Main Menu

Meitantei Conan

Started by Shinichi1977, 2003-07-29, 15:00:17

Previous topic - Next topic

Shinichi1977

Most rövidebb leszek,az elõbb elveszett a hozzászólásom.Lényeg: meg tudom szerezni a //www.edogawaconan.com gazdájától a Detective Conan címû anime darabjait angol felirattal,csak az õ írásbeli engedélye kell hozzá.Ha érdekel valakit az USTeam csapatából, a regnél megadott e-mail címen, illetve itt a fórumon elérhetõ vagyok.

Shinichi1977

Örülök,hogy idáig legalább 12 alkalommal megnézték ezt a témát.Mégsem hagy nyugodni a gondolat,idehaza miért nem érdekel senkit a világ eddigi legsikeresebb animeje,háta mögött 7 mozifilmmel,41 mangával(ennyi egy sorozatnak sincs), 326 epizóddal(ennyi részt sem élt meg idáig egy sem.Aki ismeri,tudja, hogy Mo.-on elõrelátható 6-7 éven belül nem lehet megszerezni,sem bárhonnan letölteni...

zsozso

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
Örülök,hogy idáig legalább 12 alkalommal megnézték ezt a témát.Mégsem hagy nyugodni a gondolat,idehaza miért nem érdekel senkit a világ eddigi legsikeresebb animeje,háta mögött 7 mozifilmmel,41 mangával(ennyi egy sorozatnak sincs), 326 epizóddal(ennyi részt sem élt meg idáig egy sem.Aki ismeri,tudja, hogy Mo.-on elõrelátható 6-7 éven belül nem lehet megszerezni,sem bárhonnan letölteni...

Szia megmondom őszíntén engem nemigazán vonz a stílusa nekem túl gyerekes.
Biztos, hogy elég sok embert érdekel sztem csinálj 1 felmérést, hogy kit is pontosan :)
Death is the only redemption

Chronos

1. Milyen minõségûek azok a részek?
2. Hogyan szereznéd be?
3. Ha beszereznéd, hogy töltenéd fel?

Egyébként persze hogy érdekel a dolog, csak tudod a Detective Conan-t szerintem nem sokan ismerik itt az USTeam-en, és valóban nagyon hosszú a sorozat...
http://www.animenfo.com/animetitle,270,teauso,meitantei_conan.html
A Detective Conan-nak szerintem még máig is csinálják a részeit, csak tudnám hogyan bír ilyen sok részt csinálni a készítõ...:eek:
Visszatérve a témára, az ötlet jó, csak érdekelne a megvalósítás...

CHRONOS

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by zsozso
Szia megmondom őszíntén engem nemigazán vonz a stílusa nekem túl gyerekes.
Biztos, hogy elég sok embert érdekel sztem csinálj 1 felmérést, hogy kit is pontosan :)

Kedves zsozso! A sorozatot PG-12-ben csinálják,mint a Dragon Ball-t,de nem kifejezetten gyermekeknek szóló anime,pláne amilyen killek vannak benne:-) Ha kell,indítok pollt

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by Chronos
1. Milyen minõségûek azok a részek?
2. Hogyan szereznéd be?
3. Ha beszereznéd, hogy töltenéd fel?

Egyébként persze hogy érdekel a dolog, csak tudod a Detective Conan-t szerintem nem sokan ismerik itt az USTeam-en, és valóban nagyon hosszú a sorozat...
http://www.animenfo.com/animetitle,270,teauso,meitantei_conan.html
A Detective Conan-nak szerintem még máig is csinálják a részeit, csak tudnám hogyan bír ilyen sok részt csinálni a készítõ...:eek:
Visszatérve a témára, az ötlet jó, csak érdekelne a megvalósítás...

