Main Menu

Inu Yasha

Started by Chronos, 2003-05-26, 00:55:19

Previous topic - Next topic

Chronos

Lám lehet az Inu Yasha-t jó minõségbe is kódolni! :hopp:

http://deepblue.cs.camosun.bc.ca/~cst00056/Inuyasha.zip

Mindenkinek megér egy próbát! :D

Chronos

És mi a véleményetek?:D

sugo

Nem tudo miért de nem tudom megnyitni.Az oldallal lehet valami probléma? Vagy itt a rendszerrel... :(

zsozso

QuoteOriginally posted by sugo
Nem tudo miért de nem tudom megnyitni.Az oldallal lehet valami probléma? Vagy itt a rendszerrel... :(

Ember nezz mar meg hogy mikor postolta Chronos ...
Death is the only redemption

Chronos

:lol:

Hát igen, sajnos nem tudom garantálni, hogy egy link fél év múlva is működni fog...:)

CHRONOS

sugo

Nagy kár...erről lekéstem...

Baldy

QuoteOriginally posted by sugo
Nagy kár...erről lekéstem...

Korábban kellett volan regisztrálni :P
Látod? Nem mindig igaz az a mondás: jobb később, mint soha... Itt légy ugy vele: amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. Inkább próbáld megcsinálni tegnap :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Zelgadis

Naná csak előbb nézz 1 kis sliderst vagy terminatort vagy ilyesmit, hogy kapj valami ötletet hogy hogy kell :D

Baldy

Jah!
Reszeld le az arcodat a fémes felületig, vagy találkozz önmagaddal, és beszéld meg veled, hogy miért is lett volna jobb, hogyha a sliccedet nem huzod fel tegnapelőtt az étteremben :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

sugo

Igazatok van, megyek a Csillagkapuhoz, és beleugrok a következő napkitörésnél! Ha már ilyen hibát képes voltam elkövetni, akkor gyorsan lebeszélem a nagyapámat a nagyanyámról (a múltban). Mi értelne lenne így az életemnek....?:)

Franky.cs

Hellosztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy kitől tudnám leszedni az Inu Yasha egész Movie-at mert már kettöt letudtam tölteni az FTP-ről és nincs belölünk már több és nagyon kiváncsi vagyok a többi részére.Köszönöm annak aki tud nekem segíteni.Ja és lenne még egy kérdésem hogy hol lehet jó Anime feliratokat találni mert tudok egy oldalt de ott nem mindent lehet megtalálni (amire gondoltam az a Animevilág erről tudok)és mégegyszer köszönöm annak aki tud nekem segíteni.

Titkos®

QuoteOriginally posted by Franky.cs
Hellosztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy kitől tudnám leszedni az Inu Yasha egész Movie-at mert már kettöt letudtam tölteni az FTP-ről és nincs belölünk már több és nagyon kiváncsi vagyok a többi részére.Köszönöm annak aki tud nekem segíteni.Ja és lenne még egy kérdésem hogy hol lehet jó Anime feliratokat találni mert tudok egy oldalt de ott nem mindent lehet megtalálni (amire gondoltam az a Animevilág erről tudok)és mégegyszer köszönöm annak aki tud nekem segíteni.

Inu Yasha movie-kból egyenlőre össz-vissz 3 db. van, az első kettő fent van az FTP-n, a 3. meg asszem még most megy Japánban (vagy még ott sem;) ).
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Franky.cs

Köszönöm a tájékoztatás Titkos és lenne még egy kérdésem,hogy melyeik az első és második episod a Moviek közül a
(Ani-Kraze)Inuyasha_Movie2_Castle_Beyond_The_Looking_Glass_(DVD)_(E5ABE5FB).avi lenne a második  és az elsö peddig ez lenne
[Stal***]Inu Yasha - The Movie - Disc 1 - SBC[v2].avi.Ha nem igy van akkor írd meg nekem mert valahogy nem függöt össze nálam a story az elsőnél és a másodiknál köszi.

