Inuyasha magyar adón?!

Started by Ramiz, 2004-05-16, 22:59:27

Previous topic - Next topic

Edina-chan

Quote from: DamnatusHali!



Na itt kezd?dnek a problémák. Hát milyen lelkivilágod lesz neked?
 :_piszka:
hehe....most se rossz a lelki világom...tök norm. vagyok.
vagy nem... :bsd:  :lol:  :lol:  :lol:

Damnatus

Hali!

Quote from: Edina-chanhehe....most se rossz a lelki világom...tök norm. vagyok.
vagy nem... :bsd:  :lol:  :lol:  :lol:

Szerinted van normális ember? Ez új.

Ozu

#32
Quote from: DamnatusHali!



Na itt kezd?dnek a problémák. Hát milyen lelkivilágod lesz neked?
 :_piszka:

Hiszen ő csak "rajzfilmeket" néz! A korosztálya már rég discokban k....teti magát a srácokkal.  :rotflol:  ... és legalább akkora "kardokkal" játszadoznak, mint Inu Yasháé :ad:
...én ott se voltam!!!

Damnatus

Hali!

Quote from: OzuHiszen ? csak "rajzfilmeket" néz! A korosztálya már rég discokban k....teti magát a srácokkal.  :rotflol:

Megfogtál, ha a lányom lenne inkább nézzen animét, ha nem akkor is
 :)

Edina-chan

Quote from: OzuHiszen ő csak "rajzfilmeket" néz! A korosztálya már rég discokban k....teti magát a srácokkal.  :rotflol:  ... és legalább akkora "kardokkal" játszadoznak, mint Inu Yasháé :ad:
hé.
ki mondta hogy nem járok discoba?
de ezt: "k....teti magát a srácokkal" <--------nem csinálom o_O
naja,csak "rajzfilmeket",de eléggé sokat!  :)  :rolleyes:

Ozu

Quote from: Edina-chanhé.
ki mondta hogy nem járok discoba?
de ezt: "k....teti magát a srácokkal" <--------nem csinálom o_O
naja,csak "rajzfilmeket",de eléggé sokat!  :)  :rolleyes:


ami késik, nem múlik :rolleyes:
...én ott se voltam!!!

.Attila

Quote from: Ozuami késik, nem múlik :rolleyes:
Jujj de gonosz :bsd: :)

Edina-chan

Quote from: TriviJujj de gonosz :bsd: :)
az!!!!!!!
ő töri össze a lelki világomat!!!!!!! :bruhuhu:
(  :lol: ) <-----csak úgy mellékesen
de ez már  :_off:

Ramiz

Már nagyon régen...  :rolleyes:
-------------------------------
Szóval lesz Inuyasha, vagy nem?
Vagy az egész csak egy ka*sa?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Titkos®

Quote from: RamizMár nagyon régen...  :rolleyes:
-------------------------------
Szóval lesz Inuyasha, vagy nem?
Vagy az egész csak egy ka*sa?

Persze, hogy lesz! :)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Bruce

Biztos? Amilyen szerencsénk van a magyarországi anime-leadások területén, ha meg is csinálják jól a szinkront, és be sem tiltják, hótziher hogy leég a stúdió... :hehe:
Najó, ilyennel  nem viccelünk... "Ne fesd az ördögöt a falra!", ugyibár...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Edina-chan

Quote from: Bruce579Biztos? Amilyen szerencsénk van a magyarországi anime-leadások területén, ha meg is csinálják jól a szinkront, és be sem tiltják, hótziher hogy leég a stúdió... :hehe:
Najó, ilyennel  nem
Télleg lesz,emileztem Shippo szinkronhangjával,Steiner Kristóffal(Viva Tv).  :tezsvir:

Ozu

#42
Quote from: Edina-chan
Quote from: Bruce579Biztos? Amilyen szerencsénk van a magyarországi anime-leadások területén, ha meg is csinálják jól a szinkront, és be sem tiltják, hótziher hogy leég a stúdió... :hehe:
Najó, ilyennel  nem
Télleg lesz,emileztem Shippo szinkronhangjával,Steiner Kristóffal(Viva Tv).  :tezsvir:


Micsoda bennfentes 13 évesen  :grrr:
Akkor gondolom azt is mondta mikorra készülnek el, és hogy kb. mikor kerül adásba. :_piszka:

Edit: De most komolya, a rosszmájuságot félretéve - egy kicsit bővebben :confused:
...én ott se voltam!!!