CHRONOS

1.DVD-rippek,amit a kapacitáshiány miatt rm-ben rakott fel,nézhető,csak számunkra is érthető angol felirat kell hozzá.
2.Az említett honlap tulajdonosáé, nála vannak meg a DVD-k.
3.Itt az ftp-n felnyomni, részenként, először a filmeket.A sztori az,hogy nekünk az anyag kell,neki a tárkapacitás:-)

Igen,még ma is csinálnak részeket filmeket,a hetediket most másodikán mutatják be Taiwanban.A megvalósítás tehát kivitelezhető

Chronos

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
Ha kell,indítok pollt
Én is javaslom a poll használatát...;)
Érdekelnének az eredmények...

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
1.DVD-rippek,amit a kapacitáshiány miatt rm-ben rakott fel,nézhető,csak számunkra is érthető angol felirat kell hozzá.
2.Az említett honlap tulajdonosáé, nála vannak meg a DVD-k.
3.Itt az ftp-n felnyomni, részenként, először a filmeket.A sztori az,hogy nekünk az anyag kell,neki a tárkapacitás:-)

Igen,még ma is csinálnak részeket filmeket,a hetediket most másodikán mutatják be Taiwanban.A megvalósítás tehát kivitelezhető

Hát csak 1 problémám van 1 ilyen hosszú sorozattal.
326x150mb = 50g -_-
Ez túl sok még 1 nagyon jó sorozatból is.
Death is the only redemption

Ekuseru

tudom, hogy nem én rendelkezek a servergéppel (pedig de jó lenne egy hasonló :D )...

... de szerintem érdemes lenne megkimélni szegényt a Dragonball, Sailor Moon, Pokemon és Detective Conan tipusu brazil sorozat hosszúságú megasorozatoktól.
Inkább a rövidebb velõs igazán jókkal kell feltölteni.

( persze itt is vannak 90 meg 100 részes sorozatok, de azok megérdemlik a helyet! )
日本 - 中國 - 한국

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by zsozso
Hát csak 1 problémám van 1 ilyen hosszú sorozattal.
326x150mb = 50g -_-
Ez túl sok még 1 nagyon jó sorozatból is.

Nem feltétlenül biztos,hogy a sorozat epizódjai is angol felirattal vannak meg,ebbõl ugyanis nem mindegyiket nyomták még ki DVD-re,inkább fõleg a filmeket, OAV-okat,ami maximum 30.A TV-epizódok nekem is megvannak VHS-en,azok publikus,ezek nem.Hikari írt tavaly egy elemzést az Aoi animeon,elõször azt hívén,hogy gyermekeknek szóló.Leszámítva a sokszor igen kegyetlen halálmódokat:-)

Shinichi1977

Tökéletesen igazad van,kivéve, hogy két dologban tévedsz: ha ismered,amirõl beszélek,Brazíliához annyi köze van,hogy van onnan is fansub.A másik 3 anime valóban kifejezetten gyerekeknek készült, és mindegyik hozzáférhetõ Magyarországon,amirõl viszont beszélünk,az nem,és nem is lesz.Az Inu Yasha is fenn van a szerveren, pedig az sem rövid,és az sem rossz,szintén bárhol hozzáférhetõ

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by Chronos
Én is javaslom a poll használatát...;)
Érdekelnének az eredmények...

CHRONOS

Kedves Chronos!

Az említett lehetõségeket ismerem,de szándékosan hagytam ki,aminek jó oka van.Egyszerûen azért, mert a p2p-ken fenn lévõ fileok kivétel nélkül japánul vannak,így azok letöltáésének semmi értelme,de ha értenék japánul,megthetném a //www.edogawaconan.com-ról is.A másik ok,hogy a tv-sorozat nekem is megvan videón,így nem szükséges letölteni azt,ami megvan.Ami hiányzik,és ami tényleg sehol sincs,azok az OAV-ok és a mozifilmek.
Más: az említett DBZ és a DC shonen,tehát beismerem ugyan a tényt,hogy fiúknak készül,ettõl még nem gyerekes.Ha óhajtod,és ha még nem láttad,feltölthetem a Skyscraper on a timer-t,hogy bárki elsõ kézbõl meggyõzõdhessen,mirõl is beszélünk.
Persze még ezek mellett is elõfordulhat,hogy nem lesz rá idehaza kereslet,és ezt el kell fogadnom.Még mindig jobb,mint hogy az ORTT betiltsa:-)

