Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Exo

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
De legalább gyors és hatékony :D (Látta valaki a Jackasst?)

Amúgy miért is kell hirtelen megtisztulni?
JackAss ---> beöntés a mikulásnak...:D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by SysOP XXL

Amúgy miért is kell hirtelen megtisztulni?
Mert itt a tavasz, és a télen összegyűjtött szemetet ki kell seperni. (Nekem meg speciel megvan rá a személyes okom, de nem írom inkább le.)

Angel: Colon hidroterápia? Elvileg az is természetgyógyászati módszer. :D
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Az a műsor jelképezi számomra mindazt, amit utálok Amerikában. Szóval, én nem.

Számomra minden, ami a TV-ben megy, ezt jelenti, tóksóktól a rilitisókig. A Jackasst is csak azért nézem mert :rotflol: benne, ahogy szétverik magukat/egymást. Mondjuk a magyar fordítás/szinkron siralmas.

Moloko

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
De legalább gyors és hatékony :D (Látta valaki a Jackasst?)

Amúgy miért is kell hirtelen megtisztulni?
én nem tudom. nekem csak eszembe jutott hogy kipróbálom hogy milyen ha nem eszek 24 órán keresztül.
meg egyébként is tej, tojás, sajt, cukor és sertéshús nélküli diétán vagyok, nincs sok ötletem hogy milyen kajákban nincsenek ezek benne.. oszt miután benyomtam egy miniatűr fánkot bűntudatom lett és gondoltam hogy kipróbálom hogy milyen is böjtölni. önnyi.

Moloko

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Számomra minden, ami a TV-ben megy, ezt jelenti, tóksóktól a rilitisókig. A Jackasst is csak azért nézem mert :rotflol: benne, ahogy szétverik magukat/egymást. Mondjuk a magyar fordítás/szinkron siralmas.
én ezt úgy kezelem hogy egyáltalán nem nézek tv-t :D helyette animézem :D

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Angel
én nem tudom. nekem csak eszembe jutott hogy kipróbálom hogy milyen ha nem eszek 24 órán keresztül.
meg egyébként is tej, tojás, sajt, cukor és sertéshús nélküli diétán vagyok, nincs sok ötletem hogy milyen kajákban nincsenek ezek benne.. oszt miután benyomtam egy miniatűr fánkot bűntudatom lett és gondoltam hogy kipróbálom hogy milyen is böjtölni. önnyi.

Én nem tudnám magamtól megtagadni 24 óráig a kaját... Kitörne belölem az állat :D

Moloko

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Én nem tudnám magamtól megtagadni 24 óráig a kaját... Kitörne belölem az állat :D
én se tudtam ám hogy mi a fenét kezdjek azzal a rengeteg szabadidőmmel amit a kajálás mint művelet nem elvégzése jelentett... furcsa volt :rolleyes:

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Angel
én se tudtam ám hogy mi a fenét kezdjek azzal a rengeteg szabadidőmmel amit a kajálás mint művelet nem elvégzése jelentett... furcsa volt :rolleyes:

Én el tudnám tölteni... Kimennék az erdöbe vadkanra vadászni :D :lazza:

Moloko

nem kér valaki egy lerakat filmet? (nem anime) (jó lenne ha kapnék érte vmit pl cdt vagy cd árát (150ft), de már annyira elegem van belőlük, hogy akár ingyen is odaadnám...
és gomen hogy ilyen témával jövök, de ha megszabadulok a felesleges cdimtől úgyse fog többet előfordulni :)
itt a lista:

