Main Menu

Yu-gi-oh

Started by Relunx, 2003-10-23, 01:59:44

Previous topic - Next topic

Relunx

Hello mindenkinek!

Mi a véleményetek a YU-GI-OH-ról? Mennyire jön be nektek?
Nekem nagyon bejött, a sorozatok közül ez nálam a favorit!

Már a GBA játékot is leszedtem! (Pontosabban 3-at)

Raisu-Sama

Nekem nagyon bejött! *rákukkant az avatárjára*

A sorozat nagyon jó, a mangája még jobb a játékok is egész jók! De az egészben a kártya játék a legjobb! Voltam kint Svájcba na nyáron, és vettem ott két alap paklit (Pegasus és Yugi) meg csomó kieget, plusz az elsõ két Manga könyvet.  Meddig láttad a srozatot? Én a 97. részig angolul, (itt is csücsül mellettem 14 cd-n) plusz japánul a Shadow Game elsõ részét és a Duel monsterst a 98-102. részig. Kedvenc szereplõd? Nekem Yami Bakura, Malik (mind a 2), Yami Yugi és Seto. Akit viszont nagyon utálok, az Jonouchi/Joey

Relunx

Hali Raisu-Sama!
Nekem is megvan a játék! (Ethernal Soul, World Wide Edition, Dungeon Dice Mon.)
A sorozatot jelenleg az rtl2-ön nézem! Most ott tart hogy Ishizu Vs Kaiba.
Kedvenc karaktereim:
Duke Devlin
Bakura Ryou (az evil)
Joey Wheeler (igaz hogy elég beképzelt, de ez van) :) és remélem összejön Mai-al

Relunx

Raisu-Sama

Na ja, Mai az tök cool karakter, kihagytam a Kedvenceim közül. De Anzu/Tea is azok közé tartozik :) Vasárnap szerzem meg a Forbidden Memoriest PSX-re meg a Power of Chaos Pc game demojat :) Akkor már a Németeknél s mindjárt vége. Ha minden igaz hétfõn és kedden ekzdeik elõröl, mert az amcsik is még csak a 97. részig dubolták :(

Raisu-Sama

Még valami:

Az viszont tök jó, hogy a japánok még a mai napig nem tudják a Fáraó nevét, és csak a hülye amcsik adták neki a Yami nevet :)

Itachi

Á rokonlelkek én minden hétköznap nézem az RTL2 ön nagyon rulez!!!!!!Kedvenceim:Yami Bakura,Malik,Seto Kaiba,Ishizo,Odeon,Mai(khm,khm):D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

Hmm, holnap Bakura - Malik? (nekem inkább Marek) duell ! Erre nagyon kíváncsi leszek !
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

Már csak az a kérdés h beleszámít a batlecity tournament ba vagy nem.Ja és én Bakurának drukkolok:hopp:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Relunx

Hali Yu-Gi-Oh rajongók!

Bakura VS Marik:
Tuti hogy Bakura fog nyerni, miért? A válasz:
Bakura nyer -> Marik visszatér (a régi) és "elüzetik" a gonosz Marik
Majd Marik (régi) összekerül Yugi-val!

Hogy ezt honnan veszem? Nos a válasz:
Ha figyelmesen megnézitek az intrót láthatjátok amint Yugi a régi Marik-kal küzd a Kaiba léghajón!

Relunx

Itachi

Látom van szemed a szemüregedben....Azt hittem én vagyok az egyetlen akinek ez feltûnt.......Jó h még vannak gondolkodó emberek(bár ez a romlott emberiség kis részére jellemzõ).A ngy részére az alulírott dolog érvényes..:ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Raisu-Sama

Hi all!

Nos rossz hír: Bakura-Malik veszít, és yami Malik nyer :)
Amit az introban láttaok az a japán verzió 3. introjában volt, mert az acsik úgy csinálják az introt, hogy a japán introkat összevágják, plusz némelyik részbõl jelenet, a németek meg ugyebár az amcsi verzót vették meg. Egyébként a battle Citybe nem számít bele, mivel Bakura már kiesett. A Battle Ship után mennek majd Noah ellen (ez egy másik történet) és uttána az Alcatraz duel Towerbe, ahol majd véget ér a Battle City Yami Yugi és yami Malik összecsapásával. Na ezt most nem kellett volna...

Itachi

És mi lesz Setoval?Ishizo szerint neki nagy szerepe lesz abban h megmentik Marik ot.:confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Raisu-Sama

Setonak annyi szerepe lett volna, hogy Ishizu elnyerte volna tõle Obelisket, de mivel Seto megváltoztatta a jövõt,  ezért semmi se úgy történt, ahogy Ishizu meglátta, bár Yugi még ígyis elnyeri tõle az isten Kártyáját és ugyebár két Isten jobb mint az egy, még akkor is, ha ketten sem érnek fel Ra-val...

Cobra

Muszály  mindent elárulni ?   :grrr:   :nagyere:  :uzi:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Relunx

Ez van Bakura vesztett, de neki szurkoltam :) hiába õ az egyik kedvenc karakterem...de most készül valamire a fáraó ellen...

Az eredeti Marik mikor fog visszatérni a testébe?

Mindenesetre az biztos hogy Yugi VS Marik lesz a végén!
Hogy Kaiba Seto-nak mi lesz a további szerepe? Ki tudja...

Egyébként mit ábrázol az avatárod Cobra? (félóra nézegetés után se jöttem rá...)