Chronos

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
mert a p2p-ken fenn lévõ fileok kivétel nélkül japánul vannak,így azok letöltáésének semmi értelme,
Hogy érted ezt? Nem jó a japán dub, angol sub?
Quote
Más: az említett DBZ és a DC shonen,tehát beismerem ugyan a tényt,hogy fiúknak készül,ettõl még nem gyerekes.
Á, nem...;)
Most nem akarom a sorozatot szidni, de egyszerűen nevetséges, és nem reális az, amilyen bűnesetek vannak benne, de főleg az ahogy Conan megoldja őket...
Egyszer azért néztem meg belőle 2 részt, hogy egy jót nevessek a baromságokon amiket benne művelnek...;)
Mellesleg hogy lehet, hogy minden gyilkos úgy megszervezi a gyilkosságot, mint valami vérprofi bérgyilkos...
Ha jól tudom, Conan is valami apró véletlenek folytán képes kitalálni hogy mi történt...:D
Szal erről ennyit...
Quote
Ha óhajtod,és ha még nem láttad,feltölthetem a Skyscraper on a timer-t,hogy bárki elsõ kézbõl meggyõzõdhessen,mirõl is beszélünk.
Ez egy DC Movie?
Quote
Persze még ezek mellett is elõfordulhat,hogy nem lesz rá idehaza kereslet,és ezt el kell fogadnom.Még mindig jobb,mint hogy az ORTT betiltsa:-)
Az animevilágon nagy a kereslet DC-re, itt már nem olyan nagy, mint láthatod...
Ennek ellenére az OVA-kban és a moviekban benne vagyok, de a sorozat egyelőre maradhat... (szerintem)
Persze ezt te döntöd el, én nem erőltetek semmit...
Attól hogy én utálom a DC-t attól még más szeretheti...

CHRONOS

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by Chronos
Hogy érted ezt? Nem jó a japán dub, angol sub?

Á, nem...;)
Most nem akarom a sorozatot szidni, de egyszerűen nevetséges, és nem reális az, amilyen bűnesetek vannak benne, de főleg az ahogy Conan megoldja őket...
Egyszer azért néztem meg belőle 2 részt, hogy egy jót nevessek a baromságokon amiket benne művelnek...;)
Mellesleg hogy lehet, hogy minden gyilkos úgy megszervezi a gyilkosságot, mint valami vérprofi bérgyilkos...
Ha jól tudom, Conan is valami apró véletlenek folytán képes kitalálni hogy mi történt...:D
Szal erről ennyit...

Ez egy DC Movie?
 
Az animevilágon nagy a kereslet DC-re, itt már nem olyan nagy, mint láthatod...
Ennek ellenére az OVA-kban és a moviekban benne vagyok, de a sorozat egyelőre maradhat... (szerintem)
Persze ezt te döntöd el, én nem erőltetek semmit...
Attól hogy én utálom a DC-t attól még más szeretheti...

CHRONOS

Nos, teljesen komoly(talan)ul: az egyik honlap szerint túlságosan megszállott vagy,ha kék öltönyben,és csokornyakkendõben jársz arra várva,hátha meghal a kötzeledben valaki,hogy kideríts,ki ölte meg:-)

Aki szereti Sir Arthur Conan Doyle mûveit,Edgar Allan Poe verseit,az megérti a DC-t is.Természetes,nem minden bûneset reális,de nem is lehetetlen mindegyik.Nem mindig,gyakran elõfordul,hogy az elejétõl tudja,csak bizonyítani kell.A Skyscraper on a timer az elsõ DC movie.Az Animevilágon,a Minifórumon,az RTL Klubon,és még sokan mások,ha nem is Mo.-on.Csak az OAV és a filmek érdekesek,a sorozatot bárki látja,aki tud németül,bár csak azokat érdekli.Sajnos,tapasztalatból tudom,hogy leszámítva az elsõ pár epizódot(és ez a két fannsubbernél sincs másképp) senkinek sincs angol felirata,még a p2p-n sem.A p2p-n ugyan fenn van,de sacc per köbméter 50 év,mire lejön.

