Main Menu

Shoujo-ai

Started by Ramiz, 2005-06-11, 00:00:26

Previous topic - Next topic

Assassin

Quote from: Zelgadisigen, az avatáros fórumokkal ez a baj :D mert ugye senki sem köteles elárulni magáról semmit, a nickjén kívül, ha nem akarja :)

Sõt, sok helyen szinte divat, hogy fiúk nõi, fiúk meg férfi avatárokkal rohangálnak (biztos tetszik nekik az illetõ:D), és így már senkirõl semmit sem mersz feltételezni  :lul:

Emarsharae: nem vagyok az, és nem is ítélem el õket :)

Nekem nem az illetõ tetszik, hanem maga az avatar és a sorozat, hát igen, de van egy-két fiú, aki nõi avatarokat használ, de az a kisebb százalék. Ált , õk leírják a bios-ba, hogy 'igen én fiú' vagyok, vagy hozzáfûzik kedvenc elfoglaltságukhoz, hogy szeretnek 'csajozni'  :D  :lazza:
" There is no sin to know their sins."

Emarsharae

Aki nem olvasta elég sokáig (kb tán a 6. 7. book-ig) az Angel Sanctuary-t, az engem is pasinak nézhet az avataromból kifolyólag...
De a profilomban leírtam hogy nõnemû vagyok. Amellett a hozzászólásaimból is kiérzõdik. Asszem. :D
De az avataromat nem cserélem egy jó ideig (he lecserélem valaha) másra, mert végre találtam valakit, aki hasonlít rám.  :jee:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Ramiz

Quote from: EmarsharaeAmellett a hozzászólásaimból is kiérzõdik. Asszem. :D
Ja... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!