Main Menu

Sailor Moon

Started by Meske, 2004-07-19, 15:02:16

Previous topic - Next topic

Meske

Sziasztok!

Úgy gondoltam, hogy a Sailor Moon is érdemel egy külön thread-et, ha már a Dragon Ballnak van. (Bár lehet, hogy nem lesz ez hosszú életû)

Van itt egyáltalán valaki, aki szereti ezt az animét? Nekem kiskoromban ez volt a kedvencem, s még most is nagyon szeretem. Általános suliban felosztottuk egymás között a szereplõket, s eljátszottuk az animét a szünetekben (én voltam Hold-tündér :p).

Amúgy nem tudja valaki, hogy hol lehetne beszerezni? Mert tesómmal sehol sem találjuk. Elõre is köszi.

Meske

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Shadowolf

Quote from: Meske(Bár lehet, hogy nem lesz ez hosszú életû)

Hát ha zsozso meglátja akkor tényleg nem. :p

QuoteVan itt egyáltalán valaki, aki szereti ezt az animét?

Azt azért nem mondanám hogy szeretem, de nincs vele különösebb problémám se. :)

QuoteAmúgy nem tudja valaki, hogy hol lehetne beszerezni? Mert tesómmal sehol sem találjuk. Elõre is köszi.

Meske

Én DC-n vagy más p2p programokon (pl Kazaa) probálkoznék.

Meske

Quote from: ShadowolfÉn DC-n vagy más p2p programokon (pl Kazaa) probálkoznék.
DC++-on már kerestük, de csak a Live Action volt fellelhetõ. :(

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Shadowolf

Quote from: MeskeDC++-on már kerestük, de csak a Live Action volt fellelhetõ. :(

Utánanázhetek de nem garantálok semmit. :)

Meske

Quote from: ShadowolfUtánanázhetek de nem garantálok semmit. :)
Komolyan megtennéd? Iszonyatosan hálás lennék érte!  :merci:

Puszi a pofidra!  ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Xaga

Aszongya Animesuki szerint:
QuoteThe first two seasons (Sailor Moon and Sailor Moon R) are no longer licensed according to ADV's website.Seasons three and four (Sailor Moon S and SuperS) have been licensed by Geneon Entertainment.
The fifth season (Sailor Stars) has not yet been licensed. Considering the transgendered nature of its new characters, it probably never will be.
forrás AnimeSuki

Azt tudom hogy a Fans of Tenchi subbol párat amit a Scarywater.net-rõ le lehet szedni Bittorrentel

Meske

Quote from: XagaAzt tudom hogy a Fans of Tenchi subbol párat amit a Scarywater.net-rõ le lehet szedni Bittorrentel
Köszi szépen!  :merci:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Nekem megvan egy teljes sorozat, vagy az S, vagy a SuperS (az, ahol Mars a többiek halálról álmodik végig).

Meske

Quote from: TriviNekem megvan egy teljes sorozat, vagy az S, vagy a SuperS (az, ahol Mars a többiek halálról álmodik végig).
És az hány részes?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: MeskeÉs az hány részes?
25 rész van asszem.

poharka

Yo!

Meske: Nekem meg van cd-n mind a 200 rész és a ova-k, movie-k, special-ok... Ha gondolod szivesen kölcsön adom. Fõleg az rtl klubbos verziók és a vége japánul. Nem egy nagy minõség, de nézhetõ.

Raisu-Sama

Hi!

Nekem a mai napig a kedvenc animem :) Megvan a classic sorozat 35-ig, az S végig a SuperS-bõl vagy 10-12 rész a Starsból pedig mind. R-t sajnos még nem találtam. Amúgy mi baja van zsozsonak az SM-mel? Mert hallottam, hogy nem engedi, hogy bárki is feltöltsön az FTP-re SM-et....

Cobra

Az ilyen nagyon tömeg anime-ket nem szereti, ráadásul ez is elég sok részbõl áll, ami nem kevés tárhelyet ígényelne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Meske

Quote from: poharkaMeske: Nekem meg van cd-n mind a 200 rész és a ova-k, movie-k, special-ok... Ha gondolod szivesen kölcsön adom. Fõleg az rtl klubbos verziók és a vége japánul. Nem egy nagy minõség, de nézhetõ.
Az jó lenne, nagyon megköszönném. De hogyan tudnád eljuttatni hozzám? Légyszi küldj egy PM-et vagy emailt. Köszi!!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Raisu-Sama

Hát igen, azért a 200 rész nemkevés ^^

Meske

Amúgy szivesen fogadnék képeket is a Sailor Moon-ról.
Olyanokat, mint például ez itt!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Shadowolf

Quote from: MeskeAmúgy szivesen fogadnék képeket is a Sailor Moon-ról.
Olyanokat, mint például ez itt!

Pár oldal:
link gyüjtemény
2 wallpaper
még "pár" wallpaper

Moha

Quote from: CobraAz ilyen nagyon tömeg anime-ket nem szereti, ráadásul ez is elég sok részbõl áll, ami nem kevés tárhelyet ígényelne.
Gondolom ezért nincs fent a Dragon Ball sem.
Csak az a helyzet, hogy a SM-et meg alig lehet megtalálni, lévén, hogy már régóta licenszelve van...

Raisu-Sama

Használjatok mIRC-et :) irc.rizon.net - #SailorMoonCenter Én csak innen töltöttem, és mostanra már megvan a sorozat fel... de a másik felét még mindíg nem találom sehol :(

Xaga


Meske

Most olyan képgyûjtõ kedvem, úgyhogy, ha nem bánjátok beteszek ide is néhányat:

1
2
3
4
5

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Pandóra

Most nincs többre idõm, csak  :kiraly:  HAJRÁ, HAJRÁ SAILOR MOON :kiraly: , és imádlak Rubeus.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

NuDLy




Meske

#23
Quote from: shampoohttp://members.fortunecity.com/bunnychiba/      :angyali:
Ez valami fantasztikus, itt aztán tényleg mindenkirõl van kép! :cool:  :jee:  :kiraly:

Edit: Majdnem mindenkirõl! ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Pandóra

"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Pandóra

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! A Fekete Hold Családról nincsenek képek!  :beken:  Ilyen az én formám.  :beken:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Meske

Quote from: PandóraHÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! A Fekete Hold Családról nincsenek képek!  :beken:  Ilyen az én formám.  :beken:
Na, akkor máris kijavítom az elõzõ postomat! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Pandóra

Ja, nem is tudjátok, milyen fanatikus vagyok.  :D Ilyenem van bibíííí  :beeee:  :D rubeus_dobócsillag
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Meske

Quote from: PandóraJa, nem is tudjátok, milyen fanatikus vagyok.  :D Ilyenem van bibíííí  :beeee:  :D rubeus_dobócsillag
:eek: Ez aztán nem semmi! Szép kis darab! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

NuDLy