Chronos

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
Nos, teljesen komoly(talan)ul: az egyik honlap szerint túlságosan megszállott vagy,ha kék öltönyben,és csokornyakkendõben jársz arra várva,hátha meghal a kötzeledben valaki,hogy kideríts,ki ölte meg:-)
:lol:
Quote
Aki szereti Sir Arthur Conan Doyle mûveit,Edgar Allan Poe verseit,az megérti a DC-t is.Természetes,nem minden bûneset reális,de nem is lehetetlen mindegyik.Nem mindig,gyakran elõfordul,hogy az elejétõl tudja,csak bizonyítani kell.A Skyscraper on a timer az elsõ DC movie.Az Animevilágon,a Minifórumon,az RTL Klubon,és még sokan mások,ha nem is Mo.-on.Csak az OAV és a filmek érdekesek,a sorozatot bárki látja,aki tud németül,bár csak azokat érdekli.Sajnos,tapasztalatból tudom,hogy leszámítva az elsõ pár epizódot(és ez a két fannsubbernél sincs másképp) senkinek sincs angol felirata,még a p2p-n sem.A p2p-n ugyan fenn van,de sacc per köbméter 50 év,mire lejön.
Akkor ezek szerint feltöltöd?
Ha igen, akkor kérdezd meg Zsozso-t hogy feltöltheted-e...

CHRONOS

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by Chronos
:lol:
 
Akkor ezek szerint feltöltöd?
Ha igen, akkor kérdezd meg Zsozso-t hogy feltöltheted-e...

CHRONOS

Kértem tõle épp az elõbb egy user/pass-t,remélem megengedi,mert már most van olyan,aki szívesen megnézné:-)

Soridan

Ahoy!

Lehet, hogy nem túl reálisak a killek, de szerintem érdekesek, és kellemes fejtörést tudnak okozni. Arra biztosan tökéletes, hogy ne haljanak bele az unalomba az agysejtjeink :D Én szinte minden részét megnézem az RTLII-n (bemelegítés a One Piece-hez :whoah: )

Edgar Allan Poe pedig :cool: , fõleg a Holló.

Kialvatlanul, de továbbra is tisztelettel:
Soridan fna Raquakirr
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by Soridan
Ahoy!

Lehet, hogy nem túl reálisak a killek, de szerintem érdekesek, és kellemes fejtörést tudnak okozni. Arra biztosan tökéletes, hogy ne haljanak bele az unalomba az agysejtjeink :D Én szinte minden részét megnézem az RTLII-n (bemelegítés a One Piece-hez :whoah: )

Edgar Allan Poe pedig :cool: , fõleg a Holló.

Kialvatlanul, de továbbra is tisztelettel:
Soridan fna Raquakirr

Ahoi/Ni hao/Konni' chi-wa! Én is szeretem mindkettőt olvasni,szerény véleményem szerint van egy pár kill,ami megoldható,és nekem érdekes volt: a Vámpírok tánca(keresztrefeszítés,karódöfés), a Ködkobold(felakasztás a szoba elárasztásának segítségével) az Éjszaka bárója(felnyársalás:-) a Pókasszony bosszúja(szintén felakasztás).A múltkor el is felejtettem említeni: minden epizódban(és így a filmekben is) van végmagyarázat,lévén gyilkosságok,nem emberölések.Nem is tudnék sok epizódot említeni,ahol csak úgy,hirtelen felindulásból lett volna kill.Megint más: átnéztem a manga-listát,most már étem,miért kezdtek el megint ismételni,a Meting again with the Black Organization 1-3-mal folytatják:-)

Titkos®

Én is szeretem ezt a sorozatot (elég ugye az avatárormra nézni:) ) és szerintem a moviek meg az OVA-k nyugodt szívvel felmehetnek. (Bár tõlem a sorozat is felmehetne, mert szerintem az a legjobb, de arra már nem merem annyira áldásomat adni, mert tényleg sok helyet foglal.;) )
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Soridan

Viszont konni' chi-wa!


