Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Grat Angel-nek a fanatic memberséghez!

Moloko

ááááá, segítséég! fanatikuss lettem! áááá *körbe-körbe rohangál és próbálja leplezni*
QuoteOriginally posted by Shadowolf
Grat Angel-nek a fanatic memberséghez!
köszönöm :)

Exo

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Grat Angel-nek a fanatic memberséghez!

Csatlakozom!!! Grat Angel!

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Grat Angel-nek a fanatic memberséghez!

Csatlakozom én is :)
És közben csöndben Shadowolfnak: ismered az edit nevű gombot? :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
És közben csöndben Shadowolfnak: ismered az edit nevű gombot? :):):)

Jóvanna! :hehe:

ignus

Angel... hát hogy is mondjam... GRAT! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

QuoteOriginally posted by ignus
Angel... hát hogy is mondjam... GRAT! :D
Jja! Énis-Énis graaaaaaaaat :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Jja! Énis-Énis graaaaaaaaat :D
Me too !! :D

Saori

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY:

Szombat és vasárnap az jelezheti az éppen esedékes szülinapost (merugye lesz) aki akarja, mert nem leszek gépközelben ;) :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY:

Szombat és vasárnap az jelezheti az éppen esedékes szülinapost (merugye lesz) aki akarja, mert nem leszek gépközelben ;) :D

Akkor szombaton asszem marad Shock, mert mindenki más a meeten lesz. ;) (bár nem ő amúgyis a második, az ezért felelősök sorában? :confused: )

.Attila

Grat Lorenor, Angel és Soridan!

Shock12

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Akkor szombaton asszem marad Shock, mert mindenki más a meeten lesz. ;) (bár nem ő amúgyis a második, az ezért felelősök sorában? :confused: )
ööö... szóval az a helyzet, hogy most nem... szóval Shadow... a hétvégére a Te munkád lesz a jelzés... átruházom reád ezen hétvégére... Végezdd alaposan, és jól eme nemes megbízást, ne halljak rád panaszt :D

.Attila

Saori és Shock egyszerre tűnnek el... hmmmmm... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::hehe:

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Saori és Shock egyszerre tűnnek el... hmmmmm... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::hehe:
Ez állt. igy szokott történni.... Nyomozgatni kéne, vagy mindenki kitalálja hogy mi folyik? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Ez állt. igy szokott történni.... Nyomozgatni kéne, vagy mindenki kitalálja hogy mi folyik? :D

Ok, a Saori és Shock kapcsolatával foglalkozó spekulációkat kéretik az offtopic-ban/pm-ben folytatni (vagy ami még jobb lenne, abbahagyni ugyanis nem tartozik ránk). Köszönöm. :)

Moloko

#2865
QuoteOriginally posted by ignus
Ez állt. igy szokott történni.... Nyomozgatni kéne, vagy mindenki kitalálja hogy mi folyik? :D
én arra gondoltam hogy majd ha valami publikus közölnivalója támad Shocknak vagy Saorinak, hát majd közli(k). :rolleyes: :)
ha meg nem akarják az orrunkra kötni akkor az az ő dolguk és mi ne szóljunk bele, hanem csendben figyeljük a fejleményeket :D

ignus

QuoteOriginally posted by Angel
én arra gondoltam hogy majd ha valami publikus közölnivalója támad Shocknak vagy Saorinak, hát majd közli(k). :rolleyes: :)

Na akkor most magyarázat következik: NEM LEHARAPNI A FEJEMET, CSAK POÉN VOLT!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Grat Angel-nek a fanatic memberséghez!

Kicsit megkésve, de én is grat, Angel!
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

Ok, mivel a topic két felelőse a mai napra engem bízott meg a feladattal, ezzenel felköszönteném a mai szülinaposunkat.
Szóval: Boldog szülinapot kívánok mikocs-nak! :D
(Remélem ez így jó volt, Shock. ;) :D)

Xaga

Mível Saori helyettese által kinevezett helyettes felköszöntötte a szülinapost ezért megragadom az olkalmat és csatlakozom hozzá:
Heppi birszdély mikocs

ElfWarrior

Boldog negyedszázadot, mikocs! :)
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Karma XXL

HemogloBin mikocs!

ignus

#2872
QuoteOriginally posted by Xaga
Mível Saori helyettese által kinevezett helyettes felköszöntötte a szülinapost ezért megragadom az olkalmat és csatlakozom hozzá:
Heppi birszdély mikocs

Habby Birthday mikocs!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Exo

Ja, H. Börszdéj mikocs!

Shadowolf

Grat ElfWarrior-nak az új avatarhoz! (érdekes választás :D)

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Grat ElfWarrior-nak az új avatarhoz! (érdekes választás :D)
Arigatou, ez gyors volt!
 Még nem az igazi, csak egyelőre ez tetszett meg, de lesz majd jobb is. És ez egy origami, ami mégis csak japán művészet. :p
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

.Attila

Grat ElfWarrior! Mit is látunk?:confused:

Exo

ConGrats ElfWarrior, nagyon találó az origami! :D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Trivi
Grat ElfWarrior! Mit is látunk?:confused:
Csak egyszerű origami, nem anime-szereplőt ábrázol, legalább is én nem tudok róla. Ezért is keresek még jobbat.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Karma XXL

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
Csak egyszerű origami, nem anime-szereplőt ábrázol, legalább is én nem tudok róla. Ezért is keresek még jobbat.

Anime szereplö papírból :D Na az jól nézne ki!