Komplikato

QuoteEdit: De most komolya, a rosszmájuságot félretéve - egy kicsit bővebben :confused:

Ozu, ha türelmetlen vagy próbálkozz te is!  :bsd:
QuoteVadóc 21 hozzászólása, 2004. máj. 7. 15:57:

Figyelem! Tessék írni erre az e-mail címre Inuyasháról infókat Steiner Kristófnak, aki szinkronizálni fog az Inuyashában. Szeretné megismerni a sorozatot.
A cím: kristof@vivatv.hu
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Edina-chan

Quote from: KomplikatoOzu, ha türelmetlen vagy próbálkozz te is!  :bsd:
ja!igazad van!egyébként nem mondta,mikor lesz kész,pedig kérdeztem....
Shipporól akar sokmindent tudni,írtam is neki egy pár dolgot.

Ozu

Quote from: Edina-chanja!igazad van!egyébként nem mondta,mikor lesz kész,pedig kérdeztem....
Shipporól akar sokmindent tudni,írtam is neki egy pár dolgot.


OK! Egy pont oda. De had idézzem magam:
Quotede azért elég háklis vagyok néha, ezért előre is elnézést kérek mindenkitől, ha egy kicsit szúrós lennék. Higgyétek el, nekem is fáj.

Persze ez nem mentesít a meggondolatlanság és figyelmetlenség bűne alól.

Tehát: SUMIMASEN Edina-chan
...én ott se voltam!!!

Kilteh

#46
Quote from: Raisu-SamaNem tök mind1, hogy betiltják-e vagy sem!? Az a lényeg, hogy lesz, és hogy amíg lesz, addig nézni fogjuk...
:tezsvir: (röviden és tömören  :rolleyes: )

Quote from: Titkos®Pedig tudhatná, hogy egy kamion elpusztításához minimum Kaze no Kizu kell... :)
Vagy esetleg agy Kazaana...  :angyali:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Kilteh

Quote from: Titkos®Pedig tudhatná, hogy egy kamion elpusztításához minimum Kaze no Kizu kell... :)
Vagy esetleg agy Kazaana...  :angyali:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Pecc

hi!

1) hol tartotok az inuyashában? van valaki 110-ik rész körül? mert attól lenne kérdésem.
2) hogy halad a szinkron, nincs valami új hír?
3) ki a kedvenc szereplőtök?
4) movie-kat láttátok?

 :merci:

-Pecc-

Gab3c

1. Inu Yasha 151-ig. Mi a kerdesed?
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Itachi

Quote from: Gab3c1. Inu Yasha 151-ig. Mi a kerdesed?
Ehh...Az FTP n nincs fent 151 ig... :beken:  Töltse fel valaki plz. :ad:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Gab3c

Lehet lelamaztok  :)  de nem 'tom itt mi a rendszer, hogyan kell feltolteni. Ha pm-ben vki megmondja szivesen feltoltom, ezen nem fog mulani.

/bar azt hittem minden ilyen nepszerubb sorozatot naprakeszen tartatok ;)/
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Itachi

Quote from: Gab3cLehet lelamaztok  :)  de nem 'tom itt mi a rendszer, hogyan kell feltolteni. Ha pm-ben vki megmondja szivesen feltoltom, ezen nem fog mulani.

/bar azt hittem minden ilyen nepszerubb sorozatot naprakeszen tartatok ;)/
Akkor én is az vagyok... :rolleyes:  Én se tudom hogy kell... :_piszka:  Szerintem írjál egy PM et zsozso nak, vagy Chronos nak.Ők majd eligazítanak. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Pecc

Az, hogy tulajdonképpen most Jakotsuval mi a helyzet? Nekem úgy tűnik, hogy nő, de akkor miért utalnak rá mindig férfiként?  vagy transzvesztita? :)

Amúgy szerintem az IY sokkal véresebb néhol, mint a DBZ, és (gyerekek számára) ijesztőbbek benne a szörnyek is. Szóval vagy tényleg este 10-kor fogják adni, vagy nagyon megvágják. Inkább az előző lenne jó.