Chronos

QuoteOriginally posted by Franky.cs
Köszönöm a tájékoztatás Titkos és lenne még egy kérdésem,hogy melyeik az első és második episod a Moviek közül a
(Ani-Kraze)Inuyasha_Movie2_Castle_Beyond_The_Looking_Glass_(DVD)_(E5ABE5FB).avi lenne a második  és az elsö peddig ez lenne
[Stal***]Inu Yasha - The Movie - Disc 1 - SBC[v2].avi.Ha nem igy van akkor írd meg nekem mert valahogy nem függöt össze nálam a story az elsőnél és a másodiknál köszi.
Mégis miért kéne hogy összefüggjön a story, hiszen moviekról van szó... :)

CHRONOS

Titkos®

QuoteOriginally posted by Franky.cs
Köszönöm a tájékoztatás Titkos és lenne még egy kérdésem,hogy melyeik az első és második episod a Moviek közül a
(Ani-Kraze)Inuyasha_Movie2_Castle_Beyond_The_Looking_Glass_(DVD)_(E5ABE5FB).avi lenne a második  és az elsö peddig ez lenne
[Stal***]Inu Yasha - The Movie - Disc 1 - SBC[v2].avi.Ha nem igy van akkor írd meg nekem mert valahogy nem függöt össze nálam a story az elsőnél és a másodiknál köszi.

Jól tudod az első movie a [Stal***]Inu Yasha - The Movie  - Disk 1 - SBC[v2].avi, illetve a [Stal***]Inu Yasha - The Movie - Disk 2 - SBC[v2].avi. (Ez egy film, csak két darabban.) A második movie pedig az (Ani Kraze)Inuyasha_Movie2_Castle_Beyond_The_Looking_Glass_(DVD)_(E5ABE5FB).avi.
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Itachi

Nem akarok finnyásnak tűnni de a serveren fenn lévő Inu Yasha a 36. résztől eccerűen kiakasztóan xar....(a felvétel minősége..)Végig ilyen lesz????:confused: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Titkos®

QuoteOriginally posted by Lorenor
Nem akarok finnyásnak tűnni de a serveren fenn lévő Inu Yasha a 36. résztől eccerűen kiakasztóan xar....(a felvétel minősége..)Végig ilyen lesz????:confused: :zen:

Biztos, hogy nem, mert arra emlékszem, hogy a kb. a 90. résztől már DVD Rip minőségűek. (De szerintem nem kell addig várni, úgy a 60.-70. rész felé már türhető a minőségük.)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Chronos

QuoteOriginally posted by Titkos®
Biztos, hogy nem, mert arra emlékszem, hogy a kb. a 90. résztől már DVD Rip minőségűek. (De szerintem nem kell addig várni, úgy a 60.-70. rész felé már türhető a minőségük.)
Ez ott kezdődik, hogy csak japánban adták ki 90. résztől a DVDket, és nem hiszem hogy valaki/valakik a japán dvd-t rippelték volna...:)
Szerintem azok szalagról digitalizált rawokból készültek, mint az összes többi fansub...:p (az ilyenek minősége megfelelő filterek segítségével néha még a dvdripet is súrolja, de 90% esetben a minőség szemmel látható)

CHRONOS

Itachi

QuoteOriginally posted by Titkos®
Biztos, hogy nem, mert arra emlékszem, hogy a kb. a 90. résztől már DVD Rip minőségűek. (De szerintem nem kell addig várni, úgy a 60.-70. rész felé már türhető a minőségük.)
Arigato gosaimashita!Tasukarimashita!
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

amcsi

#19
jó, de oda senki sem jár :)

thx Cruel Angel
MyAnimeList

NuDLy

az RTL2 már nem jácca??? mostanában nem láttam!!! :confused: :ejj:



Cobra

már levetítették az első adagot (52. rész), talán majd tavasszal folytatják, most ismétlés sem megy
Hide and fear, Cobra Commander is here !

amcsi

#22
azért kiírom:
<- én csináltam

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Honszu

inuyashahoz magy feliravan?

Lyobag

a francba! nem tudja valaki, miért nem tudom lejáccani az ftp-n levõ részeket az 58 résztõl? egyszerûen nem tudja megnyitni a fájlokat!  :bruhuhu:
vagy csak frissítenem kéne a kodekekeket?

Lyobag

nah, kodekcsere történt és eredmény: most nincs hang... és ez idegesít!
:teccik:

Cobra

Gondolom mkv-ben vanak vagy ogm-ben, ilyenkor legtöbbször Ogg audio van a videóhoz, ahhoz kell az OggDS codeck. Vagy lejátszónak az mplayer (nem a win mediapayere)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

Lenne szerintetek igény a szinkronos verzió alapján készült (itt-ott átjavítgatott) feliratra?

Shadowolf

Quote from: Raisu-SamaLenne szerintetek igény a szinkronos verzió alapján készült (itt-ott átjavítgatott) feliratra?

Az angolul nem tudók körében biztos. ;)

szaszaxp

Ja vagy a japánul tanulók körében....
esetleg az ogm-be is be lehetne rakni :D
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23