Zodd

QuoteOriginally posted by Angel
nem kér valaki egy lerakat filmet? (nem anime) (jó lenne ha kapnék érte vmit pl cdt vagy cd árát (150ft), de már annyira elegem van belőlük, hogy akár ingyen is odaadnám...
és gomen hogy ilyen témával jövök, de ha megszabadulok a felesleges cdimtől úgyse fog többet előfordulni :)
itt a lista:
A 13-dik emelet érdekelne. :zen:
:bsd:

noriko

QuoteOriginally posted by Angel
nem kér valaki egy lerakat filmet? (nem anime) (jó lenne ha kapnék érte vmit pl cdt vagy cd árát (150ft), de már annyira elegem van belőlük, hogy akár ingyen is odaadnám...
és gomen hogy ilyen témával jövök, de ha megszabadulok a felesleges cdimtől úgyse fog többet előfordulni :)
itt a lista:
Engem meg a Sakáltanya! és a Moulin Rouge, utóbbi csak ha angolul van.. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Exo
Bocs, hogy :_off:  vagyok, de HELP ME please!
Honnan lehet nagyon ritka FFX-2-es képeket leszedni?

Nem tudom válaszoltak-e már (spec. nem látam), és azt sem tudom mit értesz ritka képek alatt, de az FTP van fent egy artbook.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

A Moulin Rouge-ba van az egyetlen olyan Queen feldolgozás ami tetszik nekem. Nem tudom, hogy jutott eszembe, de akkor már leirom.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Exo

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Nem tudom válaszoltak-e már (spec. nem látam), és azt sem tudom mit értesz ritka képek alatt, de az FTP van fent egy artbook.
Köszönöm a tippet, már túl vagyok rajta! Nagyon állatok a képek.
Sőt ezen felül is van vagy 85 db képem...sajnos szerintem a ritka fogalmát is kimerítettem ezekkel, mert a többi már csak a háttérben különbözik, gyökeresen más nincs...:D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Angel
nem kér valaki egy lerakat filmet? (nem anime)  

Én a Pearl Harbour-t, Taxi-t és a Save the last dance - a szívem érted RAPes
-t kérném.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Exo

Iszonyat ez a pangás!:ejj:
Dobjon má be valami témát valaki...

Exo

QuoteOriginally posted by Exo
Iszonyat ez a pangás!:ejj:
Dobjon má be valami témát valaki...
Na jó...akkor én!
Tudom hülyeség, de jobb nem jut az eszembe:
Ha lehetne 2-t kívánni, mit kívánnátok az jótündértől? :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Exo
Na jó...akkor én!
Tudom hülyeség, de jobb nem jut az eszembe:
Ha lehetne 2-t kívánni, mit kívánnátok az jótündértől? :D

Én munkát jó keresettel, és egy élettársat. :D

Exo

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Én munkát jó keresettel, és egy élettársat. :D
Jó választás! :D
Az én verzióm:
1.) Hogy életem végéig kívángathassak.
2.) Hogy örökéletű legyek...:D
Na ebből mássz ki jótündér! :bsd:

Xaga

QuoteOriginally posted by Exo
Na jó...akkor én!
Tudom hülyeség, de jobb nem jut az eszembe:
Ha lehetne 2-t kívánni, mit kívánnátok az jótündértől? :D

Vegyenek föll a fősuliba, 1 év gondolkodási időt :D


Tényleg Shadowolf hogy sikerült az előadás???

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Exo
Na jó...akkor én!
Tudom hülyeség, de jobb nem jut az eszembe:
Ha lehetne 2-t kívánni, mit kívánnátok az jótündértől? :D

Én azt kívánnám, hogy le tudjam tenni a karmámat, meg azt, hogy el tudjam fogadni a segítséget azért, hogy adni is minnél több embernek tudjak. :)

Amúgy meg miért pon 2-őt?
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Tényleg Shadowolf hogy sikerült az előadás???