Most japánban amúgy hol tart a sorozat?

Tényleg, ti amúgy hogy fordítanátok a következőket: sankon tessou (asszem angolul Iron Reaver Soul Stealer), kaze no kizu (Wind Scar), hiraikotsu (Flying Bone). Vagy meg kéne hagyni a japán nevüket? Lehet, hogy majd csak magyarosítják a nevüket, pl szánkó tesó, kazaana helyett kazánház?

Várom az ötleteket:)

Itachi

Quote from: PeccAz, hogy tulajdonképpen most Jakotsuval mi a helyzet? Nekem úgy tűnik, hogy nő, de akkor miért utalnak rá mindig férfiként?  vagy transzvesztita? :)

Amúgy szerintem az IY sokkal véresebb néhol, mint a DBZ, és (gyerekek számára) ijesztőbbek benne a szörnyek is. Szóval vagy tényleg este 10-kor fogják adni, vagy nagyon megvágják. Inkább az előző lenne jó.

Most japánban amúgy hol tart a sorozat?

Tényleg, ti amúgy hogy fordítanátok a következőket: sankon tessou (asszem angolul Iron Reaver Soul Stealer), kaze no kizu (Wind Scar), hiraikotsu (Flying Bone). Vagy meg kéne hagyni a japán nevüket? Lehet, hogy majd csak magyarosítják a nevüket, pl szánkó tesó, kazaana helyett kazánház?

Várom az ötleteket:)
1. Jakotsu férfi. 2. Emellett homokos. 3. és még perverz is. 4. a Hiraikotsu szószerint csontbumerángot jelent. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Pecc

És van, amikor ezt explicite kimondják? Nekem a hangja is inkább nőinek tűnik ;)

Akkor most képzeld el, ahogy Sango, mondjuk Simonyi Piroska magyar hangján támadás előtt beüvölti, hogy "Csontbumeráng!!!" Szerintem kicsit gázos lenne, bár nincs rá nagyon jobb ötletem. Lunáris prizma változtass át!

 :rolleyes:

Itachi

Quote from: PeccÉs van, amikor ezt explicite kimondják? Nekem a hangja is inkább nőinek tűnik ;)

Akkor most képzeld el, ahogy Sango, mondjuk Simonyi Piroska magyar hangján támadás előtt beüvölti, hogy "Csontbumeráng!!!" Szerintem kicsit gázos lenne, bár nincs rá nagyon jobb ötletem. Lunáris prizma változtass át!

 :rolleyes:
Szerinted mikor először meglátja IY t meg Mirokut és rájuk gerjed akkor Miroku miért undorodik? Nőktől nem szokott....De a hangja se nőies.Amolyan kamsz fiú.Ha még így se vágod akkor nézz meg egy pár fan-shrine a google on.Ott is férfi..Azok meg nem tévednek.Láccik, hogy még zöldfülü vagy anime k ban... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Pecc

jaja, igazad van...
Amúgy tényleg, Shounenaiban, és Yaoiban tényleg nem vagyok nagyon otthon .. :) Mesélj:)

 :hehe:

Itachi

Quote from: Peccjaja, igazad van...
Amúgy tényleg, Shounenaiban, és Yaoiban tényleg nem vagyok nagyon otthon .. :) Mesélj:)

 :hehe:
Hálistennek én sem ,de nem kell valaki ahhoz shounen ait vagy yaiot nézzen ,hogy transzfesztitákat meg homokosokat lásson anime k ban.. :rolleyes:  Pl. a Fushigi Yuugi ban Nuriko. Vagy a Rouruni Kenshin ben az a kaszás a Juppongatana ból. Vagy Futaba Aoi a You are under arrest! ből. Jakotsu az IY ból stb..A japánok elég szabadon kezelik ezt a témát. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Pecc

A movie-kat mikor érdemes megnézni? kapcsolódnak a storyline-hoz?

:lazza: