Main Menu

Sailor Moon

Started by Meske, 2004-07-19, 15:02:16

Previous topic - Next topic

Bruce

Quote from: MohaÉn belenéztem a liveaction-be. Hát, mit mondjak... Szerintem eléggé gáz, fõleg pl. a beszélõ macska (plüssmacsek :lul: ). Én tuti nem töltöm le. De nézz majd bele, és döntsd el, hogy neked tetszik-e.
Max ha már láttam a 200 részt, és az tetszett...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Damnatus

Hali!

Quote from: PandóraHúúúúú, és ha megírtad õket, jöhetnek hozzám?

És hozzám is ;) !

Shadowolf

Quote from: BruceÉs a Live Action milyen? Megéri?

Ha mazochista vagy akkor igen.

QuoteMert itt mint kiderült korlátok lesznek (már amikor lesz ftp... :grrr: ), és lehet, hogy inkább nekiállok másnak.

Hidd el jobban jársz. (láttam mind a 47 eddig kiadott részt szóval tudom milyen rossz...)

QuoteBár az alapján amit mondtál a live action az anime folytatása... jól kombinálok, vagy már megint túlpörgettem az agyam?

Nem, nem a folytatása hanem inkább az újrafeldolgozása. A sztori totál át lett írva egy még gyatrábbra (ha ez egyáltalán lehetséges). Na és a "színészek"...brrr.

Bruce

OK, nekem ennyi bõven elég... Akkor csak megkérnék valakit, hogy a 200 részt postázza :) Hiszek a tapasztaltabbnak, és megeléxek annyival.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Raisu-Sama

Quote from: "Shadowolf"Nem, nem a folytatása hanem inkább az újrafeldolgozása. A sztori totál át lett írva egy még gyatrábbra (ha ez egyáltalán lehetséges). Na és a "színészek"...brrr.

Ez olyan kedves volt... Fõleg a MÉG gyatráb része... Legalább azt oda írhattad volna, hogy SZERINTED. Szerintem igen is jó sztori, arról nem is beszélve, hogy ki is hangsúlyozták, hogy történetileg el akarnak vonatkoztatni mind az animetõl mind a mangától, és csak nagyvonalakban lesz ugyanaz a sztori. És ha nem is minden színész tökéletes, de a többségük igen is jól játsza a szerepét. Gondolok itt fõként Reire, Makotora és Mamorura...

Mind1, ez magánvélemény, de azért annyira szeretem, amikor másnak a kedvenceit lesz@rozzák...

Shadowolf

#65
Quote from: Raisu-SamaEz olyan kedves volt... Fõleg a MÉG gyatráb része... Legalább azt oda írhattad volna, hogy SZERINTED.

Lévén én írtam ez sztem egyértelmü. Vagy te például egymagad vagy egyszerre több ember több véleménnyel? :rolleyes: Mindegy a fenti hsz tartalma magánvélemény, és sztem a sztori sem az animeben, sem a LA-ben nem valami magasröptü. Ja és legközelebb olvasd végig az egész topicot mielött elkezdenél akadékoskodni.

QuoteÉs ha nem is minden színész tökéletes, de a többségük igen is jól játsza a szerepét. Gondolok itt fõként Reire, Makotora és Mamorura...

Hát nemtom, nekem egyedül talán Beryl szimpatikus. Usagi viszont nagyon gyatra.

QuoteMind1, ez magánvélemény, de azért annyira szeretem, amikor másnak a kedvenceit lesz@rozzák...

Tudod másoknak is van magánvéleménye és ez nem mindig egyezik a tiéddel. :hehe:

Titkos

Quote from: BruceMert itt mint kiderült korlátok lesznek (már amikor lesz ftp... :grrr: ), és lehet, hogy inkább nekiállok másnak.

Miféle korlátok? Mirõl van szó? Lemaradtam valamirõl? :confused:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Moha

Quote from: TitkosMiféle korlátok? Mirõl van szó? Lemaradtam valamirõl? :confused:
Sze'ntem Bruce arra gondol, hogy a koliban a korlátozások miatt nem tud ftp-zni. Tudtommal zsozso nem tervez semmilyen szankciót.

Raisu-Sama

Itt most ez a "szerintem"-es dolgot csak azért mondtam, mert egy olyan embernek mondtad, aki nem látta még se az animet, se a Live Actiont. De igazad van, a postok magánvéleményt közölnek... Gomen

Shadowolf

#69
Quote from: Raisu-SamaGomen

Np. Te elmontad a te véleményed, én az enyémet. Amúgy a legeccerübb tényleg az ha belenéz és maga dönti el. :)

A suprnova.org-on ha jól látom fenn van pár uncut rész az anime-böl, ha érdekel valakit.

Raisu: asszem Yu-gi-oh részek is vannak (a movie kamerával felvett verzióját legalábbis láttam). ;)

Raisu-Sama

Na, akkor "vita" lezárva ^^
Az már megvan :) A DVD Ripre várok :D Amúgy a mIRC-et jobban szeretem, valamivel (sokkal) gyorsabba :D

Titkos

Quote from: MohaSze'ntem Bruce arra gondol, hogy a koliban a korlátozások miatt nem tud ftp-zni. Tudtommal zsozso nem tervez semmilyen szankciót.

Köszi a felvilágosítást, már kezdtem megijedni. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Bruce

Quote from: TitkosKöszi a felvilágosítást, már kezdtem megijedni. ;)
Ne ijedezz, csak mifelénk nem nézik jó szemmel, ha valaki túl sokat töltöget :grrr: Bár azt még nem tudom, hol húzzák meg a határt, lehet hogy nem is lesz vészes... igaz, állítólag már kéne lennie ftp-nek, de még nyoma sincs.  :grrr:
Azon meg kár vitatkozni, hogy gyatra vagy nem, elõbb-utóbb úgyis megnézem, és akkor kiderül, hogy kivel értek egyet, én csak annyit döntöttem el Shadowolf postja után, hogy nem elõbb, hanem utóbb :hehe: Persze elõbb úgyis megnézem az animét, ha egyszer megszerzem :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Meske

FIGYELEM!

Légyszi írja már meg, pontosan, ki az akinek kellenének a Sailor Moon CDk?

Mivel most az a helyzet áll fenn, hogy most írta nekem poharka, hogy azok a CDk, amik nálam vannak, másolatok, vagyis az enyémek, vagyis kétfelöl tudjuk küldeni annak, akinek kell.

Pandórát tudom biztosra, hogy kell neki.
Akinek még kéne, légyszi jelezze!!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Pandóra

Quote from: MeskePandórát tudom biztosra, hogy kell neki.
Akinek még kéne, légyszi jelezze!!
:rotflol: Igen! :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah: Én, én kérek!  :rotflol:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

TurboK

A Sailor Moon live action-bõl max a "18 éven felülieknek" feliratos változatokra lehet mondani hogy nézhetõk...
de még arra se túl sokáig.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Quote from: TurboKA Sailor Moon live action-bõl max a "18 éven felülieknek" feliratos változatokra lehet mondani hogy nézhetõk...
He? :wtf: Live action hentai? Bár, ha live action, akkor az már nem hentai lenne, hanem valami más... :hehe:

Raisu-Sama

Nézõpont kérdése :) De én is kiváncsi vagyok, hogy ezt hogy értette TurboK

Meske

Quote from: Pandóra:rotflol: Igen! :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah:  :whoah: Én, én kérek!  :rotflol:
Ezt mint írtam, tudtam is. :) Természetesen kapsz is! :)

Senki többet harmadszor?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

De. Egyébként mik vannak meg és milyen formátumban? .rm, .asf meg ilyenek nem kellenek. Meg ha lehet 320x240-nél nagyobb legyen, tehát olyan 512x384-es (biztos rossz számokat mondtam, de kb. ilyen kéne).