Négyest kaptam, mert túl gyorsan beszéltem. :rolleyes: Az azért sztem elmond valamit a tanáromról, hogy kb ő volt az egyedüli aki nem értette hogy éppen miről is beszélek. :rolleyes: :D Azt pedig már eleve röhejesnek tartom, hogy a legtöbb nyelvtanárénál nagyobb a tudásom, és csak igazi angolokkal tudok rendesen elbeszélgetni. Felsőoktatási intézmény, bah.  :D

Exo

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
Én azt kívánnám, hogy le tudjam tenni a karmámat, meg azt, hogy el tudjam fogadni a segítséget azért, hogy adni is minnél több embernek tudjak. :)

Amúgy meg miért pon 2-őt?
Nemtom, csak...
Én is feltehetném a kérdést, hogy a meseírok mért találnak ki mindig 1-et v. 3-at?  Nem csak páratlan számok léteznek...:D

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Exo
Nemtom, csak...
Én is feltehetném a kérdést, hogy a meseírok mért találnak ki mindig 1-et v. 3-at?  Nem csak páratlan számok léteznek...:D

Általában a 3, 7, esetleg 14, 21-es számokat használják, és ezek sok kultúrában szent számok. Hogy miért szentek, azt már én sem tudom, de majd utánanézek.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Xaga

Kicsitt ideg vagyok:
Sikerült megolvasztanom a lámpával a mikrofont,
Találtam egy olyan file-t ami nem tom hogy került a gépemre és on the top of that a Trojan Guarder még 2 trojait is felismert.
:hogyaza: Hackerek hogy a fenébe telepítettek trojait a gépemre. Erről jut eszem a fáljcserélő hálozatokat (Bittorent, eMule, DC++) fel lehet használni arra hogy trojait telepítsünk az user gépén anélkül hogy az tudna rola???

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Xaga
Kicsitt ideg vagyok:
Sikerült megolvasztanom a lámpával a mikrofont,
Találtam egy olyan file-t ami nem tom hogy került a gépemre és on the top of that a Trojan Guarder még 2 trojait is felismert.
:hogyaza: Hackerek hogy a fenébe telepítettek trojait a gépemre. Erről jut eszem a fáljcserélő hálozatokat (Bittorent, eMule, DC++) fel lehet használni arra hogy trojait telepítsünk az user gépén anélkül hogy az tudna rola???

Én csak az IRC-ről tudok, ahol lehet, meg ha shareware progikat teszel fel, akkor azzal együtt is felkúszhatnak a gépedre.
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Cobra

Xaga tűzfal nélkül fogalmad sincs, hogy mik mászkálnak a gépedben  :D :hehe:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Exo

QuoteOriginally posted by Xaga
Kicsitt ideg vagyok:
Sikerült megolvasztanom a lámpával a mikrofont,
Találtam egy olyan file-t ami nem tom hogy került a gépemre és on the top of that a Trojan Guarder még 2 trojait is felismert.
:hogyaza: Hackerek hogy a fenébe telepítettek trojait a gépemre. Erről jut eszem a fáljcserélő hálozatokat (Bittorent, eMule, DC++) fel lehet használni arra hogy trojait telepítsünk az user gépén anélkül hogy az tudna rola???
Kérdezd meg a jó tündért...:D

Exo

QuoteOriginally posted by Cobra
Xaga tűzfal nélkül fogalmad sincs, hogy mik mászkálnak a gépedben  :D :hehe:
Jaja, a firewall télleg fontos!

Karma XXL

#3659
QuoteOriginally posted by Xaga
Kicsitt ideg vagyok:
Sikerült megolvasztanom a lámpával a mikrofont,
Találtam egy olyan file-t ami nem tom hogy került a gépemre és on the top of that a Trojan Guarder még 2 trojait is felismert.
:hogyaza: Hackerek hogy a fenébe telepítettek trojait a gépemre. Erről jut eszem a fáljcserélő hálozatokat (Bittorent, eMule, DC++) fel lehet használni arra hogy trojait telepítsünk az user gépén anélkül hogy az tudna rola???

A Kazaa sima verziója, (nem a Kazaa Lite K++) hemzseg a kémprogramoktól. IRC-n is csak akkor, ha fogadod a kéretlen DCC-ket - mondjuk ez egy éjjeli töltésnél kötelező... A trójai programoknak meg nem kell más, mint egy Wingőz, van abban annyi lyuk, mint egy ementáli sajtban :D