Nekem speciel a Pókasszonyos tetszett a legjobban, mármint hangulatilag. Szerintem az egész sorozatban az a legjobb, hogy a gyilkosokat sokszor nem lehet egyértelmûen elítélni, nagyon is könnyû megérteni az indítékaikat, és néha - ismétlem, _néha_ -még egyet is érthetünk tettükkel.

Üdv:
Soridan
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by Soridan
Viszont konni' chi-wa!


Nekem speciel a Pókasszonyos tetszett a legjobban, mármint hangulatilag. Szerintem az egész sorozatban az a legjobb, hogy a gyilkosokat sokszor nem lehet egyértelmûen elítélni, nagyon is könnyû megérteni az indítékaikat, és néha - ismétlem, _néha_ -még egyet is érthetünk tettükkel.

Üdv:
Soridan

Hát igen,ebben alapvetőleg különbözik az eredeti Sherlock Holmes-történetektől, ott hiányzott az emberi gyarlóság.Legutóbbi példa a Kettétört barátság(Torn Friendship, mangascan olvasható a //www.conan.esmartkid.com/manga.html-en,ott a Vol.39-et kell keresni,nálunk egyébként a 24-ig jutottunk el).A rövid lényeg,hogy a tettes mindent elkövetett,hogy tehetség és találékonyság,tehetség híján nehezen megkeresett pénzzel kápráztassa el barátait,mégis csak kihasználták.Persze ettől te vagy én még nem válunk egyből gyilkosokká,ha velünk is ilyen történne.A múltkor elfelejtettem egy fontos dolgot: nem csak azért ilyen vérprofik a gyilkosságok,mert jól megtervezik őket,valós hátterük is van,Sean Connery célzott is rá Michael Chrichton: Gyilkos Nap című könyvének megfilmesített változatában,nevezetesen két okból: akiről kiderül,hogy embert öl,elveszti az "arcát",mindegy,miért tette, a másik pedig,és ez a mi értékrendszerünkben is fontos, 90%-os felderítéssel dolgoznak a prefektorátusi rendőrségek,elég egyértelmű,hogy mindenki el akarja kerülni a büntetést.Az persze tényleg csak fikció,hogy mindig gyilkosság történik,ha egy kéköltönyös,piros csokornyakkendős feltűnik a színen:-)

Shinichi1977

Dear Zsozsó! Az elõbb ismét kértem tõled usert/passt,szóval,ha ezt olvasod, jelezhetsz itt,vagy mailben,vagy pm-ben

Shinichi1977

Akit érdekel a 12 Million Hostages angol felirattal,majd késõbb a Phantom of the Baker street szintén angol felirattal,azoknak postai utánvéttel vagyok hajlandó és kénytelen továbbítani,ide ugyanis,diplomatikusan fogalmazva,"nem fér be".

Sky

Nekem alapvetõen az egész sorozat tetszett, és az összes RTL2-n leadott részt láttam.

Szrintem a kombinált angol-japán rejtvények a legjobbak(pl.:a pókasszony)
Mess with the best,
Die like the rest...

Shinichi1977

Az sem rossz,amit a 12 Million Hostages-hez kitalált,nehéz felülmúlni:)

Sky

Azt a részt sajnos még nem láttam :(
Mess with the best,
Die like the rest...

Shinichi1977

Mert csak 2006-ban adják majd

Sky

Ez nagyon szomorúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!
:bruhuhu:
Mess with the best,
Die like the rest...

Shinichi1977

Ha akarod,megtalálhatsz az RTL fórumán az Anime témában is,ott megírom,hogyan tudnám elküldeni,a nickem ott is ugyanaz

Chronos

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
Mert csak 2006-ban adják majd
Erre gondolsz?;)

CHRONOS