Relunx

Cobra

Nézd meg a bemutatkozások rovatot
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sky

Az elõzõ kérdésre a válasz G.I. Joe

A kedvenc karaktereim Yami Yugi és Seto Kaiba.

És kedvenc lapok ?

Az enyém a Blue Eyes White Dragon, a Blue Eyes Ultimate Dragon, a Red Eyes Black Dragon, a Meteor B. Dragon, a Gate Guardian,Exodia és last but not least a Dragonmaster Knight.
Aki nem tudná :
3xBlue Eyes White Dragon
           II
Blue Eyes Ultimate Dragon+Black Luster Soldier
                                     II
                        Dragonmaster Knight

Azt hiszem ...

Mindenesetre a spec. képessége miatt olyan tápos hogy a GBA-s játékokba bele sem került.
Mess with the best,
Die like the rest...

Cobra

Leszedtem a GBA játékot, nagyon tetszik, bár eléggé C64 grafikája van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sky

Nézesd meg az arcplexid, mert ha így látod biztos abban van a hiba ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Relunx

Hi, Sky!
Tényleg nincs benne a Dragonmaster Kinght (legalábbis én nem láttam)

Mit tud és ????/????-as?

Relunx

Raisu-Sama

Nem az a nagyon tápos 9000/4000-as kártya? Én tegnapelõtt szereztem be a Yu-Gi-Oh4 Forbidden Memoriest :) Tök jó, bár a PSX-hez képest nem valami klassz videói vannak...

Láttátok már a Pc game Trial Version-jét? Én leszedtem :) De csak egy csata van benne Yami Yugi ellen :(

Na mind1.

Ajánlok figyelmetek be egy Yu-Gi-Oh! oldalt (amit véletlenül én csinálok :P): yugioh.fw.hu Ha nincs is rajta sok minden, akkor is el lehet nézni a linkekben lévõ oldalakra :)

Relunx

Raisu-Sama és honnan szerezted be a Yu-Gi-Oh4 Forbidden Memoriest???
(ha vmi oldalról vagy ftp, akkor örülnék neki ha elküldenéd az oldal címét)

Relunx

Sky

Az elõbb említett link engem is érdekel !!

A DragonmasterKnight-hoz, az értékekre nem emlékszem(de 4000/4000 fölött), a képesség pedig hogy minden az asztalon és a graveyardban elõforduló sárkány után(mindegy kié) bónuszt kap az értékeire, ha jól tudom
Mess with the best,
Die like the rest...

Raisu-Sama

animewarez.warez.hu
Amúgy a yugioh.fw.hu-n fent van a Power of Chaos (1. Yu-Gi-Oh! Pc Game) demoja :) Tök jó, megvan a legelsõ Yu-gi-Oh! sorozat elsõ két része :P

Chronos

#24
QuoteOriginally posted by Raisu-Sama
animewarez.warez.hu
Errõl a honlapról csak ennyit: (fõoldalon)
"Az Smsweb tartalma:"

"Holnap felteszem a Yugioh:Forbidden Memoriest és 10 nge részt... nem csak ezek lesznek fent holnap azthiszem!"

"Enter to DC" gombra rákattintva pedig ez jön be:
(http://www.freeweb.hu/animewarez/dc.html)

"Az angol feliratotkat úgy kell letölteni hogy a pl: ftp://usteam.uw.hu/Anime9/Anime/Neon Genesis Evangelion/nge24.avi helyett .srt -t írsz!"

Errõl ennyit...:ejj:
Pénzt kérni Emulével is bármikor megszerezhetõ játékokért egyszerûen nevetséges, ráadásul belinkelni Usteam-et mondván hogy ezeket õ töltötte föl...:mad:

http://animereactor.ath.cx/forum/viewtopic.php?t=288

Ezen a siteon vannak ED2K linkek, amik segítségével bármikor, ingyen megszerezheted ugyanezeket, sõt még több játékot is...
Ja amúgy megjegyezném azt is hogy a játékok amiket õ "árult" azok több mint valószinû hogy az edonkey hálózatról valóak...;)

No comment...

CHRONOS

Raisu-Sama

Na, félreértés ne essék, a fõoldalt nem frissítette, mert nem tom mért, de eredetileg úgy volt, hogy feltölti a saját oldalára, az már más kérdés, hogy utánna átlinkelte :P Amúgy ezért csinál valamit az usteam?

zsozso

A sracnak csak ennyit irtam:
Na hali
Zsozso vagyok remelem tudod ki.
Finoman 1x kérlek, hogy vedd le az oldaladrol az osszes olyan linket ami az oldalamra mutat.
Amennyiben ezt nemteszed meg akkor kovetkezmenyei lesznek.
Death is the only redemption

phr0zen

QuoteOriginally posted by zsozso
A sracnak csak ennyit irtam:
Na hali
Zsozso vagyok remelem tudod ki.
Finoman 1x kérlek, hogy vedd le az oldaladrol az osszes olyan linket ami az oldalamra mutat.
Amennyiben ezt nemteszed meg akkor kovetkezmenyei lesznek.

Ezt jól megszondtad!Még az én ereimben is szilárdra fagyott a vér!:eek:

Cobra

QuoteOriginally posted by phr0zen
Ezt jól megszondtad!Még az én ereimben is szilárdra fagyott a vér!:eek:

Neked nem alapból fagyott a véred phr0zen ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sky

Az alkohol csak nagyon alacsony hõmérsékleten fagy...
Mess with the best,
Die like the rest...