkos®Azaz! :lol:

Nabeshin és Pedro rulez! :rotflol:

Nabe's Hole Rulzz! :D  :zen:
Menchi éneke(outro)  :hahaha:

Shadowolf

Quote from: roderickAfrooooooooooooo?!?!?
Noooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

:lol: Az tényleg nagyon jó rész...:lol: Na, de hogy ne csak Excel Saga legyen itt, pár kedvenc a Slayers-ből: 1. Slayers: a "halas" jelenet 2. Slayers Next: a teniszmeccs 3. Slayers Try: Xellos és a csapat csatája egymással (aka: Xellos gyengepontja)

Xaga

Quote from: Shadowolf:lol: Az tényleg nagyon jó rész...:lol: Na, de hogy ne csak Excel Saga legyen itt, pár kedvenc a Slayers-ből: 1. Slayers: a "halas" jelenet 2. Slayers Next: a teniszmeccs 3. Slayers Try: Xellos és a csapat csatája egymással (aka: Xellos gyengepontja)

Hát az se semmi, meg mikor kellnek át hajóval és vérdíj van a fejükön vagy mennek az amazonok városába. De az egyik legjobb mikor Copy Rezoval harcolnak és megjelnik Phil :D

Shadowolf

#14
Quote from: XagaHát az se semmi, meg mikor kellnek át hajóval és vérdíj van a fejükön vagy mennek az amazonok városába.

Szegény Gourry...:D

EDIT: még egy nagyon jó rész: amikor Lina és Amelia megpróbálja megszerezni a világ legerősebb varázslatát. :D

Cobra

Az nagyon durva  :rotflol:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Drótmalac

Quote from: TriviNem lövök le poént, és már korábban meg is említettem:
Tenchi Muyo OVA: doktorosdit játszunk c. jelenet ->  :lol: :rotflol: :hopp: :muhahah: :hahaha: :lul:
Azt elég nehéz überelni...
Talán Naruto: Harem no jitsu?

Shadowolf

Quote from: DrótmalacAzt elég nehéz überelni...
Talán Naruto: Harem no jitsu?

Már az alap Sexy no jutsu is nagyon ott volt, de az tényleg fenomenális. :hopp:

ignus

Mahoromatic-ban a tanárnéni reakciósorozata az együttfürdésre... :lol:

Vagy Rock Lee-től bármi! :D Gai too!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Exo

Puni Puni Poemi: Kobayashi is not sleeping... :lol:

Shadowolf

Quote from: ignusVagy Rock Lee-től bármi! :D Gai too!

:lol: Hogy az a páros mekkora...:hopp: Most jut eszembe: az se semmi, amikor Jiraiya "eddzi" Naruto-t...:D

Drótmalac

Nameg az sem utolsó, amikor Konohamaru gyakorolja a sexy no jitsu-t :)
Slayers-ből pedig az egyik nyalángság, amikor Zelgadis megfejeli az asztalt...
Tenchi Muyo-ból pedig a babás rész, majdnem elejétől végéig :)

Exo

Jajj, ezt majdnem elfelejtettem...Rizelmine: Otona no C  :lol:  :lol:  :lol:

.Attila

Quote from: ExoJajj, ezt majdnem elfelejtettem...Rizelmine: Otona no C  :lol:  :lol:  :lol:
Hát ha már Rizelmine -> Reverse Gunboat Lick meg a többi :D:D:D

Itachi

Nekem egyik kedvencem,mikor a Fushigi Yuugi ban a Nyan Nyan ok felajánlják Nuriko nak,hogy kigyógyítják őt is a "betegségéből".. :rolleyes:  :rotflol:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Full Metal Panic 2. szériájában minden, amikor Souske fegyverrel próbálja a legkisebb problémát is megoldani :D :D :D
pl.: Dinnye szeletelés puskával, vagy gyanús szekrény folyamatos levegőbe röpítése :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Titkos®

A Slayers Next-ben az volt a legnagyobb, amikor sárkányt akarnak fogni és Zellgadist használják csalinak. :)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Titkos®

Quote from: LorenorNekem egyik kedvencem,mikor a Fushigi Yuugi ban a Nyan Nyan ok felajánlják Nuriko nak,hogy kigyógyítják őt is a "betegségéből".. :rolleyes:  :rotflol:  :zen:

De a legjobb, ami mindig utána jön:
*PAFF-PAFF*
-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :rotflol:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Ramiz

#28
Ez így marha jó, csak aki kevésbé tájékozott, annak nem érdekes. Tudom, tudom: tájékozódjak. :D De én szeretek nevetni, csak nem mindenféle humor jön be, és ezekből nem sokat tudtam meg az említett animékről. Mind1.
Jót nevettem pl a Record of... OVA 1. részén, amikor megismerjük a partit. Egy olyan tipikus szerepjátékos parti, ahogy marakodnak, meg ahogy különféleképp állnak a dolgokhoz. Persze ez nem az a csattanós poén, de aranyos. Meg Gourry és Lina marakodását, ahogy Gourry pont az érzékeny női öntudatát sérti meg Linának, de végül is ebből azért látszik, hogy igenis nőként gondol rá, és ezért a lány mindig elpirul és jól fejbe düngöli.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Exo

Quote from: RamizEz így marha jó, csak aki kevésbé tájékozott, annak nem érdekes. Tudom, tudom: tájékozódjak. :D De én szeretek nevetni, csak nem mindenféle humor jön be, és ezekből nem sokat tudtam meg az említett animékről. Na mindegy.

Nos én nem szántam valami iszonyatosan kötött topic-nak ezt, szóval szvsz akármilyen jó poén elfér ide. (Mondjuk ha már az animék közt van, akkor előny, ha animé-vel kapcsolatos :D) De ha nem jön be, akkor kérlek gazdagítsd olyannal/olyanokkal a threadet, ami bejön neked, hátha más is rákap a témára. :D
Amúgy ezek a dolgok arra valók, hogy az animékkel kapcsolatos vicces emlékeket hozzák felszínre (vagyis szép magyarosan: arra "asszociáltassák" az olvasót:)) és nem arra, hogy anime-k tartalmát mondjuk el (mert az télleg spoiler lenne...így szvsz nem az:)).