Meske

Quote from: TriviDe. Egyébként mik vannak meg és milyen formátumban? .rm, .asf meg ilyenek nem kellenek. Meg ha lehet 320x240-nél nagyobb legyen, tehát olyan 512x384-es (biztos rossz számokat mondtam, de kb. ilyen kéne).
Vegyes formátumban van meg. Vannak .avi-k, van néhány .rm is, de a nagytöbsége .wmv
Meg lehet, hogy van még más formátumban is. Nem néztem át az összes CDt.
Számokban nem tudom, de az biztos, hogy elég kicsi. Majd Moha, az "itteni számítástechnikai zseni" megmondja pontosan, mert én nem sokat értek hozzá...
Mert még a formátumot meg is tudom nézni, mert az nem nagy szám, de a kép mérete... :rolleyes:

Majd Moha megmondja a tutit, amint hazajön, szóval ne vedd biztosra, amit most írtam... :o

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Engem is az érdekelne Sailor Moont illetõen, hogy milyen minõség. Mert ha jó és teljes a sorozat, akkor kiírnám dvd-re.

Bruce

Quote from: MeskeFIGYELEM!

Légyszi írja már meg, pontosan, ki az akinek kellenének a Sailor Moon CDk?

Mivel most az a helyzet áll fenn, hogy most írta nekem poharka, hogy azok a CDk, amik nálam vannak, másolatok, vagyis az enyémek, vagyis kétfelöl tudjuk küldeni annak, akinek kell.

Pandórát tudom biztosra, hogy kell neki.
Akinek még kéne, légyszi jelezze!!
Alkalomadtán én is belenéznék... :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Na, Meske kérésére átnéztem a Sailor Moon lemezeket.
Sajnos nem a legjobb minõség. Legtöbbje 320x240-es wmv. Van pár avi is, de azok is 320x240-esek, és ahogy néztem, 12 fps-el. Egy rész átlag 20-25 Mb-os.
Nagyrészt az RTL Klub-os, szinkronos verziók vannak meg.
Van még jóadag rész rm-ben is, de azokba nem néztem bele (nincs realplayerem)
Az S movie az tûrhetõ minõségû: 640x480-as, de sajna csak mpeg1.
Az R movie már gyengébb minõségû.
Ezen kívül az Amy's first love van még meg, eredeti hanggal, de sajnos cinepak kódolással, és 10 részre feldarabolva.
Van még pár artbook és egy magyar "manga" (Sailor Moon magazin) is.

Ezek a tények. Akinek továbbra is kell, az szóljon.

.Attila


Marfy

Nekem majdnem mind megvolt videókazin csak az a baj hogy mára már szinte mindet töröltem talán 1-2 kazi maradt még a történet elejérõl ami magyar szinkronos.

Damnatus

Hali!

Így már megfontolom, kiírni nem akarom így, de lehet, hogy megnézném. Összesen kb. hány mega/giga?

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Így már megfontolom, kiírni nem akarom így, de lehet, hogy megnézném. Összesen kb. hány mega/giga?
mega/gigára nem tudom (majd Moha megmondja :p). De az egész 10 CDnyit tesz ki. (Legalább is nekem annyin van...)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Bruce

Úgyis csak annyira érdekelt, hogy egyszer megnézzem, szóval ha nem úgy terveztétek hogy átírni a paciensnek, akkor jöhet. Ha viszont igen, akkor azért még megfontolom...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Meske

Quote from: BruceÚgyis csak annyira érdekelt, hogy egyszer megnézzem, szóval ha nem úgy terveztétek hogy átírni a paciensnek, akkor jöhet. Ha viszont igen, akkor azért még megfontolom...
Nem probléma, megoldhatjuk.... (PM)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.